Skocz do zawartości

Jazda jazda Bubble 2020


tangiers

Rekomendowane odpowiedzi

15 godzin temu, Kubbas napisał:

@Alonzo juz dlugo sie nad tym zastanawiam, co Dragic ma z kolanem ze popierdala w takiej wielkiej ortezie? i kto na poziomie nba pozwala gosciowi grac w takim stabilizatorze?

Przyznam uczciwie, że nie mam pojęcia. To pewnie jeszcze pokłosie kontuzji z poprzedniego sezonu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu jeszcze nikt nie zauważył, że trzeba wyrzucić tę panią z komentowania meczów (Doris Burke?)... nie mogę jej znieść, ona się spuszcza nad każdym lepszym graczem, a pierdoli takie rzeczy, że jak mnie obudzisz po pijaku o 3 w nocy to Ci to powiem... przykład - Oh my godness, look at this guy, he is strong, he is strong! - wiecie o kim to powiedziała? k****, tak, o Giannisie.

Dziena Doris, bez Ciebie moja nocka z NBA byłaby smutna. Ona mi przypomina tę najgorszą wersję komentatorów na TVP. Korci mnie - MUTE, zawsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, eF. napisał:

Czemu jeszcze nikt nie zauważył, że trzeba wyrzucić tę panią z komentowania meczów (Doris Burke?)... nie mogę jej znieść, ona się spuszcza nad każdym lepszym graczem, a pierdoli takie rzeczy, że jak mnie obudzisz po pijaku o 3 w nocy to Ci to powiem... przykład - Oh my godness, look at this guy, he is strong, he is strong! - wiecie o kim to powiedziała? k****, tak, o Giannisie.

Dziena Doris, bez Ciebie moja nocka z NBA byłaby smutna. Ona mi przypomina tę najgorszą wersję komentatorów na TVP. Korci mnie - MUTE, zawsze.

Ona i tak jest lepsza niż Reggie Miller.

 

A kojarzy ktoś który to komentator ostatnio zachwalał Tatuma za czytanie bajek do snu swojemu dziecku? też niezły cringe to musiał być

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, the_secret napisał:

A kojarzy ktoś który to komentator ostatnio zachwalał Tatuma za czytanie bajek do snu swojemu dziecku? też niezły cringe to musiał być

No właśnie Doris Burke. 🤣

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, eF. napisał:

Ps. Vucević jak na razie gra serie życia z Bucks. 34p/12r na 60/44/100. Miazga.

Statystyki to jedno, ale warto docenić też rzeczy, których nie widać w box scorze. Prawie każda akcja w ataku idzie po jego zasłonie + jeszcze chłop sporo daje w obronie. Jak pociągnie do końca w takim stylu to Orlando może mieć ciężki orzech do zgryzienia w offseason. Z jednej strony mogą sporo zyskać pod kątem jego wartości transferowej, ale z drugiej strony, na ten moment ciężko sobie wyobrazić atak tej drużyny bez niego. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, Braveheart22 napisał:

Statystyki to jedno, ale warto docenić też rzeczy, których nie widać w box scorze. Prawie każda akcja w ataku idzie po jego zasłonie + jeszcze chłop sporo daje w obronie. 

 Zgadzam się. Jak na razie Vucević wygląda w tej serii jak Superstar.

Dla mnie to jest spore zaskoczenie, bo jednak Bucks mają na niego obrońców, a chłop i tak robi co chce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.