Skocz do zawartości

NBA Finals 2019 Toronto Raptors - Golden State Warriors


Chytruz

Raptors vs GSW  

67 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jak zakończy się seria o mistrzostwo NBA?



Rekomendowane odpowiedzi

50 minut temu, BMF napisał:

9/19, 6/24, 8/21, 7/22, 7/21 - to cyferki z elimination games we finałach gracza, który został tutaj podany jako przykład gracza posiadającego 'mental'.

Ależ Ty stronniczy jesteś... w latach 2008-2010, jakie wsparcie w tych (i innych) elimination games miał Kobas? Pojedyncze występy 14 czy 20 punktów Odoma? 11, 17, 19 czy 21 Gasola? Jeden wybryk MWP z 20? Gdzie w innych meczach eliminacyjnych ledwo po 10 punktów zaliczali? Ciekawe ile Curry ze Smushem Parkerem i bandą zniedołężniałych graczy by ugrał? Do tego był broniony (abstrahując od podwajania i potrajania) przez takich graczy jak Pierce, T.Allen, R.Artest, Battier, Kidd, Terry, Marion... Popatrz jak Bryant walczył o każdą piłkę w tych meczach, a jak wyglądał Stefek w tych finałach. A taki Stefek jak pączek w maśle:

w 2016

vs Westbrook olewający defensywę i wiecznie spóźniony Waiters https://www.basketball-reference.com/boxscores/201605280OKC.html

8/21 przy 31 punktach (11/20) Klaya (którego pilnował Roberson), pominę 14 Speightsa i15 Boguta na chorych %

9/22 przy 41 punktach (14/31) Klaya

9/20 przy 25 punktach (9/21) Klaya 

vs Irving/Dellavedowa  https://www.basketball-reference.com/boxscores/201606190GSW.html

8/21 przy 37 punktach (11/20) Klaya 

8/20 przy 25 punktach (9/21) Klaya 

6/19 przy 32 punktach (11/15) Greena, Klay miał 6/17  

vs E.Gordon https://www.basketball-reference.com/boxscores/201805280HOU.html

10/22 przy 34 punktach (11/21) Duranta i 19 (8/13) Klaya

vs Green/FVV https://www.basketball-reference.com/boxscores/201906100TOR.html

10/23 przy 26 punktach (9/21) Klaya (+Durant)

6/17 przy 30 punktach (8/12) Klaya w 3 kw i 22 (9/15) AI 

Normalnie istny lider i demon skuteczności jako... druga opcja. Więc jak już jedziesz po jednym jak po łysej kobyle (Bryant), a drugiego bronisz niczym GOATa, to weź choć poboczne warunki pod uwagę, a nie tylko suche 6/24, bo wieje nudą od tych %TS vs Irvingi i Dellavedowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, dapunk20 napisał:

A nie było to też tak że Curry ma jakieś goat staty w garbage time i gorsze gdy jest close games? bo kiedyś był taki wątek ale nie pamiętam

 

Na pewno glosno bylo po tej spudlowanej trohce ze curry jest 0/8 w ostatnich 20 sekundach gdy jest strata jednego posiadania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawdziłem aż. 

 

W PO od 2014  kiedy Warriors mają +10 Curry robi 41.4 pts per 100 na 67.4 TS / 32.6 usg

w PO od 2014 kiedy jest max 2 poss game (w obie strony) Curry robi 32.8 pts per 100 na 59 TS i 28.2 usg

3pt% gdy Warriors mają +10 podnosi mu się o 9%, sporo. Ale to w sumie nawet eye-test w finałach mówił i sporo osób na to zwracało uwage że jak bylo ciasno to było grane Durantem a w garbage time Currym.

 

w ogóle jeszcze to

Gdy Warriors przegrywają ale różnicą nie większą niż 10pkt  Curry w PO ma 35.7% za 3 

Gdy Warriors wygrywają różnicą większą niż 10pkt Curry w PO ma 47.03% za 3

 

Z kolei u Duranta jest odwrotnie. 36.99% gdy jest 10+ i 41.18% gdy Warriors przegrywają

U Klaya 41.98% gdy 10+ i 42.00% gdy przegrywają

 

hmmmmmm

Edytowane przez dapunk20
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, lorak napisał:

@dannygd @mistrzBeatka skoro tak się skupiacie tylko na 4Q kluczowych meczów, to możecie pokazać jak w porównaniu z innymi wypada Curry? bo może to generalna tendencja, że w takich sytuacjach gwiazdy grają gorzej?

najpierw sie nie zgadzales ze to przez currego przegrali g6 ,  udowodnlem ze tak bylo ( brak kwestionowania - uznalem za zgode z moim wpisem )

pozniej wymysliles cos o wypaleniu/zmeczeniu 5 runem -  cecha niemierzalna trudna do obalenia , udowodnilem ze sie mylisz (green w beast mode, klay -killer, nowa krew durant)

rozmawiamy o finalach w temacie o finalach swiezo po g6 a ty wrzucasz jakies totale , mimo ze wszystko sie zaczelo od ; curry jest winny przegranej w g6 i probujesz mentorowac ze ludzie sie nie znajo i skupiajo niepotrzebnie na pojedynczych grach , przeciez od tego sie zaczal watek LOL ktory kontynuowales.

a teraz prosisz mnie abym ci dawal jakies zestawienia , jesli cie to interesuje to sobie zrob takie zestawienie - zaloz nowy temat i bedziemy dyskutowac , ja tylko pisalem ze curry jest winny przegranej w g6  - robisz wszystko aby tylko nie wracac do tego tematu. 

co nastepnego wymyslisz ? zla pogoda, kac po imprezie ,.....

 

w miedzyczasie caly czas czytam jakies wpisy o "slabym supporcie" stepha , ten "slaby support" wygral mu g2(zero punktow stepha w 4q), i prawie wyciagnal g6  ze slabo grajacym currym  , co robi steph? w kazdym z 3 close games notuje slabe czwarte kwarty 

 

3 godziny temu, BMF napisał:
3 godziny temu, lorak napisał:

@dannygd @mistrzBeatka skoro tak się skupiacie tylko na 4Q kluczowych meczów, to możecie pokazać jak w porównaniu z innymi wypada Curry? bo może to generalna tendencja, że w takich sytuacjach gwiazdy grają gorzej?

9/19, 6/24, 8/21, 7/22, 7/21 - to cyferki z elimination games we finałach gracza, który został tutaj podany jako przykład gracza posiadającego 'mental'. 

To wszystko jest już kwestią narracji, która staje się w danym czasie popularna, świetnie te wszystkie narracje wyśmiał Rose komentując kontuzję Duranta. Tutaj też to ma zastosowanie. 

mnie prosze w te mentale nie mieszac  , ja sie staram skupiac na mierzalnych rzeczach btw.  "smiejesz" sie z mentalu a  twoj argument wielokrotnie powtarzany o wypaleniu w gsw ma podobna wage 

 

3 godziny temu, BMF napisał:

Swoją drogą @lorak, tak mi się przypomniało, że Curry gwałcił Cavs w czwartych kwartach w 2015 roku i faktycznie, Steph w czwartych kwartach finałów 2015 robił 11ppg na 75%TS, a tam w 4 lub 5 z 6 meczów na starcie 4q była różnica max 6 pkt dla Warriors.

Chyba strasznie łatwo z jednostkowych wydarzeń i statystyk wyciągać daleko idące wnioski pasujące do teorii (co jest podstawowym błędem poznawczym) i tracić z tego obraz całości. 

z wiadomych wzgledow (pol caws kontuzjowane, zwyciezca wiadomy od poczatku) ogladalem ta serie jednym okiem , jedyne co zapamietalem to jasia powtarzajacego ze cavs bez irvinga i lovea sa silniejsi :) 

 

Edytowane przez mistrzBeatka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, mistrzBeatka napisał:

mnie prosze w te mentale nie mieszac  , ja sie staram skupiac na mierzalnych rzeczach btw.  "smiejesz" sie z mentalu a  twoj argument wielokrotnie powtarzany o wypaleniu w gsw ma podobna wage 

To nie był argument o wypaleniu psychicznym, a raczej - fizycznym. Co, bardzo brzydko, się w sumie potwierdziło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dannygd - problem w tym, że to Ty na podstawie jednostkowych wydarzeń i jakiejś narracji wyciągasz daleko idące, tendencyjne wnioski, gdy na poziomie 'ogólników' wygląda to tak, że Curry grał bardzo dobrze w swojej karierze w meczach eliminacyjnych, a w czwartych kwartach w seriach pod bardzo dużą presją (Finały 15, WCF 16) potrafił radzić sobie świetnie. Do tego wygrał tytuły jako najlepszy zawodnik swoich zespołów, powinien mieć jedno MVP finałów (jeżeli nie dostał LeBron w 2015). Bryant to tylko przykład, bo podałeś go jako przykład świetnego mentalnie gracza (i to chyba w samym czubie w Twoim mniemaniu), a on nawet w finałach 2010 zagrał gorzej w meczach eliminacyjnych od Gasola (a do tego słabe występy w 2004 i 2008 roku), do tego notował w innych meczach eliminacyjnych bardzo duży spadek produkcji, i to nawet jeżeli chodzi o czyste PPG. I to są fakty, które każdy może sobie dowolnie zinterpretować, ale przecież coś podobnego jest dyskutowane przeciwko Curry'emu. Ale teraz okazuje się, że 'walczył'. :)

Curry ma GOAT impakt w regular season, a w playoffach faktycznie obniża poziom, ale poza LeBronem (i to z tamtego sezonu, bo teraz trudno powiedzieć) ciężko wskazać gracza, który jest faktycznie od niego lepszą opcją do budowania na nim zespołu, może Kawhi, chociaż i tak nie wiem. Giannis, Harden, AD, Embiid, George? Meh.

Tak że bądźmy poważni.

 

Edytowane przez BMF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, dapunk20 napisał:

sprawdziłem aż. 

 

W PO od 2014  kiedy Warriors mają +10 Curry robi 41.4 pts per 100 na 67.4 TS / 32.6 usg

w PO od 2014 kiedy jest max 2 poss game (w obie strony) Curry robi 32.8 pts per 100 na 59 TS i 28.2 usg

3pt% gdy Warriors mają +10 podnosi mu się o 9%, sporo. Ale to w sumie nawet eye-test w finałach mówił i sporo osób na to zwracało uwage że jak bylo ciasno to było grane Durantem a w garbage time Currym.

 

w ogóle jeszcze to

Gdy Warriors przegrywają ale różnicą nie większą niż 10pkt  Curry w PO ma 35.7% za 3 

Gdy Warriors wygrywają różnicą większą niż 10pkt Curry w PO ma 47.03% za 3

 

Z kolei u Duranta jest odwrotnie. 36.99% gdy jest 10+ i 41.18% gdy Warriors przegrywają

U Klaya 41.98% gdy 10+ i 42.00% gdy przegrywają

 

hmmmmmm

Yyy czyli jednak Curry > Durant bo to od jego dobrej gry zalezy czy GSW wygrywa czy nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, BMF napisał:

dannygd - problem w tym, że to Ty na podstawie jednostkowych wydarzeń i jakiejś narracji wyciągasz daleko idące, tendencyjne wnioski, gdy na poziomie 'ogólników' wygląda to tak, że Curry grał bardzo dobrze w swojej karierze w meczach eliminacyjnych, a w czwartych kwartach w seriach pod bardzo dużą presją (Finały 15, WCF 16) potrafił radzić sobie świetnie. Do tego wygrał tytuły jako najlepszy zawodnik swoich zespołów, powinien mieć jedno MVP finałów (jeżeli nie dostał LeBron w 2015). Bryant to tylko przykład, bo podałeś go jako przykład świetnego mentalnie gracza (i to chyba w samym czubie w Twoim mniemaniu), a on nawet w finałach 2010 zagrał gorzej w meczach eliminacyjnych od Gasola (a do tego słabe występy w 2004 i 2008 roku), do tego notował w innych meczach eliminacyjnych bardzo duży spadek produkcji, i to nawet jeżeli chodzi o czyste PPG. I to są fakty, które każdy może sobie dowolnie zinterpretować, ale przecież coś podobnego jest dyskutowane przeciwko Curry'emu. Ale teraz okazuje się, że 'walczył'. :)

Curry ma GOAT impakt w regular season, a w playoffach faktycznie obniża poziom, ale poza LeBronem (i to z tamtego sezonu, bo teraz trudno powiedzieć) ciężko wskazać gracza, który jest faktycznie od niego lepszą opcją do budowania na nim zespołu, może Kawhi, chociaż i tak nie wiem. Giannis, Harden, AD, Embiid, George? Meh.

Tak że bądźmy poważni.

 

srednio powaznym jest przytaczanie finalow z 2015 i wymyslanie jakiejs presji na potrzeby dyskusji  , faworyt byl tylko jeden a cavsi grali - mozgovem, shumpertem, dellavedova, jrem, thompsonem + lebron  , james jones gral 17min/g   , cokolwiek pamietasz z tej serii poza statami?? chyba tylko to ze  lebron niespodziewanie prowadzil przez chwile 2-1 (to ta wielka presja?)

 czy tak latwo jest obudowac  stepha??? - ma elitarne  cechy ale przez brak atletyzmu jest malo uniwersalny.  aby ukryc jego wady musi na niego pracowac caly team .

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, mistrzBeatka napisał:

srednio powaznym jest przytaczanie finalow z 2015 i wymyslanie jakiejs presji na potrzeby dyskusji  , faworyt byl tylko jeden a cavsi grali - mozgovem, shumpertem, dellavedova, jrem, thompsonem + lebron  , james jones gral 17min/g   , cokolwiek pamietasz z tej serii poza statami?? chyba tylko to ze  lebron niespodziewanie prowadzil przez chwile 2-1 (to ta wielka presja?)

Ale do czego zmierzasz? Bo ja zmierzam do tego, że:

Curry zagrał słabo w czwartych kwartach? OK, zagrał, ale miał serie na poziomie WCF/finałów gdzie grał zajebiście w czwartych kwartach, więc to nie jest dla niego typowe. W tej serii z Cavaliers on grał słabo i robił swoje w czwartej kwarcie (11pts na 75%TS to absurdalne statsy jak na 4Q), normalnie to chyba definicja bycia clutch, prawda?

Curry zagrał słabo w clutch? OK, ale miał playoffy, gdzie grał zajebiście.

Teza, że Curry spanikował bez Duranta i Klaya? On najpierw zmartwychwstał po kontuzji Duranta w serii z Rockets gdy w sumie seria była bardzo wyrównana, potem zgwałcił w pojedynkę Blazers pomimo slumpu Klaya, a potem zrobił 47 pts gdy wypadł Klay na G3 z Raptors? Mega tendencyjna bieda teoria.

Zagrał słabo w elimination game? No zagrał, ale ogólnie raczej dobrze gra. A do tego podawanie zawodnika jako przykładu mental giant, który faktycznie notował zjazd w elimination games i do tego kilka razy zrobił 7/22 w elimination games w finałach. Albo innego gracza, który wypuścił 3-1 mając naprzeciw Curry'ego, robiąc 10/33 w kluczowym meczu u siebie. Ja wychodzę z założenia, że poza nielicznymi przypadkami (Kawhi, LeBron, Derozan) ci ludzie są na podobnym poziomie pod względem 'psychiki', a jak dają dupy, to dlatego, że są za słabi (i te chokes to są mega wyjątki), więc mnie to nieco bawi.

Strasznie przesadzona kwestia generalnie. Za to faktem jest, że Curry zanotował swoje grzechy i notuje spadek jakości w playoffach - ale jakby ich nie miał, i nie notował tego spadku, to faktycznie byłby tam gdzie Jordan, a on raczej mocno aspiruje do top10 jak sobie nabije sensowne longevity. W playoffach 'tylko' ścisły top, ale biorąc pod uwagę, że Durant jest raczej bliżej bycia skończonym niż prime po tej kontuzji, to kogo wzięlibyście poza ew. LeBronem i ew. Leonardem ponad Stepha? Nie widzę takiej opcji.

30-6-6 na 60%TS naprzeciw elitarnej obronie, come on. Najlepsze, że w sumie nawet mu nie kibicuję i pięć lat kibicowałem w każdej serii przeciwko niemu (IIRC), a i tak muszę go bronić.

Edytowane przez BMF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, BMF napisał:

Ale do czego zmierzasz?

 

napisales ze:

a w czwartych kwartach w seriach pod bardzo dużą presją (Finały 15, WCF 16)potrafił radzić sobie świetnie."

odpisalem:

"srednio powaznym jest przytaczanie finalow z 2015 i wymyslanie jakiejs presji na potrzeby dyskusji  , faworyt byl tylko jeden a cavsi grali - mozgovem, shumpertem, dellavedova, jrem, thompsonem + lebron  , james jones gral 17min/g   , cokolwiek pamietasz z tej serii poza statami?? chyba tylko to ze  lebron niespodziewanie prowadzil przez chwile 2-1 (to ta wielka presja?)"

Cytat

Teza, że Curry spanikował bez Duranta i Klaya? On najpierw zmartwychwstał po kontuzji Duranta w serii z Rockets, potem zgwałcił w pojedynkę Blazers pomimo slumpu Klaya, a potem zrobił 47 pts gdy wypadł Klay na G3 z Raptors? Mega tendencyjna bieda teoria

kto stworzyl taka teorie ???  ja??

Cytat

 

Zagrał słabo w elimination game? No zagrał, ale ogólnie raczej dobrze gra. A do tego podawanie zawodnika jako przykładu mental giant, który faktycznie notował zjazd w elimination games i do tego kilka razy zrobił 7/22 w elimination games w finałach. Albo innego gracza, który wypuścił 3-1 mając naprzeciw Curry'ego, robiąc 10/33 w kluczowym meczu u siebie. Ja wychodzę z założenia, że poza nielicznymi przypadkami (Kawhi, LeBron, Derozan) ci ludzie są na podobnym poziomie pod względem 'psychiki', a jak dają dupy, to dlatego, że są za słabi (i te chokes to są mega wyjątki), więc mnie to nieco bawi.

 

 

 

to chyba tez nie do mnie, juz wczesniej napisalem aby mnie z mental problems nie mieszac

Cytat

30-6-6 na 60%TS naprzeciw elitarnej obronie, come on.

te cyfry wygladaja zajebiscie i dlatego rozbroilem je wczesniej na czynniki pierwsze  , pozatym sa mocno spompowane przez g3  (generalnie mecz bez historii) . odejmij mu najlepszy i najgorszy mecz , bedziesz blizej prawdy

jesli te 30-6-6 ci wystarczaja , nie ma sprawy , ja natomiast wiem ze w kazdym z 3 close games. curry mial slabe 4q

Edytowane przez mistrzBeatka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, dannygd napisał:

Oczywistym jest, że ani LBJ, ani Jordan, ani Kobas, ani nikt inny by tej serii moim zdaniem nie wyciągnął, tak jak i Curry tego zrobić nie mógł.

Polajkowałem tą całą wypowiedź, ale z tym się nijak nie zgadzam.

Curry właśnie zawiódł tym, że mając porównywalnego rywala naprzeciw siebie nie pociągnął drużyny do zwycięstwa. Czy był w sposób jakiś wyjątkowo broniony w historii ligi jako superstar? Polemizowałbym, a nawet jeśli to chyba kluczowe jest jak wykorzystywał te wolne strefy.

Jeśli sprowadzasz to do narracji, że LBJ czy Jordan z Klayem, Iggy i Draymondem Greenem nie są w stanie pokonać Leonarda, Lowry'ego i Siakama to znaczy, że nie zastanawiasz się nad słabościami Curry, tylko potwierdzasz tezę że zawiedli koledzy. Oczywiście kontuzje były tu kluczowe, ale chyba zapominamy, że mówimy tu u Warriors, którzy po prostu stali się śmiertelni. Wciąż jednak byli cholernie mocni, by wygrać z Raptors. Mało tego, oni u bukmacherów byli faworytami.

Wydaje mi się, że jeśli po tym co się stało w tym roku z Rockets i teraz z Raptors, Curry dalej jest przeszacowany to już nic tej narracji nie zmieni.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, fluber napisał:

Czemu drugim?

Prawdę mówiąc to żeś mnie zaskoczył tym pytaniem, nie bardzo aż wiem co odpowiedzieć. Napisałem drudzy, bo tak, nie zagłębiałem się w to jakoś. Na pewno jednak bracia Wright będą pierwszym w historii rodzeństwem, które otrzyma pierścienie pomimo tego iż nie rozegrali ani sekundy w Finałach.

Swoją droga to ja mam teraz pytanie. Raptors są zobligowani do tego aby dać tej szóstce błyskotki czy to wynika tylko i wyłącznie z ich dobrej woli?

Edytowane przez Pepis21
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@MarcusCamby tylko zwróć uwagę, że ja tu nie rozpatruję sytuacji w której MJ, LBJ czy Kobas mają obok siebie zdrowych Klaya, Looneya i opisaną spółkę. Abstrahuję, też z LBJ trochę przeciętnie by wyglądał rzut dystansowy. Mówię, że nie wyciągnęliby tej serii po tym jak Klay się złamał... i jednocześnie twierdzę, że mimo tego zagraliby lepiej jako liderzy.

3 godziny temu, BMF napisał:

Ty na podstawie jednostkowych wydarzeń i jakiejś narracji wyciągasz daleko idące, tendencyjne wnioski

Jakich jednostkowych??? Przecież pokazałam Ci każdy elimination game Currego, którego tu przedstawiasz jako GOAT impact, a praktycznie w każdym tym meczu choć krył go słaby obrońca, to miał obok siebie 1 lub 2 kolegów z teamu, którzy zagrali porównywalny mecz lub lepiej vs dużo lepszemu defensorowi. Jeśli Ty chcesz się upajać cyferkami vs sweep osłabione POR, vs CLE,którzy nawet obrońcy na niego nie mieli czy HOU po kontuzji CP3, kiedy i tak Durant pociągnął mecz i wsadzać je do jednego worka z kluczowymi, to nie mamy co dyskutować. To tak jakby się podniecać sweepami Lakers vs SAC, SAS, gdzie na mianę z Shaqiem rzucali sobie po +40 punktów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, dannygd napisał:

Nie tylko, ale w linku masz i Duranta i Klaya

Klay nie jest pierwszą opcją. Durant przy Curze też nie bardzo, więc to słabe porównanie. poza tym co z np. 2016 WCF - skoro tam zagrał tak dobrze pod presją, w clutch, to o czym to świadczy? teraz stracił ten "instynkt zabójcy" czy co?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z ciekawości sprawdziłem jak Kobe (bo krytykujący Currę pewnie jego uważają za mentalnego mocarza, który nie znikał w ciężkich momentach) wyglądał w meczach pod presją jako lider. oto jego elimination games:

2006 vs PHO
G7 L - blowout, w drugiej połowie zdobył cały 1 punkt (w 19 minut), 0/3 FG

2007 vs PHO 
G5 L - w 4Q 3/10 FG, 10 PTS

2008 vs BOS
G6 W -  4Q 2/5 FG, 7 PTS
G7 L - blowout, 7/22 FG (0/4 w 2H)

2009 vs HOU
G7 W - blowout, 4/12 FG, 14 PTS

2010 vs BOS
G6 W - blowout, 9/19 FG, 26 PTS (3/7 i 11 w 2H)
G7 W - 1/4 FG i 10 pts w 4Q, w ostatnich minutach ciągnięty przez Gasola

2011 vs DAL
G4 L - blowout, 7/18 FG, 17 PTS, 5 TOV

2012 vs DEN
G7 W - 7/16 FG, 17 PTS (1/2 i 3 w 4Q), znowu ciągnięty przez Pau

2012 vs OKC
G5 L - 18/33 FG, 42 PTS (4/9 i 8 w 4Q)

 

indywidualnie to szału nie robi, a i bilans 5-5 to nic wielkiego (Curry ma 7-4,  LeBron 14-10).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.