Skocz do zawartości

Brooklyn Nets 2020/2021


andy13

Rekomendowane odpowiedzi

Wolna agentura w wykonaniu Nets dobra, ale bez fajerwerków. Ekipa jest naprawdę mocna. Mają bardzo dobrą ławkę i to jakby nie patrzeć jest olbrzymi atut. Czy tak zostanie? Scenariusze są trzy.

  1. Rzucenie większości wartościowych zawodników i picków w dealu po jakąś gwiazdę. Jeżeli tak, to oby był to Beal, a nie Wall ;)
  2. Wymiana np. Dinwiddiego lub LeVerta za PF/C na odpowiadającym poziomie.
  3. Zostanie z tym co jest, ewentualnie jakieś pomniejsze wymiany, żeby mieć 15 graczy, bo teraz jest nadmiar.

Nie spodziewam się rozwiązania nr 1. Myślę z perspektywy czasu, że także w gadkach o Hardenie było dużo bzdur. Myślałem, że bzdurą było to, że Irving go nie chce, tymczasem akurat to mogła być prawda ;) Zatem ściąganie typa, który samym przyjściem spowoduje większe kwasy niż są byłoby dziwne. Dla mnie OK. Jeżeli KI & KD będą zdrowi to Nets mogą wszystko, a jak nie będą zdrowi to i Harden (który by "wyczyścił" ławkę) wiele nie zmieni. Niepokoi mnie, że KD jest ziomkiem Walla, ale tu może być podobna niechęć Irvinga.

Opcja druga ma za to sens. Wysokich brakuje, a obrońców jest nadmiar. Dobra wymiana mile widziana, ogólna siła składu będzie dzięki temu większa. Tego bym zresztą chciał mimo sympatii do Siriego i Carisa.

Opcja trzecia musi mieć miejsce jeżeli nie wydarzą się dwie pierwsze, ale niczego nie zmieni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny obrońca wylądował na Brooklynie. Elie Okobo z Suns. Ciekawe, czy Marks przygotowuje grunt pod jakiś deal, czy też tradycyjnie Nets wejdą w sezon z deficytami na pozycjach 4-5. Widzę, że w necie większość ludzi rysuje Durexa na czwórce i to faktycznie wygląda mega mocno, ale w rzeczywistości jakoś tego nie widzę. Potrzeba zbiórek, a KD raczej nie będzie walczył jak lew o każdą piłkę (może nawet nie powinien). Zdecydowanie widziałbym go na trójce i wtedy widać brak jednego wysokiego, co zbierze, zasłoni i rzuci trójeczkę jak potrzeba.

 

Edytowane przez andy13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głębia składu też jest mega ważna :) Wiadomo, że kluczem jest zdrowie KD i KI. Bez tego ani głębia składu, ani trzecia gwiazda wiele nie dadzą.

Mimo wszystko coś czuję, że jakiś deal będzie miał miejsce. 

Caris i Durant lubią się od dawna, Durex ceni jego talent. Mam nadzieję, że wspólne treningi pozwolą mu się rozwinąć. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.12.2020 o 00:28, andy13 napisał:

przez takich dzbanow nie chce sie ogladac czasami tej ligii

na takie cos powinna byc szybka kontra

Kyrie Irving releases written statement, reportedly will ‘blackout’ media this season with Brooklyn

NBA releases written statement Kyrie nie bedzie mial placonego 30 procent swojego salary za niewywiazywanie sie ze swoich kontraktowych obowiazkow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie się wydaje, że Irving to robi, bo ludzie nie potrafią czytać/słuchać. I przykład mamy tu 😃  @Kubbas, czy on napisał, że nie będzie gadał z mediami przed/po meczach? A tylko to jest jego obowiązkiem, inaczej oberwie po kieszeni on i oberwą Nets. Póki co cisza w temacie, więc za co liga ma go karać?

Nets nieźle docenieni przez ligę i TV. Będą w dzień otwarcia, na święta i MLK Day. Tak nie było chyba nawet po przenosinach na Brooklyn. Ogólnie aż 19 spotkań w ogólnokrajowej telewizji. Marks z ekipą wykonali świetną robotę, w parę lat od szorowania po dnie do czołówki zainteresowania. I to prawie bez własnych picków! Cholera, Billy King miał rację, że picki są przeceniane 😂

Edytowane przez andy13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, andy13 napisał:

Mnie się wydaje, że Irving to robi, bo ludzie nie potrafią czytać/słuchać. I przykład mamy tu 😃  @Kubbas, czy on napisał, że nie będzie gadał z mediami przed/po meczach? A tylko to jest jego obowiązkiem, inaczej oberwie po kieszeni on i oberwą Nets. Póki co cisza w temacie, więc za co liga ma go karać?

ale nie rozumiem o co ci chodzi?

czego nie zrozumielismy w tym jakze waznym przekazie od idioty Kyriego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Kubbas napisał:

ale nie rozumiem o co ci chodzi?

czego nie zrozumielismy w tym jakze waznym przekazie od idioty Kyriego?

Nie "my", tylko Ty :) Znamienne, że tak łatwo wyzywasz ludzi od idiotow, wcześniej dzbanów. 

Irving nie napisał, że kładzie laske na swoje obowiązki, tylko odwrotnie, napisał, że chce się skupić na obowiązkach i dlatego ogranicza (użył słowa "przyćmiewa") kontakty z mediami. Czyli pewnie nie będzie jakichś długich wywiadów, występów w talk show itd. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, andy13 napisał:

Nie "my", tylko Ty :) Znamienne, że tak łatwo wyzywasz ludzi od idiotow, wcześniej dzbanów. 

mam tu wrzucić bukiet jego wypowiedzi z tylko ostatnich miesięcy czy co?

Cytat

Irving nie napisał, że kładzie laske na swoje obowiązki, tylko odwrotnie, napisał, że chce się skupić na obowiązkach i dlatego ogranicza (użył słowa "przyćmiewa") kontakty z mediami. Czyli pewnie nie będzie jakichś długich wywiadów, występów w talk show itd. 

ehhhhhhhhhhhh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Kubbas napisał:

mam tu wrzucić bukiet jego wypowiedzi z tylko ostatnich miesięcy czy co?

Tych, których też nie zrozumiałeś np. ironii o płaskiej ziemi? 😙

Wychodzę na fanboya Irvinga, a zaczynam sądzić, że koleś ma opinię świra i cokolwiek teraz zrobi/powie, to ludzie po nim jadą.  Gdyby takie coś w sprawie mediów ogłosił inny zawodnik to byłyby peany o dojrzałości, o nastawieniu na sukces, na basket itd. Irving? Idiota, ukarać typa xD

Widzę, że koleś gada dziwne rzeczy, ale poświęciłem trochę czasu na dotarcie do źródeł gdy dołączył do Nets. Sporo przypisywanych mu bzdur jest wyrwana z kontekstu. Paradoksalnie najdziwniejsze rzeczy facet powiedział niedawno w podcaście Durexa, ale to składam na karb jego ego, a z pewnością nie impotencji intelektualnej.

Poza samymi tekstami Irvinga w oryginalnym brzmieniu warto popatrzeć na fakty. Często mówiło się, że KI jest toksyczny, nikt nie chce z nim grać. Tymczasem:

  • Po roku z nim w ekipie jakoś nikt z Brooklynu nie chce uciekać, za to zawodnicy, którzy bez problemu znaleźliby angaż gdzie indziej komunikują, że chcieliby zostać (np. Dinwiddie i CLV, a Harris to udowodnił składając niedawno podpis)
  • Za to w Bostonie, który przecież Irving rozsadzał od środka, zmieniło się wszystko... czytaliście te historie z szatni, które wypłynęły po jego odejściu? Dziękczynne teksty innych zawodników, że nie ma już z nimi drania? Ja też nic takiego nie widziałem :) 
  • Za to zrobiło się w Bostonie tak miło, że wszyscy chcieli w Celtics zostać, a nowi FA walili drzwiami i oknami...
  • W dodatku KI jest tak nielubiany w lidze i uważany za takiego kretyna, że sami zawodnicy wybrali go na wiceprezydentna NBPA. Co za ludzie pomyleni... A mogli zapytać Kubbasa o zdanie, to bym im powiedział, że widział go parę razy w TV i już wie, że to skończony IDIOTA.
Edytowane przez andy13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, andy13 napisał:

 

  • Po roku z nim w ekipie jakoś nikt z Brooklynu nie chce uciekać, za to zawodnicy, którzy bez problemu znaleźliby angaż gdzie indziej komunikują, że chcieliby zostać (np. Dinwiddie i CLV, a Harris to udowodnił składając niedawno podpis)

nie chce mi sie na prawde po tym przeczytalem ale no dobra ehhh

Dinwiddie z irvingiem sie nie dogadywal gral lepiej bez niego wyraznie, plus sam Kyrie przebakywal ze ten drugi za duzo gra z pilka

Cytat
  •  
  • Za to w Bostonie, który przecież Irving rozsadzał od środka, zmieniło się wszystko... czytaliście te historie z szatni, które wypłynęły po jego odejściu? Dziękczynne teksty innych zawodników, że nie ma już z nimi drania? Ja też nic takiego nie widziałem :) 

od kiedy sie interesujesz tym tematem?

chyba krotko skoro nie widziales zadnych wypowiedzi z bostonu na temat Irvinga

Cytat
  •  
  • Za to zrobiło się w Bostonie tak miło, że wszyscy chcieli w Celtics zostać, a nowi FA walili drzwiami i oknami...

nie wiem czy to przeoczyles ale Boston nie ma miejsca w salary

Cytat
  • W dodatku KI jest tak nielubiany w lidze i uważany za takiego kretyna, że sami zawodnicy wybrali go na wiceprezydentna NBPA. Co za ludzie pomyleni... A mogli zapytać Kubbasa o zdanie, to bym im powiedział, że widział go parę razy w TV i już wie, że to skończony IDIOTA.

no mogli

tak samo jak Kupchak mogl zapytac 20 osob z forum i kazdy by mu odpowiedzial zeby nie podpisywac Denga i Mozgova za grube miliony

a nie sorry, zeby wiedziec lepiej musimy byc GMami w lidze

ja tu juz koncze, moze ktos z fanow Bostonu niech cie powyjasnia, przeciez to ty tutaj sugerujesz ze Celtics jako organizacja dali dupy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Kubbas napisał:

 

od kiedy sie interesujesz tym tematem?

chyba krotko skoro nie widziales zadnych wypowiedzi z bostonu na temat Irvinga

no były takie, że sam Tatum wspominał w trakcie bubble, iż jest w kontakcie z Irvingiem i czerpie od niego rady (a więc mimo tego, że są w innych zespołach).

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, andy13 napisał:

Wychodzę na fanboya Irvinga, a zaczynam sądzić, że koleś ma opinię świra i cokolwiek teraz zrobi/powie, to ludzie po nim jadą.  Gdyby takie coś w sprawie mediów ogłosił inny zawodnik to byłyby peany o dojrzałości, o nastawieniu na sukces, na basket itd. Irving? Idiota, ukarać typa xD

No niestety tak jest :(

Irving cokolwiek powie to dla masy idiota.

Kawhi cokolwiek nie zrobi to dla masy antylider.

Takie są już narracje - oba pojęcia idiota czy lider można zdefiniować wedle własnego widzimisię ( i to z reguła takie właśnie jest, czyli lider czy idiot to osoba o odmiennych poglądach, zachowaniach, priorytetach etc od osoby wypowiadającej ).

Często też takie określenia padają z ust osób, co np wyśmiewają podobnie niemierzalne argumenty za np MJ w dyskusji z LBJem..

Szkoda, ale tak musi być.

Pewne jest, że za rok ktoś z dwójki Nets lub Clippers nie zdobędzie mistrzostwa i to też będzie wystarczający argument do tego, by umocnić jeden z powyżej opisanych stereotypów .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kubbas, do licha, ogarnij się! :D Rozbiłeś odpowiedź na punkty, w których nie zamieściłeś żadnego konkretu. Trochę mało jak na nazywanie kolesia IDIOTĄ. Zaczynam sądzić, że masz po prostu ubogi słownik i chciałeś napisać, że "Irving ma problemy z komunikowaniem się", ale to było za dużo znaków i streściłeś do IDIOTY.

13 godzin temu, Kubbas napisał:

ja tu juz koncze, moze ktos z fanow Bostonu niech cie powyjasnia, przeciez to ty tutaj sugerujesz ze Celtics jako organizacja dali dupy

Poczułem się trochę jak Irving, bo mojej wypowiedzi też nie zrozumiałeś. Tłumaczę: Boston zrobił wszystko OK, ale zgodnie z opinią internetowych "znafców" to Irving miał rozsadzać ich drużynę od środka i czynić toksyczną. Irving odszedł, ale jakoś szambo po nim nie wylało. W dodatku tak jak Człowiek...morza słusznie przypomniał, że mieśmy raczej pozytywne sygnały po jego odejściu z drużyny. Rozwijając temat kontaktów Tatuma i Irvinga przed ostatnimi PO:

Cytat

Ky told me this is my time and to embrace that role and be that dude. (...)
Ky is like my big brother, (...)
We still talk to this day, and we’ve talked a few times these playoffs. He always encourages me to be special. Having that relationship with him and having somebody like him in my ear at a young age, it means a lot

Wygląda na to, że gwiazda Bostonu nie chce mieć z tym IDIOTĄ nic wspólnego, co nie @Kubbas ? :P

Żeby nie było, możesz gościa lubić lub nie i mnie nic do tego. Sam mimo avatara mam dość mieszane odczucia co do Irvinga (o czym świadczą tematy o Nets, w szczególności z czasów, gdy pojawiły się ploty o jego przyjściu), ale nazywanie faceta IDIOTĄ, bo nie zrozumiało się jego wypowiedzi ( sic! ) to żenada.

Edytowane przez andy13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.