Skocz do zawartości

FA/Trades Anno Domini 2019/2020


dannygd

Gdzie pójdą gwiazdy?  

81 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Gdzie zagra Durex?

  2. 2. Co zrobi Irving?

  3. 3. Davis pójdzie w dealu do...


Ankieta została zamknięta

  • Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.
  • Ankieta została zamknięta 30.06.2019 o 21:59

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, ignazz napisał:

Napisz na telefonie a ja poprawie interpunkcje ;) 

i tak nie mam tam dużo, ale w 20' się wyrobię :) a na telefonie to poza transportem publicznym nie lubię pisać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, fluber napisał:

Rose mówił, że Durant pójdzie do Knicks, więc to źródło mnie średnio przekonuje.

No bo chciał ale Irving chciał bardziej do Nets.

Albo ogarnął ze NYC jest tu i tu, a w Knicks patologia w zarządzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, fluber napisał:

Rose mówił, że Durant pójdzie do Knicks, więc to źródło mnie średnio przekonuje.

Jalen Rose miał racje Durant chciał iść do Knicks tylko Knicks mu odmówili, tak samo jak rok temu odmówili LeBronowi, a wczoraj odwołali spotkanie z Kawhi Leonardem.Tak samo jak ja odwołałem spotkanie w dealershipie Lamborghini

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, ignazz napisał:

Dobrze zrobiłeś. Lambo dużo pali a do tego te nowojorskie chwytaki na piętrowe parkingi są za wąskie ;) 

Racja,! A Mills i Perry odmówili Kawhiemu bo jeździ starym Bronco i ma za mało followersów w social mediach, pomimo że są niedaleko bo w Vegas a Kawhi by się rzucił na te 4 miliony ,które zostały w salary Knicks jak pies na kiełbasę. Zresztą oni teraz szykują miejsce dla Giannisa, tylko Grek musi poprawić FT percentage bo jak nie to mu też odmówią 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kawhi dziś nie ogłosi decyzji więc sytuacja Lakers staje sie trudniejsza i trudniejsza. Bo jutro wchodzi w życie deal z Pelicans a od tego momentu oni nie mają 32 tylko 29 więc to niezdecydowanie Kawhi gra mocno na ich niekorzyść ale kto wie co właściwie oczekuje Kawhi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hah. 

Jakoś 1,5 dnia temu czytając narzekania ludzi na długość procesu podejmowania decyzji Kawhiego miałem takie ''weźcie się ogarnijcie, nolife'y, jak ogłosi to ogłosi, też bym się zastanawiał''.

Teraz jak czytam, że dzisiaj to też za wcześnie, to już bardziej ''wtf Kawhi, lekko jednak wkurwiasz''.

LeBron w 2010 ze sposobem podjęcia decyzji zrobił najbardziej lame rzecz ever, i niby zrobił to 8. lipca, ale on miał chyba spotkania z sześcioma teamami (Cavs, Heat, Knicks, Clippers, Bulls, Nets), dużo bardziej skomplikowana sprawa jednak, zwłaszcza, że trzeba było dogadać Wade'a i Bosha.

Jeszcze jeden dzień i Kawhi dojdzie do tego samego poziomu, a tamten LeBron (tzn. jego camp) potrafił wymusić usunięcie z sieci filmiku jakiegoś kolesia posterującego go na jakiejś gierce w offseason (coś w tym stylu) - wysoko postawiona poprzeczka jak nie prowadzić PRu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, BMF napisał:

Hah. 

Jakoś 1,5 dnia temu czytając narzekania ludzi na długość procesu podejmowania decyzji Kawhiego miałem takie ''weźcie się ogarnijcie, nolife'y, jak ogłosi to ogłosi, też bym się zastanawiał''.

Teraz jak czytam, że dzisiaj to też za wcześnie, to już bardziej ''wtf Kawhi, lekko jednak wkurwiasz''.

LeBron w 2010 ze sposobem podjęcia decyzji zrobił najbardziej lame rzecz ever, i niby zrobił to 8. lipca, ale on miał chyba spotkania z sześcioma teamami (Cavs, Heat, Knicks, Clippers, Bulls, Nets), dużo bardziej skomplikowana sprawa jednak, zwłaszcza, że trzeba było dogadać Wade'a i Bosha.

Jeszcze jeden dzień i Kawhi dojdzie do tego samego poziomu, a tamten LeBron (tzn. jego camp) potrafił wymusić usunięcie z sieci filmiku jakiegoś kolesia posterującego go na jakiejś gierce w offseason (coś w tym stylu) - wysoko postawiona poprzeczka jak nie prowadzić PRu.

Kawhi prawdopodobnie uznał, że pójdzie do zespołu, któremu najbardziej zależy. Knicks zrezygnowali 2 lipca, zaraz zrezygnują Lakers, bo muszą zrobić trade z Pelicans, a potem będziemy długo czekać, czy najpierw odpuszczą Raptors, czy Clippers:) 

1 minutę temu, matek napisał:

Może ma juliański kalendarz? To poczekamy jeszcze tydzień :)

Media teraz interesują się tylko nim, chciałbym zobaczyć po tym offseason, jak wzrosła wartość reklamowa Kawhia w ciągu tych kilku dni, kiedy media piszą praktycznie wyłącznie o nim. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, ely3 napisał:

Kawhi dziś nie ogłosi decyzji więc sytuacja Lakers staje sie trudniejsza i trudniejsza. Bo jutro wchodzi w życie deal z Pelicans a od tego momentu oni nie mają 32 tylko 29 więc to niezdecydowanie Kawhi gra mocno na ich niekorzyść ale kto wie co właściwie oczekuje Kawhi

Czy wchodzi, czy nie to chyba decyzja klubów kiedy zgłoszą do ligi. Tyle, że tam jeszcze idą kolejne ruchy związane z pickami i tego za bardzo nie mogą opóźniać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Ignem-feram napisał:

Czy wchodzi, czy nie to chyba decyzja klubów kiedy zgłoszą do ligi. Tyle, że tam jeszcze idą kolejne ruchy związane z pickami i tego za bardzo nie mogą opóźniać. 

Pelicans maja lige letnia i chcieliby pograc swoim graczem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, Ignem-feram napisał:

Czy wchodzi, czy nie to chyba decyzja klubów kiedy zgłoszą do ligi. Tyle, że tam jeszcze idą kolejne ruchy związane z pickami i tego za bardzo nie mogą opóźniać. 

z tego co mi się wydaje to było ustalone na 6 lipca, NOLA, Atlanta i Wizzards raczej zbyt chętne do przesunięć nie będą z tej okazji 

śmieszne co się może stać jeżeli ten trade wywaliłby się na mordę

Brak dostÄpnego opisu zdjÄcia.Obraz może zawieraÄ: tekst

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.