Skocz do zawartości

Los Angeles Lakers 2021/2022


nba2midnight

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 28.11.2021 o 14:54, The Game 85 napisał:

Jak się nie czepiasz bilansu jak sam o nim wspominasz.

No właśnie - wspominam, nie czepiam, a już na pewno nie nagle, bo taki był oryginalny kontekst całej tej rozmowy o kontuzjach, że zacytuję Ronniego:

"nie ma tutaj wcale więcej kontuzji niż w wielu innych zespołach - które  nawet z tymi brakami w swoich składach wyglądają o niebo lepiej od Lakers."

Ja nadal czekam na długą listę zespołów, natomiast samo spieranie się o to, która drużyna jest bardziej pokrzywdzona przez los, zwyczajnie mnie nie interesuje. Sorry.

Cytat

Sam stwierdzasz, że Lakers są bardzo dotknięci przez urazy ( co i może jest prawdą, ale nie oglądam Lakers i nie wiem co w ogóle znaczy ten przykładowy Nunn) na równi tylko z Philadelphią

Nope, przeinaczasz moje słowa. Pytałem konkretnie o drużyny, w których na dłużej wypadł lider, a do tego brakowało jeszcze innych istotnych zawodników. Napisałem, że na szybko tylko Sixers przychodzą mi do głowy, ale "może o kimś zapomniałem" i generalnie dużo takich drużyn nie ma. Nie napisałem zatem nieprawdy, nawet jeśli uznać Twoje przykłady za słuszne.

Cytat

kwestionujesz bo do braku Murray'a Denver mogło przywyknąć ( co nie ma nic do rzeczy w kwestii osłabienia)

Ma bardzo dużo w kontekście, w jakim o tych kontuzjach rozmawialiśmy, bo łatwiej sobie poradzić z absencją zawodnika, jeśli możesz się do niej przygotować.

Cytat

Ale te osłabienia się nie liczą bo Giannis gra.

Nic takiego nie napisałem, więc nie komentuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 28.11.2021 o 20:24, Sachs napisał:

Ogólnie chyba nie ma drugiej tak zblazowanej gwiazdy z w lidze. Jak go oglądam, to mam wrażenie, że typek myśli że jest na tej samej półce do Lebron czy Curry, a nie jest. Cala jego mowa ciała, miny itd. jest az trudna do oglądania. Przecież on powinien być w swoim prime, a tymczasem wygląda jakby miał za rok przejść na emeryturę.

🤔

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, KeepItDirty napisał:

Ale hejty dostaje Bron na forach, że dla niego niby zrobili wyjątek, chociaż to nie jest prawdą (Paschall dla przykładu).

Dobrze, ze to trwało tak krotko dla Lal.

Klasyka, hejterzy Lebrona to najbardziej zacietrzewieni hejterzy w NBA, nie przyjmujący żadnych faktów do głowy, powtarzający te same fake schematy obalone juz 100x, a do tego każde wydarzenie jest przedstawiane tak, aby to Lebron był ten zly, ta sama informacja potrafi być podwana 2x w różny sposób , zależy która wersja pasuje obecnie, żeby się do niego o coś przyczepić.

 

A od paru lat gra w Lakers więc ma jeszcze boosta x100.

Edytowane przez Reikai
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Jendras nie chce mi się wdawać już w to, zwłaszcza ze odpisujesz po czterech dniach gdy już zapomniałem o tej dyspucie.

 

A moja teza najzwyczajniej w świecie jest taka Davis + Westbrook z jakimikolwiek rolesami na POZIOMIE NBA to nie jest skład na 32-50 a przynajmniej nie powinien być i ten wynik ich bez lebrona który uważasz z tego co wnioskuje za przeciętny/normalny/taki jak powinien być, dla mnie powinien być o wiele lepszy - bo dokładnie takie zalozenie było ściągając trzecią gwiazdę, żeby mieć spokój w RS, przynajmniej z druzynami na poziomie Detroit czy Oklahomy czy Sacramento. 

 

nie jestem kimś który jakos specjalnie na to patrzy i się tym ekscytuje -ale fakt że dostałem parę lajków, w tym od lakers fanów i nikt oprócz ciebie nie neguje mojej tezy, świadczy raczej że to ty sobie odpłynąłeśz tym, że lakers mieli jakiś przesadny szpital - no nie mieli, z 20% klubów NBA miało w tym momencie podobną conajmniej sytuacje. I śmiem twierdzić że z 80% ligi bedzie miało taki moment w sezonie, że dwóch, trzech rolesów i lider pauzują. I nie podoba mi się że zamiast normalnie rozmawiać i używać argumentów piszesz takie pasywni-agresywne teksty typu „odplynales sobie”, czy „czytasz w ogóle co piszesz”. 
 

więc zmieniając temat. Dwight do s5 i bedzie gitara. Z monka tez będziecie mieli pociechę, widać wyraźnie ze to jedyny wlasciwie gracz w druzynie pasujący skillami do big3. 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chińska fabryka Lakers. Zniszczeni latami w NBA - LeBron i Westbrook stracili nogi i stracili swoje największe atuty - nie ma impetu w 1 kroku i wjazdów. LeBron masa rzutów z dystansu bez wjazdów, w obronie jest na słabszych zawodnikach, którzy i tak mu dzisiaj wrzucali punkty. Westbrook również bez tej petardy, co dawniej, kiedy leciał na kosz jak rakieta. Dziś w 2 połowie przez długi czas to Monk bardziej przypominał młodego Westbrooka, niż on sam siebie w tym meczu.

Najfajniej z tych "Chińczyków" ogląda się obecnie Melo, bo on z nich trzech ma największy talent rzutowy i przy zrozumieniu swojej roli, żeby nie wchodził w dużo kozłów i granie izolacji, a praktycznie same rzucanie bez kozłów sprawdza się super. Dzisiaj po raz kolejny grał świetnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Wyparlo napisał:

... LeBron masa rzutów z dystansu bez wjazdów, .... Westbrook również bez tej petardy, co dawniej, kiedy leciał na kosz jak rakieta......

Najfajniej z tych "Chińczyków" ogląda się obecnie Melo, bo on z nich trzech ma największy talent rzutowy i przy zrozumieniu swojej roli, żeby nie wchodził w dużo kozłów i granie izolacji, a praktycznie same rzucanie bez kozłów sprawdza się super.

czyli Arsenal LA - "kanonierzy" - 7 lat posuchy, Henry (Lebron) do Barcy (Cavs).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, Wyparlo napisał:

Chińska fabryka Lakers. Zniszczeni latami w NBA - LeBron i Westbrook stracili nogi i stracili swoje największe atuty - nie ma impetu w 1 kroku i wjazdów. LeBron masa rzutów z dystansu bez wjazdów, w obronie jest na słabszych zawodnikach, którzy i tak mu dzisiaj wrzucali punkty. Westbrook również bez tej petardy, co dawniej, kiedy leciał na kosz jak rakieta. Dziś w 2 połowie przez długi czas to Monk bardziej przypominał młodego Westbrooka, niż on sam siebie w tym meczu.

Najfajniej z tych "Chińczyków" ogląda się obecnie Melo, bo on z nich trzech ma największy talent rzutowy i przy zrozumieniu swojej roli, żeby nie wchodził w dużo kozłów i granie izolacji, a praktycznie same rzucanie bez kozłów sprawdza się super. Dzisiaj po raz kolejny grał świetnie.

Celnie podsumowane milordzie :)

Co do Monka to generalnie zasługuje na startowanie kosztem THT. Młody po powrocie zagrał 3 bardzo dobre mecze w ataku, siedział mu jumper jak nigdy i to by było na tyle jeśli chodzi o wielki entuzjazm w kwestii jego rozwoju. Teraz od kilku dobrych meczy to jest ten sam THT co sezon temu. Duże parcie na atakowanie pomalowanego, flashy moves i tunelowe widzenie, głupie błędy w obronie i ciężki oddech jak ma otwartą pozycje na obwodzie.

Pelinka bardzo wysoko go sobie ceni. Na papierze świetne warunki fizyczne, potencjał na elite d, wciąż młody bo 21 lat, ale póki co no duży zawód. Nie widać tego następnego biegu.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.