Skocz do zawartości

Brooklyn Nets 2020/2021


andy13

Rekomendowane odpowiedzi

Oni nie muszą mieć piłki w łapie by być efektywni ale lubią ją mieć :)

Tak, najlepiej jakby max dwója przebywała na boisku w tym samym czasie.

Nie przesadzałbym też że Nets zostali bez ławki, tak na prawdę z istotnych odszedł tylko CLV, teraz przynajmniej nie będzie klepania przez niego piłki przez 15s.

Perry może być ciekawym grajkiem, Claxton też kiedyś wróci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, nba2midnight napisał:

A tak swoja droga - rzecz ktorej jeszcze nie widzialem ... zalozmy ze Nets wygrywaja ze swoim mocarnym super trio - jak to wplywa na dyskusje o legacy Duranta, gdzie w sumie znowu by wygral mistrzostwo z napakowanym teamem ?;)

A wpłynęło jakoś na legacy Magica? Albo KAJa, który pierwszy tytuł w Bucks zdobył jak mu doszedł Oscar a w Lakers jak mu doszedł MAgic a potem Worthy za darmo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, ely3 napisał:

A wpłynęło jakoś na legacy Magica? Albo KAJa, który pierwszy tytuł w Bucks zdobył jak mu doszedł Oscar a w Lakers jak mu doszedł MAgic a potem Worthy za darmo

Ale dla mnie to nie problem. Po prostu już czekam na te dysputy ujmujace ewentualnie sukcesom Durexa.

 

Dla mnie nawet samo budowanie super teamu I rekrutacja to skill sam w sobie jeśli zawodnik bierze w tym udział. Nie wiem jak tu było jednak z tym u Kevina.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, nba2midnight napisał:

Ale dla mnie to nie problem. Po prostu już czekam na te dysputy ujmujace ewentualnie sukcesom Durexa.

 

Dla mnie nawet samo budowanie super teamu I rekrutacja to skill sam w sobie jeśli zawodnik bierze w tym udział. Nie wiem jak tu było jednak z tym u Kevina.

Właśnie. W gwarze szumu o Hardenie zapomnialbym sam o Durexie. Facet ma szczęście jak mało kto ostatnio, że dzięki swojemu poświęceniu legacy w GSW (nie sposób jak zdobywał mistrza, a w jaki sposób przeszedł) teraz zamiast uciągnąć team jak LBJ w Cavs dostaje taki zestaw superstarow.

Ciekawe jaka narracja będzie za parę lat.

I każda ewentualna wtopa i to już w tym sezonie nie będzie mogła być przez jego fanów tak wybielona jak przygoda Lebrona z bananami jak JR czy Della)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, ely3 napisał:

A wpłynęło jakoś na legacy Magica? Albo KAJa, który pierwszy tytuł w Bucks zdobył jak mu doszedł Oscar a w Lakers jak mu doszedł MAgic a potem Worthy za darmo

W pierwszym roku jakby Durant wygrał mistrzostwo to moim zdaniem wpłynęłoby mocno . Nowy team , dziurawy support , Lakers obrońcy tytułu i LeBron . Dla mnie grubo w c*** .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, ely3 napisał:

A wpłynęło jakoś na legacy Magica? Albo KAJa, który pierwszy tytuł w Bucks zdobył jak mu doszedł Oscar a w Lakers jak mu doszedł MAgic a potem Worthy za darmo

Dokładnie, KD od razu myślę z takim tytułem wskakuje na poziom wymienionych osób.

Hardenowi też mocno tytuł pomoże w legacy (poziom KG lub wyżej ? ).

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A z innej beczki to Charania chyba w nocy podał ,że wg jego źródł Irving  Durant i Harden spotkali się 1,5 miesiąca temu w LA i dyskutowali możliwośc grania razem na Brooklynie więc tak jakby wszystko było ukartowane i te plotki jakoby Irving by nie chciał Hardena chyba można miedzy bajki włożyć. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, ely3 napisał:

A z innej beczki to Charania chyba w nocy podał ,że wg jego źródł Irving  Durant i Harden spotkali się 1,5 miesiąca temu w LA i dyskutowali możliwośc grania razem na Brooklynie więc tak jakby wszystko było ukartowane i te plotki jakoby Irving by nie chciał Hardena chyba można miedzy bajki włożyć. 

Dodatkowo było sporo głosów mocno uważających te trio za super team. Po pierwszy meczu gdzie KD i Irving zarządzili jeszcze większe.

No to Irving mocno zatankował swoją wartość i od razu pozyskanie Hardena ma inny wydźwięk :)

Wygląda to bardziej jak LBJ + AD lub Kawhi + PGeorge, tak jakby Irving nie istniał.

Wystarczy, że zjawi się na PO.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, quevas napisał:

James Harden odda się teraz drobnomieszczańskiemu z zasady oraz prymitywnemu z ducha ciułaniu na rzecz uznania ze strony tej części fanów koszykówki

chyba cię pogięło. Ponoć już zaproponował Durantowi rolę PJa Tuckera - stanie w rogu i zapierdalanie w obronie, a Kyrie wg. Hardena ma wchodzić z ławki. Także ten, gońcie się maluczcy, ew. postawcie zasłonę jakby się trafił jakiś co-upierdliwszy kutafon w obronie, by można było skompromitować wysokiego na switchu cross-overem albo trójko-w-ryj.

Edytowane przez rw30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, Koelner napisał:

ciekawe , jeśli to wypali to te alltime fantasy enba gdzie bierze się jednego z wysokim usg a reszta to Hoibergi można wyjebac do kosza 

każdy alltime fantasy gdzieś ktoś bierze Westbrooka w drugiej rundzie można wyjebac do kosza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.