Skocz do zawartości

[beGM & Co. ATF POST-98] Temat organizacyjny


BMF

Rekomendowane odpowiedzi

Teoretycznie wygrała opcja opisów i krótkich gameplanów (7-2), ale zobaczymy ile w ten weekend będzie tych opisów. :] Nie miałem czasu ostatnie kilka dni, więc nie chciało mi się przypominać, mam nadzieję, że nie zignorowaliście, bo szkoda byłoby zmarnować ten draft. ;] 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, polishllama69 napisał:

dzisiaj powinienem mieć trochę czasu, więc w sumie kontrolnie pytam, na weekend opis + gameplan vs Eld czy gameplany na 3 zespoły na raz ? 

Dobre pytanie. Raczej myślałem: 1 runda -> głosowanie -> 2 runda -> głosowanie -> 3 runda -> głosowanie, bo bardziej naturalnie + łatwiej dyskutować

Ale jak chcecie iść na skróty (przede wszystkim dużo łatwiej byłoby głosować), to można byłoby ogarnąć od razu wszystkie gameplany, ale znowu pewnie byłoby martwo przez jakiś czas tak jak teraz przed opisami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, BMF napisał:

Dobre pytanie. Raczej myślałem: 1 runda -> głosowanie -> 2 runda -> głosowanie -> 3 runda -> głosowanie, bo bardziej naturalnie + łatwiej dyskutować

też tak sobie to wyobrażam, bo łatwiej ogarnąć, ale dłużej trwa, ale wolałem dopytać, przygotuję się vs Eld a jak się coś zmieni to najwyżej przygotuję wiecej tekstu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawa jest taka, że pracuje do soboty, więc opis wjedzie w niedziele, @BMF mocno zawiesił poprzeczkę, ale niczego innego się nie spodziewałem

na tym tle Bobry z Bytomia wyglądają dość bezzębnie, serio Jasiek powinno być Ci wstyd za ten niby opis 

#trashtalk

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja powinienem jutro dać radę jakiś skrócony opis wrzucić. Ogólnie mega zapierdol w pracy a dzisiaj jeszcze Narzeczona ma Święta (jest prawosławna) więc tak jak myślałem, że może dzisiaj coś skrobnę, tak cały dzień na Skypie z rodziną siedzimy. Jutro powiem w pracy, że bardziej szanuję forum e-nba niż ich i w związku z tym klienci muszą zaczekać, bo ja będę pisał opis do gry xD

Ale jak coś to takiego pięknego opisu jak Wasze nie dam rady ogarnąć :( Chyba, że jednak zmienię s5 na Rozier-Hield-DeRozan-Rui-Poeltl bo dla tej już mam gotowe biznesplany :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, BMF napisał:

Luz, sądząc po frekwencji i tak można się zastanawiać, czy to ma sens.

Ja się przyznam, że czuje się trochę w c***a zrobiony bo jednak trochę czas nad tym poświęciłem a tu taki odzew w narodzie.

@BMF jedno Twoje zdanie i wyleci wszystko w oka mgnieniu ( prócz Soccera bo Kucio wciąż walczy ), albo przeniosę do "inne".

Jeszcze jutro odpuszczają kolejne obostrzenia i pierwszy polecę do parku/lasu a co dopiero reszta. Do tego pogoda dopisuje i już widzę jak lud będzie siedział przed lapkiem.

1fcesa.jpg

Twoja decyzja. Mogę przenieść do działu inne ATF i można kiedyś do tego wrócić w tym samym składzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Eld napisał:

@BMF jedno Twoje zdanie i wyleci wszystko w oka mgnieniu ( prócz Soccera bo Kucio wciąż walczy ), albo przeniosę do "inne".

Zobaczymy, ile osób wstawi opisy, dwa tygodnie w czasie kwarantanny to było sporo więcej czasu, niż byłoby zwykle. Jak nie wyjdzie, to już trudno, nie mam na to wpływu.

na razie niech zostanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, karpik napisał:

Co te posty i tematy mają robić w "inne"?

Nie wkurwiać.

2 minuty temu, karpik napisał:

@Eld zostaw to w spokoju. Daj ludziom czas, nikt nie wymaga od nikogo elaboratów. 

Oby tak było, ale jak teraz mieli czas i wywalone to nie sądzę, aby się tego czasu nagle więcej zrobiło..

Ale w sumie mi to tam lata. Wstawiłem trzy skrócone jako pierwszy. Ktoś może doceni, ktoś może nie a najwyżej wyląduje w koszu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja chciałem tylko powiedzieć, że w czasie tej niby kwarantanny pracowałem 10 dni na 11 możliwych, wczoraj jak już miałem wolne to się skułem za mocno i pół dnia dzisiaj przespałem (trzeba się odkażać podobno)

walczę z tematem, ale jak wyjdzie to nie wiem, bo idzie mnie to mocno średnio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał:

ja chciałem tylko powiedzieć, że w czasie tej niby kwarantanny pracowałem 10 dni na 11 możliwych, wczoraj jak już miałem wolne to się skułem za mocno i pół dnia dzisiaj przespałem (trzeba się odkażać podobno)

walczę z tematem, ale jak wyjdzie to nie wiem, bo idzie mnie to mocno średnio

Czyli za mało się skułeś jak średnio idzie.

Popraw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.