Skocz do zawartości

Coronavirus


RonnieArtestics

Rekomendowane odpowiedzi

O właśnie, właśnie, tak jak @rw30 napisał. Mimo naruszeń regulaminu też #team@january Facet nie wytrzymał i wyraził to, co wielu myśli o trollu. Ten temat to świetny przykład dlaczego u nas jest tak źle w wielu przestrzeniach życia. Mamy tu lekarza, naukowca, ludzi obeznanych w medycynie i ogólnie ogarniętych. Nic to, bo wszystkich zakrzyczy jakiś cebulak, który nie będzie przestrzegał zaleceń sanitarnych w sklepach, bo tak i już. I co mu zrobisz? Jakieś zachowania prospołeczne? Jakiś szacunek dla innych? Chociażby jakieś "mam wywalone, ale nie będą babci stresował"? Nic z tych rzeczy. Liczy się tylko cebula. A w postach dziesiątki bzdur, których nie idzie przypiąć do niczego poza zwykłym trollingiem.

Prośba, Moderatorzy: banujcie trolli, którzy robią do tego gniazda, a nie sprawdzonych userów. Gościu wygląda jakby wylosował to forum w przydziale w jakiejś ekipie trolli. Na forum o NBA nie napisał jeszcze ani jednego posta w innych tematach niż covid, polityka i wydarzenia na świecie :D Na forum matematycznym, na którym pisuję też niedawno pojawił się troll, który udzielał się tylko w wątku covid i polityka. Jak go pożegnano to na drugi dzień wrócił pod innym nickiem i niewzruszony znów robi to samo 🙃 Coś czuję, że tu może być podobnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, fluber napisał:

Btw. mógłbyś zdardzić, czy poszedł ban na dzień, czy na tydzień? Bo w czwartek mamy mały event w BeGM...

 

17 godzin temu, ely3 napisał:

@fluber

W takim razie skróce mu do czwartku  bo nie chce wpływac na waszą grę

A narzekacie na kolesiostwo, kumoterstwo i koteryjność na kolejnych szczeblach władzy 🤣

Ewidentny przykład wywierania presji na stanowisko sędziego, które miało udokumentowany wpływ na wyrok, oraz skrócenie okresu banicji w swobodnej wymianie mało cenzuralnych epitetów 🙄

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, starYfaN napisał:

 

A narzekacie na kolesiostwo, kumoterstwo i koteryjność na kolejnych szczeblach władzy 🤣

Ewidentny przykład wywierania presji na stanowisko sędziego, które miało udokumentowany wpływ na wyrok, oraz skrócenie okresu banicji w swobodnej wymianie mało cenzuralnych epitetów 🙄

 

Przepraszam najmocniej ale była tu pełna przejrzystość, zadałem pytanie publicznie, nie wywieralem potajemnych nacisków:) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, julekstep napisał:

marna ciekawostka tbh bo konto zablokowane na zyczenie usera

co najwyzej pokazuje ze Deltus to emo (KONCZE Z TYM FORUM, MAM DOSC, BORYS KASUJ!.... a jednak nie, wracam!)

Usunąć konto a potem wrócić, to najbardziej beta-move jaki jest do zrobienia na forum. Tylko jeden szczebel wyżej niż dostać Nintendo Switcha od chłopaka swojej żony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, fluber napisał:

Przepraszam najmocniej ale była tu pełna przejrzystość, zadałem pytanie publicznie, nie wywieralem potajemnych nacisków:) 

Nie, naciski wywierałeś publicznie. Lobbing w publicznej przestrzeni i tyle :)

3 minuty temu, Chytruz napisał:

Usunąć konto a potem wrócić, to najbardziej beta-move jaki jest do zrobienia na forum. Tylko jeden szczebel wyżej niż dostać Nintendo Switcha od chłopaka swojej żony.

I to jeszcze parę razy :) Do wszystkiego trzeba dorosnąć :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, andy13 napisał:

O właśnie, właśnie, tak jak @rw30 napisał. Mimo naruszeń regulaminu też #team@january Facet nie wytrzymał i wyraził to, co wielu myśli o trollu.

 

Twoim zdaniem jechanie po żonie, rodzinie i to w sposób wulgarny to jest to co właśnie myślisz o innym uzytkowniku? I to jest to co akceptujesz? To nie jest naruszenie regulaminu ale zaniżanie dyskursu

26 minut temu, starYfaN napisał:

 

I to jeszcze parę razy :) Do wszystkiego trzeba dorosnąć :) 

Ale to mówisz o sobie teraz ? W sensie powrotów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, the_secret napisał:

Dokładnie panowie moderatorzy, wincyj banów i cenzury osób z nieprawidłowymi poglądami, nie po to andy13 tu zakładał konto żeby ktoś się z nim nie zgadzał

Długo nad tym myślałeś? Zauważ, że nawet w tym temacie nie ma zgody wśród wielu userów, a ja sam jestem sceptyczny wobec zasadności wielu obostrzeń, organizacji systemu szczepień i tzw. paszportu covidowego, ale nie o to tu chodzi.

To jest cały polski problem z tzw. wolnością: nieuctwo. Liberalizm łączy się z nominalizmem, który nie polega na tym, że robisz co chcesz i żyjąc w społeczeństwie robisz kupę na innych ludzi, tylko nie podzielasz prawd jako uniwersalnych, a traktujesz je jako konstrukt umysłowy (tak w dużym skrócie od nominalizmu do konstruktywizmów xD). "Wolność do" to nie wszystko, jest jeszcze "wolność od". Tymczasem u nas byle cebulak od Korwina sobie myśli, że może robić co chce bo jest "wolnościowcem" i ma gdzieś zasady społeczne, przepisy,  jakieś ograniczenia prędkości, zakaz wyprzedzania na przejściach, zgodę partnerki na sex, ciszę nocną czy głupią maseczkę w sklepie. Wszystko w imię wolności, bo jemu się wydaje, bo jemu WOLNO, a przepisy są dla zniewolonych intelektualnie. Tu mamy przykład tak skrajny, że jest zwyczajnym trollingiem i serio się nie zdziwię, jeżeli człowiek, który na w 4 literach NBA pisze tu z jakiegoś przydziału.

36 minut temu, ely3 napisał:

Twoim zdaniem jechanie po żonie, rodzinie i to w sposób wulgarny to jest to co właśnie myślisz o innym uzytkowniku? I to jest to co akceptujesz? To nie jest naruszenie regulaminu ale zaniżanie dyskursu

Poprzez zaniżanie dyskursu rozumiem brednie od rzeczy, a to nie jest domena zbanowanego usera. Nie akceptuję takiego języka, ale domyślam się, że gadając z trollem dotarł do momentu, w którym albo musiał wywalić kompa za okno, albo wyrzucić z siebie emocje tu. Kompa było Mu szkoda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, andy13 napisał:

Poprzez zaniżanie dyskursu rozumiem brednie od rzeczy, a to nie jest domena zbanowanego usera. Nie akceptuję takiego języka, ale domyślam się, że gadając z trollem dotarł do momentu, w którym albo musiał wywalić kompa za okno, albo wyrzucić z siebie emocje tu. Kompa było Mu szkoda.

trochę słabo, że puszczają wam nerwy przez kogoś, od kogo uważacie się za mądrzejszych/lepszych/whatever.

a dyskurs, którym tak się bronisz, nie polega na tym, aby się nad kimkolwiek wywyższać, lecz nawet jeśli ktoś ma poglądy skrajnie różne od twojego, to próbować je zrozumieć i dyskutować o nich, a nie o danej osobie. jeśli zaś się tego nie potrafi, to lepiej w ogóle się nie odzywać, bo kończy się tak, jak wyżej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, lorak napisał:

trochę słabo, że puszczają wam nerwy przez kogoś, od kogo uważacie się za mądrzejszych/lepszych/whatever.

a dyskurs, którym tak się bronisz, nie polega na tym, aby się nad kimkolwiek wywyższać, lecz nawet jeśli ktoś ma poglądy skrajnie różne od twojego, to próbować je zrozumieć i dyskutować o nich, a nie o danej osobie. jeśli zaś się tego nie potrafi, to lepiej w ogóle się nie odzywać, bo kończy się tak, jak wyżej.

Z bandytami się nie dyskutuje:) 

Choć oczywiście nie ma sensu łapanie banów za mówienie im w twarz kim są:) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro trwa tu dyskusja o mnie to jednak skomentuję z fake konta (ostatni mój post w tym dziale, o czym niżej).


Drogi moderatorze, drodzy userzy – ani nie zostałem wyprowadzony z równowagi, ani nie muszę ochłonąć. bo post pisałem z pełną premedytacją. Użytkownik d… sam mnie sobie znów przywołał do tego tematu, więc dostał odpowiedź taką na jaką zasłużył.


Wzburzenie tym, iż zaburzyłem konwenanse? Rozumiem, ale mój punkt widzenia jest niezmienny – foliarskie … tracą jak dla mnie absolutnie wszystkie prawa w każdej dziedzinie życia o czym już pisałem. Dlatego nie mam najmniejszego problemu z traktowaniem ich jak ostatnich …, którymi są i pisaniem do nich rzeczy, których innym nawet jakbym pomyślał to bym nie napisał – z powodu choćby resztek szacunku, przyjętych konwenansów etc, których w tym przypadku nie ma.


Dlatego, widząc tak skrajny brak empatii i myślenia o kimkolwiek innym użytkownika d… wprost napisałem z czego on wedle mnie musi wynikać –  wyłącznie z braku troski o swoją rodzinę co może być w mojej opinii spowodowane wyłącznie tym, iż ta rodzina jest …. Dodatkowo nie mam problemu z tym, by powtórzyć to co myślę (powtórzę – nie interesują mnie konwenanse w stosunku do foliarskich …) : kto wychował i dał takie geny użytkownikowi d…  najwidoczniej sam jest … Ktokolwiek kto ewentualnie zgodził się kopulować z użytkownikiem d… najwidoczniej sam jest  … , a ewentualne potomstwo z taką genetyką i takim środowiskiem również jest … I najwidoczniej użytkownik d… sam wie o tym … co go otacza, co pokazuje swym foliarskim zachowaniem i co lepsze - tym, że wreszcie do niego dotarło, iż został przejrzany, więc jak miało zaboleć to zabolało i bardzo dobrze.


Reakcję moderatora z jednej strony rozumiem, z drugiej nie mam ochoty pisać pod moderatorem, który dopuszcza i w jakikolwiek sposób chroni  użytkownika d…, który wprost się chwali byciem prawdopodobnym mordercą z uśmiechem na ustach. Jak pisałem – dla mnie foliarze to pariasi pozbawieni wszystkich praw, z którymi powinno móc się robić co się tylko chce bez jakichkolwiek konsekwencji i powinno się ich tępić w każdy możliwy sposób. Wiem iż to utopia w świecie realnym, ale tu to jak widać wprowadziłem. Stąd to mój ostatni post w tematach „inne”/ „nba”, gdzie jest taka moderacja, co wiele w sumie nie zmieni, bo do tematu inne zaglądałem incydentalnie, a 99% postów o NBA mojego autorstwa od miesięcy jest, gdzie indziej i nie w języku polskim.


Pozdrawiam z szacunkiem dla wszystkich oprócz foliarzy. W 3 kropeczki myślę, iż każdy wie co bym powrzucał.
January.
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, lorak napisał:

trochę słabo, że puszczają wam nerwy przez kogoś, od kogo uważacie się za mądrzejszych/lepszych/whatever.

a dyskurs, którym tak się bronisz, nie polega na tym, aby się nad kimkolwiek wywyższać, lecz nawet jeśli ktoś ma poglądy skrajnie różne od twojego, to próbować je zrozumieć i dyskutować o nich, a nie o danej osobie.

Tu nie chodzi o dyskusję i o zrozumienie odmiennych poglądów. Zresztą podkreślam: my tu nie jesteśmy jednomyślni w kwestiach obostrzeń, covida, szczepień i wielu innych. Ale nie rozumiem tego, że ktoś obnosi się z zachowaniami (bo nie tylko poglądami) antyspołecznymi, czy wręcz destruktywnymi dla społeczeństwa.

Edytowane przez andy13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Deltuś napisał:

Do maja w Polsce odnotowano 70 zgonów poszczepiennych,

Na kilkanaście mln wykonanych szczepień. A zgony po szczepieniu nie oznaczają zgonów przez szczepienie.

Na COVID, zmarło 73 tys, przy 2.8 mln zdiagnozowanych chorych.

1 godzinę temu, Deltuś napisał:

Pytanie pozostaje - kto ma krew na rękach?

Ktoś kto olewał zagrożenie i zaraził swoich bliskich, a Ci zmarli.

Edytowane przez Krzemo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Deltuś napisał:

Sądzę, że bardziej destrukcyjne dla społeczeństwa jest zadowolenie osób z pizdowatym poczuciem lęku kosztem milionów chorych. 

Mocne słowa jak na kogoś kto przeżywa 70 zgonów po szczepionce. Zamiast śledzić statystyki nopow z wypiekami na twarzy, mógłbyś wyjść na zewnątrz, uśmiechać się, stres jest niebezpieczny. 

2 godziny temu, Deltuś napisał:

 Nie rusza mnie to.

Dziękujemy za podzielenie się w tej długiej wiadomości tym że Cię to nie rusza:) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.