Skocz do zawartości
BMF

LeBron vs Jordan - tak na poważnie

Ignorując pierścienie i zespołowe osiągnięcia, lepszy był  

145 użytkowników zagłosowało

1. 1. Ignorując pierścienie i zespołowe osiągnięcia, lepszy był

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, darkonza napisał:

No tak, ale skoro pytali o zdanie Scotiego to znaczy ze on też decydował, gdyby był przeciw to zablokował by transfer wbrew nim. No ale się na szczęście zgodził i Krause odetchnął.

Phil wziął na spotkanie MJeja i Scottiego - obaj się zgodzili i tyle a co byłoby jak się nie zgodzili to nie mam pojęcia 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, Koelner napisał:

Phil wziął na spotkanie MJeja i Scottiego - obaj się zgodzili i tyle a co byłoby jak się nie zgodzili to nie mam pojęcia 

No ze jak? Skorop Pytał o zgodę MJ-a znaczy ze bez jego zgody by nie było transferu. Skoro pytał Pipena to bez jego zgody też by nie było. Po co by pytał o zdanie jeśli to zdanie miało nie mieć znaczenia?

Chyba sam zaczynasz dostrzegać powoli absurd tej "niealternatywnej" rzeczywistosci. Co zrobić, jako ludzie tak już mamy ze jak gdzieś coś ktoś napisał w ksiązce to na pewno jest prawda, nawet jeśli bez sensu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, darkonza napisał:

No ze jak? Skorop Pytał o zgodę MJ-a znaczy ze bez jego zgody by nie było transferu. Skoro pytał Pipena to bez jego zgody też by nie było. Po co by pytał o zdanie jeśli to zdanie miało nie mieć znaczenia?

Chyba sam zaczynasz dostrzegać powoli absurd tej "niealternatywnej" rzeczywistosci. Co zrobić, jako ludzie tak już mamy ze jak gdzieś coś ktoś napisał w ksiązce to na pewno jest prawda, nawet jeśli bez sensu

Nie jest bez sensu , taki rzeczy się dzieją że przełożony pyta o zdanie „pracowników” niższego szczebla aby wybadać atmosferę  :) to nie ZSRR :P 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, Koelner napisał:

Nie jest bez sensu , taki rzeczy się dzieją że przełożony pyta o zdanie „pracowników” niższego szczebla aby wybadać atmosferę  :) to nie ZSRR :P 

No skoro pyta o zdanie to musze się powtórzyć: Pipen był w stanie blokowac transfery Bulls.

Bo chyba nie chcemy uznać ze pyta o zdanie a później robi po swojemu, bo to by oznaczało ze tak naprawdę nie pyta a tylko udaje ze pyta - to by było gorsze niz w zsrr

Edytowane przez darkonza

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No skoro pyta o zdanie to musze się powtórzyć: Pipen był w stanie blokowac transfery Bulls.

Bo chyba nie chcemy uznać ze pyta o zdanie a później robi po swojemu, bo to by oznaczało ze tak naprawdę nie pyta a tylko udaje ze pyta - to by było gorsze niz w zsrr

a znasz przykład aby Pippen zablokował transfer lub inny zawodnik? być może to była na tyle delikatna sprawa , że chciał znać zdanie Phila a Phil swoich dwóch liderów , tym bardziej że Rodmana wtedy nikt nie chciał po tym jak rozjebał atmosferę w szatni Spurs i ogólnie był skandalistą jak na tamte czasy , dodatkowo był bad boysem 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, Koelner napisał:

a znasz przykład aby Pippen zablokował transfer lub inny zawodnik?

Nie znam, ale to nie ja wierzę w to ze Krause pytał o zdanie Pipena. Jak ja mówie ze to niemożliwe to śię śmiejesz ze to "alternatywna rzeczywitość" a teraz sam negujesz koniecznosc zgody Pipena. Gubię się której wersji sie trzymasz.

Własnie próbowałem poczytać jak to było z asystentem Jacksona bo do tej pory słysząłem i czytałem ze to Krause go wywalił wbrew temu ze Phil chciał go zostawić. teraz czytam ze było zupełnie inaczej. Weź dojdź prawdy

https://medium.com/@lazenby/my-response-to-sam-smith-c2c23d00c02e

Dlatego wolę logikę, Jordan i Pipen nie gadali z Rodmanem znaczy ze ani go chcieli, ani lubili, ze mecze z tłokami odebrali "personalnie". Nie lubili też Krausego to znaczy ze nie akceptowali również transferów i logiczna tego konsekwencją jest ze Rodmana im podarował wbrew temu czego oni oczekiwali. Prawdopodobnie też to  MJ zabronił Pipenowi rozmawiać z Rodmanem bo cieżko uwierzyć ze tak sami z siebie zupełnie niezaleznie na to wpadli.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie znam, ale to nie ja wierzę w to ze Krause pytał o zdanie Pipena. 

Phil pytał Jordana i Pippena

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 minuty temu, darkonza napisał:

Nie znam, ale to nie ja wierzę w to ze Krause pytał o zdanie Pipena. Jak ja mówie ze to niemożliwe to śię śmiejesz ze to "alternatywna rzeczywitość" a teraz sam negujesz koniecznosc zgody Pipena. Gubię się której wersji sie trzymasz.

Własnie próbowałem poczytać jak to było z asystentem Jacksona bo do tej pory słysząłem i czytałem ze to Krause go wywalił wbrew temu ze Phil chciał go zostawić. teraz czytam ze było zupełnie inaczej. Weź dojdź prawdy

https://medium.com/@lazenby/my-response-to-sam-smith-c2c23d00c02e

Dlatego wolę logikę, Jordan i Pipen nie gadali z Rodmanem znaczy ze ani go chcieli, ani lubili, ze mecze z tłokami odebrali "personalnie". Nie lubili też Krausego to znaczy ze nie akceptowali również transferów i logiczna tego konsekwencją jest ze Rodmana im podarował wbrew temu czego oni oczekiwali. Prawdopodobnie też to  MJ zabronił Pipenowi rozmawiać z Rodmanem bo cieżko uwierzyć ze tak sami z siebie zupełnie niezaleznie na to wpadli.

Było resume w polskiej tv, jak dołączył Rodman. Po tym jak liga pogoniła Rodmana, była rozmowa na 4 osoby, przed zatrudnieniem. W pewnym momencie Phil spytał Rodmana co sądzi o tym jak został potraktowany i jaką resztę kariery widzi dla siebie. Ten w swoim stylu stwierdził, że go to p.........i. 

Chwilę potem MJ i SP wyrazili zgodę.

A pro po  Pippena który w książce narzeka, że MJ nie zbierał i nie podawał :) Akurat grając pozycję wyżej i podając, ma takie same statystyki zbiórek i asyst jak MJ (notabene bardzo dobre).

Więc jak zbierał i asystował tyle samo, to w jego przypadku ok, ale już w przypadku MJ nie ok :) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
49 minut temu, starYfaN napisał:

Było resume w polskiej tv, jak dołączył Rodman.

Już była o tym dyskusja ze "resume" z tamtych czasów nie są w zaden sposób prawdziwe, zresztą dzisiejsze też nie bardzo. Dopiero po latach wyszło ze MJ nie był miły tylko psychopatyczny, ale tamte "resume" w zaden sposób o tym nie mówiły

Edytowane przez darkonza

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, darkonza napisał:

Już była o tym dyskusja ze "resume" z tamtych czasów nie są w zaden sposób prawdziwe, zresztą dzisiejsze też nie bardzo. Dopiero po latach wyszło ze MJ nie był miły tylko psychopatyczny, ale tamte "resume" w zaden sposób o tym nie mówiły

Aha, czyli jak oglądałem na żywo w tv w akademiku, to się nie liczy, bo była o tym dyskusja ? :) 

No trudno polemizować, z tak dobranym argumentem :) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
7 minut temu, darkonza napisał:

nie wiem o jakich latach piszesz ale w latach 90tych na boiskach każdy wiedział że mj to pojeb i np każdego zawodnika nowego w drużynie musi pojechać 1 vs 1 , przez te historie w wielu drużynach młodzieżowych w Polsce  ten element „kultury” przeszedł do standardu . ponownie piszesz rzeczy w które sam wierzysz :)

Edytowane przez Koelner

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
10 minut temu, starYfaN napisał:

Aha, czyli jak oglądałem na żywo w tv w akademiku, to się nie liczy, bo była o tym dyskusja ? :) 

No trudno polemizować, z tak dobranym argumentem :) 

No ja widziałem i słyszałem o milusim fajnym nadczłowieku, idealnym pod każdym względem, wzorowym. Było to prawdziwe? No nie było. Przeciez był hazardzistą, psychopatą i wiele innych przymiotników by się znalazło. Mówił ktoś o tym w "resume"?

9 minut temu, Koelner napisał:

nie wiem o jakich latach piszesz ale w latach 90tych na boiskach każdy wiedział że mj to pojeb

No to ja chyba ja jeden żyłem w nie świadomosci? Przeciez nawet dzis dopiero ludzie sie dowiadują co się działo i są zdziwieni.

Edytowane przez darkonza

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
6 minut temu, darkonza napisał:

No ja widziałem i słyszałem o milusim fajnym nadczłowieku, idealnym pod każdym względem, wzorowym. Było to prawdziwe? No nie było. Przeciez był hazardzistą, psychopatą i wiele innych przymiotników by się znalazło. Mówił ktoś o tym w "resume"?

No to ja chyba ja jeden żyłem w nie świadomosci? Przeciez nawet dzis dopiero ludzie sie dowiadują co się działo i są zdziwieni.

Ilu znasz hazardzistów którzy dorobili się majątku ponad 1,5 mld $ :) To część gry :) A taki sk.....n prawie jak każdy z nas, to przecież  już swój sk.......n :) Ot i cała szopka.

A biznes się kręci, nawet wóda z kaktusa którą waży z LAL kosztuje ponad 600 $ za flaszkę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
5 minut temu, starYfaN napisał:

Ilu znasz hazardzistów którzy dorobili się majątku ponad 1,5 mld $ :) To część gry :) A taki sk.....n prawie jak każdy z nas, to przecież  już swój sk.......n :) Ot i cała szopka.

A biznes się kręci, nawet wóda z kaktusa którą waży z LAL kosztuje ponad 600 $ za flaszkę.

Wipsałem sobie w trendy google "Jordan psychopath" i sie okazuje ze do połowy 2011 roku nikt takiego hasła nie szukał, za to juz później regularnie:

https://trends.google.pl/trends/explore?date=2004-01-01 2021-11-20&q=Jordan psychopath

"Jordan hazard" pojawia się od końcówki 2007 bo i tak było, wpierw zaczęło wychodzić na wierzch ze hazardzista

https://trends.google.pl/trends/explore?date=2004-01-01 2021-11-20&q=Jordan hazard

Tak ze nie mówice ze w Polsce wiedzieliście skoro w stanach nie wiedzieli :)

W latach 90-tych był ideałem, aniołem z nieba grajacym w kosza i tyle i wszystkie opowiesci z tamtych czasów to był filtrowany bulshit.

Edytowane przez darkonza

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wipsałem sobie w trendy google "Jordan psychopath" i sie okazuje ze do połowy 2011 roku nikt takiego hasła nie szukał, za to juz później regularnie:

https://trends.google.pl/trends/explore?date=2004-01-01 2021-11-20&q=Jordan psychopath

"Jordan hazard" pojawia się od końcówki 2007 bo i tak było, wpierw zaczęło wychodzić na wierzch ze hazardzista

https://trends.google.pl/trends/explore?date=2004-01-01 2021-11-20&q=Jordan hazard

Tak ze nie mówice ze w Polsce wiedzieliście skoro w stanach nie wiedzieli :)

W latach 90-tych był ideałem, aniołem z nieba grajacym w kosza i tyle i wszystkie opowiesci z tamtych czasów to był filtrowany bulshit.

To jeszcze weź prześledź historię firmy google 🤣 Od 96 powinno się wszystko wyjaśnić.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, starYfaN napisał:

To jeszcze weź prześledź historię firmy google 🤣 Od 96 powinno się wszystko wyjaśnić.

Sugerujesz ze google powstało w 2011 czy w 2007? :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
12 minut temu, darkonza napisał:

W 90 miał tyle loverow co hejterow - coś jak LeBron dzisiaj . Kobe w 00’ był hejtowajy m.in przez to że go naśladował czyli był takim nieznośnym maderfakerem  

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
6 godzin temu, darkonza napisał:

W jakim celu to wstawiles? Dawno nie widziałem tak bezsensownego filmiku

Wiadomo że młody Rodman krył od 1 do 5 ale ciężko o filmik bardziej na siłę tutaj obrony są może 3 sekundy Rodmana na MJu

Chyba że chodziło o pokazanie spiny między nimi to ok zwracam honor 

Edytowane przez Kubbas

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
19 godzin temu, Kubbas napisał:

Bo nie ma jak atakować i gdzie bo tutaj nie ma żadnego spacingu, pierwszy krok i explosivnes dalej jest na miejscu widać to

Generalnie nie czuję się kompetentny do dyskutowania z Twoim eye-testem i hot take'ami ( ;] ), ale LeBron od kontuzji z Hawks nie jest w stanie na pierwszym kroku minąć prawie nikogo. Brak spacingu tego nie tłumaczy, mówimy o LeBronie Jamesie.

Ale może się ogarnie jak będzie przez dłuższy czas zdrowy, Koelner mnie spytał o zdanie, to mu napisałem co sądzę na ten moment. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
13 godzin temu, Kubbas napisał:

W jakim celu to wstawiles? Dawno nie widziałem tak bezsensownego filmiku

Wiadomo że młody Rodman krył od 1 do 5 ale ciężko o filmik bardziej na siłę tutaj obrony są może 3 sekundy Rodmana na MJu

Chyba że chodziło o pokazanie spiny między nimi to ok zwracam honor 

W celu przypomnienia jak to między Panami było. Byki i Tłoki się wtedy nienawidziły, dziś nic takiego nie ma między zespołami, ale wtedy było. Do tego MJ był psychopata i brał wszystko "personalnie", był pamiętliwy. Podobno Thomas w meczu gwiazd namawiał zawodników by mu nie podawali, podobno wiec MJ zgodził się grać na olimpiadzie tylko jeśli nie pojedzie Thomas. Podobno do dziś odmawia jakichkolwiek dyskusji o Thomasie. No a to był "mały" z którym bezposrednio nie konkurował, krył go przeciez dumars, ale też mały no i on był grzeczny, Laimbeer, nie był grzeczny ale bił po łapach z pomocy, a Rodman to co innego, bił i z pomocy i krył bezposrednio i jeszcze prowokował. Do tego miał szybkość, siłę, i rozmiar odpowiednie by być na boisku odpowiednim przeciwnikiem dla MJ-a który nie lubił jak mu ktoś stawał na drodze czy to w koszykówce, czy grze w karty czy golfa, nigdzie.

Z takim Barkleyem to mógł byc kolegą, bo Barkley mimo ze rywal ostatecznie zawsze przegrywał, ale Pistonsi nie dośc ze bili to jeszcze byli jedynym zespołem który MJ-a kilka razy boleśnie wyjaśnił. Zupełnie wiec normalne i pasujące do znanych faktów ze nasz pamietliwy psychopata nie chciał mieć do czynienia z żadnym tłokiem, nie chciał grać z Thomasem i pasuje też więc ze nie chciał grać i z Rodmanem. No ale jak już go dostał to strzelił focha i zdecydował ze choć nie bedzie z nim gadał, a i miał kolejny powód by nienawidzić Krausego

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi