Skocz do zawartości
matek

Lakers '20

Rekomendowane odpowiedzi

co yo za koszulka ?

edit

już doczytalem że brona 

Edytowane przez rw30

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
46 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał:

Jednak jest nadzieja dla wolnej Katalonii.

EG_3tNWXUAA9B0u?format=jpg&name=medium

To już mu wszystkie koszulki spalili? Gdzie jest policja ja się pytam? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 godziny temu, LeweBiodroSmoka napisał:

akurat FC Barcelona przyjęła względem wolnej Katalonii podobny kurs jak NBA do Chin. Kasa a wolność przy okazji byle nie za głośno bo kasa.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Shit, chyba już nie miał co włożyć, chociaż lepiej byłoby zostać bez koszulki. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Yup. Mało ambitny typ - Davis i LeBron zanotują career high w asystach w tym sezonie. Może miałem farta, że trafiłem na dwa mecze Lakers z Warriors - ale bardzo sympatycznie to wyglądało, niebo a ziemia w porównaniu do poprzedniego sezonu. Problem? Caruso wygląda (w statsach) jak mem, a Rondo jest w on/off chyba obok Bradleya najgorszym graczem Lakers nawet w preseason. Mogę tylko się powtórzyć: drugi ballhandler i zdrowie oddzielają Lakers od tieru pierwszorzędnych contenderów.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, Me Myself and I napisał:

coś mi miesiąc umknął że Davis grał już dzisiaj? 🙌

Tak, piorunem się pozbierał po ciężkiej amputacji kciuka.

2 godziny temu, BMF napisał:

Problem? Caruso wygląda (w statsach) jak mem, a Rondo jest w on/off chyba obok Bradleya najgorszym graczem Lakers nawet w preseason. Mogę tylko się powtórzyć: drugi ballhandler i zdrowie oddzielają Lakers od tieru pierwszorzędnych contenderów.

Co jest nie tak, ze zdrowiem Lakersów? Bradley wygląda OK jak na ten etap. Rondo jest fatalny i tutaj nawet 40% 3pkt nie dadzą impactu na 0 ogółem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 16.10.2019 o 14:35, LeweBiodroSmoka napisał:

Jednak jest nadzieja dla grupy kolesi gloszacych hasła niepodległościowe dla własnych celów i indywidualnych interesów.

Tekst poprawiony. "Wolna" Katalonia to jak "Wolny" Górny Śląsk. Nietrafione pomysł, którym mamione są tłumy.

Zamiast cykac zdjęcia i pisać głupoty na Twitterze niech się weźmie za trening bo to ostatnia chyba szansa dla niego na misia w tym roku.

• Confused 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No i o nastrojach niepodległościowych w zarządzie FC Barcelony też się ludzie na e-nba znajo ! Niesamowite. 

• Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
5 minut temu, Yavana napisał:

Tekst poprawiony. "Wolna" Katalonia to jak "Wolny" Górny Śląsk. Nietrafione pomysł, którym mamione są tłumy.

Zamiast cykac zdjęcia i pisać głupoty na Twitterze niech się weźmie za trening bo to ostatnia chyba szansa dla niego na misia w tym roku.

Fajnie, że wjechałeś z buta, ale zamiast się podpalać bez sensu, mogłeś doczytać, że to fota sprzed 2 lat.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ciekaw jestem tego co on pokaże w RS. Może podobać się ruch piłki w ofensywie Lakers i akcje in/out. Chociaż mecze z GSW to trochę przekłamany obraz bo oni kompletnie nie mieli gości, którzy potrafili bronić w pomalowanym... no i na obwodzie też. No, ale generalnie raczej update jak wiesz, że z ławki na 15min masz Cooka zamiast Josha Farta.

Edytowane przez ttr

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jezusie ale te Lakersy piekielnie mocne - bija tych mistrzow z GSW jak leci.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Całe szczęście dla LBJ-a, że za rok Liverpool ma być ubierany przez nike'a to będzie mógł się nosić w swoich.

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie zdziwię się jak chłopak jakieś minuty w rotacji dostanie. Kolejny fajny wybór z dalszym pickiem Lakers 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
26 minut temu, dannygd napisał:

Kolejny fajny wybór z dalszym pickiem Lakers

Undrafted ;)

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
48 minut temu, dannygd napisał:

Nie zdziwię się jak chłopak jakieś minuty w rotacji dostanie. Kolejny fajny wybór z dalszym pickiem Lakers 

W SOUTH BAY powinien dostać parę minut.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Chyba pierwszy sezon LeBrona, gdzie nie wiem czy cokolwiek oczekiwać i jak tak, to co konkretnie oczekiwać (tzn. przez trzy ostatnie lata wiedziałem, że nie można oczekiwać niczego, więc trochę się przyzwyczaiłem) - i jeżeli tak, to czy czasem nie będzie to 'last dance'. Tu może zrobić się sentymentalnie, jeśli tak, bo po kontuzji Ziona, bez LeBrona miałbym mocną olewkę na start sezonu, a tak pewnie wstanę nawet 2h wcześniej i odpalę streama (jedyny pozytyw kibicowania Lakers to mecze o 4.45).

Ale pooglądałem trochę preseasonu i poniższe może być eksponowane nawet trochę bardziej niż do tej pory, więc przynajmniej będzie na co popatrzeć. No i jeśli to będzie kolejny sezon spisany na straty, to niech będzie chociaż zdrowy żeby zbliżyć się do Kareema, nie wiem, czy to nie jest osiągnięcie, w którym kibicuję mu w tym momencie najbardziej.

Lakers stali się underrated u wielu fanów, a wciąż mają cholernie duży upside, ale czy tak faktycznie jest, to będzie można wrócić jakoś po 30 meczach.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

oj tragiczny mecz LAL, w szczególności Lebrona.. Ale LBJ nie dość, że strasznie pudłował to najgorsze były podania i straty.. na plus AD a najbardziej Green. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi