Skocz do zawartości

Random Shit 2019/20


wiLQ

Rekomendowane odpowiedzi

Doncic to jak najbardziej ta sama półka pod względem upside'u co Giannis, tzn. nie będzie nigdy tak dobrym two graczem, ale w ofensywie być może już teraz jest lepszy. Doncic i Giannis nieźle pozamiatają konkurencję (Embiidy, Davisy i Jokicie) i zdominują ligę na następne lata, oby tylko się nie połamali. Ciężki orzech do zgryzienia kogo wybrać i komu kibicować, Giannis odejdzie z Bucks i pewnie szybciej zbuduje wokół siebie jakiś monster team, Doncic ma Cubana, a to może być niezły hamulcowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, julekstep napisał:

Nom. Sugerowanie w listopadzie 2019, ze Jok jest bardziej kryty w D od Doncica to dobry banger.

Dobrze @Lucas ze Kolega nie jest tak uprzedzony jak Ty!

nie wiem ile meczów Dallas oglądasz, ale Luka gra przynajmniej poprawnie w defensywie, także vs najlepsi gracze rywala 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@BMF

Nie przesądzałbym odejścia Giannisa, bo w Milwaukee mają naprawdę dobry team, który jest faworytem na Wschodzie. Nie wiem gdzie miałby odejść skoro tam buduje swoją legendę, a Milwaukee (to jest dopiero paradoks, heh) są o Brogdona od bycia faworytem ligi. Jeśli Bucks niczego nie spiepszą, ewentualnie znajdą kogoś lepszego za Matthewsa, to będą contederami przez lata. To po co miałby odchodzić? To chyba trochę inny mental jak LeBron, ale niczego nie można wykluczyć. Jednakże Milwaukee = Giannis. Mam sentyment do tego typu historii, chyba przez kopaną - Totti, Gerrard, Maldini, Del Piero itd. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Giannis odejdzie z Bucks, gwiazdy chcą wygrywać, a Milwaukee ma zbyt słaby roster + popełniło koszmarny błąd z Brogdonem, o czym przebąkiwać zaczął sam Grek. Jak Giannis odejdzie jako FA, to jest pewne, że zbuduje jakiegoś miażdżącego contendera wokół siebie (LeBron, Kawhi, Durant), jak się pokusi na supermaxa, to sprawa się skomplikuje, ale to pewnie też tylko kwestia czasu. Chyba, że Giannis jest tak dobry, że Milwaukee będzie wygrywać z Middletonem jako drugą opcją, ale raczej widzieliśmy w playoffach, jak to wygląda bez naprawdę mocnego wsparcia w obecnej lidze, zwłaszcza, gdy taki Kawhi ma George'a (albo George ma Kawhiego, to pewnie się jeszcze okaże ;]), a LeBron - Davisa. Jedyna korzyść Bucks, to że grają na Wschodzie, dlatego daję im te 20% na zatrzymanie Greka.

14 minut temu, iglo13 napisał:

nie wiem ile meczów Dallas oglądasz, ale Luka gra przynajmniej poprawnie w defensywie, także vs najlepsi gracze rywala 

Doncic nie jest dobrym (poprawnym też pewnie nie) obrońcą na razie, ale jest raczej ponadprzeciętnym atletą (tzn. może nie w takim januszowym sensie) i ma cholernie wysokie bball IQ, powinien być bardzo dobrym obrońcą gdy nie będzie musiał robić wszystkiego w ataku swojej drużyny za kilka lat, w tym momencie ciężko się czepiać jego obrony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 @Lucas odpisuj mi z jednego konta ;) A tak na poważnie, to gdzie ja na miłość boską wspomniałem o Jokiciu, a tu wracam z roboty i widzę dodatkową stronę postów o mojej hipokryzji i opinie typu omg lol xd z typa. 

Polecam trochę dystansu i mniej emocji (I kont 😛). Pączek jest według mnie niedoceniany w obronę A naprawdę gdy się stata to wygląda dobrze. Tak się składa że to mój ulubiony center w litrze i nigdy o nim złego słowa nie powiedziałem. 

Chodziło mi że wielu graczy z Europy przechodzi kwarantanne w nba gdzie się zupełnie inaczej gra, czasem nigdy nie przestają być chowani,  a Luka już nie jest aż tak kiepski jak ludzie powiadają. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doncic predzej zawita w finalach NBA niz ten Jokic czy "Andedokompo". Book it!

 

ps

Lebron nie powiedzial, ze slabo bronil - tylko ze oni zapewne czytali gdzies tam, ze on slabo bronil. maly detal, ale "Krol" nigdy nie kapituluje ani nie przeprasza : P

Edytowane przez memento1984
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, BMF napisał:

Doncic to jak najbardziej ta sama półka pod względem upside'u co Giannis, tzn. nie będzie nigdy tak dobrym two graczem, ale w ofensywie być może już teraz jest lepszy.

myślę, że na pewno. jak dla mnie to już jest dyskusyjne kto jest naj w O: on, LJ czy Harden.

http://bkref.com/tiny/wmukY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, eF. napisał:

Jednakże Milwaukee = Giannis. Mam sentyment do tego typu historii, chyba przez kopaną - Totti, Gerrard, Maldini, Del Piero itd. 

Totti urodzony w Rzymie, od wieku 13 lat grający w AS Romie. Fan tego klubu od dzieciaka.

Gerrard urodzony w Whiston (13km od Liverpoolu), w wieku 7 lat trafił do juniorów LFC. Ich fan od dziecka.

Maldini urodzony w Mediolanie, syn legendy AC Milan, w wieku 10 lat zaczął trenować w juniorach. 

Del Piero urodzony w Conegliano, od dziecka fan Juve. Wychowanek Calcio Padova. 

Giannis Antetokounmpo urodzony w Atenach. Syn imigrantów z Nigerii. Do 2013 r. nie wiedział nawet gdzie leży Milwaukee. Wybrany przez nich w drafcie na co nie miał żadnego wpływu. W 2021r. czmychnie tam gdzie będzie miał największą szansę na pierścienie.

 

Już pomijając z dupy porównanie z piłką nożną to faktycznie dużo analogii w "tego typu historiach" z przypadkiem Giannisa. 🤣

 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, ttr napisał:

Totti urodzony w Rzymie, od wieku 13 lat grający w AS Romie. Fan tego klubu od dzieciaka.

Gerrard urodzony w Whiston (13km od Liverpoolu), w wieku 7 lat trafił do juniorów LFC. Ich fan od dziecka.

Maldini urodzony w Mediolanie, syn legendy AC Milan, w wieku 10 lat zaczął trenować w juniorach. 

Del Piero urodzony w Conegliano, od dziecka fan Juve. Wychowanek Calcio Padova. 

Giannis Antetokounmpo urodzony w Atenach. Syn imigrantów z Nigerii. Do 2013 r. nie wiedział nawet gdzie leży Milwaukee. Wybrany przez nich w drafcie na co nie miał żadnego wpływu. W 2021r. czmychnie tam gdzie będzie miał największą szansę na pierścienie.

 

Już pomijając z dupy porównanie z piłką nożną to faktycznie dużo analogii w "tego typu historiach" z przypadkiem Giannisa. 🤣

 

Jeżeli to proste porównanie, które nie mówiło nic, oprócz tego, że lubię takie historię, a w koszykówce ten "romantyzm" wiązał sie z takimi ludźmi jak Stockton, Olajuwon czy Ewing sprawiło Ci tyle radości, to muszę powiedzieć tyle, że Ty i Tobie lajkujący heheszkowcy nie macie pojęcia o czym właśnie napisałem. No cóż... Trochę gardzę, ale doceniam chęci, bo w sumie 'beka' zawsze spoko.

Edytowane przez eF.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, allen napisał:

Marzy mi sie zobaczyc Jokica w takiej fryzurze jaką ma model Kuzma 😂

A Mi się marzy by ktoś ogarnął  ten burdel. Temat o Lakers a Ja czytam o Giannisie, Doncicu, i jakiejś wyliczance piłkarzach kto gdzie grał, i jak daleko od stadionu się urodził.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hahaha Vice widze ze chcesz być Vice-mistrz forum zaraz po MVPrzemek, dobre.

To może z tej okazji,  @LeweBiodroSmoka zakład, że Nuggets nie wygrają swojej dywizji? Jak nie wygrają to musisz to wstawić na avatar na miesiąc. A jak wygrają to ty mi wybierasz avatar, mogę zostać nawet jokicowcem na miesiąc !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, RonnieArtestics napisał:

Hahaha Vice widze ze chcesz być Vice-mistrz forum zaraz po MVPrzemek, dobre.

To może z tej okazji,  @LeweBiodroSmoka zakład, że Nuggets nie wygrają swojej dywizji? Jak nie wygrają to musisz to wstawić na avatar na miesiąc. A jak wygrają to ty mi wybierasz avatar, mogę zostać nawet jokicowcem na miesiąc !

deal :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, cvbe napisał:

Nah, wcześniej na 9/10 był Bam i jakiś inny wafel.

wiem, Capela i Bam :D 

ale nie mogłem odpuścić 

jeszcze dwa posty i będę musiał zakończyć swoją karierę na forum i na kogoś donieść

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, polishllama69 napisał:

wiem, Capela i Bam :D 

ale nie mogłem odpuścić 

jeszcze dwa posty i będę musiał zakończyć swoją karierę na forum i na kogoś donieść

Bam jest zajebisty, ale żeby był w TOP10? O Capeli nie wspominając. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.