Skocz do zawartości

[2nd Round Playoffs] Nuggets (3) vs Clippers (2)


LeweBiodroSmoka

Kto?  

47 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Kto?



Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Koelner napisał:

przy normalnych założeniach tak to wygląda ale to chyba w tym wypadku tak nie działa. denver gra mnóstwo cutów , switchów , back doorów gdzie ewidentnie clippersi się gubili, oglądałem w nocy mecz i byłem zdziwiony jak nagle w głowach Clippers coś się pojebało i w cornerze nie podwajali Joka czy Murraya tylko innego pinkie łepka ( Harris ??? Craig ??? Grant ??? ). ewidentnie przy zmęczeniu widać u nich było brak koncentracji , które idzie na konto Doca Riversa. pamiętajmy też , że Murray i Jokić weszli na inny lvl niż w RS.

 

 

Zalozenie Clippersow było podwajac Joka i odpuszczać Murraya co do jego wybuchu i doprowadzenia do -2 w połowie skutkowało. 

Ps. I niech ktoś napisze, że źle pisze po naszemu, gdy MIUI słownik odwala żenadę i nawet z Joka robi "jaką".

Edytowane przez KeepItDirty
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, dapunk20 napisał:

Tylko czy Jokic wszedł na jakiś inny lvl w tych PO ? w ofensywie może tak, ale nie zapominajmy też jak tragiczny on był w obronie vs Jazz. Overall myśle że tutaj jakiejś wielkiej różnicy nie ma jeśli bierzemy pod uwagę całe rozgrywki

 

Murray z kolei co innego, piękny jest 

Jokic byl prócz zbiórek zły vs Clippers. To jak spóźniał się lub tylko wędrowanie oczami, było dziwne na tym etapie. 

Ale ten typ tak ma. Ważne, że "dostarcza".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy nikt nie pamięta już choćby o tym jak kozacko zablokował Harrella i go ustał?

Jokić w tej serii jako defensor

9/20 Zubac - 45%
9/18 Kawhi - 50%
8/14 Harrell - 57%
6/14 Geoge - 42%
3/11 Marcus Morris - 27%
3/9 Lou - 33%
6/7 Green - 85% - nie wiem czemu Doc nim więcej nie grał, on naprawdę mógł robić różnicę w tej serii, a np. w G7 wyglądał najlepiej z podkoszowych Clippers.

Nie są to może DPOTy staty, ale już znacznie lepiej niż z Jazz, gdzie Gobert miał na nim 67% (25/37). I Jokic nigdy przez swoj atletyzm nie bedzie wybitnym defensorem, bo czasem zabraknie mu szybkosci, tu jednak trudniej nadrobic to (choc i tak jakos niweluje te braki, ale bardziej widac roznice po prostu) niezwykle wysokim BBIQ niz w ofensywie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, airmax napisał:

Gdzieś mi mignęło (jak mnie oszukali to poprawcie), że było 13 przypadków gdzie drużyna przegrywała serię prowadząc 3-1, 3 z tych 13 przypadków to dzieło Rivers :) żaden inny trener nie przegrał w ten sposób więcej niż jeden raz 

2003: Blew 3-1 lead 2009: Blew 3-2 lead 2010: Blew 3-2 lead 2012: Blew 3-2 lead 2015: Blew 3-1 lead 2016: Blew 2-0 lead 2020: Blew 3-1 lead

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, airmax napisał:

Gdzieś mi mignęło (jak mnie oszukali to poprawcie), że było 13 przypadków gdzie drużyna przegrywała serię prowadząc 3-1, 3 z tych 13 przypadków to dzieło Rivers :) żaden inny trener nie przegrał w ten sposób więcej niż jeden raz 

i wywiadzie powiedział, że to nie jest jego ostatnie słowo!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, airmax napisał:

Gdzieś mi mignęło (jak mnie oszukali to poprawcie), że było 13 przypadków gdzie drużyna przegrywała serię prowadząc 3-1, 3 z tych 13 przypadków to dzieło Rivers :) żaden inny trener nie przegrał w ten sposób więcej niż jeden raz 

ciekawostką jest też fakt, że żadna z tych drużyn w następnej rundzie nie wygrała więcej niż jednego meczu, tyle, że nie jestem pewny czy rzeczywiście było aż 13 takich przypadków, to potwierdzone gdzieś masz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, LeweBiodroSmoka napisał:

nie jestem pewny czy rzeczywiście było aż 13 takich przypadków, to potwierdzone gdzieś masz?

o i znalazłem 

Year and series Overcame 1-3 deficit Blew 3-1 lead Note(s)
1968 Eastern Division Finals Boston Celtics* Philadelphia 76ers Won the NBA Finals.
1970 Western Division Semifinals Los Angeles Lakers Phoenix Suns  
1979 Eastern Conference Finals Washington Bullets San Antonio Spurs  
1981 Eastern Conference Finals Boston Celtics* Philadelphia 76ers Won the NBA Finals.
1995 Western Conference Semifinals Houston Rockets* Phoenix Suns Won the NBA Finals. First time a team won 2 away games from the 1-3 deficit.
1997 Eastern Conference Semifinals Miami Heat New York Knicks A players' fight in Game 5 resulted in the suspension of several key Knicks players, including Ewing, Houston, and Ward for Game 6, and Starks and Larry Johnson for Game 7 in Miami.
2003 Eastern Conference First Round Detroit Pistons Orlando Magic First year the first round expanded to a best-of-seven series.
2006 Western Conference First Round Phoenix Suns Los Angeles Lakers  
2015 Western Conference Semifinals Houston Rockets Los Angeles Clippers  
2016 Western Conference Finals Golden State Warriors Oklahoma City Thunder  
2016 NBA Finals Cleveland Cavaliers* Golden State Warriors The first time a 3–1 deficit has been overcome in the NBA Finals; The Warriors also had the NBA's best-ever regular season record of 73–9 and were considered heavy favorites to win the title; second time a team won 2 away games from the 1–3 deficit.
2020 Western Conference First Round Denver Nuggets Utah Jazz All games played inside the 2020 NBA Bubble.
2020 Western Conference Semifinals Los Angeles Clippers All games played inside the 2020 NBA Bubble. The Nuggets became the first NBA team to come back from 1–3 twice in a playoff run. They were also the third team to win 2 away games during the comeback. This is the Clippers' second blown 3–1 lead in franchise history.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.