Skocz do zawartości

Playoff 2020/21 Eastern Finals: Milwaukee Bucks (3) - Atlanta Hawks (5)


karpik

Kto lepsiejszy?  

26 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Bucks czy Hawks?

    • Bucks w 4
    • Bucks w 5
    • Bucks w 6
    • Bucks w 7
    • Hawks w 7
    • Hawks w 6
    • Hawks w 5
      0
    • Hawks w 4
      0


Rekomendowane odpowiedzi

Obawiam się, że możesz mieć rację. Inna sprawa to to, że człowiek nawet przestaje tak się offseason ekscytowac nadchodzącym.

Co z tego, że jakieś gwiazdy zmienia kluby czy może jakoś nowy superteam się pojawi, jak będzie kolejny rekordowo krótki offseason I szanse na to, że następny sezon będzie podobny do obecnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet nie jestem specjalnie zaskoczony tą kontuzją Giannisa. Organizacja Milwaukee Bucks jest przeklęta i wiedziałem, że prędzej czy później na tej autostradzie do tytułu pojawi się jakaś kłoda która nas zatrzyma. Nie zdziwię się, jeśli okaże się, że ta kontuzja to kamień milowy w karierze Giannisa i od dziś czeka go upadek a la Derrick Rose. Nawet jeśli cudem przejdziemy Atlante to w finale Suns czy Clippers nas rozjadą. Giannis pewnie rozwalił się na około rok także czas na tankowanie w następnym sezonie? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, mikrofalowka napisał:

Nawet nie jestem specjalnie zaskoczony tą kontuzją Giannisa. Organizacja Milwaukee Bucks jest przeklęta i wiedziałem, że prędzej czy później na tej autostradzie do tytułu pojawi się jakaś kłoda która nas zatrzyma. Nie zdziwię się, jeśli okaże się, że ta kontuzja to kamień milowy w karierze Giannisa i od dziś czeka go upadek a la Derrick Rose. Nawet jeśli cudem przejdziemy Atlante to w finale Suns czy Clippers nas rozjadą. Giannis pewnie rozwalił się na około rok także czas na tankowanie w następnym sezonie? 

Czyli mial nosa z nowym kontraktem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masakra, takie potentially career ending injury po mega extension na 4lata. Rok z metryki na pewniaku. Holiday i middleton nie dzwigneli przeciwko atlancie bez younga, raczej chyba po serii

2 minuty temu, nba2midnight napisał:

Czyli mial nosa z nowym kontraktem...

Mial fart, ze nie chcial czekac i kombinowac!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak sie ma kolano wygiac, to lepiej do tylu niz w bok, moze nie bedzie dramatu, zwlaszcza, ze wrocil na lawke (wiem, ze Klay tez wrocil). Samo hiperextension to nawet nie jest chyba kontuzja, ktora zazeyczaj zabierze zawodnikowi duzo meczow (Giannisa jednak bylo dosc ekstremalne).

Z wyrokami jakie niedobitki beda grac w finalach trzeba poczekac na oficjalny update na temat Giannisa i na wiesci co z Trae, bo sie troche zdziwilem, ze ta jego kontuzja byla tak powazna, ze nie dal rady wyjsc na kluczowy mecz.

Edytowane przez Chytruz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, airmax napisał:

OMG

strasznie to wyglądało. Są już jakieś mniej lub bardziej oficjalne informacje co z kolanem? 

Tylko tyle póki co

Giannis Antetokounmpo is expected to undergo further imaging on his left knee tomorrow, sources told ESPN.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W wideo poniżej lekarz (Brian Sutterer) od 3 minuty opisuje jakie części stawu kolanowego mogły ulec uszkodzeniu - m.in. oczywiście więzadła, chrząstka stawowa (knee capsule jeśli dobrze przetłumaczyłem). Mogło również dojść do stłuczenia kości piszczelowej oraz udowej.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.