Skocz do zawartości

Offseason 2020


nba2midnight

Rekomendowane odpowiedzi

12 minut temu, ely3 napisał:

Ale wiesz ,że Le Bron właśnie podpisał przedłużenie i za rok bierze 41 mln do tego Harell ma opcje zawodnika więc Lakers mają zablokowane 73 mln i to jeszcze bez Davisa. By tam sie zmieścił Giannis z maxem to Davis by musiał grać za 10 mln na sezon

Lebron ma opcje gracza na sezon 2021/22 z której może teoretycznie zrezygnować i podpisać za mniejsza kasę by zrobić miejsce dla Davisa i Greka. 

Ja Giannisa widzę w Dallas, tam jest też łatwiej z kontraktami. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, jack napisał:

Lebron ma opcje gracza na sezon 2021/22 z której może teoretycznie zrezygnować i podpisać za mniejsza kasę by zrobić miejsce dla Davisa i Greka. 

Ja Giannisa widzę w Dallas, tam jest też łatwiej z kontraktami. 

 

Jaką opcję.? PRzeciez on właśnie podpisał maxa na kolejne 2 lata . On ma gwarantowaną umowe do konca 2023 wieć za rok nie może rezygnować. Masz nieaktualne dane

5 minut temu, Lucas napisał:

NY to też Brooklyn, ale plotki na pewno o Knicks beda, bo zawsze sa i jak zawsze nic z tego nie wyjdzie.

Ale wiesz ,że Nets za rok to są w podatku od luksusu i nie za bardzo wiem jakby mogli pozyskać Giannisa bez utraty np Duranta

LA też juz praktycznie wypadają z wyścigu po Giannisa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, ely3 napisał:

@nba2midnight @blackmagic

Wyjaśnienie jest dośc prawdopodobne -- Kyle przez całą swoją karierę generuje ujemny net rtg...

Ale wiesz ,że Le Bron właśnie podpisał przedłużenie i za rok bierze 41 mln do tego Harell ma opcje zawodnika więc Lakers mają zablokowane 73 mln i to jeszcze bez Davisa. By tam sie zmieścił Giannis z maxem to Davis by musiał grać za 10 mln na sezon

Rozumiem że dudley ma dodatni?

Edit - żebys za dużo nie szukał - w ostatnich po miał ujemny PER

Edytowane przez blackmagic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dudley jest słaby, ale O'Quinn w ostatnich dwóch sezonach też był bezproduktywny, dlatego nie ma klubu. Wydawało się, że na rynku jest kilku fajnych vetów, więc szkoda tego Dudleya, ale pewnie nie ma co poświęcać uwagi 12-13 zawodnikowi rotacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak każdy, kto grał w fantasy, zawsze zastanawiałem się dlaczego O'Quinn nie dostał nigdy szansy. Teraz już za późno, bo konkurencja na coraz mniej wakatów klasycznego centra jest coraz większa, ale że przez tyle czasu ziomek się miotał między 3rd stringerem a backupem, i to w słabych teamach... Nie wiem co z nim było nie tak, zwłaszcza że miał bonusowe skille na C, tzn. passing i jumper.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Chytruz napisał:

. Nie wiem co z nim było nie tak, zwłaszcza że miał bonusowe skille na C, tzn. passing i jumper.

Przynajmniej w Knicks to wyglądało tak, że paradoksalnie z jego "passingu" wychodziło często zatrzymanie ruchu piłki. Długi czas reakcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Chytruz napisał:

Nigdy nie zaobserwowałem takiego zjawiska.

no spoko, ja nie zakwestionowałem tego, że potrafi podawać i ma szeroką wizję.

clue było inne.

powiedzmy, ze w 0:13 drugiego filmiku masz namiastke tego o czym mowie

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie ta wymiana oznacze,

po 1 - Wizards nie będą handlować Bealem a i najpewniej sam Beal przedłuży z Wizards skoro pozbył się Walla

po 2 - Houston chyba cieprliwie będzie czekać na hojną ofertę za Hardena - chyba jednak Westbrook mocniej chciał uciekać z Houston skoro go pierwszego wysłali na wschód

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie trade marzenie 

W przeciwieństwie do @ely3 uważam że ten trade przyspieszy tylko ucieczkę Beala z Wizards, bo o ile wall to dupek to jednak grać z innymi potrafi 

Russell to rak i szybciutko powinien zniechęcić Bradleya do przenosin 

 

 

a Houston pozbywa się swoich ostatnich pickow byle tylko jakoś zadowolić Hardena

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ely3

1. Twierdzisz, że Westbrick jest "team friendly"?  Ego porównywalne, główna różnica to taka, że Wall przynajmniej dobrym rozgrywającym był i przeciętnym strzelcem, a RW i tu i tu nie jest orłem...

2. Od początku była mowa, że priorytetem jest sprzedaż Westbricka. Tu ciekawy jestem co dalej zamierzają w Houston... Wall jeśli wróci do formy, może fajnie gotować do Wooda, do tego kolega DMC, tam wciąż sa PJ Tucker, ciekawy House, a na ławce Gordon, ale czy to jest real PO team czy zlepek nieszczęścia ost. lat?

6 minut temu, josephnba napisał:

Russell to rak i szybciutko powinien zniechęcić Bradleya do przenosin

To zachęcić czy zniechęcić, bo się pogubiłem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.