Skocz do zawartości

Alltime fantasy last 30 - dyskusja


RappaR

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, RappaR napisał:

Blake Griifin zajebisty pick, lajtowo lepszy od starego McHale czy Branda. Jedyny minus tego picku, ze uchowałby się do 5 albo nawet niższej rundy

nie uchowałby się

sam bym oto zadbał 

a tak już mam uchowane pick :D tylko nie wiem czy dzisiaj będę wybierał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, RappaR napisał:

Blake Griifin zajebisty pick, lajtowo lepszy od starego McHale czy Branda. Jedyny minus tego picku, ze uchowałby się do 5 albo nawet niższej rundy

Czemu tak nie doceniasz Branda (z jego prime)? Tzn jestem ciekaw jakiś argumentów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, ignazz napisał:

Mój top wyborów tych 30% draftu  

Tier #1 @Gregorius @karpik @polishllama69 @Pablo81 @lorak

Tier #2 @eF. @Qcin_69 @RappaR @january 

wyroznienia: świetne połączenie oldschool z nowoczesnością: gregorius

sklad z marszu grający dzisiejszy basket: polishlama i lorak

skład największych skurwieli : qcin69 ... jeżeli tylko jakiś Payton zacznie klepać jęzorem to z marszu ekipa gaduły przegrywa a jezeli Embeed wstawi coś w internecie to tamte chłopaki i tak tego nie zauważa  😀

ekipa która głosujący najbardziej nie docenia : pablo81 to co piszecie o Webberze to powinien iść ban  strasznie go niedoceniacie  bo taki Griffin to nie wiem czy to realnie połowa wartosci cweba 

tak samo niezrozumiała antykrucjata Paytona bo gość był fantastyczny a wy to ograniczacie do dyskusji o trójce  czy rzucał czy nie  

Top teamy 

1. eF.
- Michael Jordan 1991
- Gary Payton 1996
- Kevin McHale 1990 

3. karpik
-Kevin Durant 2017
-Sir Charles Barkley 1990
-Pau Gasol 2010

4 Qcin_69
-Tim Duncan 2003
-John Stockton 199
-Larry Bird 90

6. RappaR
-Kawhi Leonard 2019
-Karl Malone 1997
-Grant Hill 
 

7. polishllama69
-Stephen Curry 2016
-Draymond Green 2016
-Ray Allen 2001
 

8. Pablo81
-Shaquille O'Neal 2000
-Chris Webber 2001
-Clyde Drexler 91-92
 

9. january
-Dirk Nowitzki 2011
-Emanuel Ginobili 2005
-Alonzo Mourning 2000

13. lorak 
-Giannis Antetokounmpo 2019
-Rasheed Wallace 2005
-Damian Lillard 2019

17. Gregorius
-David Robinson 1994
-Scottie Pippen 1995
-Reggie Miller 1993
-Elton Brand 2006

Zapomniałeś o mnie;) ;) ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, RappaR napisał:

Piszesz do fana Griffina 1# na forum, czemu uważa, że Griffin jest zajebisty?

Ziew

To zostawiając na boku Griffina jak oceniasz z tamtego sezonu Branda. Pytam się bo choć uważam go za mój bardzo wybór to spotykam się z bardzo skrajnymi opiniami na temat jego prime. Jestem ciekaw opinie osób z tego forum. Przy czym żeby była jasność jego kariery nie doceniam bardzo. Za to prime juz tak (max 2 lata).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brand to nie jest zły pick, ale on był jedynie w porywach niezłym obrońcą, a w ataku był świetny, ale w formacie ATF będzie tylko rolesem. Są overall słabsi/podobni wysocy, którzy w podobnej roli mogą dać więcej, bo byli dużo lepsi w D. 

Griffina dużo łatwiej wykorzystać jako finishera przy Nashu + jego passing przy świetnych strzelcach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, polishllama69 napisał:

ja bardzo cenię Branda, ale jedyne jaki ma problem to jego skalowalność w mocnych teamach, bo cieżko mi sobie wyobrazić go jako opcję nr 3

a czemu ma być opcją nr 3?

ja tam widzę bardziej zespół w stylu Pistons 04, gdzie każdy gra swoje, piłka chodzi, a jak trwoga to Reggie Miller.

@lorak

 

Lillard-Oladipo bardzo dobre one-two punch. Brawo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, BiałaCzekolada2.0 napisał:

a czemu ma być opcją nr 3?

ja tam widzę bardziej zespół w stylu Pistons 04, gdzie każdy gra swoje, piłka chodzi, a jak trwoga to Reggie Miller.

możliwe, bo to zestaw ciekawych obrońców, ale póki co lekki brak spacingu i playmakera gryzie mi tam sie z wyciąganiem wniosków, imho fajniej mógłby tutaj pasować pewien mańkut

ale zobaczymy co wybierze autor dalej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, polishllama69 napisał:

możliwe, bo to zestaw ciekawych obrońców, ale póki co lekki brak spacingu i playmakera gryzie mi tam sie z wyciąganiem wniosków, imho fajniej mógłby tutaj pasować pewien mańkut

ale zobaczymy co wybierze autor dalej

Pippen z pozycji point forwarda, z Eltonem Brandem na low blocku i prime Davidem Robinsonem to bardzo dobra opcja dla Reggiego, żeby grać off ball

a jakiegoś pass-first klepacza, który to wszystko porozdaje będzie można złowić w dalszej rundzie.

 

poza tym trudno o lepiej biegającego centra do szybkiego ataku niż DRob.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, polishllama69 napisał:

możliwe, bo to zestaw ciekawych obrońców, ale póki co lekki brak spacingu i playmakera gryzie mi tam sie z wyciąganiem wniosków, imho fajniej mógłby tutaj pasować pewien mańkut

ale zobaczymy co wybierze autor dalej

Wiem że brakuje jeszcze w zespole PG. Mam do wyboru 4 pasujące opcje więc będzie dobrze. A o spacing to bym się nie martwił. Brand z odległości 10-16 stóp w wybranym sezonie  rzucał ze skutecznością 49%. (42% 16 stop do linii 3pkt) Ani on ani Robinson nie rzucali za 3% ale spacing nie polega tylko na trójkach.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Gregorius napisał:

Wiem że brakuje jeszcze w zespole PG. Mam do wyboru 4 pasujące opcje więc będzie dobrze. A o spacing to bym się nie martwił. Brand z odległości 10-16 stóp w wybranym sezonie  rzucał ze skutecznością 49%. (42% 16 stop do linii 3pkt) Ani on ani Robinson nie rzucali za 3% ale spacing nie polega tylko na trójkach.  

vertical spacing też jest bardzo istotny, ale trzeba go z umiarem stosować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.