Skocz do zawartości

New York Knicks 2019-20


Gość (Przemek...)

Rekomendowane odpowiedzi

7 minut temu, Chytruz napisał:

Z grubsza napisałem 4 rzeczy:

3. Potrafi tworzyć na boisku przewagi off the dribble i dostrzec wolnego kolegę, co czyni z niego legit prospekta ("legit prospekt" - tu już chyba ocieram się o psychofana)

Każdy czasem dostrzeże, 

Dostrzega na c***owym poziomie, co i rusz nie dostrzegając lepiej ustawionych partnerów.

Jasne, że z czasem decyzyjność może się poprawić, ale pewne inklinacje (styl gry) widać juz na wczesnym etapie - i owe court vision u barretta mocno lezy.

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Chytruz napisał:

Z grubsza napisałem 4 rzeczy:

1. Standardowo rookies c***owo bronią, ale Barrett ma zadatki na dobrego obrońcę

2. Wielu było graczy bez rzutu, ale Barrett nie jest aż tak zły i powinien dobić do przyzwoitych procentów (czy użyte słowo "przyzwoitych" nie jest aby nacechowane zbyt mocno pozytywnie?)

3. Potrafi tworzyć na boisku przewagi off the dribble i dostrzec wolnego kolegę, co czyni z niego legit prospekta ("legit prospekt" - tu już chyba ocieram się o psychofana)

4. Powinien na luzaku być dobrym starterem (3 pick i dobry starter, k**** ostro lecisz z pompowaniem balona Chytry)

Jak to jest według ciebie laurka, to chyba już wiem skąd bierzesz pomysły na te posty "beka bo rok temu 90% forum mówiło <coś czego nie powiedział nikt nigdy>".

A tu Cię boli :)

Kończę ten OT, bo nic złego nie miałem na myśli, a o Barrett nie mam nic ciekawego do dodania, w żaden sposób go nie deprecjonuje, a ogólnie pod tym co piszesz o Nim bym się podpisał.

Jakbym wiedział, że ten Dennis Smith Cię tak zaboli, to bym nie nawiązywał do Niego. Szczęśliwego!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, człowiek...morza napisał:

Jasne, że z czasem decyzyjność może się poprawić, ale pewne inklinacje (styl gry) widać juz na wczesnym etapie - i owe court vision u barretta mocno lezy.

To może nie być problem decyzyjności a stylu gry drużyny. Jakby mu ktoś powiedział jak ma grać, pokazał zagrywki, czegoś nauczył, przy okazji nie pozwalając wszystkim brać sobie w pełni dowolnych rzutów, z dowolnych pozycji, to może jego decyzyjność wyglądała by lepiej.

Nie uważam tego za pewnik, ale Knicks to na ten moment drużyna o stylu ulicznej łapanki o taktyce "Ty se rzuć, ja se rzucę", więc jeśli widzi, że koledzy nie ponoszą żadnych konsekwencji za maniany to czemu on miałby grać w pięknym stylu? Dla niego lepiej będzie jak najszybciej trafić do legitnej organizacji (raczej szybciej niż staną się nią Knicks), która nauczy go nie tylko pompowania rzutów za wszelką cenę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, cvbe napisał:

To może nie być problem decyzyjności a stylu gry drużyny. Jakby mu ktoś powiedział jak ma grać, pokazał zagrywki, czegoś nauczył, przy okazji nie pozwalając wszystkim brać sobie w pełni dowolnych rzutów, z dowolnych pozycji, to może jego decyzyjność wyglądała by lepiej.

w duke było podobnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu ludzie z forum tyle czasu poświęcają marnemu Barrettowi, który zadatków na ASG player ni ma? Tzn, rozumiem, że to jedyna opcja, żeby pogadać w dziale Knicks, ale panowie... Ten draft jest fatalny. Barrett wygląda jak gorsza wersja Wigginsa. W tym drafcie wygrał MJ (kocham typa jako gracza, GOAT i tyle), ponieważ wybrał se PJ 'Denzel' Washingtona, który wygląda lepiej niż nie jeden z top20 (oprócz Sekou, heheszki / zostawcie go, to będzie kozak!). Jest Morant, jest PJ, jest Nunn (dla mnie to on żaden rookie), jest Herro... a następnie trochę lecimy, trochę wzgórza... i spadamy na całą resztę. Tak to w sumie wygląda na teraz.

Edit - nie wiem co myśleć o Kurosawie, bo gra w c***owym teamie, ale może coś z niego będzie.

Edytowane przez eF.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, człowiek...morza napisał:

w duke było podobnie

No niestety tam oglądałem ze 3 mecze w sezonie ale to nadal była ekipa w której wzięto przerośniętych pierwszoroczniaków i dano im piłkę na "mata,grajta". Nie twierdzę że będzie fajnym graczem systemowym ale nie skreślam go po 30 meczach w mojej ukochanej, upośledzonej psychicznie drużynie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, MarcusCamby napisał:

A tu Cię boli :)

🤨

16 minut temu, człowiek...morza napisał:

Każdy czasem dostrzeże, 

Dostrzega na c***owym poziomie, co i rusz nie dostrzegając lepiej ustawionych partnerów.

Jasne, że z czasem decyzyjność może się poprawić, ale pewne inklinacje (styl gry) widać juz na wczesnym etapie - i owe court vision u barretta mocno lezy.

Rozróżniłbym dwa rodzaje court vision:

1. Umiejętność dostrzeżenia i/lub sprowokowania niestandardowego podania, rzecz którą zazwyczaj się po prostu ma lub nie i Barrett to w jakimś stopniu posiada - nie jest jakimś magikiem, ale wystarczy (ku radości Marcusa napiszę jeszcze raz, że ma to również Dennis Smith).

2. Znajomość jaka akcja co otwiera i gdzie na parkiecie, która jest do wyuczenia, przychodzi z doświadczeniem i nie wymaga większych umiejętności wrodzonych, trzeba tylko wkuć "oho, to jest ta sytuacja cośmy trenowaly, teraz będzie otwarta opcja w miejscu X" i umieć podać w miarę precyzyjnie. Tutaj Barrett się nie popisze, bo Knicks z grubsza nie mają ofensywy. Ogólnie nic k**** nie mają, więc trzeba mu dać benefit of the doubt w paru miejscach za to z kim i gdzie gra.

Jak ktoś ma numer 1, który może wykorzystywać dzięki umiejętności tworzenia przewag z piłką (to Barrett akurat umie, bo dobrze wjeżdża), to spokojnie można mu dołożyć numer 2 na dobrym poziomie. Np. Westbrook czy Giannis to nie są ludzie z oczami dookoła głowy jak LeBron czy Magic, oni jadą przed siebie aż obrona się złamie i wykonują głównie proste podania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, cvbe napisał:

Pogadajmy o Kennardzie, toż to temat rzeka :)

Nie ma sprawy. To będzie JJ Redick z o wiele lepszą obroną. Już w tym sezonie pokazuje, że do tego zmierza.

Wystarczy? 😛

Btw, czemu tak Ci zależy na chłopaku nazwiskiem Barrett? To żaden nowy Wade, ziom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, eF. napisał:

Nie ma sprawy. To będzie JJ Redick z o wiele lepszą obroną. Już w tym sezonie pokazuje, że do tego zmierza.

Wystarczy? 😛

Btw, czemu tak Ci zależy na chłopaku nazwiskiem Barrett? To żaden nowy Wade, ziom.

Nie zależy mi na nim jakoś szczególnie, nie bardziej niż na innych młodych graczach Knicks (poza Ntilikiną może) ale po prostu mam inne zdanie niż Ty, myślę że mam prawo się wypowiedzieć :)

Barrett za 3 lata może być rolesem w Knicks lub najlepszym graczem tego draftu - a wiesz skąd wiem? Bo to jest pełen zakres tego co może z niego być i nie skreślam go po 30 meczach z żadnej z tych opcji :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, julekstep napisał:

Dosc niesamowite, ze kolo wybrany z 12tym numerem wyglada lepiej niz niejeden z top-20.

lol

Oj tam, chodziło mi oczywiście o top10. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 hours ago, Przemek_Orliński said:

Knicks są niepokonani w tym roku. Już nic tej siły nie zatrzyma. Idą po play-off's. Idą po Wasze majątki. Idą po Wasze dusze.

Nawet Carmelo dziś nie dał rady tego zatrzymać...

 

dzisiaj jadac winda na szczyt pieknego biurowca w DC przeczytalem o tym niesamowitym wyczynie Robinsona i zbiciu z pantalyku Krola Carmelo! Dzieje sie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmienił się trener i od razu nastawienie jest inne. Swoją drogą, to Mike'a Millera zatrudnił jeszcze Phil Jackson, więc ręce w górę dla leśnego dziadka :) 

Wrócił Payton, który jest jedynym "rozgrywającym", który dzieli się piłką i szuka ludzi stojących na wolnych pozycjach. Minuty Smitha Jr oraz tego balasa Triera zostały mocno ograniczone/sprowadzone do 0, co tylko polepszyło ruch piłki. Randle gra życiówkę, a Morris już trochę się wypalił w względem początku sezonu i dlatego jak wspomniałem kilka postów wcześniej: to jest najlepszy moment, aby ich oddać z jakimkolwiek zyskiem.

I nie podniecałbym się tak bardzo tym runem 3-0. Raz zatrzymują Nets na jakiś śmiesznych % z gry, aby za chwilę męczyć się z rezerwami rezerw Waszyngtonu.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.