Skocz do zawartości

Polityka w Polsce


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, fluber napisał:

Kilka postów wyżej nad tymi o tym, że ma lepszego korniszona niż Dziadosław.

Znowu manipulujesz.,Nigdzie nie napisałem że  mam lepszego, tylko że Dziadosław nienawidzi kobiet i chyba mu usechł (czyli hipotetycznie).,To że nienawidzi lub boi się kobiet to fakt, któremu ciężko zaprzeczyć ,wystarczy posłuchać jego publicznych wypowiedzi o kobietach, szczególnie kiedy mówi to 73 letni prawiczek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, mayor napisał:

Znowu manipulujesz.,Nigdzie nie napisałem że  mam lepszego, tylko że Dziadosław nienawidzi kobiet i chyba mu usechł (czyli hipotetycznie).,To że nienawidzi lub boi się kobiet to fakt, któremu ciężko zaprzeczyć ,wystarczy posłuchać jego publicznych wypowiedzi o kobietach, szczególnie kiedy mówi to 73 letni prawiczek

raczej gej 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, mayor napisał:

Znowu manipulujesz.,Nigdzie nie napisałem że  mam lepszego, tylko że Dziadosław nienawidzi kobiet i chyba mu usechł (czyli hipotetycznie).,To że nienawidzi lub boi się kobiet to fakt, któremu ciężko zaprzeczyć ,wystarczy posłuchać jego publicznych wypowiedzi o kobietach, szczególnie kiedy mówi to 73 letni prawiczek

W takim razie przepraszam ze napisałem że masz lepszego korniszona niż dziadoslaw. 

5 godzin temu, Sebastian napisał:

Monopol jest wtedy gdy robi go firma prywatna. Gdy robi to Orlen to jest konsolidacja i umacnianie :) Pamiętacie co pisaliście tutaj jak Orlen się łączył z Lotosem a później z PGNiG ?

A przecież wiadomo było, że tak to się skończy. W Polsce gaz pochodzi w 99,8% z magazynów PGNiG, nie wiem jak jest z paliwami płynnymi ale myślę, że bardzo podobnie. 

Gdyby rzadzili nami ludzie przyzwoici to do takich sytuacji by nie dochodziło. Ale pamiętajcie, że teraz mamy PiS a w kolejce czeka PO z Lewicą. 

Zobaczymy co na to sądy, bo we wrocku już szykują kroki prawne, a pewnie będzie tego więcej;

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, fluber napisał:

W takim razie przepraszam ze napisałem że masz lepszego korniszona niż dziadoslaw. 

Zobaczymy co na to sądy, bo we wrocku już szykują kroki prawne, a pewnie będzie tego więcej;

 

To nic nie da tak jak wszystkie kontrole NIK. Albo się okaże, że dadzą karę w wysokości 5 mld i to pójdzie do budżetu państwa - czyli tam gdzie pójść miało. Kierowcom i samorządom nikt tej kasy nie odda. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Związki zawodowe w kopalni Bodganka zarządały 25% podwyżki płac :) To Ci sami co brali 3 razy dodatki antyinflacyjne i Ci sami, którzy naciskali zarząd spółki do podniesienia cen sprzedaży węgla do "światowego poziomu"

Mam nadzieję, że jak koniunktura się skończy to już ani złotówka z naszych podatków nie zostanie wydana na pomoc górnikom. 

I kolejna dobra wiadomość z państwa PiS. Polska armia kupuje GROTy dla wojska. Z ilości zamówionych sztuk i kwoty jaką zdecydowano się zapłacić wynika, że wojsko kupuje karabinek po preferencyjnej cenie 11 800 zł/szt  Na rynku cywilnym ten karabinek kosztuje w okolicach 8700 zł/szt :) Oczywiście, są różnice  - brak selektora ognia. 

Nie ma to jak zakupy hurtowe dokonywane przez państwo PiS :) Można liczyć na niższą cenę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Sebastian napisał:

Związki zawodowe w kopalni Bodganka zarządały 25% podwyżki płac :) To Ci sami co brali 3 razy dodatki antyinflacyjne i Ci sami, którzy naciskali zarząd spółki do podniesienia cen sprzedaży węgla do "światowego poziomu"

Mam nadzieję, że jak koniunktura się skończy to już ani złotówka z naszych podatków nie zostanie wydana na pomoc górnikom. 

I kolejna dobra wiadomość z państwa PiS. Polska armia kupuje GROTy dla wojska. Z ilości zamówionych sztuk i kwoty jaką zdecydowano się zapłacić wynika, że wojsko kupuje karabinek po preferencyjnej cenie 11 800 zł/szt  Na rynku cywilnym ten karabinek kosztuje w okolicach 8700 zł/szt :) Oczywiście, są różnice  - brak selektora ognia. 

Nie ma to jak zakupy hurtowe dokonywane przez państwo PiS :) Można liczyć na niższą cenę :)

To teraz porównaj oba karabinki. Bo ten na rynek cywilny ma chyba inny kaliber.  Nie wiem jaki to ma wpływ na cenę ale różnic jest więcej niż brak selektora ognia.

Nie wiem czy akurat Bogdanka nie jest jedną z niewielu w miarę rentownych kopalń. To nie śląskie ryle którym ciągle mało 

Edytowane przez ptak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zablokował(a) ten temat
  • Reikai odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.