Skocz do zawartości

Oklahoma City Thunder 2019/20


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

świetny generał na boisku, bardzo dobrze czuje grę w ofensywie i wie kiedy co trzeba dołożyć, no i jest liderem zespołu w +- w clutch situations :D a kto to to już bez  znaczenia czy Melton czy Paul

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, dannygd napisał:

Dennis naprawdę gra efektywnie w tym sezonie, chyba pierwszy raz w karierze, więc raczej jego bym widział - choc moim faworytem jest De'Anthony Melton! Może to zabrzmi dziwnie, ale jeśli MEM wejdą do PO - to tylko dzięki niemu! Normalnie nowy Andre Igoudala!

Popieram. Fajnie jakby takiego gracza docenili, ale raczej bez szans, brakuje minut i kilku ppg więcej. 

"tylko dzięki niemu" haha, no tu grubo poleciałeś, ale rozumiem, bo też siedzę w bandwagonie tego chłopaka ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś krótko. 

Cieszę się z dwóch rzeczy. Z winu OKC i z tego że Dort ma przynajmniej proste do wymówienia nazwisko bo starzy to mu ostro odlecieli przy wymyślaniu imienia. Swoją drogą, ja nie wiem skąd on go wygrzebali. 6/6, 2/2 za 3 pt, plus/minus +36. Ten mysio pysio pokazał o wiele więcej w tym sezonie niż jakiś tam Dumbajaja z Pistons.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe, czemu jeszcze nie został podpisany, jakby udało się go zatrzymać na fajnym kontrakcie byłoby miło. Co ciekawe wygryzł z S5 T-Ferga, który po poprzednim sezonie wydawał się być pewniakiem, w tym w sumie też mimo koślawej gry w ataku, ale przecież bronił bardzo solidnie. 

 

W dniu 23.02.2020 o 05:58, polishllama69 napisał:

a sam Paul rozgrywa kolejną wybitną kampanię

On właściwie oprócz rookie, sopho i tego drugiego sezonu w rockets to cały czas gra na poziomie mvp. Teraz generalnie trudno mu utrzymać poziom chociażby sprzed dwóch lat (gdzie tak naprawdę powinien być gdzieś w top 4,5 mvp race) z racji wieku i ubogiego supportu, ale fakt faktem, że impact wciąż ma niesamowity

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Eryko napisał:

On właściwie oprócz rookie, sopho i tego drugiego sezonu w rockets to cały czas gra na poziomie mvp. Teraz generalnie trudno mu utrzymać poziom chociażby sprzed dwóch lat (gdzie tak naprawdę powinien być gdzieś w top 4,5 mvp race) z racji wieku i ubogiego supportu, ale fakt faktem, że impact wciąż ma niesamowity

ma też najniższy usage w karierze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Eld napisał:

Auć. Ostry wprdl dzisiaj. Ale zawsze można sobie poprawiać humor takimi obrazkami:

87848702_3431562953538871_53126326096442

Na pierwszy rzut oka wygląda fajnie, ale jak sie zastanowić to najprawdopodobniej wszystkie te picki będą ok 22-30 miejsca. Wg mnie fair price za top10(przynajmniej w teorii) gracza ligi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Rubinstein napisał:

Na pierwszy rzut oka wygląda fajnie, ale jak sie zastanowić to najprawdopodobniej wszystkie te picki będą ok 22-30 miejsca. Wg mnie fair price za top10(przynajmniej w teorii) gracza ligi

Paul George na pewno nie jest w tym sezonie top10 graczem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, karpik napisał:

Przecież dzięki tej wymianie Kawhi z nimi podpisał. Dodaj do lewej strony Leonarda i sam się zastanów czy LAC zrobili dobry deal czy nie.

Ależ oczywiście, że tak ale nie dziw mi się, że mnie interesuje tylko to co jest po prawej stronie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.