Skocz do zawartości

Los Angeles Lakers 2021/2022


nba2midnight

Rekomendowane odpowiedzi

Nie widziałem żadnego z trzech ostatnich meczów, co najwyżej skróty, jak to jest z tym THT? Bo może piątka typu THT, Nunn jak wróci, Melo, LBJ, AD dawałaby radę? A Russa wpuszczać jako 6 zawodnika na 25 minut? Tak główkuję bo Westbrook powinien być naturalnym zastępcą Lebrona i ciągnąć rezerwowe składy, wiem, że za ponad 40 baniek to trochę śmieszne, ale przecież to wciąż dobry zawodnik, tylko ciężki w dopasowaniu.

Jeszcze co do THT to czasem zapominamy, że ten zawodnik przyszedł do ligi praktycznie minimum o rok szybciej niż inni w obecnych czasach, pewnie zostając na uczelni i w wieku 20 lat przystępując do tegorocznego draftu byłby pewnym TOP10, a on ma dwa lata doświadczeń, może to właśnie nie Westbrook  ma być tą trzecią gwiazdą tylko już staje się nią Talen?

Wszystko to jednak rozbija się o zdrowie Jamesa i Davisa, jeśli będzie w drugiej części sezonu to terminarzem bym się nie przejmował, a jeśli go nie będzie to chyba Lebrona i kibiców Lakers nie zadowala walka i przegrana w pierwszej czy drugiej rundzie PO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, KeepItDirty napisał:

Musial jakiś ostry przekręt iść z WAS, że klepneli to Lakers. To niemożliwe, że LBJ chciał tego byłego MVP w składzie. Poprostu to sprawa dla FBI.

pewnie to kiepskie dla Was pocieszenie, ale to nie pierwszy James który dał się nabrać na Westbrooka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, rw30 napisał:

pewnie to kiepskie dla Was pocieszenie, ale to nie pierwszy James który dał się nabrać na Westbrooka.

Byłoby dużo lepsze, gdybyś napisał, że nie ostatni :)

40 minut temu, Eld napisał:

Jeszcze James Dolan stoi w kolejce.

Dolan doi miasto tyle lat, że mu bez różnicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 18.11.2021 o 08:32, KeepItDirty napisał:

Musial jakiś ostry przekręt iść z WAS, że klepneli to Lakers. To niemożliwe, że LBJ chciał tego byłego MVP w składzie. Poprostu to sprawa dla FBI.

No co Ty?! Przecież Lakers pozyskało gracza top75 w całej historii NBA - aktualnie maja w składzie 4 z top75 i pewnie trza dodać tego 76go czyli Dwighta. Tu się szykuje three-peat jak nic :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, RonnieArtestics napisał:

@Jendras nadal ci się czerwona lampka nie zapala, że to nie kontuzje? Są mega c***owi w obronie i tyle. Dziś np. celtics bez dwóch z trzech najlepszych graczy im nie grało - można ? Można. To tak jakby Westbrook grał a Davis i lebron nie. 

Dokladnie 

Do tego prowadzili plus 10 i jak była okazja odskoczyć to nie mogli przykryć Smarta aż z desperacji dali strefę...

Atak w 1 kwarcie wyglądał dobrze bo Westbrook starał się nie dotykać pilki i podejmowac jak najmniej decyzji 

Chyba nie za to mu się płaci grube miliony

4 godziny temu, ptak napisał:

 Nie interesuje mnie NBA więc niech mnie ktoś oświeci. Westbrook i Anthony to naprawdę takie patałachy?

Westbrook tak, Melo w dobrym otoczeniu byłby zajebisty ma jedną z lepszych form fizycznych w karierze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kończę oglądać ten mecz właśnie i jedyne co mi się nasuwa na myśl poza tym że nie ma personelu co już przedyskutowaliśmy tutaj wiele razy, to Vogel chyba nie chce wygrywać 

Masz drużynę która się męczy absolutnie z każdym nawet u siebie, co takiej drużynie może pomóc ? Parę zwycięstw nawet kosztem 35 minut Lebrona albo nawet zagrania całej ostatniej kwarty przecież by nie padł na tym boisku

A Vogel w tym meczu za każdym razem jak łapali jakiś rytm i zbliżali się w końcówce meczu, zmiana, głupia piątka, zmiana, głupia piątka bez Lebrona i bez Davisa

Frank co się z tobą stało ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skończyłem mecz z Celtics. Ogólnie Lakers grają jakby wysiedli z wehikułu czasu. W porównaniu do Bostonu grali jakaś średniowieczna koszykówkę. W obronie umierali na każdym picku, sami w ataku nie generując prawie żadnego ruchu piłki. Ogólnie gdyby nie świetna skuteczność z półdystansu, rzutów z odchylenia, bank shotow to byłby pogrom już po pierwszej połowie. Nie wiem jak miałoby się to jakoś zmienić. To nie jest kwestia braku zgrania, pechowych pudel czy kontuzji. Ten zespół gra zarówno w ataku jak i obronie inna koszykówkę nie reszta contenderow (i nie tylko), niestety nie jest to pozytywna odmiana

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 20.11.2021 o 06:02, RonnieArtestics napisał:

@Jendras nadal ci się czerwona lampka nie zapala, że to nie kontuzje? Są mega c***owi w obronie i tyle. Dziś np. celtics bez dwóch z trzech najlepszych graczy im nie grało - można ? Można. To tak jakby Westbrook grał a Davis i lebron nie. 

Próbowałem Ci obszernie wytłumaczyć swój punkt widzenia, ale po co odpisywać, lepiej poczekać, aż zespół rozegra najgorszy w obronie mecz sezonu, sprowadzić cały sens mojej wypowiedzi do zwalania na kontuzję i wywrzeszczeć tryumfalnie "widzicie? Widzicie??? Miałem rację!!!".

Tak, Lakers są c***owi, wyczerpałeś temat. Panie moderator, zamykamy? :)

W dniu 20.11.2021 o 12:11, darkonza napisał:

Posadził Jordana jak wszyscy chcieli.

I bez Jordana starterzy radzą sobie znacznie lepiej.

W dniu 20.11.2021 o 10:08, Kubbas napisał:

Westbrook tak, Melo w dobrym otoczeniu byłby zajebisty ma jedną z lepszych form fizycznych w karierze

Odwrotnie. Melo jest dobry w jednym elemencie gry - catch & shoot, zawsze będzie więc przydatny jako zawodnik rozciągający obronę, zawsze też będzie dziurą w obronie.

Westbrook jest z kolei bardzo zależny od warunków, musi być spacing w ataku, co widać doskonale w tym sezonie.

Edytowane przez Jendras
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak w skrócie, jakie są problemy Lakers, bo nie chce mi się pisać elaboratów:
 
Gra jest niepoukładana po obu stronach, w ataku mimo inwestycji w kreatorów i shooterów nadal katują najwięcej postupów w lidze, w obronie cały wysiłek niweczą dziwaczne lineupy z kilkoma dziurami defensywnymi, a jak już nawet coś wybronią, to nie potrafią zebrać (5 miejsce od końca pod względem DRB%), bo są undersized na większości pozycji (aktualnie 5 zawodników powyżej 6-4, w tym Melo i Jordan). Siłą drużyny miała być gra z kontry, ale trudno uruchamia się szybki atak po koszach rywali. Do tego zespół traci mnóstwo piłek, co przy takim tempie gry (tylko Rockets grają szybciej) stwarza mnóstwo okazji na łatwe punkty dla przeciwnika. Wreszcie - wydaje się, że Vogel już stracił szatnię i niezależnie od tego, w jakim stopniu przyczynił się do obecnej degrengolady, bez zmiany na stanowisku trenera nic nie ruszy. Szykujcie się na Fizdale'a. 
 
Jestem bardzo ciekaw, z jakim nastawieniem wyjdą dzisiaj w Detroit. Zwłaszcza LeBron.
Edytowane przez Jendras
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Jendrasnie no spoko ze masz swoj punkt widzenia ale ja tez chyba mogę mieć swój ? Bo próbowałeś z lakers zrobić przede wszystkim ofiary kontuzji i urazów, i tylko chciałem zwrócić uwagę ze nie ma tutaj wcale więcej kontuzji niż w wielu innych zespołach - które  nawet z tymi brakami w swoich składach wyglądają o niebo lepiej od Lakers.Wciąż  też uważam ze od składu Westbrook-Davis+ cenieni weterani (ale ty twierdzisz ze to pokraki co nie powinny być w rotacji)powinno się więcej znacznie wymagać niż wymęczonych zwyciestw u siebie z Rockets. Zgranie, niemrawy fit na pewno nie pomagają na początku sezonu ale uważam jednak przy tym terminarzu jako fan lakers powinieneś oczekiwać od nich nieco więcej..

 

nie chce żebyś odczytywał to jako osobiste ataku na Ciebie i napinki, po prostu się nie zgadzam z twoimi powodami porażek i słabej gry i tyle i mysle ze dość kulturalnie przecież sobie dyskutujemy?  :)

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.