Skocz do zawartości

Miami Heat 2020/2021


nba2midnight

Rekomendowane odpowiedzi

24 minuty temu, nba2midnight napisał:

Nie widzialem tematu, to zalozylem, bo uwazalem ze Heat na to zasluguja. Zlej intencji nie mialem i mowie to jako random.

 

O zasadzie nie wiedzialem, wiec w takim razie przepraszam. Temat mozna skasowac w takim razie.

Nie przejmuj się i zakładaj tematy dalej.

Mi np motyw z wymyślnymi nazwami tematów nie podchodzi, ale rozumiem że inni mogą uważać inaczej.

Większość Twoich nowo założonych tematów ma sporo odpowiedzi, a to chyba znak że są ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, nba2midnight napisał:

Nie widzialem tematu, to zalozylem, bo uwazalem ze Heat na to zasluguja. Zlej intencji nie mialem i mowie to jako random.

 

O zasadzie nie wiedzialem, wiec w takim razie przepraszam. Temat mozna skasowac w takim razie.

Wszystko jest ok. Bardzo profesjonalny wstępniak bardzo daleki od słabego „zapraszam do dyskusji. Co sądzicie.”  
Jezeli masz ochotę załóż spokojnie SPURS a ja postaram się dodać od siebie to co wiem. Bardzo mnie zdziwiła taka agresja względem Ciebie ale nie ma sensu się przejmować. Czasem ktoś może mieć gorszy dzień tydzień miesiąc czy dekade. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zmienił(a) tytuł na Miami Heat 2020/21

While the Miami Heat would like to retain forward Jae Crowder, a new report indicates that the team could target veterans such as the Denver Nuggets’ Paul Millsap and Phoenix Suns’ Aron Baynes if Crowder moves on to another squad this offseason.

Ira Winderman of the Sun Sentinel wrote that there will surely be multiyear offers for Crowder this offseason.

 

Biorac pod uwage chec pojscia all in po Giannisa za rok i ze multiyear contract Crowdera moze mocno ograniczyc te mozliwosc, poszlibyscie na takie opcje na rok na przeczekanie na przyklad?
 

Dodatkowo:

 

If the Heat do end up trading Olynyk and Iguodala, a possible acquisition target is Washington Wizards guard Bradley Beal, who’s set to make $28.7 million next season and is someone that the Heat have previously looked at during trade discussions.

 

Edytowane przez nba2midnight
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja szczerze nie wiem czy Butler-Giannis-Bam to idealne trio... Niby można się spodziewać top D w lidze, ale ofensywnie... to raczej nie jest optymalne rozwiązanie. Do tego Dragic (zakładam, że by został) i JB za rok młodsi nie będą, więc tak naprawdę to musieliby już teraz zrobić deal niemożliwy i stworzyć super team.

Ta plotka o Bealu to ciekawa opcja, ale jakoś trudno mi sobie wyobrazić taki deal, bez beznadziejnej sytuacji ze zdrowiem Walla. Poza tym ciekawy jestem wtedy ustawienia - totalny small ball? Mogłoby być trodno przeciw defensywom BOS i MIL.

O Sapie to już pisałem, że byłby świetnym i doświadczonym elementem tej układanki, ale czy w jego wieku to overall byłby taki upgrade nad Crowderem to nie wiem, niemniej tak jak pisałeś opcja długiego kontraktu jest tu nie po drodze. Bez dwóch zdań Ibaka tu pasuje, ale on też raczej krótszy kontrakt niz 2+1 odrzuci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

 

Heat assistant coach Dan Craig is leaving Miami to take a job as an assistant on Tyronn Lue‘s Clippers staff, Barry Jackson of The Miami Herald confirms (via Twitter). According to Jackson, the Clippers offered more money than the Heat, and Craig hopes the role will help him eventually become an NBA head coach.

Mike Robinson of The Ball Out first reported today that Craig and former Brooklyn head coach Kenny Atkinson would be joining the Clippers as assistants.

Marc Stein of The New York Times, who revealed last week that Craig and Atkinson were drawing interest as potential additions to Lue’s staff, tweeted today that Chauncey Billups has also interviewed for an assistant coach position with the Clippers. The expectation in coaching circles is that Craig, Atkinson, and Billups will all formally finalize deals to join the Clips, Stein adds (via Twitter).

Craig, who reportedly received head coaching interest from the Bulls and Pacers this year, has been with the Heat for the better part of two decades after initially being hired as a video intern in 2003. He has been an assistant on Erik Spoelstra‘s staff since 2012, spending one year during that time (2015/16) as the head coach of the Sioux Falls Skyforce, Miami’s G League affiliate.

 

Szkoda przydupasa Spo. Przyzwyczaiłem się do niego. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Akcja z Dragiciem przednia ;) Do tego Butler zastosował na nim terror psychiczny żeby nie ważył się nawet pomyśleć o innym klubie.

Zostaje też Meyers Leonard - tu się trochę obawiałem, czy będą chcieli go zatrzymać. 

Obaj podpisują za dobrą kasę 1+1TO

Odejścia Dericka Jonesa Jr wszyscy się spodziewali. Powodzenia w Portland!

Gabe Vincent może zostać na 2way contraccie, bo dali mu QO. Kyle Alexander już niekoniecznie.

Heat cały czas negocjują z Crawderem.

Ogólnie Pat mówił że zatrzymanie core to priorytet w tym roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Crowder to dla nich must have!

Niemniej aż się prosi aby trochę w backup size poszli, wg mnie powinni brać Ersana i być może zwolnionego Dedmona za TE/BAE. Obaj dali by jakość, doświadczenie i solidny D kiedy problemy miałby Joe/Bam, a graliby z ekipą o większym rozmiarze jak Lakers rok temu czy Sixers moga być w tym sezonie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.