Skocz do zawartości

New York Knicks 2019-20


Gość (Przemek...)

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 11.01.2020 o 17:02, january napisał:

Jak bym miał pomyśleć "kto rzuci maxa Drummondowi" to bez wahania pierwszy wybór - Knicks.
Jak bym miał pomyśleć "w co teraz władują pieniądze Knicks latem" to również pojawiłby się tu Drummond.

Ty myślałeś, że DAR coś znaczy w tej lidze, więc... ;) 

Ian Begley podaje, że Knicks nie chcą włączać do ewentualnych wymian pierwszorundowych picków. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy twój młody zawodnik niedomaga z formą? Czy zaczynasz myśleć, że poświeciłeś swój drogocenny wybór w drafcie na busta? Czy inni GMowie w ukryciu szepczą owo słowo, kiedy puszczach jego hajlajty na spotkaniach partyjnych? Czy rozmowy milką, kiedy podchodzisz do grupki osób na konwencie GMów? 

Jeżeli tak, to mamy dla CIEBIE rozwiązanie TWOICH problemów! 

Załóż mu opaskę! 

ff_2694897alt1_full.jpg&w=900 

Tak! To takie proste! Ta rewolucyjna technika pomogła już wielu zawodnikom w tej lidze! 

Poznaj historię RJ Barretta! Trzeciego wyboru w drafcie! 

RJ: do tej pory nie mogłem się wstrzelić z formą. Lepsze mecze przeplatałem z gorszymi. Ludzie śmieli się z mojej skuteczności, zwłaszcza rzutów wolnych. Miałem tego dość! I wtedy kiedy myślałem, że wszystko jest skończone i będę musiał grać rezerwy w Detroit Pistons, znalazłem reklamę "Opasek na głowę". Pokazałem to trenerowi, a on zamówił jedną na próbę. Od tego czasu nie mogę się doczekać następnego meczu! 

To prawda! RJ rozegrał do tej pory 38 spotkań bez opaski, która POMOGŁA jego karierze: 13.8 punktów, 5.2 zbiórki, 2.4 asysty, 1.1 przechwyt, 38% z gry, 30% za 3 oraz 58% z rzutów wolnych. To są jego statystyki, które notował bez opaski! 

RJ: Czułem się okropnie! Czułem się nagi! 

Od dwóch - TAK DWÓCH!!! - spotkań notuje 22.5 punkty 6.5 zbiórek, 3 asysty, 1.5 przechwyt, 52% z gry, 60% za 3 oraz 81% z rzutów wolnych. Wszystko dzięki naszej cudownej opasce!

RJ: Ta opaska odmieniła moje życie! Kiedy ją noszę, czuję jakby całe negatywne opinie i zło tego świata odbijało się od niej! Dzięki czemu mogę skupić się na grze! Dziękuję "Opaski na głowę", że uratowaliście moją karierę! 

Na pewno macie wiele pytań! Nasi konsultanci czekają na WASZE telefony pod numerem: milion pięćset dwa dziewięćset! 

To często zadawane pytanie:

Anonimowy GM: a co jeżeli mój młody zawodnik gra już w opasce i mu to nie pomaga? 

Odpowiedź jest prosta: nie gra w NASZEJ "Opasce na głowę"! 

Zamów już dziś pod numerem: milion pięćset dwa dziewięćset, a na 98% pomoże ona twojemu młodemu zawodnikowi! Jeżeli zamówicie "Opaskę na głowę" w ciągu 20 minut od przeczytania tego posta - do zamówienia - G R A T I S !!! - dorzucimy biografię jednego z wielkich GMów z gry BeGm! Z autografem i specjalną dedykacją! 

Niech twój młody poczuje się jak weteran! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może mu opaska łep ścisnęła i ograniczyła jakoś znacząco jego ukrwienie, przez co RJ już tyle nie myśli, o presji i podobnych, tylko gra. A tak sero to nie wiem co się ludzie czepiają chłopaka, znaczy jest we wszystkim ch. ale potencjał widać, mówię to bez przekory :P on naprawdę sporo potrafi... znaczy nie potrafi :) ale jak poćwiczy to za sezon dwa będzie potrafił, wszechstronnie utalentowany, próbuje tylko mu nie wychodzi, ale na jego usprawiedliwienie ma naście lat i gra w Knicks, tu nie chodzi mi o presję ale bardziej o patologię :)

 

PS Jedynie Conley może uratować NYK, nie żebym wciskał scruba :P 

Edytowane przez elwariato
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Przemek_Orliński napisał:

Wielkie Jazz chce przyjść do Knicks po prośbie? 

:) 

tam od razu po prośbie, żeby już nie negować tego "wielkie" :P

14 godzin temu, agresywnychomik napisał:

W sumie Conley pasuje idealnie jak wezmiemy pod uwage ta gadke o starterach, Jazz ma wogole jakies picki w 1st?

Conley wchłoną wszystkie taki zajebysty :P ale teraz mówię bez żadnej ironii, taki Conley w wymianie za jakiegoś Portisa+Paytona byłby dla NYK bardzo in+, znaczy nie finansowo, ale klasę by poprawił :) może by tego Nitlikinę coś nauczył jeszcze bonusem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
59 minut temu, january napisał:

Nie no ogólnie chodzi o to, że środowisko (organizacje, gracze, kibice, media) NBA to najbardziej lewicowo-poprawnie politycznie środowisko w sporcie, w USA w sumie również jak widzę wpisy tych wszystkich ziutków na jakiekolwiek inne tematy niż basket, a tu typ wyjeżdża z takim tekstem w swoim contract year:) 

Buractwo to tam kij, mnie śmieszy stricte głupota Morrisa tutaj.

Pamiętaj ze ta poprawnosc konczy sie na granicy tybetu i jest liczona w dolarach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, ignazz napisał:

No ale tak się nie robi przy plus 20 aby tak pazernie jeszcze rzucać. Minute się dogrywa i tyle. 

A czemu nie? Jak leszcze wyrzucają byle jak piłkę i nikt jej nie bierze, to sami się proszą o to, by ich dojechać do końca. Poza tym jak nie podoba się komuś, że rywal gra z Tobą przez 48 minut, to sam zacznij tyle grać. Poza tym bardzo często mówimy o rolesach, których potem oceniamy przez pryzmat punktów, skuteczności, przechwytów i całej reszty statystyk. Oni często zarabiają grosze i dostają garbage time, by pokazać przekrój swoich umiejętności w te 3 czy 4 minuty. A Ty chcesz im odbierać olbrzymią cześć ich okazji na być albo nie być, bo rywal mentalnie obsrał zbroję i modli się o końcową syrenę? Na taki komfort może sobie pozwolić gwiazda czy nawet pewny członek S5. Ale roles z ławki czy 10-11 gracz z rotacji nie. On będzie starał się pokazać swoje zaangażowanie i wartość. Nie tylko dla obecnego pracodawcy, ale i ewentualnych przyszłych zainteresowanych. I oni jeszcze bardziej popatrzą na cyferki. I każdy przechwyt czy punkt stanowi dla takiego gracza kartę przetargową o każde 100k $. I ma sobie odmawiać, bo ktoś sobie nie życzy? Bez żartów.

15 godzin temu, ignazz napisał:

 

15 godzin temu, ignazz napisał:

 

 

Edytowane przez Zdzich
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elfrid Payton zaliczył dziś triple double (17 pkt, 11 zbiorek, 15 asyst) tym samym ma na koncie triple-double z czterema różnymi zespołami w których występował.

rekord należy do Rajona Rondo, oraz Marka Jacksona którzy zdobywali potrójną zdobycz w barwach pięciu różnych zespołów.

Edytowane przez Vice-kontorezerwowe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.