Skocz do zawartości

Lakers '20


matek

Rekomendowane odpowiedzi

41 minut temu, Sancho napisał:

Mecz w mojej opinii miał charakter już playoffs. Lakers chcieli się w końcu przełamać i niestety nie wyszło. W tym roku można już ich skreślić do mistrzostwa. Mi osobiście pachnie niespodzianka w 1 rundzie jeśli to będą portland

Sancho iście hipsterskie tezy - Oklahoma w Finałach, Lakers odpadają w I rundzie z Portland.. nieźle, nieźle.. ;) 

Mam tylko jedno pytanie- czy to Twój pierwszy tak wnikliwie śledzony sezon w NBA? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Alonzo napisał:

Sancho iście hipsterskie tezy - Oklahoma w Finałach, Lakers odpadają w I rundzie z Portland.. nieźle, nieźle.. ;) 

Mam tylko jedno pytanie- czy to Twój pierwszy tak wnikliwie śledzony sezon w NBA? 

W tym sezonie kolega zapewne widział wszystkie mecze od marca do końca czerwca wiec to spory materiał poznawczy. 

Choc czy obejrzane zostały zawody Charlotte Atlanta to pewności nie mam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Sancho napisał:

Mecz w mojej opinii miał charakter już playoffs. Lakers chcieli się w końcu przełamać i niestety nie wyszło. W tym roku można już ich skreślić do mistrzostwa. Mi osobiście pachnie niespodzianka w 1 rundzie jeśli to będą portland

Każdy zespół ma równe szanse i to jest dobre.  Najlepsi odnajdą się w nowej rzeczywistości.
Śmieszne, gdy ktoś teraz prorokuje, że Lakers już można skreślić z szans na mistrzostwo w tym sezonie :)
Kto wygra niebawem się przekonamy. Dopóki piłka w grze wszystko możliwe. Lepiej mieć szczyt formy na finał.konf. i finał niż teraz czy 1R.

Edytowane przez Rodman91
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Deuce napisał:

Jak ktoś kuma co się liczy w koszykówce to wie, że Blazers > Lakers. 

Lakers są bez szans w starciu z Portland. Ten "elitarny strzelec" z LAL niech podpatrzy u Garego Trenta Jr jak się pakuje trójki. Portland prawdopodobnie zostaną mistrzami NBA.

Aż korci aby napisać po finale z OKC ale to raczej niemożliwe. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, Sancho napisał:

 

2.nie będzie już przewagi własnego parkietu.

 

przecież 98% serii 1 rundy między seedami 1/2/3 a 6/7/8 zakończyło by się wynikami takimi, jak się zakończyło, bez względu na to czy zespoły z 1/2/3 miałby by home court advantage czy zespoły z 6/7/8

Edytowane przez rw30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, airmax napisał:

To proste, OKC będzie mistrzem konferencji a Blazers całego NBA

 

wszyscy zadowoleni 

Naah Phoenix Suns runs the west. Paul George i ten warczący na wszystkich w obronie somalijczyk zaczęli kozaczyć tak więc zmotywowane Portland i Lillard wejdą do PO i dadzą ciekawą serie z Lakers. 

Edytowane przez ttr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blazers są na pewno najgroźniejszym dla Lakers potencjalnym rywalem w pierwszej rundzie, nie tylko większe doświadczenie od Grizzlies, Suns czy już nie mających szans Pelicans, ale też są najgroźniejsi tam gdzie Lakers są najsłabsi czyli na obwodzie i do tego pod koszem też mają trochę centymetrów. Oj będzie w takiej potencjalnej serii brakowało często niedocenianego Bradleya, ale na dyskusje przyjdzie czas jak już będziemy znali ostatecznie rywala. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IMHO to jest non-factor, z kim zagrają Lakers: Blazers to dobra ekipa, ale dalej ma potężne dziury w składzie (obwód Lillard-McCollum-Melo w defensywie...), a sam Lillard w playoffach do tej pory był świetny tylko z nie-contenderami. 

Co najwyżej można byłoby narzekać na zmęczenie, ale po 3 miesiącach nie wiem, jakie może mieć znaczenie jeden-dwa spotkania więcej, a dobre przetarcie Lakers może wyjść na dobre.

Jakby Blazers mieli faktycznie sprawić upset, to oznaczałoby to, że Lakers generalnie nie mają czego szukać w tym składzie, bo przecież Melo nagle nie stanie się stoperem na LeBrona. Więc - o ile wiadomo, że lepiej byłoby dostać jakichś Grizzlies - to kompletnie nie przeceniałbym faktu jak wypadnie na Portland.

W tym momencie Blazers wyglądają dobrze, bo grają o życie, a reszta nie - a i tak w tych 6 meczach mają 119 DRTG.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popieram. Jeśli mierzy się w najwyższe cele, to trzeba mieć w dupie, kto będzie matchupem w I rundzie. Contender ma wygrać i już! A jak nie potrafi, to won. Może będzie trudniej z drużyną X czy Y albo coś zaśmierdzi momentami, ale jak myślisz o tytule, to nie ma co kręcić nosem od I rundy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, BMF napisał:

IMHO to jest non-factor, z kim zagrają Lakers: Blazers to dobra ekipa, ale dalej ma potężne dziury w składzie (obwód Lillard-McCollum-Melo w defensywie...)

Tak żeby było jasne jak chce się wygrać tytuł to fakt z kim grasz w pierwszej rundzie nie powinno mieć znaczenia.

Jednak pod względem potencjalnego poziomu trudności dla 1st seed trudno o bardziej niewygodny matchup niż obecni Blazers dla Lakers.

Nawet te dziury w defensywie, o których piszesz oprócz wykorzystywania obecności Melo przez LeBrona (tak BTW też fajne story na tym etapie ich kariery) jacy by Lillard. McCollumem nie byli to Lakers nie mają kim wykorzystywać tej przewagi za bardzo. 

Dla mnie Blazers to oprócz Clippers chyba najbardziej trudny dla Lakers  rywal na zachodzie,  reszta jakoś bardziej mi leży. Oczywiście jak typuje ich do mistrzostwa to jasne, że porażki z Blazers w pierwszej rundzie nie przewiduję,  ale spodziewam się po prostu trudniejszej przeprawy niż z kimkolwiek innym w konferencji oprócz Clippers. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Sancho napisał:

No patrzcie A jak pisałem, że Portland wywalić lakers to gromy latały A tu po refleksji dochodzimy do podobnych wnioskow

ale kto dochodzi to takich wniosków? zlęknieni homerzy  drużyny  X, którzy niedługo przed PO, czy to by zabezpieczyć się na wypadek kompromitacji, czy to by sztucznie stworzyć jakieś emocje (których w tej serii nie powinno być) piszą jaki tu trudny przeciwnik im się trafia z ochnastego miejsca?

@BMF ładnie to ujął - jeśli LAL to przegrają to pies ich trącał i tyle

ale nie przegrajo więc nie wiem po co te gadki w ogóle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, rw30 napisał:

ale nie przegrajo więc nie wiem po co te gadki w ogóle

Bo jak przegrajo, to Bron będzie co najwyżej kozą, więc narracja wsteczna jest wskazana.

Wyniki mnie nie martwią, wypowiedzi Bronka też (zła sytuacja, ale nie będę mówić), ale jak na e-nba zaczynamy twierdzić, że roster niedopasowany itd. itp. to coś musi być na rzeczy. :) 

Swoją drogą współczuję Bronowi, gdzie się nie pojawi, zawsze występują problemy, o których lepiej nie mówić.

A Kłaj ma szczęście,  nawet jak go wrzucą na pustynię NBA w Kanadzie, to koledzy zdobędą tytuł.

Najważniejsze jest szczęście.

Edytowane przez StaryFan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, rw30 napisał:

ale kto dochodzi to takich wniosków? zlęknieni homerzy  drużyny  X, którzy niedługo przed PO, czy to by zabezpieczyć się na wypadek kompromitacji, czy to by sztucznie stworzyć jakieś emocje (których w tej serii nie powinno być) piszą jaki tu trudny przeciwnik im się trafia z ochnastego miejsca?

@BMF

lol, rozgryzłeś mnie nie mogę się tylko zdecydować czy silniejszy jest strach przed porażką czy chęć sztucznego stworzenia emocji no bo niemożliwe jest przecież żebym jako kibic Lakers szczerze napisał coś pochlebnego o potencjalnym rywalu. 

Tak dla uspokojenia Cię o rockets jak się spotkają w drugiej rundzie nic pochlebnego nie napiszę, nie żeby uniknąć tego typu śmiesznych podejrzeń , ale po prostu jak bym się nie wysilał to nie byłbym w stanie nic wymyśleć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.