Skocz do zawartości

Lakers '20


matek

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, kcp78 napisał:

przeciez jedno nie wyklucza drugiego...

To wiem bardziej chodzi mi o dwie rzeczy. Skąd wniosek, że Pels nie wyrównają oferty i jakim cudem takie plotki się rodzą na tym etapie ? Ludzie tak po prostu sobie coś wymyślają ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, january napisał:

Kuzma się dobrze ustawił w Lakers, smaruje non stop pochlebstwa LJowi, prawdopodobnie też puknął stuletnią Jeannie byle zostać w LA i potem był nagle nie do wyciągnięcia w negocjacjach o Davisa.

Szkoda.

A gdzie tam, jak by Griffin wołał Kuzmę od Ingrama, to by dostał Kuzmę. Lakers zatrzymali to co się dało.

Dajcie już spokój z tym Kuzmą. Przychodzę do domu, otwieram lodówkę - Dawid Podsiadło. Otwieram forum - Kyle Kuzma.

Ziew.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, january napisał:

Problem w tym, że Jeanie wolała Kuzmę, to on był jej złotym chłopaczkiem, któremu obiecała że go nie wymieni (yup dymanko style). + chcieli miejsce LAL na maxa- Kawhiego, może mogli wysłać tego wafla zamiast BI, całkiem prawdopodobne zresztą.

Broniłeś jak Rejtan tego wafla zawsze to teraz się męcz ;) 

Nie no fajnie to sobie poukładałeś, TMZ style, ale to nie Lakers byli tu strona dyktującą warunki. A jakby maks dla Leonarda był tutaj jednym z argumentów, to przecież można było osobno dealować Ingrama, gdyby Pelikany go nie chciały w wymianie. 

Bronię każdego, którego tutaj dojeżdżacie aż do porzygu, nawet Byrona Scotta. 

Kuzma nie grał dwa miechy, stracił obóz, ma za sobą 5 meczów, a atmosfera co najmniej jakby wyjadł wam owsiankę. Kupę ciekawych rzeczy z meczu z Raptors można było omówić, choćby to, jak Davis nie radził sobie z podwojeniami, ale nie, tylko Kuzma Kuzma Kuzma. Sam bym go chętnie gdzieś wysłał, żeby nie musieć ciągle o nim czytać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spurs o ile dobrze pamietam przebąkiwali coś co potwierdza wersje Januarego. 
przyciśnięci przez media chcieli Ingram Kuzma Hart 2/3 picki i 2 swapy. Najpierw było kręcenie nosem ze Ingram niedostępny a potem ze na pewno nie ma opcji na obu razem. Pewnie potem przez analogie z Davisem podobnie wiec coś jest na rzeczy z KK. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, january napisał:

Ale wiemy z doniesień, że to Kuzmę Lakers chcieli zatrzymać koniecznie. A podobno to dwie strony jednak negocjowały. Nie ma pewności czy LAL nie mogli zatrzymać BI lub nawet tego Bonzo, ja tam nie ufam od 2017r żadnym negocjacjom transferowym Lakers. 

Nie wiemy, był raptem jeden artykuł, który równie dobrze mógł być zagrywką PR'ową. Pojawiały się też doniesienia, że Pelicans chcą przede wszystkim Lonzo itp.

Cytat

Matka Teresa Lakers na forum trochę^ Wszystko złote, nawet Byron Scott :) 

Nie, po prostu nie wszystko czarno-białe.

Cytat

Wzruszyłyby mnie te problemy Kuzmy, gdyby nie Ingram po 5 miesiącach bez możliwości podniesienia rzucającej ręki  wchodzący w sezon jak masło. A Kuzma sobie sam pracował swym lizodupstwem, pychą (teksty o Orlando Magic, teksty o tym jak to będzie 3 gwiazdą przy LJ i AD) na to że będzie jechany, gdy gra jak skończone gówno, a tak właśnie gra i gdyby nie było go w rotacji, to LAL może by i pykli Raps, bo to co  znowu odwalał (i jego pomeczowe teksty również) woła o pomstę do nieba.

Kuzma sobie zapracował - to fakt. Co nie znaczy, że odpowiada za dziurę ozonową i globalne ocieplenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, ignazz napisał:

Spurs o ile dobrze pamietam przebąkiwali coś co potwierdza wersje Januarego. 
przyciśnięci przez media chcieli Ingram Kuzma Hart 2/3 picki i 2 swapy. Najpierw było kręcenie nosem ze Ingram niedostępny a potem ze na pewno nie ma opcji na obu razem. Pewnie potem przez analogie z Davisem podobnie wiec coś jest na rzeczy z KK. 

Nie mam zielonego pojęcia, w jaki sposób to co przytaczasz potwierdza to, że Lakers rzekomo najbardziej chcieli zatrzymać Kuzmę. Jeśli już, to wskazuje na Ingrama (o czym zresztą sam nie raz pisałeś, próbując bronić decyzji Spurs).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Jendras napisał:

Nie mam zielonego pojęcia, w jaki sposób to co przytaczasz potwierdza to, że Lakers rzekomo najbardziej chcieli zatrzymać Kuzmę. Jeśli już, to wskazuje na Ingrama (o czym zresztą sam nie raz pisałeś, próbując bronić decyzji Spurs).

Na pewno priorytetem było pozostawienie Ingrama i tu jesteśmy zgodni. Ale to przywiązanie do Kuzmy zapewne zablokowało podstawowy ruch z Leonardem. Niezależnie od naszych dywagacji spurs niezręcznie było zrobić ten ruch z głupiej przyczyny uporu popa i tylko szukano powodu zerwania rozmów których na dobra sprawę nie było. To ze na dziś  jeszcze bardziej podbita jest wartość Leonarda złe świadczy o spurs ... ale i innych klubach które ostatecznie nie zaryzykowały w tym lakers. Ale przegrany na dziś to spurs. Uważnie patrzę czy drugim największym przegranym nie będzie Bron. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, january napisał:

Nie wiadomo tylko czy była opcja przy negocjacjach z Pels na zatrzymanie BI, a puszczenie Kuzmy, są przesłanki które na to wskazują i te które temu przeczą.

Jakie przesłanki wskazują, że Lakers mieli opcje zatrzymać Ingrama ? W lutym były takie reporty

 

Wojnar tego nie dementował jedynie dodawał, że Pels chcą zamiast fillerów picki. Potem sytuacja już po przyjściu Griffina wyglądała tak, że Ingram był kluczowym elementem tego trejdu, a jedyne znaki zapytania to była sprawa jego zakrzepicy.

Cytat

I spoke to several people within the Pelicans' organization in the past several months that have a really high opinion of Brandon Ingram, and beyond just Brandon Ingram, have a really high opinion of the trade package that was on the table that was ultimately rejected. 

https://www.cbssports.com/nba/news/anthony-davis-trade-rumors-david-griffin-loves-brandon-ingram-several-within-pelicans-loved-lakers-original-offer/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyznam się bez bicia , ze lubiłem Kuzme. Sam do końca nie wiem dlaczego , ale lubiłem patrzeć na jego grę w ofensywie . I nie zgadzałem się z częścią krytykujących go Kolegów. Ale po tych kilku spotkaniach jestem załamany co on prezentuje w defensywie . A już ten ostatni mecz to w ogóle załamka . A ze teraz i w ofensywie cieniutko, to chyba naprawdę trzeba pożegnać się z tym graczem. Mam jeszcze cicha nadzieje , ze to wpływ tej kontuzji i potrzeba mu jeszcze kilkunastu spotkań by przynajmniej wrócił do poziomu ofensywnego z poprzedniego sezonu. Ale jak to mówią : nadzieja jest matką głupich 😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i przeciwko Suns Kuzma po obu stronach wyglądał tak jak się od niego oczekuje. Niesamowicie siedziała trójka Phoenix przez trzy kwarty. Live by 3 die by 3. Te FT Lebrona to czasem jakiś żart jest.. Jakoś nie mogę oglądać jednocześnie Rondo i LBJa na boisku, straszna kupa wtedy jest grana. KCP ma nad czym myśleć widząc grę Bradleya czy nawet Caruso.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zmienił(a) tytuł na Kobe nie żyje
  • Eld podpiął/eła i odpiął/ęła ten temat
  • Eld zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.