Skocz do zawartości

Los Angeles Clippers 2019/20


marzec

Rekomendowane odpowiedzi

Czytając od lat wszystkie wątki na forum uderza mnie jedna rzecz - gdyby to byli Lakers, to po takiej porażce jak dzisiaj wieszczono by koniec tej drużyny, wszystkich poza LBJ i AD nazywano by bandą leszczy, trenera zwalniano, itd.

No ale to są Clippers. Im się po prostu nie chciało 😉

Tragiczny mecz. Trudno nawet powiedzieć czy PG zrobiłby dzisiaj jakąkolwiek różnicę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciężko ocenić czy ta przegrana to wyłącznie wina tego że im się nie chciało (oglądanie jak sobie Leonard człapie po parkiecie a i tak robi 20 pkt to ciekawe doświadczenie wizualne), Grizz zagrali dobry mecz mieli 9 bloków, z 3 to były takie czapy z pomocy, w obronie była u nich większa intensywność. W ataku ewidentnie im trójeczka siedziała w szczególności w 1 i pod koniec 3 kwarty. Zresztą to nie pierwszy raz gdzie Grizz stawiają się mocniejszej ekipie. Jestem ciekaw w jakim kierunku pójdzie ta ekipa bo z Moranta i JJJ będą raczej ludzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
14 minut temu, rw30 napisał:

dawno tego pana nie widziałem bo gra ostatnio w jakiejś drużynie której nie oglądam, więc mogę coś chlapnąć, ale czy to nie jest taki ktoś kto całkiem bardzo dobrze fitował by w Lakersach?

Jak zagra to co grał w OKC to Clippers rozjebali system. Jak będzie sobą, to ja wole nie mieć Reggiego niż mieć Reggiego. Choć też przyznać muszę, że do grona najbardziej lubianych moich graczy to on nie należy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lol. Kings znowu dojechali Clippers w ich hali. Jak, czemu, po co? NIE WIEM.

Edit - XXXXXX cóż mogę rzec... hapaj dzidę mordeczko :)

 

admin: ostrzeżenie i 2 dni blokady pisania, następnym razem będzie 30 dni, później ban. Zostawiam posta, jako ostrzężenie dla innych...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, eF. napisał:

Lol. Kings znowu dojechali Clippers w ich hali. Jak, czemu, po co? NIE WIEM.

Edit - @DArmstrong cóż mogę rzec... hapaj dzidę mordeczko :)

Gościu przeginasz :D Idź na onet, wykop, czy jakąkolwiek inną stronę  z takimi komentarzami. Obrażona primadonna przez za bezsensowny post typu "opis na gadu-gadu" albo post w livescore. (ale uważaj bo tam Ci się nie nabije liczba postów) 

Swoim bezsensownym , nie wnoszącym nic do tematu ( no chyba, że " Jak, czemu, po co? NIE WIEM." coś wnosi wg Ciebie ((hint: sam sobie odpowiedz.)) ) spamujesz i zaśmieciasz to forum. Zniechęca to do wchodzenia w jakiekolwiek tematy. Skup się na Pistons bo pewnie to ogarniasz, ale odpuść tak śmieciowe posty jakie tutaj dodajesz. 

 

Ps. Całę szczęście w temacie Orlando nie spamujesz postami typu "PO CO MAGIC PCHA SIE DO PO!!111 NO POWIEDZCIE MI!!!" "ALE TEN FULTZ MOŻE BYĆ KOZAK CO SĄDZICIE?!" "PRZYPOMNIAŁO MI SIĘ O GRAJKU, KTÓRY GRAŁ W ORLANDO. DARRELL ARMSTORNG! CO O NIM SADZICIE?!!?!!? MOŻĘ @... (tutaj dowolny nick usera) COŚ O NIM POWIE?!!"

Jesteś klaunem tego forum.

Edytowane przez DArmstrong
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po prostu mnie rozbawiło, że Kings ponownie ograli Clippers na wyjeździe. Ot, tyle.

Nie musisz czytać moich postów to raz, a dwa, chyba sobie żarty robisz, żeby mi sugerować co mogę, a czego nie mogę. 

Nie będzie mi jakiś nołnejm z sieci narzucał czegokolwiek, kropka.

Edytowane przez eF.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, eF. napisał:

Po prostu mnie rozbawiło, że Kings ponownie ograli Clippers na wyjeździe. Ot, tyle.

Nie musisz czytać moich postów to raz, a dwa, chyba sobie żarty robisz, żeby mi sugerować co mogę, a czego nie mogę. 

Nie będzie mi jakiś nołnejm z sieci narzucał czegokolwiek, kropka.

W internecie każdy jest nołnejmem. (chyba chodzi Ci o liczbę postów Dafloou ((czy jak Ci tam było) ; ) ) Forum jest właśnie po to, żeby czytać. Jak uważasz udzielając się na forum, że nie muszę czytać części dyskusji to chyba nie rozumiesz czym jest idea forum. 

Na tym forum siedzę parę lat. Jak nie mam nic ciekawego do napisania to nie piszę. Czytam innych użytkowników,  którzy mogą coś merytorycznie przekazać. Podejrzewam, że dłużej tu siedzę niż Ty, ale w przeciwieństwie do Ciebie nie potrzebuje atencji. 

Dobre forum, wyróżnia się tym, że można znaleźć tam rzetelne komentarze, analizy, przemyślenia. Twoje posty są zaprzeczeniem tego. Bardziej kojarzą mi się z jakimś shoutboxem. Chyba, że dla Ciebie forum to wpisy typu chcę się pochwalić że rozbawiła mnie porażka Clippers.  Może następnym razem napiszesz, że nie wiesz o co chodzi bo dajmny na to "WIGGINS ma TRIPPLE DOUBLE CO SIĘ TU ODJBAŁO!!!!!" ..... 

 

Pozdrawiam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż za pretensjonalny wpis, daaamn. Jestem pod wrażeniem. 🙄

Po pierwsze, nie rób z forum czegoś czym nie jest. To nie fizyka kwantowa, a piszący o koszykówce to nie są nad ludzie. Basket to tylko hobby, tudzież pasja. Po drugie, forum to przede wszystkim swobodna wymiana myśli, poglądów, informacji. Nie wiem czego tu nie rozumieć? Jeżeli ktoś zechce napisać w temacie Pistons - "Pistons są marni" - to nie ma z tym żadnego problemu, i ten ktoś nie musi przy tym analizować ich marności. Na tym to polega, swobodna wymiana myśli. Po trzecie, widzę że zadałeś sobie sporo trudu, aby wejść do tematu Pistons tylko po to, żeby dać minusa pod większością moich wypowiedzi (na oko - 50, 60 postów), i nie ważne czy te posty były merytoryczne. To świadczy niezbyt dobrze o Tobie. Zresztą tacy jak Ty nie powinni w ogóle korzystać z forum, bo zwyczajnie nie mają o tym pojęcia. A to, że siedzisz tu parę lat i napisałeś raptem kilka postów mnie po prostu bawi. Widocznie nie masz nic ciekawego do powiedzenia. Zajmij się może czymś innym. Zarzut o nabijanie postów przemilczę, bo jest po prostu absurdalny. Zresztą jak idealizowanie forum, co jest irracjonalne samo w sobie.

A o to przykład, jak łatwo można się ośmieszyć. Kilka Twoich niezwykle rzetelnych komentarzy --->

W dniu 9.2.2020 o 00:17, DArmstrong napisał:

Vucevic  dzisiaj chyba 5 otwartych trojek w pierwszej polowie i 0/5 za 3. 

W dniu 10.1.2020 o 21:37, DArmstrong napisał:

i DJA out na przynajmniej mecz z PHX 

W dniu 10.12.2019 o 06:57, DArmstrong napisał:

Isaac 5 bloków. DPOY. 

W dniu 27.11.2019 o 08:01, DArmstrong napisał:

Mavs właśnie wygrali konkurs na najgorsze uniformy w całej lidze od zawsze ... W czasie meczu wyglądało to jeszcze gorzej.  W sumie może ktoś ma jakąs swoją topką 5 najgorszych zestawów z powiedzmy ostatnich 20 lat? 

Faktycznie, Mount Everest rzetelności. Kwintesencja przemyśleń i analiz, hue hue. No i kto jest teraz klaunem?!
Masz złe podejście, kolego. Do tego podwójne standardy, co akurat nie dziwi, bo te obowiązują tu od dłuższego czasu. Widocznie się dopasowujesz do niektórych.

 Zdecydowanie nie pozdrawiam, choć życzę więcej empatii na przyszłość. I na przyszłość polecam też opcję - IGNOR.

Edytowane przez eF.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@eF. chłopie daj już sobie luz z tym forum.  Nikogo tutaj nie obchodzisz, a to co piszesz, nikogo nie interesuje. Nakurwiasz dziesiątki postów z których nic sensownego nie wynika, i tylko chodzisz i wkurwiasz. Ty serio nie widzisz, że nikt Cie tutaj nie chce? Założ sobie k**** bloga, pamiętnik  czy coś, i tam pisz swoje przemyślenia, albo tutaj założ sobie temat "pamiętnik Daflooua " czy jakoś tak, i tam lajkuj , pisz sobie sam to co Ci slina na język naniesie, albo downvotuj, cytuj sam Siebie, i sam sobie odpisuj. Ale nie rób tutaj  już chlewa.  Uczepiłeś się tego forum jak rzep psiego ogona. Gdybym był adminem/moderatorem ew. wiedział kiedy wychodzisz po bułki do sklepu, sprawiłbym, żebyś zniknął.

po prostu:

Znalezione obrazy dla zapytania: IĆ STONT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.