Skocz do zawartości

Oklahoma City Thunder 2019/20


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

Generalnie to Hawks prędzej powinni uderzać po Noela, który by im tam na lata ułożył defensywę. Ale to już ruch na lato (niech jeszcze rzucą workiem kasy w stronę Granta)

Teraz to jesteśmy w bardzo niepewnej sytuacji. Widać, że zespół somehow daje radę wejść do po  z 7 seeda, ale w każdym momencie CP3 może się wyłożyć. Fajnie by było z takim składem zameldować się w po, ale ryzyko kontuzji jest chyba za duże i wciąż wolę atak po pick. Może być taka sytuacja, że na finiszu pojawi się uraz i wypadniemy z po, a bilans nie pozwoli na wysoki pick. Dużo decyzji teraz przed zarządem, oby wszystko było podejmowane z chłodną głową.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, dapunk20 napisał:

Przecież ten draft jest tak okrutnie słaby że nie ma sensu walczyć o pick. 

Na samej górze jest paru świetnych prospektów, więc ja bym tej klasy tak bardzo nie skreślał

Zresztą jak zawsze jest możliwość po MM nagle do czołówki wpadnie parę nazwisk albo ktoś zostanie brutalnie zweryfikowany), a combine'y też dużo powiedzą

Edytowane przez Eryko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w 2018 draft miał byc mocny i póki co na to się zapowiada

w 2019 draft miał być słaby i póki co jest w sumie słaby, Ja jest dobry, Zion połamany, reszta z top10 to straszne badziewia (no może jeszcze oprócz Hayesa)

w tym drafcie nie ma jednego jakiegoś kozackiego prospecta. Edwards jest jedynką ale to po prostu dobry prospect. Wiseman pewnie pójdzie w TOP3 mimo że gościa zalety kończa. się na tym że jest duży i skoczny. Lamelo pójdzie raczej na pewno w TOP3, bo te espny nawet go mają na #1 i tutaj już o nim pisałem, ale łeb mnie boli jak myśle że gość który nie potrafi zupełnie nic oprócz bycia playmakerem (co i tak podobnie jak u braciaka będzie strasznie ograniczane przez bycie wybitnie słabym scorerem) ma pójśc tak wysoko. Mannion pójdzie w TOP6 a jego ceiling to raczej bycie po prostu dobrym starterem.

Tak jak w każdym drafcie pojawią się różnego rodzaju Brandony Clarki których ktoś weźmie w dalekiej 1 rundzie bo będzie trzeba przed nimi wziąć tych "naturalnie utalentowanych" typu Hachimura czy Redish, ale to nie zmienia faktu że czołówka tego draftu jest koszmarnie słaba.

Może jestem zbyt surowy przez to jak mocne zapowiadały się drafty 17-18, ale takie są odczucia. I to raczej nie tylko moje, bo z tego co widziałem sporo osób ma podobne zdanie na temat tej klasy.

No więc jak mam do wyboru walczyć o PO a przegrywać żeby dostać jakiegoś Balla czy innego Hamptona no to zdecydowanie bardziej opłaca się ta pierwsza opcja, nawet jak na finiszu się wyłożą.

Edytowane przez dapunk20
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, dapunk20 napisał:

w 2018 draft miał byc mocny i póki co na to się zapowiada

w 2019 draft miał być słaby i póki co jest w sumie słaby, Ja jest dobry, Zion połamany, reszta z top10 to straszne badziewia (no może jeszcze oprócz Hayesa)

w tym drafcie nie ma jednego jakiegoś kozackiego prospecta. Edwards jest jedynką ale to po prostu dobry prospect. Wiseman pewnie pójdzie w TOP3 mimo że gościa zalety kończa. się na tym że jest duży i skoczny. Lamelo pójdzie raczej na pewno w TOP3, bo te espny nawet go mają na #1 i tutaj już o nim pisałem, ale łeb mnie boli jak myśle że gość który nie potrafi zupełnie nic oprócz bycia playmakerem (co i tak podobnie jak u braciaka będzie strasznie ograniczane przez bycie wybitnie słabym scorerem) ma pójśc tak wysoko. Mannion pójdzie w TOP6 a jego ceiling to raczej bycie po prostu dobrym starterem.

Tak jak w każdym drafcie pojawią się różnego rodzaju Brandony Clarki których ktoś weźmie w dalekiej 1 rundzie bo będzie trzeba przed nimi wziąć tych "naturalnie utalentowanych" typu Hachimura czy Redish, ale to nie zmienia faktu że czołówka tego draftu jest koszmarnie słaba.

Może jestem zbyt surowy przez to jak mocne zapowiadały się drafty 17-18, ale takie są odczucia. I to raczej nie tylko moje, bo z tego co widziałem sporo osób ma podobne zdanie na temat tej klasy.

No więc jak mam do wyboru walczyć o PO a przegrywać żeby dostać jakiegoś Balla czy innego Hamptona no to zdecydowanie bardziej opłaca się ta pierwsza opcja, nawet jak na finiszu się wyłożą.

jeśli już teraz Oklahoma myśli nad budowaniem nowego zespołu, to powinni właśnie ruszyć po wspomnianego przez ciebie Nico. Ma wszystkie umiejętności które uzupełniają się z SGA. Świetne decyzje z piłką, jest pull-up, jest wjazd, jest floater i jest uspide.

Tak dalej to może Nwora który mógłby z ławki dawać całkiem fajną produkcję jako scorer.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co tu się odjaniepawla to ja nie mam pojęcia. Gramy na wyjeździe, ciężkim terenie bez Gallo i naszego najlepszego scorera z ławki Schrodera a i tak to wyciągamy. Shai jest piękny. CP3 zajebiście go mentoruje co widać w timeoutach, albo jak co akcje coś gada do niego przy wyprowadzeniu piły. Gwizdek na 55 sekund przed końcem 4Q, niby faul Fergusona na VanVleet'cie to jakaś kpina. What else defender can do? Zapytał retorycznie komentator. Donovan może odejść z tak grającym i dowodzącym tą zgrają CP3. Bronimy ostatnie minuty jak by to był 7 mecz jakiejś gry w playoffs wypalając zegar Toronto do końca ze trzy razy i popełnili chyba 6TO w 4q. Adams biegający za Fredem to zajebiście śmieszny obrazek. No i akcja CP3 z 1:05 do końca 4q. Niech mi ktoś powie co tam się odjebało, że zaliczyli to? :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eh.

Roberson.

There is a very real possibility that Andre Roberson’s career is over.

Jeździł z drużyną na wyjazdy, ale w tym momencie siedzi w Los Angeles i rehabilituje się. W sumie to trzecie podejście bo poprzednie dwa zakończyły się fiaskiem, choć niewykluczona jest nawet kolejna operacja.

Czyli w najlepszym przypadku out of season.

Szlag :(.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
18 minut temu, BMF napisał:

  Dwie legendy Seattle  Thunder posprzeczały się na twitterze (polecam całą nitkę).  Poszedłeś do 73-9 teamu vs. jesteś Kendrickiem Perkinsem, tough call.

 

Ta, widziałem to już bo od rana fruwa wszędzie. Wcześniejsze tweety były imo lepsze:

82210420_2666416360109274_24773072433604

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, BMF napisał:

  Dwie legendy Seattle  Thunder posprzeczały się na twitterze (polecam całą nitkę).  Poszedłeś do 73-9 teamu vs. jesteś Kendrickiem Perkinsem, tough call.

 

dobrze wiedzieć, że zawodnicy oraz dziennikarze zza oceanu nie odstają poziomem dyskusji od użytkowników e-nba.

Edytowane przez lorak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.