Skocz do zawartości

Kosz Kadra


Pepis21

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czy to tylko wrażenie ale niedawny turniej U17 tak trochę bez echa przeszedł. 
Jak komuś się nudzi bez kosza to zobaczcie stronkę FIBA. 
mecz finałowy cały 

https://www.fiba.basketball/world/u17/2022/videos/LIVE-|-FINAL-Spain-v-USA-|-FIBA-U17-Basketball-World-Cup-2022

 

I inne w tym świetne mecze FRA 

15 lat 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 5 miesięcy temu...

Rozlosowano w grupie Portugalia Bośnia i Węgry. 

Jeśli wygrają grupę to zapewne spotkają się z kimś z dwójki Izrael - Czechy

 Także szanse spore są. Aczkolwiek jeśli Bośni przywiezie Zubaca, Nurkicia i Bogdana to  będzie to super trudnu mecz. 

 

Portugalia z Queta może być ciekawa 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Obejrzałem mecz ćwierćfinałowy kadry 3x3, przegrany 11-12 z Brazylią. Poziom gry był mocno przeciętny, porządnych akcji jak na lekarstwo, za to masa chaosu i air balli. Jedynie rzut na zwycięstwo brazyliczyka zrobił na mnie wrażenie. Potem  obejrzałem jeszcze mecz Francja - USA. Tutaj gra wyglądała nieco lepiej, ale i tak odnoszę wrażenie, że gracze którzy grają w tą odmianę koszykówki, w prawdziwym baskecie  nie mieliby zbyt wiele do powiedzenia.

 

Edytowane przez Thomas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, LAF napisał:

Gdyby Zamojski powrócił do naszej ligi to pewnie ustawiła by się kolejka chętnych po niego.

Wiem, że on kiedyś grał zawodowo 5x5, ale jakim był graczem tego nie wiem. Dlaczego przeszedł do gry 3x3, przecież pieniądze i prestiż zdecydowanie mniejsze? Uważam, że najlepsi grają w NBA, ci słabsi w Europie, a najsłabsi graja 3x3.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, Thomas napisał:

Obejrzałem mecz ćwierćfinałowy kadry 3x3, przegrany 11-12 z Brazylią. Poziom gry był mocno przeciętny, porządnych akcji jak na lekarstwo, za to masa chaosu i air balli. Jedynie rzut na zwycięstwo brazyliczyka zrobił na mnie wrażenie. Potem  obejrzałem jeszcze mecz Francja - USA. Tutaj gra wyglądała nieco lepiej, ale i tak odnoszę wrażenie, że gracze którzy grają w tą odmianę koszykówki, w prawdziwym baskecie  nie mieliby zbyt wiele do powiedzenia.

 

Te 12 sekund na akcje robi tutaj swoje. Ciężko sklecić sensowną akcję i dużo łatwiej bronić na pełnej intensywności jak wiesz, że za 2-3 sekundy rywal musi rzucać przez ręce jak go naciśniesz. Stąd jak jest mecz gdzie dużo wpada nawet fajnie się to oglada a jak jest mecz jak ten Polska-Brazylia to naprawdę ciężko oglądać te całe 3x3. 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.