Skocz do zawartości

FA/Trades Anno Domini 2019/2020


dannygd

Gdzie pójdą gwiazdy?  

81 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Gdzie zagra Durex?

  2. 2. Co zrobi Irving?

  3. 3. Davis pójdzie w dealu do...


Ankieta została zamknięta

  • Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.
  • Ankieta została zamknięta 30.06.2019 o 21:59

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, josephnba napisał:

Największe nieporozumienie to Butler w Miami!

Co on tam chce osiągnąć? Regularna walka o po to aktualny szczyt tego zespołu...

A mógł walczyć o tytuł w obliczu osłabienia Bucks!

Może on chce mieć zespół tylko pod siebie? Albo jest nienormalny co już udowodnił

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, 100lare napisał:

Może on chce mieć zespół tylko pod siebie? Albo jest nienormalny co już udowodnił

Jak LeBron przechodził do Lakers to były sources, że Butler wyklucza w ogóle grę Lakers w przyszłości, bo chce mieć swój zespół.

Lakers chcieli się z nim spotkać, Butler nie chciał i robi dziwny ruch, który sportowo nie ma sensu. No ale będzie pierwszą opcją w zespole, więc pewnie o to mu chodziło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, microlab napisał:

Ale kto chce wypierniczać? Kyrie chciał, ale to już nie pierwszy raz, poza tym jemu niezbyt po prostu pasowała idea zespołowej koszykówki.

Odejście Irvinga to najlepsze co mogło spotkać Celtów.Potrzebowaliśmy lidera,a dostaliśmy sidekicka z wypranym łbem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, josephnba napisał:

Największe nieporozumienie to Butler w Miami!

Co on tam chce osiągnąć? Regularna walka o po to aktualny szczyt tego zespołu...

A mógł walczyć o tytuł w obliczu osłabienia Bucks!

Niby racja, ale ja widzę korzyści w tej decyzji dla Wschodu, bo Miami z Butlerem będzie na pewno dobrym zespołem, który powalczy w PO. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na to, że Heat jednak będą musieli trochę zapłacić za zrobienie miejsce dla wymiany Butlera, bo właściwie tylko Knicks i Mavericks mają miejsce w salary nie licząc obu LA, a zrobił się niezły bałagan. Heat mają problemy ze zrzuceniem rocznego kontraktu Dragicia, to tak jeszcze co do ''Sota znajdzie kogoś chętnego na 122/4 Wigginsa".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrócę do krytyki spurs. 

San Antonio od dawna planowano tylko przedłużenie Rudasa ( 32/2) aby wykorzystać MLE ( bez wydania tamtej kasy i tak nie było cap space na nikogo) na jednego z SF/PF. 

Trafilo na najtańszego Carolla  13/2 przy dzisiejszych kwotach to bardzo tanie rozwiązanie  

Obaj gracze maja 32 lata ale szczęśliwie podpisano ich na dwa lata czyli 32/34 

sa nawet podobni w ataku i dosyć zbliżony poziom D. 

Poprawiaja space poprzez swój rzut za 3. 

Kazdy z nich może wskoczyć do S5. 

Przy popie chciano zachować do 2021 zespół na PO. 

Mlodzi Murray Forbes White Walker Poeltl plus rookies sprawiają ze może to ładnie wyglądać  

podstawa niezmiennie DDR LMA RG  

tu nic nie można wyczarować poza oddaniem Belli Forbes lub Bertans gdzie zrobi się miejsce na kolejnego SF  

W 2021 jest plan zapewne po odejściu Popa. 

Może Bud wróci? Może ABC? do tego czasu zejdzie to 50 mln Millsa. 

 

Nie ma tego jak krytykować bo bez oddania DDR ( pewnie brak chętnych ) zero ruchu. 

A te ruchy w sumie oddania Ddr nie blokuje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam nie wiem co o tym Sacto myslec. Niby na plus, ale ten Barnes troche drogo, liczylem, ze go podpisza w okolicach i dlugosci tego co NYK z Randlem. Taki rynek, a nie inny. Z drugiej strony ekipa wyglada na w miare gotowa do walki o PO. Mam nadzieje tylko, ze z WCS-em juz nie beda nic kombinowac i go puszcza w swiat. Po cichu mysle, ze PTB zrobilo zajebisty deal z Hezonja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bostonu nie rozumiem. Po co oni wywalali Baynesa skoro i tak zrobili s&t. Teraz wychodzi ,że pozbyli się aż 3 starterów plus Rozier za Kembę.

Knicks podpisali sobie 3 PF ów?? Ja wiem ,że teraz plan to czekać do 2021 by zobaczyć jak Giannis idzie gdzie indziej ale można to było zrobić rozsądniej choćby brać umowę Iguodali

Ogólnie Wschód zrobił sie płaski

Raptors czeka na Kawhi - jeśli do nich wróci to sie przejadę po całym Wschodzi bez niego to mizeria

Bucks tracą . Boston dużo stracił. 76ers w obronie to będzie ściana ale co do ofensywy to mam mieszane uczucia

 

Jeśli Kawhi wybierze w tej sytuacji LAkers to stworzą superteam mocniejszy niż miało Golden ostatnie kilka lat i nie widze jakim cudem by nie mieli 3 tytułów pod rząd. Jeśli pójdzie do Clippers czy Raptors to może większa równowaga i otwiera się okienko dla wielu zespołów

Dla mnie to co zrobili Pelicans to majstersztyk . Sacramento jakby zatrzymali się na umowie dla Arizy i Dedmonie to też bym ich wysoko oceniał. Ale ta umowa dla Harrisona jest dla mnie kompletnie niezrozumiała

Memphis też bardzo rozsądnie i z tego co czytałem Iguodali nie chca puścić dalej . Chcą by nauczył liderowania

 

Dla mnie dziwactwo 1 dnia to Heat. Butler chce iśc do nich a ci najpierw nie dadzą Dragica, Potem ,że nie oddadzą Jonesa a potem się okazuje, że przez to ,że Olynyk nie miał bonusu za 400 tysi to nie mogą dopiąc umowy. Obłęd. Pewnie to dopną z innym zespołem ale lista takowych się kurczy i pewnie jednak oddzadzą tego Dragica do Mavs

Dallas też strasznie nijako. Clippers to w ogóle mogą zostać największymi przegranymi bo wygląda na to, że weszli w to lato bez żadnej koncepcji i jedynie liczą na Kawhi

 

Ish smith za 12/2 do Wizards - no tych to już kompletnie nie pojmuje. ale widać ,że teraz dużo średniaków będzie brało po 5-6 milionów na sezon. Z drugiej strony Joseph za 37/3 .. Ech a naprawdę Sacramento moglo już nic nie robić po podpisaniu Arizy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie Leonard jak lubi wyzwania to powinien isc do Clippers... Maja fajna ekipe nie gorsza niz Toronto bez leonarda... Z raptors rozjebal w jeden sezon wszystko i ma okazje isc do LA w okresie gdy beda grali tam AD i LBJ... gdyby tam wygral tytul ti skacze strasznie w gore ma all time best...

 

Ciesze sie tez ze moge znow kibicowac Warriors...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.