Skocz do zawartości

Miami Heat 2020/2021


nba2midnight

Rekomendowane odpowiedzi

6 godzin temu, blackmagic napisał:

nie wiem czy ktoś tu zagląda? @Alonzo?

Będzie coś z tego Nunna czy już go można z fantasy wywalić bo póki co gra jeszcze gorzej niż w ostatnich PO gdzie kasztanił na maxa w porównaniu z regularem

Nunn wypadł trochę z łask Spo od bąbla, ale związane jest to z minutami dla Dragicia i Herro, a dodatkowo jeszcze w tym sezonie doszedł Avery Bradley. Heat na obwodzie maja bardzo duża głębię, a problemy na skrzydle po odejściu Crowdera. Dopiero im sie rotacja kształtuje, ale na ten moment Nunn nie bardzo pewnie będzie dostawał regularne minuty. Jednak jak by wypadł któryś z guardów, to właśnie on powinien wskoczyć do rotacji zakładając, że Iggy, czy Butler będa musieli grać nominalnie na czwórce i trójce (a jest jeszcze Duncan przecież);

wg mnie tu jakiś deal pójdzie, żeby się wzmocnić - ale to pewnie dopiero w połowie sezonu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Alonzo napisał:

Nunn wypadł trochę z łask Spo od bąbla, ale związane jest to z minutami dla Dragicia i Herro, a dodatkowo jeszcze w tym sezonie doszedł Avery Bradley. Heat na obwodzie maja bardzo duża głębię, a problemy na skrzydle po odejściu Crowdera. Dopiero im sie rotacja kształtuje, ale na ten moment Nunn nie bardzo pewnie będzie dostawał regularne minuty. Jednak jak by wypadł któryś z guardów, to właśnie on powinien wskoczyć do rotacji zakładając, że Iggy, czy Butler będa musieli grać nominalnie na czwórce i trójce (a jest jeszcze Duncan przecież);

wg mnie tu jakiś deal pójdzie, żeby się wzmocnić - ale to pewnie dopiero w połowie sezonu. 

Miami może w najbliższych 10-15 meczach mieć ledwo 50% Winów i dalej być koło 6-8 miejsca.

Oby za późno nie było na korekty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Alonzo napisał:

Nunn wypadł trochę z łask Spo od bąbla, ale związane jest to z minutami dla Dragicia i Herro, a dodatkowo jeszcze w tym sezonie doszedł Avery Bradley. Heat na obwodzie maja bardzo duża głębię, a problemy na skrzydle po odejściu Crowdera. Dopiero im sie rotacja kształtuje, ale na ten moment Nunn nie bardzo pewnie będzie dostawał regularne minuty. Jednak jak by wypadł któryś z guardów, to właśnie on powinien wskoczyć do rotacji zakładając, że Iggy, czy Butler będa musieli grać nominalnie na czwórce i trójce (a jest jeszcze Duncan przecież);

wg mnie tu jakiś deal pójdzie, żeby się wzmocnić - ale to pewnie dopiero w połowie sezonu. 

Ale nie masz wrażenia że jak już nunn wchodzi to gra jak ostatni kasztan a nie tak jak w zeszlym RS?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, blackmagic napisał:

Ale nie masz wrażenia że jak już nunn wchodzi to gra jak ostatni kasztan a nie tak jak w zeszlym RS?

@Alonzo płaci mu w pewnej internetowej grze której nazwy nie można wspominać 1,7mln wiec nigdy tego z jego klawiatury nie przeczytasz.  Z drugiej strony to RFA w lato wiec co mu szkodzi zbijać cenę? 

Ogólnie dziwnie zatrzymała się jego kariera. Nie nazwałbym go ostatnim kasztanem a raczej mniej ma szans i o flow trudniej. Dostaje 33% czasu co rok temu. Mało. 

Edytowane przez ignazz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, blackmagic napisał:

Ale nie masz wrażenia że jak już nunn wchodzi to gra jak ostatni kasztan a nie tak jak w zeszlym RS?

Gra ok. Trójka mu nie siedzi, woli daleki półdystans. Kreuje jak w poprzednim sezonie. Zbyt mała próbka, by coś więcej powiedzieć. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, ignazz napisał:

@Alonzo płaci mu w pewnej internetowej grze której nazwy nie można wspominać 1,7mln wiec nigdy tego z jego klawiatury nie przeczytasz.  Z drugiej strony to RFA w lato wiec co mu szkodzi zbijać cenę? 

Ogólnie dziwnie zatrzymała się jego kariera. Nie nazwałbym go ostatnim kasztanem a raczej mniej ma szans i o flow trudniej. Dostaje 33% czasu co rok temu. Mało. 

Bardziej mnie zastanawia że on nie tylko nie trafia ale też w każdym meczu w którym grał w +/- jest na minusie. Ogólnie koło po świetnym rs jako rookie wygląda teraz jakby zbierał się do Chin - on kręci staty 5-2-1 na 43 ts% i ujemnym win shares.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
19 minut temu, TripylDabyl napisał:

Może mi ktoś wytłumaczyć, co się dzieje w Miami, że zaczęli sezon tak słabo?

Graja Gabem Vincentem i KZ Okpalą w s5. Mam wrażenie, że oni cały czas mają jeszcze preseason. Kombinują przy różnych ustawieniach, a dochodzą jeszcze kontuzje i protokoły covidowe. Pomimo, że widziałem ich wszystkie mecze, to nie mam pojęcia jaka tam jest rotacja w tym sezonie. Mi to wygląda na promowanie graczy pod trade i dopiero wtedy z jakimś Oladipo, czy innym Bealem sie to może ustabilizuje.. Możliwe, że zbyt krótka przerwa dla Heat pomiędzy sezonami została nieoficjalnie dla niektórych graczy wydłużona..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Alonzo napisał:

Mi to wygląda na promowanie graczy pod trade i dopiero wtedy z jakimś Oladipo, czy innym Bealem

Ty na poważnie tak uważasz? Że Heat grają fatalnie i przegrywają bo chcą promować graczy. Oni grają to co grali rok temu w RS tyle ,że często bez Butlera. Więc obrona jest słaba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, ely3 napisał:

Ty na poważnie tak uważasz? Że Heat grają fatalnie i przegrywają bo chcą promować graczy. Oni grają to co grali rok temu w RS tyle ,że często bez Butlera. Więc obrona jest słaba

Skrót myślowy. Naprawdę trzeba takie rzeczy tłumaczyć? 

Na ten moment tam leży praktycznie wszystko - ofensywa, defensywa, zbiórka, maja stratę na stracie i Gabe Vincent zdobywa po 14pkt. Ruchy kadrowe na ten moment wyglądają tak sobie - Achiuwa, z weteranów Bradley jest ok, ale Harkness tragedia. Brakuje spaceingu, Nunn gdzieś się zagubił w ataku od czasu bąbla.. Leonard, który dawał spaceing obok Adebayo nie gra;

Te treningi o 3 w nocy jednak spoiły ich na początku sezonu i grali z większą energią pomimo, ze Butler też wtedy opuszczał mecze. To jednak początek sezonu i nie ma co panikować. Niech wróci Jimmie do gry i powinno to ruszyć. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi o to, że ostatnio jakoś Heat w ogóle odmówili rozpatrywania wymiany z Houston jak usłyszeli ,że mają oddać Robinsona. Więc granie Okpalą raczej ma neiwiele wspólnego z promowaniem bo za Okpale to można co najwyżej otrzymać Sterlinga Browna a nie Beala

Po Oladipo też jakoś nie poszli.

Ogólnie to Dragić gra słaby sezon .Butler w obronie coś daje ale w ataku jest bez formy. By było jasne nie wiem po co Spoelstra gra Vincent w s5 a nie Dragicem ale pewnie chce zrównoważyć ofensywę ławki i s5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, ely3 napisał:

Chodzi mi o to, że ostatnio jakoś Heat w ogóle odmówili rozpatrywania wymiany z Houston jak usłyszeli ,że mają oddać Robinsona. Więc granie Okpalą raczej ma neiwiele wspólnego z promowaniem bo za Okpale to można co najwyżej otrzymać Sterlinga Browna a nie Beala

Po Oladipo też jakoś nie poszli.

Ogólnie to Dragić gra słaby sezon .Butler w obronie coś daje ale w ataku jest bez formy. By było jasne nie wiem po co Spoelstra gra Vincent w s5 a nie Dragicem ale pewnie chce zrównoważyć ofensywę ławki i s5

Jedno Ci musze przyznac @ely3  odnosnie naszych przedsezonowych rozmow - jak tak dalej bedzie Heat grac, to zdecydowanie wygrasz przewidywania o Heat. Ja stawialem ich jako glowna sile do wyjscia ze Wschodu, ale poki co to wyglada to zle. Jest niby czas na poprawe, ale jak tak dalej pojdzie, to okaze sie, ze po prostu miales racje i lepiej ich przewidziales.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, ely3 napisał:

Chodzi mi o to, że ostatnio jakoś Heat w ogóle odmówili rozpatrywania wymiany z Houston jak usłyszeli ,że mają oddać Robinsona. Więc granie Okpalą raczej ma neiwiele wspólnego z promowaniem bo za Okpale to można co najwyżej otrzymać Sterlinga Browna a nie Beala

Po Oladipo też jakoś nie poszli.

Ogólnie to Dragić gra słaby sezon .Butler w obronie coś daje ale w ataku jest bez formy. By było jasne nie wiem po co Spoelstra gra Vincent w s5 a nie Dragicem ale pewnie chce zrównoważyć ofensywę ławki i s5

Z Hardenem miałem nadzieję, że Rumburaka nie będą brać. Było badanie rynku - co Rockets by za niego chcieli i ponoć Duncan był do oddania (razem z m.in. Herro, Achiuwa czy Okpalą oraz chyba 2 1st pickami) + Olynyk i Iggy dla wyrównania kontraktów. Dla Rockets to było za mało, a Heat odpuściło (i dobrze) - bo Harden tu zwyczajnie nie pasuje. Z Bealem, czy Oladipo to wyjdzie dopiero przy trade deadline. Heat mają sporo młodzieży i odpowiednie kontrakty na ten sezon + ewentualnie TO, więc coś tam będą raczej kombinować. Oczywiście poza problemami z kontuzjami oraz covidem, gra dosłownie wszystkimi i to na sporych minutach daje jednak przegląd kadry i ogranie. To - jak wiadomo - wyjątkowy sezon i można sobie chyba na początku sezonu na takie experymenty pozwolić. Mnie dziwi czemu tak bardzo odsunięty został z rotacji Nunn na rzecz chociażby tego Vincenta? Achiuwa jest fajnym walczakiem, ale jednak wydaje się też mieć pewne ograniczenia. Harkness broni, ale nie daje trójki - a tego potrzebują Heat na skrzydle przy grze Butlerem i Adebayo - 3 graczy rozciągających grę. Dragic - było wiadomo, że sezon będzie grał znów z przymrużeniem oka, bo on ma być zdrowy na playoffy - a teraz może grac chociażby Nunn, czy właśnie Vincent. Iggy ma sobie grać swoje i być w formie na tą najważniejszą część sezonu. 

Jestem prawie pewien, że tu i tak pójdzie jakiś trade - nawet po tego Oladipo, choć cały czas marzy mi się oczywiście Beal - cena za jednego i drugiego będzie się jednak różniła i to znacząco wg mnie. Dipo po sezonie jest FA i Rockets zwyczajnie mogą nic za niego nie dostać. 

8 minut temu, nba2midnight napisał:

Jedno Ci musze przyznac @ely3  odnosnie naszych przedsezonowych rozmow - jak tak dalej bedzie Heat grac, to zdecydowanie wygrasz przewidywania o Heat. Ja stawialem ich jako glowna sile do wyjscia ze Wschodu, ale poki co to wyglada to zle. Jest niby czas na poprawe, ale jak tak dalej pojdzie, to okaze sie, ze po prostu miales racje i lepiej ich przewidziales.

Na playoffy potrzebują rotację 8-9 graczy, a jesteśmy po 11 z zakładanych 72 meczy. Spokojnie z tymi ocenami - biorąc udział w maratonie nie biegniesz z tempem na 60, czy 100m. ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Alonzo napisał:

Z Hardenem miałem nadzieję, że Rumburaka nie będą brać. Było badanie rynku - co Rockets by za niego chcieli i ponoć Duncan był do oddania (razem z m.in. Herro, Achiuwa czy Okpalą oraz chyba 2 1st pickami) + Olynyk i Iggy dla wyrównania kontraktów. Dla Rockets to było za mało, a Heat odpuściło (i dobrze) - bo Harden tu zwyczajnie nie pasuje. Z Bealem, czy Oladipo to wyjdzie dopiero przy trade deadline. Heat mają sporo młodzieży i odpowiednie kontrakty na ten sezon + ewentualnie TO, więc coś tam będą raczej kombinować. Oczywiście poza problemami z kontuzjami oraz covidem, gra dosłownie wszystkimi i to na sporych minutach daje jednak przegląd kadry i ogranie. To - jak wiadomo - wyjątkowy sezon i można sobie chyba na początku sezonu na takie experymenty pozwolić. Mnie dziwi czemu tak bardzo odsunięty został z rotacji Nunn na rzecz chociażby tego Vincenta? Achiuwa jest fajnym walczakiem, ale jednak wydaje się też mieć pewne ograniczenia. Harkness broni, ale nie daje trójki - a tego potrzebują Heat na skrzydle przy grze Butlerem i Adebayo - 3 graczy rozciągających grę. Dragic - było wiadomo, że sezon będzie grał znów z przymrużeniem oka, bo on ma być zdrowy na playoffy - a teraz może grac chociażby Nunn, czy właśnie Vincent. Iggy ma sobie grać swoje i być w formie na tą najważniejszą część sezonu. 

Jestem prawie pewien, że tu i tak pójdzie jakiś trade - nawet po tego Oladipo, choć cały czas marzy mi się oczywiście Beal - cena za jednego i drugiego będzie się jednak różniła i to znacząco wg mnie. Dipo po sezonie jest FA i Rockets zwyczajnie mogą nic za niego nie dostać. 

Na playoffy potrzebują rotację 8-9 graczy, a jesteśmy po 11 z zakładanych 72 meczy. Spokojnie z tymi ocenami - biorąc udział w maratonie nie biegniesz z tempem na 60, czy 100m. ;) 

Dla tego napisałem, że jest czas jeszcze na poprawe;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie chłopaki, oni dopiero się rozkręcą. Bam i Butler opuścili kilka meczy, kilka przegrali na styku, a jak ma się Herro jako PG w S5 i Duncana a nie gra żaden z w/w to trudno ogarnąć defensywę. Niemniej jak @Alonzo pisał oni na razie ogrywają młodych jak rok temu, bo potem to zapunktowało w drugiej częściej sezonu. 

Moim zdaniem mogliby tylko przy tych brakach Nunna jako SG wpuszczać do S5, żeby chłop pewności nabrał, bo widać, że brakuje mu gry. Harkless to zadaniowiec, ale nie zastąpi Butlera w dzieleniu się piłką, szczególnie jak Bama nie ma. 

Także nie ma co panikować, ani męczyć Gorana w S5, bo złapie głupia kontuzje i będzie kłopot w PO. Grunt aby do nich awansować - obstawiam, że i tak odbędą się w bańce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Kiedy wraca Butler ? Bo zaraz będzie 6-12. Sezon krótszy, kandydatów do gry w PO więcej niż rok temu. Nie oglądam Heat więc się nie będę na temat ich gry wypowiadał. Widzę, że nadal mają problemy z urazami i covidem. Na ten moment to prócz Bama chyba wszyscy Ci co grają zawodzą ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co już oficjalnie skreślamy Heat? Wrócił Butler a oni w 4 kwarcie praktycznie roztrwonili całą przewagę i naprawdę mieli dużo szczęścia ,że dowieźli zwycięstwo z Kings. Dziś w 4 kwarcie roztrwonili całą przewagę z Hornets i tym razem już przegrali. Miami mają cały czas gorszy bilans od zdekompletowanego szpitala zwanego Orlando Magic. Grają bardzo żle a swojego wyboru w drafcie......nie mają

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.