Skocz do zawartości

LeBron vs Jordan - tak na poważnie


BMF

Ignorując pierścienie i zespołowe osiągnięcia, lepszy był  

172 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Ignorując pierścienie i zespołowe osiągnięcia, lepszy był



Rekomendowane odpowiedzi

https://www.wykop.pl/link/4188465/denis-rodman-nigdy-nie-rozmawial-z-jordanem-i-pipenem-grajac-w-chicago-bulls/

Alez MJ musiałbyć wkurw... na Krausego ze mu podarował jedynego zawodnika który w tamtych czasach mógł mu ustać 1na1. No sorry, był jeszcze drugi ale też grał w Bulls.

Edytowane przez darkonza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, darkonza napisał:

https://www.wykop.pl/link/4188465/denis-rodman-nigdy-nie-rozmawial-z-jordanem-i-pipenem-grajac-w-chicago-bulls/

Alez MJ musiałbyć wkurw... na Krausego ze mu podarował jedynego zawodnika który w tamtych czasach mógł mu ustać 1na1. No sorry, był jeszcze drugi ale też grał w Bulls.

? Z dwóch niezależnych źródeł czyli książki Phila i Lazenby jest potwierdzenie że Krauze przyszedł do Phila z propozycją Rodmana ponieważ jest na rynku za małą ceną , Phil następnie wziął Jordana i Pippena czy się zgadzają ( Rodman najbardziej dał w kość Pippenowi za czasów bad big ) , powiedzieli „bierzemy go” i end of story . Powinieneś napisać XIV księgę Władcy Pierścienia 🤣

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Koelner napisał:

? Z dwóch niezależnych źródeł czyli książki Phila i Lazenby jest potwierdzenie że Krauze przyszedł do Phila z propozycją Rodmana ponieważ jest na rynku za małą ceną , Phil następnie wziął Jordana i Pippena czy się zgadzają ( Rodman najbardziej dał w kość Pippenowi za czasów bad big ) , powiedzieli „bierzemy go” i end of story . Powinieneś napisać XIV księgę Władcy Pierścienia 🤣

No coż, nie można obalac legendy nieomylnego MJ-a. Jest moze w tej ksiazce ze nie rozmawiali nigdy? Albo co sądzi o nim żona?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, darkonza napisał:

No coż, nie można obalac legendy nieomylnego MJ-a. Jest moze w tej ksiazce ze nie rozmawiali nigdy? Albo co sądzi o nim żona?

Jordan jest bardzo omylny - do przyjścia Phila myślał , że jak będzie nakurwiał rekordy pkt to wygra w pojedynkę ligę i w dodatku z nr1 wybrał Kwame Browna ale nie zmienia faktu że wyciągnięcie Rodmana to nie jakiś geniusz Krauzego , zawodnicy o c***owej reputacji ( jak Maxwell , Artest czy Cousins ) są ryzykiem które się opłaciło ale ewidentne wiadomo że w tym wypadku decydowali Jordan i Pippen . a z tego co pamietam to chyba Pippen ponieważ gdzieś tam Jordan wspomniał że miał na uwadze jego zdanie . Te the last dance więcej robi chyba szkody :P czekam aż za 30 lat Kyrie Irving będzie jechał po LeBronie :P

Edytowane przez Koelner
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inaczej:

Mamy MJ-a jadącego po Krause do dziś ze robił co chciał, rozbijał zespół i się nikogo nie słuchał. Wiemy ze go nienawidził.  Zresztą Pipen też go nie lubił bo oskarżał o próbę sprzedaży bez jego wiedzy.

Z drugiej strony mamy Krause który potrafił nawet Philowi zwolnić asystenta wbrew woli Jacksona.

I teraz nagle się okazuje ze Krause konsultował zawodników nie tylko z Philem, nie tylko z Jordanem, ale tez nawet z Pipenem. Już to widze jak Krause chce, Jackson chce, MJ chce, ale Pipen mówi "ja sie nie zgadzam" i dlatego nie biorą - o do takiego absurdu prowadzą informacje z tych ksiązek, ze Pipen mógł blokować transfery Krausemu, czyli gosciowi któremu MJ ma za złe do dziś ze nie mógł nim sterować.

Jeśli jeszcze dodamy do tego co mówi Rodman, to wszystko pasuje tylko w takim układzie w którym jednak Krause robi co chce nie pytajac o zdanie zawodników a oni sa wściekli na niego o to do dziś, zaś Rodmana tolerują bo muszą.

Gdyby faktycznie było jak w tej ksiazce, czyli pytanie sie przy transferach o zdanie zawodników,  to wtedy nie pasuje to ze MJ ma pretensje do Krausego + to ze nie rozmawia z Rodmanem.

Edytowane przez darkonza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak przeczytasz książki Rodmana to będziesz wiedział , że po odejściu z Pistons Dennis raczej z nikim nie rozmawiał z drużyn a jak z kimś trzymał to tylko z białymi :) po 1994 roku Krauzemu też zmiękczyła się pała i nie robił jakiś drastycznych ruchów  , dopiero znowu przy 98 się poczuł . Harpera też konsultował z Philem więc o co kaman ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co wyczytałem kiedyś o Rodmanie, jaki był poza parkietem to tam się okazuje ze spoko ziomek który potrafił w klubach wypić pić piwo z nieznanymi sobie wczesniej kibicami, że był bardzo otwarty. Oczywiscie jest możliwość ze to wymysły ludzi którzy chca zaimponowac innym pisząc głupoty, ale jednak takie fakty jak jakieś podróze Rodmana do Korei, czy takie zdjęcia:

dennis-rodman-and-one-of-his-fans-D667Y5

sugerują na maksa otwartego kolesia.

To ze się okazuje ze koleś który potrafi pogadać z Kimem w Korei, a przez trzy lata nie gada z kolega z zespołu to nie wyglada normalnie. Nie wyglada też na winę Rodmana.  Jak to się wszystko logicznie układa w całość, a jak sie nie ukłąda to napisałem wyżej, a te ksiazki czy filmy o MJ-u dla mnie zaczną być coś warte wtedy jak się zacznie pisac o takich "mało ważnych" niuansach jak to ze oni nie rozmawiali, albo to ze MJ wymógł klauzulę poufności na żonie przy rozwodzie wartym 168milionów dolarów po to by milczała. Przy tej kwocie to można podejrzewać nie tyle ze ja bił ale ze kogoś zabił i zakopał w ogródku.

 

Wracajac do tematu, byki swietnie funkcjonowały bo MJ robił to co umiał najlepiej, to samo Phil i to samo Krause, każdy robił to co do niego nalezało a Krause nie pozwalał MJ-owi brac sie za to na czym się nie zna i za to do dziś Krausego MJ nie nawidzi nie rozumiejąc ze to było słuszne. (no gry w bejsbola nie mógł mu zabronic)

W lakers zaś nie funkcjonuje wszystko jak trzeba bo LBJ ma taka siłe przebicia ze potrafi wejść na głowę managerom. W efekcie robi na boisku to co umie, a poza boiskiem to czego nie potrafi. Zanim sie sezon zaczął większośc na forum przewidywała ze RW nie fituje z Lakers, ale jak widać LBJ tego nie wiedział, bo jako manago moze być gorszy właśnie od wiekszosci na forum.

 

I na koniec moja wersja z bykami wyglada tak:

Przychodzi Phil i mówi MJ-owi  - Jerry chce wziąc Rodmana

MJ na to - po moim kur..a trupie, nie chce widziec tego idioty!

Rodman przychodzi na trening, więc MJ przez 3 lata z nim nie chce gadać ani razu, a do Krause czuje wielką nienawiść z całego serca aż do dziś.

 

Wiem ze w ksiazce inaczej, ale teraz wszystkie ogólnie znany fakty ładnie do siebie pasują.

Edytowane przez darkonza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, darkonza napisał:

Wiem ze w ksiazce inaczej, ale teraz wszystkie ogólnie znany fakty ładnie do siebie pasują.

przyzwyczaiłeś nas do budowania własnego alternatywnego świata :) myśle że Jordan nie ze wszystkimi rozmawiał a Kobe nawet oddzielnie jadł posiłki - to akurat jestem pewien :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Koelner napisał:

przyzwyczaiłeś nas do budowania własnego alternatywnego świata :) myśle że Jordan nie ze wszystkimi rozmawiał a Kobe nawet oddzielnie jadł posiłki - to akurat jestem pewien :P 

Ok, czyli zostajemy w świecie w którym Pipen miał moc blokowania transferów wbrew Krauzemu Jacksonowi i Jordanowi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, darkonza napisał:

No tak, ale skoro pytali o zdanie Scotiego to znaczy ze on też decydował, gdyby był przeciw to zablokował by transfer wbrew nim. No ale się na szczęście zgodził i Krause odetchnął.

Phil wziął na spotkanie MJeja i Scottiego - obaj się zgodzili i tyle a co byłoby jak się nie zgodzili to nie mam pojęcia 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Koelner napisał:

Phil wziął na spotkanie MJeja i Scottiego - obaj się zgodzili i tyle a co byłoby jak się nie zgodzili to nie mam pojęcia 

No ze jak? Skorop Pytał o zgodę MJ-a znaczy ze bez jego zgody by nie było transferu. Skoro pytał Pipena to bez jego zgody też by nie było. Po co by pytał o zdanie jeśli to zdanie miało nie mieć znaczenia?

Chyba sam zaczynasz dostrzegać powoli absurd tej "niealternatywnej" rzeczywistosci. Co zrobić, jako ludzie tak już mamy ze jak gdzieś coś ktoś napisał w ksiązce to na pewno jest prawda, nawet jeśli bez sensu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, darkonza napisał:

No ze jak? Skorop Pytał o zgodę MJ-a znaczy ze bez jego zgody by nie było transferu. Skoro pytał Pipena to bez jego zgody też by nie było. Po co by pytał o zdanie jeśli to zdanie miało nie mieć znaczenia?

Chyba sam zaczynasz dostrzegać powoli absurd tej "niealternatywnej" rzeczywistosci. Co zrobić, jako ludzie tak już mamy ze jak gdzieś coś ktoś napisał w ksiązce to na pewno jest prawda, nawet jeśli bez sensu

Nie jest bez sensu , taki rzeczy się dzieją że przełożony pyta o zdanie „pracowników” niższego szczebla aby wybadać atmosferę  :) to nie ZSRR :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Koelner napisał:

Nie jest bez sensu , taki rzeczy się dzieją że przełożony pyta o zdanie „pracowników” niższego szczebla aby wybadać atmosferę  :) to nie ZSRR :P 

No skoro pyta o zdanie to musze się powtórzyć: Pipen był w stanie blokowac transfery Bulls.

Bo chyba nie chcemy uznać ze pyta o zdanie a później robi po swojemu, bo to by oznaczało ze tak naprawdę nie pyta a tylko udaje ze pyta - to by było gorsze niz w zsrr

Edytowane przez darkonza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, darkonza napisał:

No skoro pyta o zdanie to musze się powtórzyć: Pipen był w stanie blokowac transfery Bulls.

Bo chyba nie chcemy uznać ze pyta o zdanie a później robi po swojemu, bo to by oznaczało ze tak naprawdę nie pyta a tylko udaje ze pyta - to by było gorsze niz w zsrr

a znasz przykład aby Pippen zablokował transfer lub inny zawodnik? być może to była na tyle delikatna sprawa , że chciał znać zdanie Phila a Phil swoich dwóch liderów , tym bardziej że Rodmana wtedy nikt nie chciał po tym jak rozjebał atmosferę w szatni Spurs i ogólnie był skandalistą jak na tamte czasy , dodatkowo był bad boysem 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Koelner napisał:

a znasz przykład aby Pippen zablokował transfer lub inny zawodnik?

Nie znam, ale to nie ja wierzę w to ze Krause pytał o zdanie Pipena. Jak ja mówie ze to niemożliwe to śię śmiejesz ze to "alternatywna rzeczywitość" a teraz sam negujesz koniecznosc zgody Pipena. Gubię się której wersji sie trzymasz.

Własnie próbowałem poczytać jak to było z asystentem Jacksona bo do tej pory słysząłem i czytałem ze to Krause go wywalił wbrew temu ze Phil chciał go zostawić. teraz czytam ze było zupełnie inaczej. Weź dojdź prawdy

https://medium.com/@lazenby/my-response-to-sam-smith-c2c23d00c02e

Dlatego wolę logikę, Jordan i Pipen nie gadali z Rodmanem znaczy ze ani go chcieli, ani lubili, ze mecze z tłokami odebrali "personalnie". Nie lubili też Krausego to znaczy ze nie akceptowali również transferów i logiczna tego konsekwencją jest ze Rodmana im podarował wbrew temu czego oni oczekiwali. Prawdopodobnie też to  MJ zabronił Pipenowi rozmawiać z Rodmanem bo cieżko uwierzyć ze tak sami z siebie zupełnie niezaleznie na to wpadli.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, darkonza napisał:

Nie znam, ale to nie ja wierzę w to ze Krause pytał o zdanie Pipena. Jak ja mówie ze to niemożliwe to śię śmiejesz ze to "alternatywna rzeczywitość" a teraz sam negujesz koniecznosc zgody Pipena. Gubię się której wersji sie trzymasz.

Własnie próbowałem poczytać jak to było z asystentem Jacksona bo do tej pory słysząłem i czytałem ze to Krause go wywalił wbrew temu ze Phil chciał go zostawić. teraz czytam ze było zupełnie inaczej. Weź dojdź prawdy

https://medium.com/@lazenby/my-response-to-sam-smith-c2c23d00c02e

Dlatego wolę logikę, Jordan i Pipen nie gadali z Rodmanem znaczy ze ani go chcieli, ani lubili, ze mecze z tłokami odebrali "personalnie". Nie lubili też Krausego to znaczy ze nie akceptowali również transferów i logiczna tego konsekwencją jest ze Rodmana im podarował wbrew temu czego oni oczekiwali. Prawdopodobnie też to  MJ zabronił Pipenowi rozmawiać z Rodmanem bo cieżko uwierzyć ze tak sami z siebie zupełnie niezaleznie na to wpadli.

 

Było resume w polskiej tv, jak dołączył Rodman. Po tym jak liga pogoniła Rodmana, była rozmowa na 4 osoby, przed zatrudnieniem. W pewnym momencie Phil spytał Rodmana co sądzi o tym jak został potraktowany i jaką resztę kariery widzi dla siebie. Ten w swoim stylu stwierdził, że go to p.........i. 

Chwilę potem MJ i SP wyrazili zgodę.

A pro po  Pippena który w książce narzeka, że MJ nie zbierał i nie podawał :) Akurat grając pozycję wyżej i podając, ma takie same statystyki zbiórek i asyst jak MJ (notabene bardzo dobre).

Więc jak zbierał i asystował tyle samo, to w jego przypadku ok, ale już w przypadku MJ nie ok :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.