Skocz do zawartości

Boston Celtics 2019/2020


Vice-kontorezerwowe

Rekomendowane odpowiedzi

Mistrzowie NBA nie mieli swojego tematu (w sumie to nadal nie mają, heh), a teraz dołącza do nich najbardziej utytułowany klub w lidze. No nieźle...

Nie chce żeby ktoś pomyślał, że się chwalę, bo nie o to chodzi, ale stworzyłem aż trzy tematy (Pistons, Bucks, Pacers). Można? Ano można. Widocznie lenistwo dopadło forum. W sumie racja, po co komuś temat o jakiś tam Celtics. Swoją drogą, sam jestem współwinny, bo nawet nie zauważyłem, że nie mają tematu, lol. Tak czy siak, oby Hayward wrócił do formy, a to może być taki casus PG13, który też potrzebował prawie roku aby wrócić do pełnej sprawności. A jeśli tak się stanie to Celtics będą groźni, bardzo groźni. Walker/Hayward/Smart/Brown?/Tatum to fajny fundament. Choć co do Tatuma to nie jestem taki pewien. Potencjał ma duży, ale to jego trzeci rok i czas najwyższy pokazać, że ma się to coś. Znak zapytania przy Brownie, bo  jego kontrakt to aż szczypie w oczy, ale to w sumie już nie mój problem tylko fanów Bostonu. Inna sprawa, czy Celtics oprócz szanownego pana Ptaka, który jest ultrasem mają tu jakiś fanów? Lakers - 54 strony, Celtics - temat założony dziś. Słabo, słabo. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, eF. napisał:

 Inna sprawa, czy Celtics oprócz szanownego pana Ptaka, który jest ultrasem mają tu jakiś fanów?

Mieli/mają ,ale co nie jest tajemnica ,oni mają świetną by nie powiedzieć najlepszą klubową stronę bostonceltics.pl. Po prostu tam żyją koszykówką

Co do samego Bostonu to mam wrażenie ,że powoli kończy się mit o Stevensie jako dobrym trenerze. Udało mu się kilka razy wydobyć maksa ze średniaków ale jednak z gwiazdami sobie nie radzi. A i młodzieży za bardzo rozwijąc nie potrafi, Tatum najlepszy sezon miał debiutancki . Potem już tylko poszedł w złe nawyki. Brak im twardości jaką dał pan Australia. Nota bene nadal nie wiem po co go oddali. Hayward niestety już chyba nie odzyska radości z gry w kosza. Kanter nadal się nie nauczy co to znaczy obrona.

Ten mecz w ataku był dziwaczny .Bez ładu i składu  . No ale jak wiadomo tytułów w październiku isę nie zdobywa - No chyba ,że w żużlu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trudno powiedzieć, bo na klocków grali szybkimi karzelkami, którzy blokowali ich ruchy i kradli piłkę. Gordon całkiem spoko chociaż połowa ludzi na stronie (w tym ja) chciała po 3 kwartach w Filadelfii jego transferu. O Brownie nie wspomnę. Mecz pokazał dlaczego Brown dostał większą kasę od Smarta. Smart powinien wykupić dodatkowe treningi rzutowe. Zresztą cały zespół powinien. Jak Theis trzymał się za nogę to był stres bo na C był Williams i jakiś ogor z Francji. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na razie tak. Nie jest to może Hayward z Jazz, ale koleś który robi różnicę. W zeszłym sezonie można było go odpuścić, teraz nikt nie zaryzykuje.

Ainge oszukaj kogoś i załatw przyzwoitego centra bo kiepsko to widzę. Chociaż dzisiaj było wzorcowo 😊 tylko na ławce dziura straszna. Obok Smarta ktoś jeszcze by się przydał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No przecież sam w wywiadzie powiedział, że jest gotowy aby grać na takim poziomie jakim po nim oczekiwano kiedy przychodził do Celtics. No to widać, że nie rzuca słów na wiatr 😁

Widać, że kończą się rookie kontrakty i ławka słaba jak dawno już nie było. Brown niech wraca bo brakuje jego punktów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Mirwir napisał:

Patrze na staty Gordona 17/20 1/4 za 3 WTF?!

 

Patrz kilka postów wyżej - he is back :) 

Tak jak ten mecz oglądałem, to miałem wrażenie, że sobie Hay zrobił takie swoiste "revenge game", żeby porzucic ostatnie demony i tym razem zupełnie w innym nastoju wychodzić the Q.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.