Skocz do zawartości

wojna na ukrainie


lorak

Rekomendowane odpowiedzi

9 minut temu, RappaR napisał:

Dlatego w sumie trzeba bronić za wszelką cenę tego co mamy - jak dojdzie Socdem zachodni do władzy, to u nas będzie to samo. 

Aktualnie w sumie grupa Schengen to jedyna ostoja normalności w tym świecie, nie licząc krajów Azji Wschodniej, gdzie jest bardzo wysoki standard życia, a jednocześnie zachowana wolność, demokracja i swobody obywatelskie. 

https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Azja_Wschodnia

Niedopowiedzenie w sprawie Chin, Korei Płn itd. czy takie poglądy? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Tecu napisał:

https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Azja_Wschodnia

Niedopowiedzenie w sprawie Chin, Korei Płn itd. czy takie poglądy? 

Nie napisałem Azji Wschodniej, tylko krajów Azji Wschodniej, czyli rzecz jasna miałem na myśli tylko określony pakiet - Japonia, Tajwan, Korea Południowa, Hong Kong(jeszcze) i Singapur, mój ty przemądrzalcu.

Na twojej liście jeszcze jest Mongolia, według Ciebie z bardzo wysokim standardem życia?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał:

ta wersja jest potwierdzona, bo tutaj czytam zupełnie co innego?

 

To wersja rozpowszechniania przez zaslepiencow BLM.

Prokuratura wcale nie potwierdziła że byl nieuzbrojony, tylko że nóż znaleźli w aucie. Mógł go zgubić po postrzale. Z innych reakcji wynika, że nóż miał przy sobie w trakcie szamotaniny z policja. Widać to na nagraniach. 

Edytowane przez Krzemo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, LeweBiodroSmoka napisał:

ta wersja jest potwierdzona, bo tutaj czytam zupełnie co innego?

racze nie jest:

"A man shot by a Kenosha police officer admitted he had a knife in his possession, according to the Wisconsin Department of Justice."

https://www.wbay.com/2020/08/26/doj-jacob-blake-had-knife-when-officers-tried-to-arrest-him/

co do dzieci siedzących z tyłu, to jakieś głupie tłumaczenie, bo przecież otworzył przednie drzwi oraz po coś się schylił (?)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, lorak napisał:

no tak, tylko że dla LeBrona HK nie był jakąś obojętną kwestią

Spoko, ale nie odnoszę się do LeBrona, możemy założyć, że on akurat jest 1/10, a do całej zbiorowosci koszykarzy.

Godzinę temu, lorak napisał:

wykorzystują je tylko do swoich celów ("chcę być miliarderem") i tak jest też z BLM (zresztą po stylu w jakim się to odbywa - zamieszki, ogólniki w stylu defund police - też widać, że nie o polepszenie losu murzynów chodzi).

Myślę, że oni to mówią na poważnie, tzn. głęboko tak uważają i w to wierzą (BLM), a to, jak to oceniasz (masz do tetgo prawo) i do czego to prowadzi, to inna sprawa. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, przecież dzieciaki to akurat karta przetargowa, to jest oczywiste. Pewnie będzie walka o odszkodowanie itd.

Ale forum jest czujne i już wyjaśniło te farmazony. Na zdjęciu ewidentnie coś trzyma, drzwi otworzył przednie, a dzieci siedziały z tyłu.

Czemu ludzie są tacy naiwni? Damn. 😮 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, lorak napisał:

racze nie jest:

"A man shot by a Kenosha police officer admitted he had a knife in his possession, according to the Wisconsin Department of Justice."

https://www.wbay.com/2020/08/26/doj-jacob-blake-had-knife-when-officers-tried-to-arrest-him/

co do dzieci siedzących z tyłu, to jakieś głupie tłumaczenie, bo przecież otworzył przednie drzwi oraz po coś się schylił (?)

też otwiera się przednie drzwi żeby zagadać do dzieci siedzące z tylu , broń zazwyczaj trzyma się od strony pasażera w szafce chociaż zdarza się , że pod siedzeniem ( Jail Blazers)  . a może on po prostu chciał uciec ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, RappaR napisał:

Dlatego w sumie trzeba bronić za wszelką cenę tego co mamy - jak dojdzie Socdem zachodni do władzy, to u nas będzie to samo. 

Aktualnie w sumie grupa Schengen to jedyna ostoja normalności w tym świecie, nie licząc krajów Azji Wschodniej, gdzie jest bardzo wysoki standard życia, a jednocześnie zachowana wolność, demokracja i swobody obywatelskie. 

Z tą normalnością to bym nie przesadzał. Zwolnienia dziennikarzy za nazwanie Michała o pseudonimie Margot mężczyzną czy za przypomnienie, że Kobe Bryant był oskarżony o gwałt to jest zdecydowanie daleko od normalności.

A to tylko nasz polski grajdołek będący niby ostatnim bastionem normalności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał:

ta wersja jest potwierdzona, bo tutaj czytam zupełnie co innego?

Co to za gość? 

Że też nawet jakieś noname'y muszą publicznie bronić typa. Straszne jest to, że z bandziora robi się teraz bohatera i biedną ofiarę. Stawać w jego obronie publicznie, usprawiedliwiać z poziomu polskiego białasa. Ja pierdolę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, matek napisał:

Co to za gość? 

Że też nawet jakieś noname'y muszą publicznie bronić typa. Straszne jest to, że z bandziora robi się teraz bohatera i biedną ofiarę. Stawać w jego obronie publicznie, usprawiedliwiać z poziomu polskiego białasa. Ja pierdolę. 

to Maciek Staszewski aka Wooden, na polskim tt na pewno anonimowy nie jest, szkoda, że nie sprawdził najpierw źródeł tych rewelacji, bo wielu krajan pewnie wprowadził w błąd

na pewno nie zrobił jednak tego we złej wierze

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał:

to Maciek Staszewski aka Wooden, na polskim tt na pewno anonimowy nie jest, szkoda, że nie sprawdził najpierw źródeł tych rewelacji, bo wielu krajan pewnie wprowadził w błąd

na pewno nie zrobił jednak tego we złej wierze

jak masz twittera to może mu o tym napisz? takie dezinformacje są szkodliwe :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, dn_91 napisał:

No i było blisko, w 3 miesiące Niemcy podeszli pod Moskwę. Gdyby nie głupota i zaślepienie akwarelisty, to miałby dużo większe szanse na pokonanie ZSRR.

 

Akwarelista był madrzejszy niż jego generałowie, a po trzech miesiącach to niemcy byli mocno zacofani w stosunku do pierwotnych planów.

13 godzin temu, dn_91 napisał:

A te miliony żołnierzy, którzy dostali się do niewoli, to tylko efekt złego dowództwa? Czy może też fatalnego morale?

 

To efekt nowej przełomowej niemieckiej doktryny która świeciła sukcesy i w Polsce , we Francji, na bałkanach i w zsrr. Tylko Polakom i innym jakoś dziwnie nikt fatalnego morale nie zarzuca

13 godzin temu, dn_91 napisał:

Dziesiątki tysięcy to jest 1% armii radzieckiej. Pozostałe 99% walczyło za zsrr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, eF. napisał:

jak masz twittera to może mu o tym napisz? takie dezinformacje są szkodliwe :) 

 

38 minut temu, matek napisał:

Że też nawet jakieś noname'y muszą publicznie bronić typa. Straszne jest to, że z bandziora robi się teraz bohatera i biedną ofiarę. Stawać w jego obronie publicznie, usprawiedliwiać z poziomu polskiego białasa. Ja pierdolę. 

Przecież napisał prawdę i wrzucałem wczoraj cytat, że prokurator uważa, iż Blake nie był uzbrojony, tylko sięgał do auta po nóż.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, dn_91 napisał:

Ale kolega chyba zatrzymał się na podręcznikach powstałych przed 1989 r. :lol::rolleyes:

Przed 1989 historia II światowej byłą mniej zakłamana niż obecnie. Teraz to wojnę wygrało L-L, ladowanie w normandi i dwie bomby atomowe, a w rzeczywistości wojnę wygrał front wschodni i zajęcie przez armię czerwoną 90% terenu cesarstwa japonii w sierpniu 1945

Edytowane przez darkonza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Kubbas napisał:

nadal czekam az @ely3 poda te cytaty graczy nba ktorzy powiedzieli ze Blake powinien byc aresztowany i zachowal sie zle

Nie mogę ci teraz wrzucić wypowiedzi Donovana Mitchella 

 

https://mobile.twitter.com/tribjazz/status/1298463662215028736/photo/1

Ale zakładam ,ze przeczytasz z linku gdzie pisze wprost ,że powinien być aresztowany.

Ciągle piszesz o faktach tylko jakoś jak ci wygodnie to je olewasz. JAk choćby to ,że policjanci mieli mnóstwo sposobności na powalenia tego Blake'a a wybrali najłatwiejszy dla nich to jest strzelanie mu w plecy. 

Ja nie jestem ekspertem od procedur policyjnych. Ale ci co się znają piszą w USA ,że ta akcja zostałą spaprana przez policjantów. Ty twierdzisz ,że nie i zrobili jak mogli najlepiej. Więc teraz ja poproszę o źródło i info ,że policja zrobiła dokładnie to co powinna i nie spieprzyła tej akcji. Bo inaczej to znowu będzie tylko Twoja opinia a nie fakt. Krótko na jakiej podstawie twierdzisz, że akcja policji była prawidłowa i wszystko odbyło się z kanonami sztuki. 

Godzinę temu, lorak napisał:

co do dzieci siedzących z tyłu, to jakieś głupie tłumaczenie, bo przecież otworzył przednie drzwi oraz po coś się schylił

A tak z ciekawości to jak Ty się odzywasz do osób siedzących z tyłu jak otwierasz auto? Wyprostowany czy jednak schylony z głową w przestrzeni auta. Nie żebym akurat uważał tę wersję za pewną ale akurat to Twoje tłumaczenie brzmi niepoważnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.