Skocz do zawartości

FA/Trades Anno Domini 2019/2020


dannygd

Gdzie pójdą gwiazdy?  

81 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Gdzie zagra Durex?

  2. 2. Co zrobi Irving?

  3. 3. Davis pójdzie w dealu do...


Ankieta została zamknięta

  • Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.
  • Ankieta została zamknięta 30.06.2019 o 21:59

Rekomendowane odpowiedzi

6 godzin temu, rw30 napisał:

Jakbym nie 'znal' moreya to bym pomyślał "chyba oczadzieli" . Ale znam, więc wiem że to clickBait 

faktycznie oczadział z tym trzecim zespołem, dwa wystarczyły :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od momentu kiedy Russell i Harden grali razem, czyli od 2012 roku tylko dwóch graczy miało 10000 rzutów

Harden 10520

Westbrook 10342

Powodzenia mogę życzyć, przyda sie do stworzenia systemu gdzie obaj panowie znajda dla sibie piłke w ofensywie. Kompletnie nie rozumiem o co chodzi z tym transferem. Houston wchodzi w tryb all in, ale to jest już ruch degenerata co właśnie postawił kolejne 5 lat życia na automatach po 5 latach porażek 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najdziwniejszy ruch tego offseason. Co by nie mówić o CP3, to jest po prostu lepszym graczem od Westbrooka, no doubt. Inna sprawa,  Westbrook  i Harden w jednej drużynie? Brzmi koszmarnie i raczej to nie może skończyć się dobrze. Albo inaczej, nie wróżę im sukcesu. Ciekawe co teraz z CP3, bo nie sądzę, że zostanie w OKC... 🤔

Aha, Westbrook miał najdłuższy staż ze wszystkich aktywnych graczy, którzy grali w jednej drużynie. Niedługo wyprzedzi go Curry (10 sezonów w GSW).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Houston jest w desperacji. Biorą byle jak największy talent, nieważne czy pasuje czy nie. Zamykają oczy i skaczą w ogień.
Napatoczył się akurat Westbrook, to biorą. Alleluja i do przodu. Wóz albo przewóz. 
Teoretycznie dostają powiedzmy że więcej poweru, ale ile z tego wyjdzie w praktyce? Na pewno będzie interesująco, bo pojawia się kolejne super-duo.

Zajebiście się to układa. Mamy sytuację dokładnie jak wielokrotnie się słyszało na lekcjach historii. Upadło imperium (GWS, albo przynajmniej na razie osłabło), to pojawia się zgraja pretendentów do walki o supremację. New order się wyłoni. Dinozaury wymarły, przyszła era ssaków ;) 

Edytowane przez Szak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Walić Rockets oni i tak z takim liderem jak Harden i trenerem jak bezwąs są w dupie

Aż obejrzę z jeden mecz i popatrzę jak Westbrook dostaje raka nie mając piłki w ręku 

Pytanie co zrobili Thunder? Co to 8m dało? Wzięli najgorszy w skali jakosc/długość kontrakt w lidze a podobna chcą się przebudować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Westbroży i Rumcajs no no.. tego żem się nie spodziewał .To będzie ciekawe zjawisko. :D W sumie nawet dobrze, bo lubię wyzwania, ale Westbroży na tym swoim koszmarnym kontrakcie w Heat za Herro i Adebayo - bo Thunder chcieli 2 z 3 młodych graczy (jeszcze Winslowa się ostaje) - to zdecydowanie nie był dobry deal dla Heat.

Potwierdzają się tym sposobem pogłoski o słuszności tezy o konflikcie Paula i Brodatego.

Paul naturalnie w Thunder nie zostanie - pytanie gdzie rzucą do dalej? 

Naturalnie znów mówi się o Miami - i to jest pomysł który mi się bardzo podoba, bo Paul pomimo wieku i problemów z kontuzjami to gracz zdecydowanie pasujący do Miami. Jeżeli tu cena będzie normalna - czyli spadające kontrakty Dragicia, Leonarda i Dion Waiters oraz można dla formalności zrzucić tą protekcję z picku z 2023 (czy ograniczyć do top4 protected) to ok - to jest deal do zrobienia. Natomiast jak Thunder będą się upierali, że chcą Herro, to niech spadają na drzewo.

Drugi deal, który może mieć większy sens dla Thunder - to swap kontraktów Wigginsa i Paula. To byłby bardzo dobry deal dla obu stron. Wiggins wcale nie przeszkadza w tankowaniu, a jak troche ponabija statsy, to może jakiś frajer jeszcze za niego 1st pick rzuci za rok. Natomiast Paul podnosi kulturę organizacji w Minnesocie i z pewnościa w chwilach, gdy nie byłby kontuzjowany pięknie by obsługiwał pod koszem KATa. Mogliby jeszcze wymienić sie przy tym pewnie kontraktami Teaguea i Robersona do kompletu. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, josephnba napisał:

Pytanie co zrobili Thunder? Co to 8m dało? Wzięli najgorszy w skali jakosc/długość kontrakt w lidze a podobna chcą się przebudować?

Pewnie dlatego, że Russ nie pozwoliłby im się przebudować. By walił statsami na lewo i prawo i niestety (dla OKC) by wygrywali. :P

Zgaduję, ale to chyba taki prezent pożegnalny (albo ruch PRowy) dla Russa żeby powalczył jeszcze o mistrzostwo.

Chyba nawet sami fani nie chcieliby patrzeć jak Russ walczy o to 7-8 miejsce w playoffach i odpada (max) po pierwszej rundzie co roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co teraz mają?

Chrisa nigdy nie byłem zdrowy w po Paula z kontraktem na trzy kolejne lata i kasa na 130 (o k****!) Baniek

Thunder się zablokowali tym ruchem. A i pocki będą niskie bo co by nie mówić w rs rox do loterii nie spadną 

 

Poza tym jakie mistrzostwo? Przy takich zespołach w LA? Przy GSW za rok?

To będzie max druga runda chyba że drabinka im się ułoży jak Portugalii w ostatnich me

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, ignazz napisał:

Jak HOU zamierza bronic obwód para RW JH?

Nie ma takich szablonów w D

Już D'Antoni na coś wpadnie! 🤣

 

Jeszcze więcej trójek! Pińcet trójek na mecz! 

Choć z drugiej strony jeśli zabrać piłkę Westbrookowi z rąk i ograniczyc go do wykorzystania tylko i wyłącznie atutów?

Tylko jakie atuty ma zerowy bez piłki w ręku? Rzutu nie ma, defensywy nie ma, takiego IQ jak Paul nie ma? Co on ma poza atletyzmem i szybkością?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymienić tragiczny kontrakt Chrisa Paula, na z perspektywy Houston (do dominującego piłkę gracza, dorzucić .... dominującego piłkę gracza bez rzutu 🤯) jeszcze gorszy kontrakt Westbrooka i jeszcze dorzucić do tego 2 FRP i na deser swapy?

WOW!

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to sie odwalilo ... czemu do Rockets? Czemu?! Zajaka cene? Nie wierze ... Ech...

Smierdzi mi to jakas akcja z Lakers teraz. Nie wiem jak to mialoby sie dograc od strony CBA( ale tamPG od groma z krotkimi kontraktami), ale po prostu tak mi to smierdzi. W Oklahomie przeciez w takirj sytuacji nie zostanie, wiek swoj ma, przyjaciel Lebron, powrot do LA, superteam potencjalny, ktory na jego zdrowiu nie musi sie opierac... tylko czy oni tez na dwuletnich kontraktach sie nie opierali, a ten trzyletni by ich nie zablokowal?

 

Nie wiem. Miami? Po co? Ok, wschod slaby, moze druga runda bedzie, alena wiecej bym nie liczyl. A jego chyba pierscien interesuje nie?

 

Kto tam jeszcze z contenderow jest? I kto ma dziure na PG i kto jako tako moglby jakis pakiet sklecic? Dalej smierdzi mi to Lakers(choc nie wiem jak z kontraktami)

 

Edytowane przez nba2midnight
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość StaryFan
43 minuty temu, josephnba napisał:

Pytanie co zrobili Thunder? Co to 8m dało? Wzięli najgorszy w skali jakosc/długość kontrakt w lidze a podobna chcą się przebudować?

Zaokrąglając

RW - 4 lata 171 mln

CP - 3 lata 124

Mają z głowy rok gry 35 letniego RW za 47 mln i to jest najgorsza jakość/długość/cena.

8 minut temu, nba2midnight napisał:

Dalej smierdzi mi to Lakers(choc nie wiem jak z kontraktami)

Nie wykupuje się kontaktów za 120 parę mln. Na LeBrona też go nie wymienią, a AD jest zbyt tani - nie ma szans :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, nba2midnight napisał:

No to sie odwalilo ... czemu do Rockets? Czemu?! Zajaka cene? Nie wierze ... Ech...

Smierdzi mi to jakas akcja z Lakers teraz. Nie wiem jak to mialoby sie dograc od strony CBA( ale tamPG od groma z krotkimi kontraktami), ale po prostu tak mi to smierdzi. W Oklahomie przeciez w takirj sytuacji nie zostanie, wiek swoj ma, przyjaciel Lebron, powrot do LA, superteam potencjalny, ktory na jego zdrowiu nie musi sie opierac... tylko czy oni tez na dwuletnich kontraktach sie nie opierali, a ten trzyletni by ich nie zablokowal?

 

Nie wiem. Miami? Po co? Ok, wschod slaby, moze druga runda bedzie, alena wiecej bym nie liczyl. A jego chyba pierscien interesuje nie?

 

Kto tam jeszcze z contenderow jest? I kto ma dziure na PG i kto jako tako moglby jakis pakiet sklecic? Dalej smierdzi mi to Lakers(choc nie wiem jak z kontraktami)

 

Zaraz się pojawią plotki że cp3 w Detroit to znów gra z Griffinem 😆

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Morey brzytwy się chwyta.
Jedyny aspekt, w którym widzę moc Houston to zrobienie Westbrooka królem drugiego unitu - tj S5 męczy głównie Harden dominując grę, Westbrook powiedzmy 15 min katuje rezerwowe lineupy i tak sobie obaj na zmianę robią one man army, a D'Antoni powinien ustawić im to tak, żeby bylo to efektywne na maksa. W RS mogą więc wygrać sporo, a PO... to juz wiadomo inna bajka.

Presti zrobił niezły deal - nabierał picków, a Paul powinien pomóc w rozwoju młodych tak długo jak jakis desperat nie będzie próbował nim ratować sezonu na jego ostatnim roku kontraktu,  ewentualnie Presti weźmie jakiś inny gorszy kontrakt za niego jeśli nie będzie miał jeszcze wokół kogo budować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.