Skocz do zawartości

NBA 2020/2021 season - plotki, wolni agenci i trejdy


nba2midnight

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 3.04.2021 o 18:37, starYfaN napisał:

Gdzie tu 3, a gdzie D?

Raczej nie sądzę.

To jeśli to prawda, to chyba jednak się zdziwisz

The #Lakers and #76ers have both expressed interest in signing free agent Ben McLemore on the buyout market for back-court depth, source tells @HoopAnalysisNet. McLemore does have interest from multiple other teams.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze bardziej na nastepne lato, ale chwilowo nie ma innych newsow.

 

DeMar DeRozan plans to take a "wide open" approach to free agency in terms of which teams he'll consider signing with.

DeRozan had planned to become a free agent during the 2020 offseason until the COVID-19 pandemic hit.

Coming off a five-year, near-max contract he signed with the Toronto Raptors, DeRozan is one of eight players to average at least 21 points, seven assists and four rebounds per game this season.

DeRozan will likely be the best wing on the free agent market beyond Kawhi Leonard. 

 

Patrzac skad jest i przypominajac sobie w sumie niedawny wywiad z nim, to glowni kandydaci do pozyskania DDR nasuwaja sie sami

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, josephnba napisał:

Sorry ale wrzucanie tweetów o każdym ogórku w lidze jest kompletnie bez sensu.

Kogo to obchodzi?

Jak cie nie obchodzi to ignoruj. To jest temat o ogolnie wszystkim co sie dzieje na rynku wymian, wolnych agentow itd,

 

Zrezta info o nim juz tu bylo, ze ma podpisac i wtedy nie potestowales. Ja tylko wrzucilem jako potwierdzenie, ze sie stalo oficjalnie i to na jakich zasadach,

Edytowane przez nba2midnight
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, josephnba napisał:

Sorry ale wrzucanie tweetów o każdym ogórku w lidze jest kompletnie bez sensu.

Kogo to obchodzi?

Podejdź do tego z innej strony. Masz kogoś kto non stop siedzi na twitterze waląc nieustannie w F5 i jak tylko Shamse i Wojnary tego świata coś wrzucą masz ładnie zebrane wszystko w jednym temaciku i nie musisz się silić, szukać, scrollować.

A no i RHJ to nie jakiś tam ogórek. Tzn ogór, ale nie taki bardzo, a przynajmniej w zeszłym roku nim nie był i jego los nie jest mi obojętny akurat. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, nba2midnight napisał:

Jak cie nie obchodzi to ignoruj. To jest temat o ogolnie wszystkim co sie dzieje na rynku wymian, wolnych agentow itd,

 

Zrezta info o nim juz tu bylo, ze ma podpisac i wtedy nie potestowales. Ja tylko wrzucilem jako potwierdzenie, ze sie stalo oficjalnie i to na jakich zasadach,

Mało mnie to interesowało wtedy jak i teraz, po prostu cały czas mi wyskakują powiadomienia i jest to po prostu męczące, wchodzę i czytam o jakiś pionkach, którzy bujają się w ogonie ligi.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Eld napisał:

Podejdź do tego z innej strony. Masz kogoś kto non stop siedzi na twitterze waląc nieustannie w F5 i jak tylko Shamse i Wojnary tego świata coś wrzucą masz ładnie zebrane wszystko w jednym temaciku i nie musisz się silić, szukać, scrollować.

W sumie sie mylisz tutaj, bo nawet konta na tweeterze nie mam. Czytam sobie rozne artykuly i fora, gdzie czesto wyskakuja najnowsze tweety,. I jak sie akurat trafi jakis odnosnie FA czy trejdow, to skopiuje i wrzuce, bo co mi w sumie szkodzi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, josephnba napisał:

Sorry ale wrzucanie tweetów o każdym ogórku w lidze jest kompletnie bez sensu.

Kogo to obchodzi?

Jako kibic przepotężnej organizacji doskonale zarządzanej od ponad 20 lat w której obecnie są same znakomitości możesz pozwolić sobie na komfort ignorowania ruchów maluczkich. Pozwól nam delektować się tymi mikro ruchami bo kibicujemy uboższym w talent klubom. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, josephnba napisał:

Mało mnie to interesowało wtedy jak i teraz, po prostu cały czas mi wyskakują powiadomienia i jest to po prostu męczące, wchodzę i czytam o jakiś pionkach, którzy bujają się w ogonie ligi.

 

To mogles wtedy napisac juz.

A kto jest dla Ciebie pionkiem czy ogorem z defaulta to nie wiem. Ja po prostu wrzucam na co trafie i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, josephnba napisał:

Sorry ale wrzucanie tweetów o każdym ogórku w lidze jest kompletnie bez sensu.

Kogo to obchodzi?

Bez przesady. Forum o NBA, quality poziom - dobrze być na czasie.

Ja osobiście bardzo sobie cenię takie wpisy, syzyfowa praca, której efekty wszyscy czerpiemy ❤️

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.