Skocz do zawartości

Alltime fantasy last 30 - dyskusja


RappaR

Rekomendowane odpowiedzi

18 minut temu, january napisał:

Jako znany fan LeBrona nie mogę się zgodzić :( 

Btw co Ty wymyśliłeś z Kiddem do Jokicia i Wade'a tak w ogóle?

najlepszy obrońca na pozycji PG w zabawie

kozackie transition (zawsze spoko)

już jakiś tam rzut miał ('fitowo' może i lepszy byłby ten spot-up shooter z Mavs, ale wolałem jednak mieć go w wersji GOAT PG defender)

off the dribble marne (jak na topowego PG) - ale od tego mam Wade'a

playmaking w HCO marny (jak na topowego PG)...ale tu wjeżdza Jokic cały na biało

generalnie fajnie Jok i Wade maskują jego wady a takie duo obrońców na 1/2 daje mi dość zajebiste możliwości (a pewnie będą match-upy gdzie Wade będzie musiał pomagać w obronie pomalowanego :P)

no i mam 3ech grajków którzy potrafią w kozłowanie i podawanie -> a tego nigdy za wiele w atf ❤️ (i tak wiem, że teraz muszę dobrać pewnie jakichś shooterów co żyją off-the ball)

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, january napisał:

Ja znam zalety Kidda :D, ale...

o ile wybór Gołoty z 21 pickiem to loveryzm, którego nawet ja nie uprawiam, o tyle w połączeniu z Wadem w roli (przepraszam DW, że łączę Cię w jednym zdaniu z tym szmatławcem) Szmurraja z Nuggets+ z dołożeniem SG-SF-PF z obroną i rzutem (yup, była opcja fajna w 3r, w szoku jestem że u Ciebie z marszu nie wylądował) bym to nawet zaczął układać sobie w głowie, a tak to ;/

Nie maksymalizujesz DW i Jokicia w HCO z Kiddem w sumie, a Kidd to w transition jest do napędzania kontr z piłką w ręku, do Świniaka i Wade wstępnie ta jego mega zaleta słabo pasuje.

jego główną zaletą -> dla której go wziąłem jest D :)

transition to taki fajny bonus (szczególnie, że pewnie w gameplanie będzie tak żeby zawsze albo on albo GOAT był na boisku, żeby miał kto to napędzać)

Kidd nikogo nie maksymalizuje w HCO i to jego największa wada -> tylko u mnie to jego będą maksymalizować :)

 

a co do picku 21 i loveryzmu - well, prawdziwe gwiazdy tak mają -> ludzie dostrzegają je po latach. Kiedyś zrozumiecie.

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, eF. napisał:

Payton w sezonie 95/96 trafiał ponad trójkę na mecz na 33%. Nie jest to Mount Everest skuteczności, ale zważywszy na to w jakich czasach przyszło mu grać, to imho jest to całkiem solidny wynik. Dla porównania LeBron 2k16, który został tutaj wybrany, trafiał jedną trójkę na mecz na 30%, ale to Payton nie umie rzucać, a LeBron umie... gdzie LeBron gra w czasach trójek, a Payton grał w czasach 'nietrójek' (se wymyśliłem słowo, a co).

PS. w sezonie 95/96 Payton trafiał ponad 2 trójki w PO na skuteczności - 41%. ;) 

.... Reggie Miller również rzucał w tym okresie 2 trójki na 41%, ale nie w PO, a w RS.... (i pyk teoria, że Payton to słaby shooter obalona)

w tamtym sezonie linia była bliżej. do tego rzucał poniżej 75% z wolnych, poniżej 40% z midrange. oglądając mecze też to widać. to po prostu za dużo grający z piłką, za bardzo slashujący i za słabo rzucający guard, aby dobrze funkcjonował przy Jordanie. w obronie znakomite duo, ale w ataku już takie sobie i będziesz się musiał napracować na innych pozycjach, aby to działało w dzisiejszej koszykówce.

6 godzin temu, BiałaCzekolada2.0 napisał:

grasz Giannisem na 4, 3 czy 5?

4.

4 godziny temu, RappaR napisał:

Były lepsze opcje z D i z PG. 

lepsze od najlepszego defensywnego PG ever? hmm, ciekawe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, julekstep napisał:

najlepszy obrońca na pozycji PG w tej zabawie

Pierd*olicie Hipolicie.

Najlepszy obronća na PG tej zabawy już został wybrany i będzie grał obok Jordana a jak nie wiesz o kogo chodzi to patrz mój avatar.

P.S: sam kazałeś mi wyładowywać frustracje tutaj to masz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, marzec napisał:

taaaa no ale przeciez jak mowimy o ty pierwszym co ta pisalem po wyborze sheeda to nie rozumiem w czym masz problem i o jakim -1 gadasz jak to fit idealny do niego i giannisa.

Ten pierwszy jeszcze by oblecial, chociaz bez szalu (grasz bez legit centra).

Drugi z Giannisem sie gryzie totalnie.

Potem jak mial juz Giannisa i Sheeda, to trzeci jest post up klepaczem ze slabym rzutem. Czwarty, nie wiem czy chodzilo ci o przerosnietego PG czy undersized C, ale obaj potrafia tylko dunkowac, wiec sa mega c***owi ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Eld napisał:

Pierd*olicie Hipolicie.

Najlepszy obronća na PG tej zabawy już został wybrany i będzie grał obok Jordana a jak nie wiesz o kogo chodzi to patrz mój avatar.

No wlasnie Twoj avatar sugeruje ze mozesz nie byc do konca obiektywny :P

Ja obu nie lubie, wiec mozna mi zaufac xD

6 godzin temu, RappaR napisał:

Były lepsze opcje z D i z PG. 

moze i byly lepsze kombinacje PG, rzutu i D (jak chocby....starszy Kidd), ale lepszej kombinacji PG i D niet :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, lorak napisał:

w tamtym sezonie linia była bliżej. do tego rzucał poniżej 75% z wolnych, poniżej 40% z midrange. oglądając mecze też to widać. to po prostu za dużo grający z piłką, za bardzo slashujący i za słabo rzucający guard, aby dobrze funkcjonował przy Jordanie. w obronie znakomite duo, ale w ataku już takie sobie i będziesz się musiał napracować na innych pozycjach, aby to działało w dzisiejszej koszykówce.

No, linia była bliżej, a Reggie Miler rzucał na takich procentach w RS jak Payton w PO. W następnych latach linia była już normalna, a Payton nadal trafiał ponad 2 trójki w PO na blisko 40% skuteczności. Porzuć teorię, że THE GLOVE nie potrafi rzucać, bo to nie prawda. Statystyki pokazują, że za trzy rzucał sporo i trafiał, a ja mam Paytona z 1996 roku, czyli tego który trafia ponad dwie trójki na 41% w PO. Nie zmienisz tego <bezradny>, a jak go odpuścisz na dystansie to Cię po protu skarci. To nie casus Celtics 2008, bo Payton jest o wiele groźniejszy w rzutach z dystansu. Dodajmy do tego, że jest TOP3 najlepszych obrońców na swojej pozycji w tej grze, jest świetnym passerem, nadaję się jako druga/trzecia opcja, a że obok ma GOAT'a, który był równie ostrym sk****synem na parkiecie jak on... to wyjdzie problem, faktycznie, ale dla przeciwnika w obronie i w ataku. BBIQ na najwyższym poziomie. :) 

o to przykład Paytona, który rzuca - pyk, 8 trojek w PO w latach, kiedy za trzy się nie rzucało 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.