Skocz do zawartości

The Last Dance


Kubbas

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Artlan napisał:

Tak naprawdę to Lewandowski był bliżej Realu niż Jordan Knicks. ;] 

Swoją drogą MJ niby taki buc i arogant, ale ligowych przyjaciół miał całkiem sporo (Pippen, Barkley, Magic, Oakley, Ewing, Kobe). 

 

Barkley już nie jest jego kumplem po tym jak śmiał powiedzieć, że Jordan jest fatalnym ownerem. Nie odzywa się do niego od lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W skrócie. Ostatnie 2 odcinki były dla mnie jednymi z lepszych.  Oprócz nich podobał mnie się ten z Rodmanem. Więcej było w końcu zza kulis. Pamiętam zdjęcia w ProBaskecie z celebracji  po wygraniu mistrzostwa przez Bulls w 1998 r. Teraz już wiem gdzie były robione :)  Pozytywem dla mnie było jaki koszykarze mają wobec siebie wzajemny szacunek poza boiskiem. Byłem zaskoczony jak np. Malone pogratulował Bullsom mistrzostwa w ich autobusie. Takie "detale" mnie się podobają :) Sam serial oceniam na 7,5/10.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ej przecież akcja z pizzo z flu game była jak z filmu nie klasy B tylko klasy C. ZF Skurcz normlanie. Tzn może oni po prostu są takimi debilami, ale ja jakbym zrobił coś tak głupiego to może, nie wiem, nie przyznałbym się? tłumaczył się? znalazł coś na usprawiedliwienie?

pięciu zioma przyniosło pizzę, wyglądało to bardzo podejrzanie. Po czym zjadł ją tylko Jordan. Tylko. Całą. 

 

 

Little-girl-from-side-eye-meme-all-grown

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 20.05.2020 o 22:20, Artlan napisał:

Tak naprawdę to Lewandowski był bliżej Realu niż Jordan Knicks. ;] 

Swoją drogą MJ niby taki buc i arogant, ale ligowych przyjaciół miał całkiem sporo (Pippen, Barkley, Magic, Oakley, Ewing, Kobe). 

o Barkleyu wspomniał kolega wyżej. teraz po tym "dokumencie" Pippen też jest podobno wkurzony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy espn juz dalo g6 w hd pacers bulls?

mieli chyba to zrobic jest gdzies juz do obejrzenia?

pewnie beda wrzucac po kolei mecze te ktore nagrali razem z dokumentem

Czy tylko ja odnosze wrazenie ze Jordan powiedzial sluchaj mama dasz wywiad powiesz ze o 3 30 zadzwonilem ze brzuch mnie boli od zatrutej pizzy

straszny walek z ta pizza xddd nie wierze w ani slowo tam powiedziane

nagle po tylu latach sie przyznal ze to pizza, jakos nigdy wczesniej o tym nie wspominal

czemu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 21.05.2020 o 03:50, Kubbas napisał:

 

Ja perdole, pierwsze pytanie dziennikarza jest mega debilne, ale Malone wychodzi na prowadzenie jeszcze bardziej debilną odpowiedzią na drugie pytanie.

Nawet dla mnie jest to zmarnowana minuta dwadzieścia, a moje standardy gospodarowania czasem są bardzo niskie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 20.05.2020 o 09:16, lorak napisał:

każdy ma swoją miłość, dla której zrobi wszystko. nawet głupca z siebie. on Jordana, ty KB, ja LeBrona ; )

Ja tam lubię Kobasa, ale bez przesady z tą miłością - po prostu uważam, że jest często niedoceniany, a inni idealizowani/przewartościowani.

Nie oznacza to jednak, że mam go za lepszego np. od Magica czy Jordana. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.