Skocz do zawartości

LeBron vs Jordan - tak na poważnie


BMF

Ignorując pierścienie i zespołowe osiągnięcia, lepszy był  

172 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Ignorując pierścienie i zespołowe osiągnięcia, lepszy był



Rekomendowane odpowiedzi

49 minut temu, starYfaN napisał:

Było resume w polskiej tv, jak dołączył Rodman.

Już była o tym dyskusja ze "resume" z tamtych czasów nie są w zaden sposób prawdziwe, zresztą dzisiejsze też nie bardzo. Dopiero po latach wyszło ze MJ nie był miły tylko psychopatyczny, ale tamte "resume" w zaden sposób o tym nie mówiły

Edytowane przez darkonza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, darkonza napisał:

Już była o tym dyskusja ze "resume" z tamtych czasów nie są w zaden sposób prawdziwe, zresztą dzisiejsze też nie bardzo. Dopiero po latach wyszło ze MJ nie był miły tylko psychopatyczny, ale tamte "resume" w zaden sposób o tym nie mówiły

Aha, czyli jak oglądałem na żywo w tv w akademiku, to się nie liczy, bo była o tym dyskusja ? :) 

No trudno polemizować, z tak dobranym argumentem :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, darkonza napisał:

Już była o tym dyskusja ze "resume" z tamtych czasów nie są w zaden sposób prawdziwe, zresztą dzisiejsze też nie bardzo. Dopiero po latach wyszło ze MJ nie był miły tylko psychopatyczny, ale tamte "resume" w zaden sposób o tym nie mówiły

nie wiem o jakich latach piszesz ale w latach 90tych na boiskach każdy wiedział że mj to pojeb i np każdego zawodnika nowego w drużynie musi pojechać 1 vs 1 , przez te historie w wielu drużynach młodzieżowych w Polsce  ten element „kultury” przeszedł do standardu . ponownie piszesz rzeczy w które sam wierzysz :)

Edytowane przez Koelner
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, starYfaN napisał:

Aha, czyli jak oglądałem na żywo w tv w akademiku, to się nie liczy, bo była o tym dyskusja ? :) 

No trudno polemizować, z tak dobranym argumentem :) 

No ja widziałem i słyszałem o milusim fajnym nadczłowieku, idealnym pod każdym względem, wzorowym. Było to prawdziwe? No nie było. Przeciez był hazardzistą, psychopatą i wiele innych przymiotników by się znalazło. Mówił ktoś o tym w "resume"?

9 minut temu, Koelner napisał:

nie wiem o jakich latach piszesz ale w latach 90tych na boiskach każdy wiedział że mj to pojeb

No to ja chyba ja jeden żyłem w nie świadomosci? Przeciez nawet dzis dopiero ludzie sie dowiadują co się działo i są zdziwieni.

Edytowane przez darkonza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, darkonza napisał:

No ja widziałem i słyszałem o milusim fajnym nadczłowieku, idealnym pod każdym względem, wzorowym. Było to prawdziwe? No nie było. Przeciez był hazardzistą, psychopatą i wiele innych przymiotników by się znalazło. Mówił ktoś o tym w "resume"?

No to ja chyba ja jeden żyłem w nie świadomosci? Przeciez nawet dzis dopiero ludzie sie dowiadują co się działo i są zdziwieni.

Ilu znasz hazardzistów którzy dorobili się majątku ponad 1,5 mld $ :) To część gry :) A taki sk.....n prawie jak każdy z nas, to przecież  już swój sk.......n :) Ot i cała szopka.

A biznes się kręci, nawet wóda z kaktusa którą waży z LAL kosztuje ponad 600 $ za flaszkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, starYfaN napisał:

Ilu znasz hazardzistów którzy dorobili się majątku ponad 1,5 mld $ :) To część gry :) A taki sk.....n prawie jak każdy z nas, to przecież  już swój sk.......n :) Ot i cała szopka.

A biznes się kręci, nawet wóda z kaktusa którą waży z LAL kosztuje ponad 600 $ za flaszkę.

Wipsałem sobie w trendy google "Jordan psychopath" i sie okazuje ze do połowy 2011 roku nikt takiego hasła nie szukał, za to juz później regularnie:

https://trends.google.pl/trends/explore?date=2004-01-01 2021-11-20&q=Jordan psychopath

"Jordan hazard" pojawia się od końcówki 2007 bo i tak było, wpierw zaczęło wychodzić na wierzch ze hazardzista

https://trends.google.pl/trends/explore?date=2004-01-01 2021-11-20&q=Jordan hazard

Tak ze nie mówice ze w Polsce wiedzieliście skoro w stanach nie wiedzieli :)

W latach 90-tych był ideałem, aniołem z nieba grajacym w kosza i tyle i wszystkie opowiesci z tamtych czasów to był filtrowany bulshit.

Edytowane przez darkonza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, darkonza napisał:

Wipsałem sobie w trendy google "Jordan psychopath" i sie okazuje ze do połowy 2011 roku nikt takiego hasła nie szukał, za to juz później regularnie:

https://trends.google.pl/trends/explore?date=2004-01-01 2021-11-20&q=Jordan psychopath

"Jordan hazard" pojawia się od końcówki 2007 bo i tak było, wpierw zaczęło wychodzić na wierzch ze hazardzista

https://trends.google.pl/trends/explore?date=2004-01-01 2021-11-20&q=Jordan hazard

Tak ze nie mówice ze w Polsce wiedzieliście skoro w stanach nie wiedzieli :)

W latach 90-tych był ideałem, aniołem z nieba grajacym w kosza i tyle i wszystkie opowiesci z tamtych czasów to był filtrowany bulshit.

To jeszcze weź prześledź historię firmy google 🤣 Od 96 powinno się wszystko wyjaśnić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, darkonza napisał:

W latach 90-tych był ideałem, aniołem z nieba grajacym w kosza i tyle i wszystkie opowiesci z tamtych czasów to był filtrowany bulshit.

W 90 miał tyle loverow co hejterow - coś jak LeBron dzisiaj . Kobe w 00’ był hejtowajy m.in przez to że go naśladował czyli był takim nieznośnym maderfakerem  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, darkonza napisał:

 

W jakim celu to wstawiles? Dawno nie widziałem tak bezsensownego filmiku

Wiadomo że młody Rodman krył od 1 do 5 ale ciężko o filmik bardziej na siłę tutaj obrony są może 3 sekundy Rodmana na MJu

Chyba że chodziło o pokazanie spiny między nimi to ok zwracam honor 

Edytowane przez Kubbas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, Kubbas napisał:

Bo nie ma jak atakować i gdzie bo tutaj nie ma żadnego spacingu, pierwszy krok i explosivnes dalej jest na miejscu widać to

Generalnie nie czuję się kompetentny do dyskutowania z Twoim eye-testem i hot take'ami ( ;] ), ale LeBron od kontuzji z Hawks nie jest w stanie na pierwszym kroku minąć prawie nikogo. Brak spacingu tego nie tłumaczy, mówimy o LeBronie Jamesie.

Ale może się ogarnie jak będzie przez dłuższy czas zdrowy, Koelner mnie spytał o zdanie, to mu napisałem co sądzę na ten moment. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Kubbas napisał:

W jakim celu to wstawiles? Dawno nie widziałem tak bezsensownego filmiku

Wiadomo że młody Rodman krył od 1 do 5 ale ciężko o filmik bardziej na siłę tutaj obrony są może 3 sekundy Rodmana na MJu

Chyba że chodziło o pokazanie spiny między nimi to ok zwracam honor 

W celu przypomnienia jak to między Panami było. Byki i Tłoki się wtedy nienawidziły, dziś nic takiego nie ma między zespołami, ale wtedy było. Do tego MJ był psychopata i brał wszystko "personalnie", był pamiętliwy. Podobno Thomas w meczu gwiazd namawiał zawodników by mu nie podawali, podobno wiec MJ zgodził się grać na olimpiadzie tylko jeśli nie pojedzie Thomas. Podobno do dziś odmawia jakichkolwiek dyskusji o Thomasie. No a to był "mały" z którym bezposrednio nie konkurował, krył go przeciez dumars, ale też mały no i on był grzeczny, Laimbeer, nie był grzeczny ale bił po łapach z pomocy, a Rodman to co innego, bił i z pomocy i krył bezposrednio i jeszcze prowokował. Do tego miał szybkość, siłę, i rozmiar odpowiednie by być na boisku odpowiednim przeciwnikiem dla MJ-a który nie lubił jak mu ktoś stawał na drodze czy to w koszykówce, czy grze w karty czy golfa, nigdzie.

Z takim Barkleyem to mógł byc kolegą, bo Barkley mimo ze rywal ostatecznie zawsze przegrywał, ale Pistonsi nie dośc ze bili to jeszcze byli jedynym zespołem który MJ-a kilka razy boleśnie wyjaśnił. Zupełnie wiec normalne i pasujące do znanych faktów ze nasz pamietliwy psychopata nie chciał mieć do czynienia z żadnym tłokiem, nie chciał grać z Thomasem i pasuje też więc ze nie chciał grać i z Rodmanem. No ale jak już go dostał to strzelił focha i zdecydował ze choć nie bedzie z nim gadał, a i miał kolejny powód by nienawidzić Krausego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, darkonza napisał:

W celu przypomnienia jak to między Panami było. Byki i Tłoki się wtedy nienawidziły, dziś nic takiego nie ma między zespołami, ale wtedy było. Do tego MJ był psychopata i brał wszystko "personalnie", był pamiętliwy. Podobno Thomas w meczu gwiazd namawiał zawodników by mu nie podawali, podobno wiec MJ zgodził się grać na olimpiadzie tylko jeśli nie pojedzie Thomas. Podobno do dziś odmawia jakichkolwiek dyskusji o Thomasie. No a to był "mały" z którym bezposrednio nie konkurował, krył go przeciez dumars, ale też mały no i on był grzeczny, Laimbeer, nie był grzeczny ale bił po łapach z pomocy, a Rodman to co innego, bił i z pomocy i krył bezposrednio i jeszcze prowokował. Do tego miał szybkość, siłę, i rozmiar odpowiednie by być na boisku odpowiednim przeciwnikiem dla MJ-a który nie lubił jak mu ktoś stawał na drodze czy to w koszykówce, czy grze w karty czy golfa, nigdzie.

Z takim Barkleyem to mógł byc kolegą, bo Barkley mimo ze rywal ostatecznie zawsze przegrywał, ale Pistonsi nie dośc ze bili to jeszcze byli jedynym zespołem który MJ-a kilka razy boleśnie wyjaśnił. Zupełnie wiec normalne i pasujące do znanych faktów ze nasz pamietliwy psychopata nie chciał mieć do czynienia z żadnym tłokiem, nie chciał grać z Thomasem i pasuje też więc ze nie chciał grać i z Rodmanem. No ale jak już go dostał to strzelił focha i zdecydował ze choć nie bedzie z nim gadał, a i miał kolejny powód by nienawidzić Krausego

To jest klasyczne pi****lenie kurla kiedyś to było, kiedyś to było tak ale teraz jest tak samo i nic tu dziwnego 

Artest Kobe

Rondo Westbrook 

Raja Bell Kobe

To jest profesjonalna koszykówka to że się z kims z przeciwnej drużyny gryziesz nie oznacza że nie jest zajebisty i za rok nie przyjmiesz go do drużyny z otwartymi ramionami

5 godzin temu, BMF napisał:

LeBron od kontuzji z Hawks nie jest w stanie na pierwszym kroku minąć prawie nikogo. Brak spacingu tego nie tłumaczy

Definitywnie przesadzasz jakby wziąć ten mecz z Celtics pod lupę to może miał 2 okazję żeby mijać jak grał na post to nawet nie było gdzie się obrócić bo pomoc była na baseline gdzie obrona miała gdzieś Westbrooka jak zawsze albo jak Westbrook był na przeciwległym 45 pomoc była do środka, a gdy LeBron był ballhandlerem na topie obrona robiła to co zawsze czyli zachęcała do rzutu i robiła 2 kroki w tył under linie za 3 pkt plus do tego była pomoc z obu skrzydeł 

Lebron fizycznie jest zbliżony do Lebrona z bubble tylko nie ma tutaj miejsca na jego grę nigdzie stąd selekcja rzutowa jest jaka jest 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Kubbas napisał:

To jest klasyczne pi****lenie kurla kiedyś to było, kiedyś to było tak ale teraz jest tak samo i nic tu dziwnego 

Artest Kobe

Rondo Westbrook 

Raja Bell Kobe

Przyznaję ze nie znam historyjek XXI- wiecznych, opierałem się na tym co jest dziś a nie 10 lat temu. No i mimo wszystko wtedy bylo drużyna kontra drużyna a nie jakies osobiste animozje które wymieniłeś

8 minut temu, Kubbas napisał:

To jest profesjonalna koszykówka to że się z kims z przeciwnej drużyny gryziesz nie oznacza że nie jest zajebisty i za rok nie przyjmiesz go do drużyny z otwartymi ramionami

Nie wszyscy dają radę byc profesjonalistami. Co jest profesjonalnego w tym ze "jak Thomas zagra to ja nie zagram"?

Edytowane przez darkonza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

W każdej z akcji Lebrona na post 2 albo 3 obrońców ma jedną albo nawet obie nogi w pomalowanym

6 minut temu, darkonza napisał:

Przyznaję ze nie znam historyjek XXI- wiecznych, opierałem się na tym co jest dziś a nie 10 lat temu. No i mimo wszystko wtedy bylo drużyna kontra drużyna a nie jakies osobiste animozje które wymieniłeś

Nie wszyscy dają radę byc profesjonalistami. Co jest profesjonalnego w tym ze "jak Thomas zagra to ja nie zagram"?

Spoko ja ogólnie robię out z tej dyskusji bo nie wiem w ogóle w jakim celu ja zaczęliście dorzuciłem tylko swoje 3 grosze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 20.11.2021 o 18:11, Koelner napisał:

Phil wziął na spotkanie MJeja i Scottiego - obaj się zgodzili i tyle a co byłoby jak się nie zgodzili to nie mam pojęcia 

Ja wiem. Nie miałbym karty upperdeck Willego Perdue w koszulce spurs. 

W dniu 20.11.2021 o 18:13, darkonza napisał:

No ze jak? Skorop Pytał o zgodę MJ-a znaczy ze bez jego zgody by nie było transferu. Skoro pytał Pipena to bez jego zgody też by nie było. Po co by pytał o zdanie jeśli to zdanie miało nie mieć znaczenia?

Chyba sam zaczynasz dostrzegać powoli absurd tej "niealternatywnej" rzeczywistosci. Co zrobić, jako ludzie tak już mamy ze jak gdzieś coś ktoś napisał w ksiązce to na pewno jest prawda, nawet jeśli bez sensu

Znasz słowo kurtuazja. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 20.11.2021 o 20:20, Koelner napisał:

W 90 miał tyle loverow co hejterow - coś jak LeBron dzisiaj . Kobe w 00’ był hejtowajy m.in przez to że go naśladował czyli był takim nieznośnym maderfakerem  

no ja byłem jego hejterem w 90's ale nie ze względu na 'cechy osobowościowe', ale dlatego że byłem hipsterem NBA i kibicowałem wtedy Jazz -> zakładam że geneza hejterstwa u innych mogła być podobna :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, julekstep napisał:

ale dlatego że byłem hipsterem NBA i kibicowałem wtedy Jazz

Cytat

Hipsterzy wywołują wiele społecznych kontrowersji. Sami twierdzą, że są uznawani za niebezpiecznych ze względu na ich „niejednoznaczność” oraz rzekome „zacieranie się granic między jedną a drugą płcią”[11]. Przedstawiciele subkultury hipsterów nie dostosowują się do uznawanego przez większość zbiorowości systemu ról i wartości.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.