Skocz do zawartości

Offseason 2020


nba2midnight

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz jest dobry moment by któryś z fanów Wizards założył temat bo Waszyngton z Westbrookiem pewnie idzie na PO

1 godzinę temu, josephnba napisał:

W przeciwieństwie do @ely3 uważam że ten trade przyspieszy tylko ucieczkę Beala z Wizards, bo o ile wall to dupek to jednak grać z innymi potrafi 

Przecież Wall się obraził o to ,że Beal zarabiał wiecej od niego. Notorycznie kogoś strofował. A Westbrook jest jaki jest ale nawet George został dla niego w Thunder a Harden bardzo chciał mieć go u siebie w Houston ... Większość graczy lubiła Westbrooka czego nie da sie powiedzieć o Wallu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem entuzjastą talentu Russella Westbrooka, ale potencjalnie świetna wymiana Wizards: z grubsza oddali okropnie przepłaconego ballhoga, który chce odejść i wydawał się nietrejdowalny, za innego okropnie przepłaconego ballhoga, który chce odejść i wydawał się nietrejdowalny - tylko ten drugi nie zerwał achillesa, nie miał dużych problemów ze stopą i kolanem przez ostatnie trzy lata, w formie był lepszym graczem i jest gwarancją jakiegoś tam poziomu, a to wszystko za heavily protected 1st roundera.

Całkiem ciasno robi się na Wschodzie, pierwszy raz od niepamiętnych czasów wydaje się, że jest tam więcej drużyn, które mają możliwości do osiągnięcia znośnego poziomu, niż miejsc w playoffach, bo na papierze, na styku 8/9 miejsca są Hawks i Wizards.

Edytowane przez BMF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Braveheart22 napisał:

Wall zarabia ponad 10 baniek więcej. On się obraził o to, że Wizards postawili na budowę zespołu wokół Beala, a nie jak przed kontuzją, wokół niego. 

Ale mi chodzi o sytuacje po tym jak Beal dostał swojego maxa to Wall od razu marudził i rok póżniej wymusił extension dla siebie zaczynające się od 2019 a wymusił je w 2017

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, ely3 napisał:

Teraz jest dobry moment by któryś z fanów Wizards założył temat bo Waszyngton z Westbrookiem pewnie idzie na PO

Nie wiem jak Ty, ale ja przez te swoje kilka lat obecności na forum nie zarejestrowałem żadnego fana Wizzards u nas.

2 godziny temu, josephnba napisał:

a Houston pozbywa się swoich ostatnich pickow byle tylko jakoś zadowolić Hardena

A to nie Houston dostało pick?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, ely3 napisał:

Teraz jest dobry moment by któryś z fanów Wizards założył temat bo Waszyngton z Westbrookiem pewnie idzie na PO

Przecież Wall się obraził o to ,że Beal zarabiał wiecej od niego. Notorycznie kogoś strofował. A Westbrook jest jaki jest ale nawet George został dla niego w Thunder a Harden bardzo chciał mieć go u siebie w Houston ... Większość graczy lubiła Westbrooka czego nie da sie powiedzieć o Wallu.

Potwierdzam

Wizards nie mają fanów 

Nie potrafiłem im kibicować nawet z Jordanem w składzie 

Nie potrafię sobie wyobrazić że ktoś bez Jordana mógłby im kibicować 

 

A propos Westbrooka 

Tak go lubią gracze że Durant spierdolił, George spierdolił a Harden chciał spi*****ić ;)

Liczę że i Beala Brick "namówi" na przeprowadzkę 😎

Wiadomo, Bulls dla mnie najlepsza opcja transferowa, ale pomyśleć co by Bradley zwojował u Brada ;)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, josephnba napisał:

Potwierdzam

Wizards nie mają fanów 

Nie potrafiłem im kibicować nawet z Jordanem w składzie 

Nie potrafię sobie wyobrazić że ktoś bez Jordana mógłby im kibicować 

Użytkownik "Xamel" (jeżeli przekręciłem nick to sorry), bardzo aktywny kilka lat temu, jako weteran forum powinieneś pamiętać 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, josephnba napisał:

A propos Westbrooka 

Tak go lubią gracze że Durant spierdolił, George spierdolił a Harden chciał spi*****ić ;)

Po 1 zakładam ,że rozróżniasz odejście dobrowolne a handel zawodnikiem? bo

po 2 PG kiedy był wolnym agentem to wybrał pozostanie w Thunder i sam podkreślał jak ważne było dla niego ,że Westbrook zostaje . A to że rok później Presti postanowił stać się kolekcjonerem wyborów pierwszorundowych to już inna historia. PG nie chciał odchodzić tylko go przehandlowano

po 3- Gdzie niby masz info ,że Harden chciał odejść z powodu Westbrooka? Bo jedyne informacje na które ja trafiłem to takie ,że Hardenowi nie podoba się polityka Houston i w jaki sposób go obudowują oraz ze zwolnili trenera. A nawet nie podobają mu się ultraprawicowe poglądy właściciela . A nic o ograch ......tzn o Westbrooku

Więc może mniej emocji a więcej faktów

2 godziny temu, TripylDabyl napisał:

Wall ma trade kickera, a Westbrook nie.

Wall musi zrezygnować bo kontrakt w żadnym momencie nie może być powyżej maksimum . Wiec jeśli tak itrade kicker wypycha ponad maxa to jest anulowany w całosci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, josephnba napisał:

A propos Westbrooka 

Tak go lubią gracze że Durant spierdolił, George spierdolił a Harden chciał spi*****ić ;)

Liczę że i Beala Brick "namówi" na przeprowadzkę 😎

Wiadomo, Bulls dla mnie najlepsza opcja transferowa, ale pomyśleć co by Bradley zwojował u Brada ;)

Durant opuścił Oklahomę na rzecz Golden State Warriors, czyli najlepszej drużyny w NBA, co było dla niego niepowtarzalną szansą. Problemem w Oklahomie z tego co mówił KD był słaby spacing, a nie raczej Russ, bo obaj panowie się lubili. Co do PG13 na ESPN bodajże był dobry artykuł który wrzuciłem w zesłorocznyn topicu o OKC i tam było jasno przedstawiona cała sytuacja. Kawhi był świeżo upieczonym mistrzem, ponoć był świetnym negocjatorem plus PG dostał szansę gry w LA. Nie było ani słowa o Russie i gdyby rzeczywiście, to Westbrook był problemem, to czm PG miałby przedłużać kontrakt z Thunder rok wcześniej? A z Hardenem, to akurat Budowniczy Żółw Ninja jako pierwszy złożył trade request i to z jego strony była inicjatywa by odejść. Sam Harden złożył trade request, ale później niż RW0.

Natomiast nie wiem jak można tak nie lubić Beala, by mu tak źle życzyć. Wizards są jacy są, ale przynajmniej jeszcze niedawno byli w ECSF a do tego mają młodych fajnych rolesów jak Bryant, Hachimura, Brown, czy Avdija. Na dodatek ściągnęli co-stara i jest to ekipa, która spokojnie może powalczyć o PO. Natomiast Bulls są gorszą potencjalną destynacją, niż nawet Sacramento, bo Ci chociaż mają perspektywicznego De'Aarona Foxa, Hielda i Bagleya, a w Bulls jest jakaś zbieranina zagubionych wędrowców i zawodzących rookies, którzy są wiecznie kontuzjowani, albo mają problem z udowodnieniem własnej wartości. Jedyną nadzieją jest tam Zach Lavine który zmienił się w tym sezonie w hybrydę Stephena Curry'ego z Aaronem Gordonem, ale w przypadku wymiany za Beala najpewniej trafiłby do Wizards, bo jest jedynym wartościowym assetem Bulls, a na dodatek dublowałby się z Bealem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, ely3 napisał:

A nawet nie podobają mu się ultraprawicowe poglądy właściciela

Harden wrzucał wcześniej na IG czy gdzieś 'blue lives matter', więc to pewnie kolejne fake info

 

Godzinę temu, Pan A. napisał:

Użytkownik "Xamel" (jeżeli przekręciłem nick to sorry), bardzo aktywny kilka lat temu, jako weteran forum powinieneś pamiętać 😉

taaaa, na ebaskecie w okolicach 2005 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, rw30 napisał:

Harden wrzucał wcześniej na IG czy gdzieś 'blue lives matter', więc to pewnie kolejne fake info

Mial maseczke z logiem, nie wiedzial co to znaczy, nosil ja, bo mu sie broda do niej miescila czy cos takiego.

Ale to info z wlascicielem to pewnie rzeczywiscie fake. Wlasciciele to glownie Zydzi albo Republikanie albo jedno i drugie i jakos gracze zazwyczaj sa w stanie z tym zyc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 2.12.2020 o 08:25, lorak napisał:

trudno o wyraźniejszy hołd i tym samym wysłany sygnał.

W sumie w jednym z Tobą się zgadzam. Trudno o wyraźniejszy sygnał skoro w 24 h po tym wywiadzie Le Bron i Davis podpisali długoletnie maxy w Lakers. I już wiadomo ,że za rok latem Giannisa w Lakers nie będzie

Tak więc wiadomość wysłana przez Giannisa była dokładnie taka jak powiedział . A nie taka jak Tobie się wydawało 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.