Skocz do zawartości

[beGM & Co. ATF POST-98] Temat organizacyjny


BMF

Rekomendowane odpowiedzi

  BMF mac     karpik tangiers     cvbe polishllama69
january 4 1   P_M 4 1   Eld* 4 1
Chytruz 4 2   RappaR 4 2   BiałaCzekolada2.0. 4 1
BiałaCzekolada2.0. 4 2   eF. 4 2   airmax 4 2
polishllama69 4 2   RonnieArtestics 4 2   january 4 2
Eld 4 3   cvbe 4 2   Sylvinho. 4 2
blackmagic 4 3   Tecu 4 2   marzec 4 2
cvbe 4 3   BMF 4 3   SlaKB 4 2
rw30 4 3   airmax 4 3   Pablo81 4 3
RonnieArtestics 3 4   Eld 4 3   karpik 4 3
airmax 3 4   Chytruz 3 4   rw30 4 3
LONGER01 3 4   LONGER01 3 4   dino 3 4
Sylvinho. 3 4   BiałaCzekolada2.0. 3 4   Tecu 3 4
KRTW 3 4   blackmagic 3 4   RonnieArtestics 2 4
tangiers 3 4   Sylvinho. 3 4   BMF 2 4
eF. 3 4   rw30 3 4   LONGER01 2 4
karpik 2 4   Braveheart22 3 4   tangiers 2 4
  3,4375 3,1875   polishllama69 3 4   blackmagic 2 4
Głosy 8 8   january 2 4   RappaR 0 4
Głosy uczestników 4 4   KRTW 2 4   Chytruz 0 4
          3,368421 3,157895        
        Głosy 9 10   Głosy 10 9
        Głosy uczestników  4 3        

(liczą się: 1) liczba głosów -> 2) średnia głosów -> 3) ew. głosy uczestników gry.)

ALE:

Polishllama69 zrobił bałagan, bo wrzucił głosy bez zaznaczenia ich w ankiecie. Co więcej, o ile w moim przypadku napisał dosyć jednoznacznie, o tyle w przypadku tangiersa napisał ,,skłaniam się''. W fazie grupowej uznawałem takie głosy, bo parę osób pisało komenty, ale nie zaznaczało głosów w ankiecie.

Jak głosy lamy się liczą, awansuję ja i tangiers - mac i karpik awansują jeżeli się nie liczą - . ;] 

Moim zdaniem powinny się liczyć jeżeli lama je potwierdza (patrz wyżej, uznawałem takie głosy u BC czy blackmagica w grupach), ale że dzięki temu awansuję - to jestem w niezręcznej sytuacji, a szczerze aż tak mi nie zależy, by słuchać ew. pretensji. :)  

_____________________________________________________

W parze Ronnie-Regis jest już 7-0, więc chyba nie będzie tam większych emocji i w miarę szybko to zamkniemy. 

Nie byłoby problemu gdyby nie to jak cholernie wyrównane były te trzy pary, wszędzie zadecydował jeden głos. :) 

Edytowane przez BMF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dałem dupy, bo nie miałem głowy żeby wejść wieczorem na forum XD

ogolnie jeszcze Regis picknął tangiersa, więc to chyba powinien być gamebreaker

a co do głosów to ofc potwierdzam

ogólnie masz jeden fail w podsumowaniu, zastanawiałem się jaki, ale spojrzałem na godziny i już widzę :)  @BMF

nie czaję też zliczania tych głosów przy shotcharcie XD

102963444_721278411979843_5029604301438313124_n.png?_nc_cat=101&_nc_sid=b96e70&_nc_ohc=cOoisdnsK8EAX9hOHzq&_nc_ht=scontent-waw1-1.xx&oh=29a2541eec8de17d5ca41e70770fee3c&oe=5F04A764

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to powstał pewien paradoks, bo dwóch graczy podało własne głosy, ale w sposób nie zgodny z założeniem a w obu wypadkach te głosy ważą zwycięstwo kogoś (czy nawet w 3) lub kogoś innego, ale niech decyduje większość 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja myślałem, że w związku z tak późnym wrzuceniem matchupu Ronniego i Regisa, głosowanie we wszystkich parach się przedłuży, więc wczoraj zagłosowałem tylko na Tangiersa, bo tam byłem pewny na 100%. No, ale trudno, zasady to zasady.

Btw, w innych matchupach skłaniałem się minimalnie w stronę BMF'a, a cvbe vs Lama - albo Lama w 6 meczach, albo cvbe w 7 i tu było najciężej wybrać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, rw30 napisał:

w sumie to może ciągle liczą wyniki - też by mnie nie zdziwiło, w niektórych parach decydować będzie 20 miejsce po przecinku pewnie 

Ale z Ciebie śmieszek.

@RonnieArtestics wygrał z Regisem i awansował do półfinału.

W półfinałach są @cvbe, @tangiers, Ronnie i ja. 

Lama, sorry, ale to dwie zupełne sytuacje: gdybym policzył głos Regisa, musiałbym policzyć też głos Bravehearta, a także wszystkie inne po czasie, a różnice były tak małe, że to mogłoby wypaczyć wynik. Feedback jest ze strony uczestników tak mały, więc sorki - autorytaryzm. 

Napiszę do Elda, żeby rozlosował półfinały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, BMF napisał:

Ale z Ciebie śmieszek.

@RonnieArtestics wygrał z Regisem i awansował do półfinału.

W półfinałach są @cvbe, @tangiers, Ronnie i ja. 

Lama, sorry, ale to dwie zupełne sytuacje: gdybym policzył głos Regisa, musiałbym policzyć też głos Bravehearta, a także wszystkie inne po czasie, a różnice były tak małe, że to mogłoby wypaczyć wynik. Feedback jest ze strony uczestników tak mały, więc sorki - autorytaryzm. 

Napiszę do Elda, żeby rozlosował półfinały.

Coś nie ogarnąłem wcześniej, że głos Regisa zmieniał to, kto by u nas wychodził z pary. Jeśli o mnie chodzi to spoko Llama może awansować bo i tak w tym ATFie wszelkie terminy były mocno umowne :) Ale jeśli to sprawi większy kłopot, czyli podliczanie innych głosów po czasie to nie przeszkadza mi też półfinał :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, BMF napisał:

Sorry guys, miałem mało czasu w tym tygodniu.

January nam rozlosował półfinały.

@cvbe - @RonnieArtestics

@BMF - @tangiers

Gameplany do piątku? Czy do niedzieli? Spoko byłoby to jednak sprawnie zakończyć, bo inne fantasy też umarły. :) 

Uff znowu dobre losowanie ;)

Jestem za niedziela. Komu wysylamy gameplany?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam kontaktu z Eldem, więc jakby co, @cvbe i @RonnieArtestics, możecie wysłać mi (jeśli napisaliście ;]), @tangiers - jeśli oczywiście będziesz ready, to mogę zrobić temat i wstawisz swój jako drugi. Miałem dokładnie godzinę na napisanie swojego, więc szału nie ma, ale nie chciałem oddawać walkowerem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.