Skocz do zawartości

Random Shit 2019/20


wiLQ

Rekomendowane odpowiedzi

23 godziny temu, rw30 napisał:

myślę że w Stanach sporo ludzi będzie musiało zejść zanim zacznie się rozgrywać mecze bez publiczności, zamykać szkoły, zakłady pracy itp. Pod wieloma względami tam panują inne zwyczaje niż w Europie.

od tego dnia nazywali go człowiek wyrocznia (eng. half-man half-oracle)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, cvbe napisał:

Panowie, gdzie znajdę jakieś archiwalne mecze do ściągnięcia/obejrzenia? Odkąd davka nie działa to tylko ruskimi torrentami się posiłkuję, ale tam różnie z jakością i językiem komentarza. Jakieś rady?

na 720pier 98% nowych meczy jest po eng (jest to zresztą zawsze zaznaczone w opisie i w nazwie samego torrenta, bo zdarzają się RU także). Jakość HD only.

Ze starymi to nie wiem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No z piera spróbowałem ściągnąć wszystkie archiwalne i tylko 6 było seedowanych, więc trochę lipa - bardzo tego jest mało a aktualne mam na LP, więc średnio. Na rutracker chyba więcej, ale też trochę się gubię tam - pewnie jutro będę sprawdzał co się uda. Jakby ktoś miał więc jeszcze jakieś inne propozycje to chętnie wysłucham ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 13.03.2020 o 18:32, Kubbas napisał:

rutracker i 720pier

A znacie jakieś stronki gdzie można obejrzeć Finały/Playoffs z poprzednich sezonów a nawet te określane mianem Retro?

Zależy mi by była możliwość odtwarzania online a nie pobierania torrentów (chciałbym bezpośrednio na TV oglądać).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Nie widziałem tego wcześniej a w pełni oddaje moje zdanie na temat dyskusji MJ vs Lebron. Dla mnie gdyby dodawać do składu Jordana lub Lebrona to drużyna po dodaniu Lebrona może i bedzie lepsza. Jednak gdyby ta druzyna miała grać mecz o losy świata to zawsze biorę MJ bo wiem że wtedy wygram. 

FB_IMG_1585893390244.jpg

Edytowane przez Stryder
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał:

coś się chyba kroi

 

ESPN, the National Basketball Association (NBA) and the National Basketball Players Association (NBPA) today announced that Chris Paul of the Oklahoma City Thunder, Trae Young of the Atlanta Hawks and newly elected Naismith Memorial Basketball Hall of Famer Tamika Catchings headline the list of eight NBA and WNBA players and legends who will participate in the new NBA HORSE Challenge Presented by State Farm, exclusively on ESPN and streamed via the ESPN App.

Beginning Sunday, April 12 at 7 p.m. ET, Paul, Young, Catchings, Chicago Bulls guard Zach LaVine, three-time WNBA All-Star Allie Quigley of the Chicago Sky, Utah Jazz guard Mike Conley Jr. and NBA Finals MVPs Chauncey Billups and Paul Pierce will match shots against one another in a single-elimination HORSE competition from their respective, isolated home courts. ESPN NBA commentator Mark Jones will serve as the official host.

The semifinals and finals will air on Thursday, April 16th.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, Vice-kontorezerwowe napisał:

ESPN, the National Basketball Association (NBA) and the National Basketball Players Association (NBPA) today announced that Chris Paul of the Oklahoma City Thunder, Trae Young of the Atlanta Hawks and newly elected Naismith Memorial Basketball Hall of Famer Tamika Catchings headline the list of eight NBA and WNBA players and legends who will participate in the new NBA HORSE Challenge Presented by State Farm, exclusively on ESPN and streamed via the ESPN App.

Beginning Sunday, April 12 at 7 p.m. ET, Paul, Young, Catchings, Chicago Bulls guard Zach LaVine, three-time WNBA All-Star Allie Quigley of the Chicago Sky, Utah Jazz guard Mike Conley Jr. and NBA Finals MVPs Chauncey Billups and Paul Pierce will match shots against one another in a single-elimination HORSE competition from their respective, isolated home courts. ESPN NBA commentator Mark Jones will serve as the official host.

The semifinals and finals will air on Thursday, April 16th.

Isolated home. Legit w c***. A w tym czasie 2tys osob w usa zalicza glebe. Show must go oooooooon. Jak spiewal Mercury.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
2 minuty temu, Kubbas napisał:

nie chce robic nowego tematu

https://www.basketball-reference.com/players/k/kukocto01.html

moze mi ktos wyjasnic dlaczego Kukoc poza bulls gral tak gownianie?

Kwestia zdrowia i ustawień trenera. Zobacz jak się przywitał z Atlanta. 
W sumie trafił na nie swoje czasy bo był prototypem nowoczesnego grania tylko za sztywny był aby z tego był lebron. Nie ta atletyka. Topowa inteligencja. No i późno trafił. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Kubbas napisał:

nie chce robic nowego tematu

https://www.basketball-reference.com/players/k/kukocto01.html

moze mi ktos wyjasnic dlaczego Kukoc poza bulls gral tak gownianie?

Kukoc był spoko, ale jego atletyzm był bardzo meh, dlatego był spoko jako 3 opcja w topowym teamie,jak w Bulls - więc pewnie spokojnie mógłby być wtedy drugo opcjo w zespole przeciętnym / słabym.  W latach 2000 i 2001 opuścił sporo meczy, poza tym już wtedy miał 32/33 lata (późno  przyszedł do NBA) - słabsze zdrowie, średni atletyzm spawiły że szybko wypadł z topki. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.