Skocz do zawartości

Lakers '20


matek

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Me Myself and I napisał:

LeBron James will be different this season.

• Jersey #6 is back
• Chalk dust toss returns
 • Headband back on(?)

He's channeling that South Beach Bron.

 

Pozazdrościł Kobe dwóch koszulek pod kopułą, ale żeby zaczepić 23 pod sufit, to jednak za mało zrobił 😛 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co by lakers nie zrobili jest zle:)

poszli w mlodziez, zle.

poszli w lebrona, zle

dodali Ad, zle.

nie maja miejsca na 3 maxa, zle.

maja miejsce na 3 maxa, zle.

jaaaaaak zyc?!?!?:)

nie wiem czy to ma jakies znaczenie ale kyrie spotyka sie z klubami w nyc, kawhi w los angeles....

jeszcze pare dni i bedzie wszystko jasne...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z narracji mediow to wynika wlasciwie wszystko to, co mija sie z prawda:D

ja juz zdarzylem przeczytac tu, czy na twitterze, ze lakers zrobili blad, ze wyczyscili salary pod 3 maxa (wagner, bonga, jones!!!!!!:D)

ze zrobili blad oddajac caly mlody core za AD

czy, ze chca 3 maxa zamiast rolesow

LOL

czekam na wiecej:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem największy ubaw jak czytałem że Davis nie trafi do Lakers chociaż to było tak pewne jak to, że jutro znowu wzejdzie słońce na niebie.

A głupoty w stylu, że ktoś jest w stanie zaoferować więcej niż Lakersi ciężko było czytać.

Tak samo jak to, że właścicielka NOP w życiu Go nie odda do LAL.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, matek napisał:

Fajnie wygląda relacja z treningu na UCLA, tylko LeBron i Kuzma na fotach :) niech już w końcu zacznie się ten lipiec, chcę zobaczyć co wymyślą, będzie o czym gadać. 

Trzeba posilić się treningiem Pelicans. Tam jest teraz więcej Lakersów niż w LA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, i jest to z pewnością związane z Lakers.

Kawhi byłby wspaniałym podpisem, ale Russell byłby też świetny, ze względu na swojego maxa. Mocno liczę, że właśnie jego uda się łapnąć, bo to zostawi większe pole do dalszego działania. 

Nie rozumiem trochę tego napalenia na Beverleya. No byłby spoko, ale nie w sytuacji podpisania trzeciej gwiazdy i już na bank nie w sytuacji, gdyby był to rozgrywający. Nie za tę cenę, lepiej wyprosić KCP na promocji. W przypadku ściągnięcia Leonarda/Butlera nie byłoby i tak na Beva kasy, a nie spodziewam się u niego cięcia wypłaty, bo gość jeszcze się za bardzo nie dorobił w lidze i moim zdaniem pójdzie po największą umowę, jaką ktoś mu da. Nie jara mnie opcja jego przyjścia do Lakers za ~12 mln rocznie, nawet jeśli wszyscy dobrzy FA odmówią Pelince i LeBronowi.

Jeśli jakimś cudem Russell wróciłby do LA, to pozostałą kasę należałoby wrzucić pod kosz. Tam moim cichym faworytem byłby Noel, cholera, jak ja bym go chciał. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno Lakers nie mają zamiaru oferować Russellowi maksymalnych pieniędzy - myślę, że Pelinka zaproponuje te 2-3 mln mniej, by później zaoferować ok. 7-8 mln jakiemuś obwodowemu. Szkoda, że nie interesują się Hillem - też by świetnie pasował obok DLo.

Edytowane przez Geronimo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Geronimo napisał:

Podobno Lakers nie mają zamiaru oferować Russellowi maksymalnych pieniędzy - myślę, że Pelinka zaproponuje te 2-3 mln mniej, by później zaoferować ok. 7-8 mln jakiemuś obwodowemu. Szkoda, że nie interesują się Hillem - też by świetnie pasował obok DLo.

Hill to jeden z moich ulubieńców i nie powinien być drogi, ale cisza o nim. W grach zawsze był moim pierwszym wyborem jako pg obok LeBrona. Na bank będzie tańszy od Beva, który w tym zespole nie opłaca się za dyszke na sezon. Jest za wiele dziur, żeby zawalać sałaty taką umową akurat dla niego. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Geronimo napisał:

 

btw. ten Abraham to jednak ściemniacz. Podpierdziela info od innych i manipuluje swoimi starymi tweetami, żeby wykazać, że miał rację.

4 godziny temu, matek napisał:

No, i jest to z pewnością związane z Lakers.

Kawhi byłby wspaniałym podpisem, ale Russell byłby też świetny, ze względu na swojego maxa. Mocno liczę, że właśnie jego uda się łapnąć, bo to zostawi większe pole do dalszego działania. 

Nie rozumiem trochę tego napalenia na Beverleya. No byłby spoko, ale nie w sytuacji podpisania trzeciej gwiazdy i już na bank nie w sytuacji, gdyby był to rozgrywający. Nie za tę cenę, lepiej wyprosić KCP na promocji. W przypadku ściągnięcia Leonarda/Butlera nie byłoby i tak na Beva kasy, a nie spodziewam się u niego cięcia wypłaty, bo gość jeszcze się za bardzo nie dorobił w lidze i moim zdaniem pójdzie po największą umowę, jaką ktoś mu da. Nie jara mnie opcja jego przyjścia do Lakers za ~12 mln rocznie, nawet jeśli wszyscy dobrzy FA odmówią Pelince i LeBronowi.

Jeśli jakimś cudem Russell wróciłby do LA, to pozostałą kasę należałoby wrzucić pod kosz. Tam moim cichym faworytem byłby Noel, cholera, jak ja bym go chciał. 

Jeżeli byłby Russell, to potrzeba koniecznie obrońców na obwód, nawet IMO bardziej niż wysokich.

A i skąd ta sympatia do Noela? Facet nie dość, że na parkiecie nic specjalnego, to jeszcze ponoć ostro narobione pod deklem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zmienił(a) tytuł na Kobe nie żyje
  • Eld podpiął/eła i odpiął/ęła ten temat
  • Eld zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.