Skocz do zawartości

andy13

It's about time...  

35 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Co zrobić z D'Angelo Russelem?

    • Dać maxa
    • Czekać i ewentualnie wyrównać
    • Odpuścić

Ankieta została zamknięta


Rekomendowane odpowiedzi

to, że Irving ma skillset to widzi każdy, przecież nie o tym tu była mowa, problem w tym, że jego gra, mimo, ze bardzo efektowna, bardziej nadaje się do And1 Mixtape, a nie do grania o coś dużego w najlepszej lidze na świecie. Zobaczymy jak pogodzi grę z Durantem, teraz jeszcze wszystko mu przejdzie płazem, ale za rok zacznie się ostatni dzwonek aby coś ludziom jeszcze zdażył udowodnić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, MarcusCamby napisał:

Coś chyba jednak jest tym czystym skillem, skoro omawiany tutaj Giannis poszedł z dopiero 15 pickiem w drafcie, który od początku uchodził za najgorszy od 2000 roku. A po fakcie tu niektórzy piszą jakby od początku jego zdolności były widoczne.

Irving jeszcze meczu w NBA nie zagrał, a już na pokazówkach porywał publiczność i w reklamach grał. Widać było z daleka, że to czysty talent koszykarski.

Myślę, że oceniając prospecty przed draftem większość z Nas ocenia właśnie ten mityczny skill, który w przypadku Giannisa był bardzo mierny. Gość wyróżniał się specyficzną budową ciała, a ciężko nazwać to skillsetem, chociaż oczywiście ta jego fizjonomia w połączeniu z ciężką pracą dała tak znakomitego koszykarza.

Przecież w tym roku z jedynką poszedł Zion, który jest atletycznym freakiem w stylu Giannisa a nie smooth-handles-srandles typem w stylu Irvinga.

Giannis  gdyby pograł rok w college'u w USA to pewnie luźno by był w top-5. Jednak wybieranie typa z drugiej ligi greckiej to z punktu widzenia amerykańskich klubów ryzyko.

W ogóle o czym tu gadać skoro Doncic (złote dziecko) nie poszedł z jedynką pewnie z tego samego powodu.

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardziej niż o Irvinga, to chodziło mi o tą dyskusje na temat "czystego skilla". Nie bardzo wiem czemu to pojęcie zostało wyśmiane, podobnie jak twierdzenie, że Irving miał go więcej niż Giannis.

A z tym braniem Jamala Murraya nad Irvingiem to typowe fantazje fanów Nuggets, bez urazy ;)

1 minutę temu, julekstep napisał:

Przecież w tym roku z jedynką poszedł Zion, który jest atletycznym freakiem w stylu Giannisa a nie smooth-handles-srandles typem w stylu Irvinga.

Giannis  gdyby pograł rok w college'u w USA to pewnie luźno by był w top-5. Jednak wybieranie typa z drugiej ligi greckiej to z punktu widzenia amerykańskich klubów ryzyko.

Może masz rację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, MarcusCamby napisał:

A z tym braniem Jamala Murraya nad Irvingiem to typowe fantazje fanów Nuggets, bez urazy ;)

nie zniżaj sie do poziomu Pana Tytytyry pls, napisałem, ze wolę takiego Jamala jak teraz niż tego, który rzucił Cs 49 punktów, nie moja wina, że niektóre forumowe Janki widzą to co chcą widzieć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Irving indywidualnie jest na pewno najlepszym graczem Nets, ale ten zespół lepiej ogląda mi się bez niego oo prostu. Kyrie ma te dziwną manierę, że mimo skilla jakoś zespoły bez niego nawet nie tyle co są lepsze (bo lepsze wyniki Nets to też efekt poprawy choćby takiego Harrisa) co fajniejsze do samego patrzenia na nie, przynajmniej dla mnie. 

Podobnie zresztą było też w Bostonie. Terry Rozier nigdy nie był graczem lepszym od Irvinga, ale wolałem oglądać Celtics z nim wówczas i Ball movement całej drużyny niż takie czekanie co Kyrie zrobi. 

Jak ktoś lubi taki basket to jego wybór, to mocno subiektywna kwestia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracając do temu to Spencer dokumentnie spartolili końcówke i przegrali na własne życzenie.. Nawet po czasie trójka Harrisa w 2 sekundzie akcji to było dziwactwo.... Za duże ryzyko i efekt był jaki był tzn jest ... Heat wyrwało zwycięstwo

Teraz, Lucas napisał:

Terry Rozier nigdy nie był graczem lepszym od Irvinga, ale wolałem oglądać Celtics z nim wówczas i Ball movement całej drużyny niż takie czekanie co Kyrie zrobi. 

Zlituj się. Co Rozier sobą prezentuje to widac teraz w Charlotte. Wtedy miał pół sezonu dobrej gry ale już rok temu to był koszmar jak on grał w miejsce Irvinga .. Nie wiem gdzie tam widziałeś plus

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Spencer cały mecz był świetny, ale końcówka meeh, jak i cały zespół. 

Nwaba mi się bardzo podoba w Nets, fajnie że dostaje regularne minuty, bo już wcześniej miewał spoko przebłyski. Pinson mający rzut byłby fajnym graczem, bo sporo umie, ale rzutu nie ma. 

5 minut temu, ely3 napisał:

Zlituj się. Co Rozier sobą prezentuje to widac teraz w Charlotte. Wtedy miał pół sezonu dobrej gry ale już rok temu to był koszmar jak on grał w miejsce Irvinga .. Nie wiem gdzie tam widziałeś plus

No chodziło mi o ten sezon z kontuzją Kyriego. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, LeweBiodroSmoka napisał:

to, że Irving ma skillset to widzi każdy, przecież nie o tym tu była mowa, problem w tym, że jego gra, mimo, ze bardzo efektowna, bardziej nadaje się do And1 Mixtape, a nie do grania o coś dużego w najlepszej lidze na świecie. Zobaczymy jak pogodzi grę z Durantem, teraz jeszcze wszystko mu przejdzie płazem, ale za rok zacznie się ostatni dzwonek aby coś ludziom jeszcze zdażył udowodnić.

przeciez mial bardzo mocne dwa runy do finalow razem z jamesem ,  bez niego nie byloby najbardziej spektakularnego powrotu w finalach z 3-1 wygral matchup z currym (najlepszym pg)  bedac bronionym w wiekszosci przez thompsona - top perimeter obronce , james dawal mu najwazniejsze rzuty ,nie wiem juz czy to jakis hejteryzm czy brak  wiedzy , gdyby to pisal julekstep  wiedzialbym ktora opcja :) , co on ma udowadniac ? ma juz pierscien , jako najwazniejsza opcja pierscienia nie zdobedzie bo ma za maly impakt overall , co nie zmienia faktu ze moze byc   bardzo dobrym robinem z zreszta niejako sam to potwiedzil w bostonie gdy marudzil ze liderowanie wcale nie jest takie latwe i fajne i, godzac sie na gre z durantem .  zreszta to robin na sterydach , poniewaz rzadko sie zdarza zeby 2 opcja byla w stanie regularnie przejmowac mecze w 4q.

7 godzin temu, julekstep napisał:

Przecież w tym roku z jedynką poszedł Zion, który jest atletycznym freakiem w stylu Giannisa a nie smooth-handles-srandles typem w stylu Irvinga.

 

wogole nie jest w stylu giannisa  ,   uksztaltowany  koszykarsko (z miejsca dajacy pewnie z  15ppg) relatywnie niski ,szeroki + vertical kontra   dlugas majacy predyspozycje do bycia b. dobrym two way  ze znakiem zapytania

Edytowane przez mistrzBeatka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, mistrzBeatka napisał:

wogole nie jest w stylu giannisa  ,   uksztaltowany  koszykarsko (z miejsca dajacy pewnie z  15ppg) relatywnie niski ,szeroki + vertical kontra   dlugas majacy predyspozycje do bycia b. dobrym two way  ze znakiem zapytania

Nom. Jest tak zajebiście ukształtowany, że dostał shutdowna :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co tak w ogóle mu jest, przecież już miał dawno wrócić, chociaż jak widzę jak Nets grają bez niego to może to i lepiej.

Dla mnie sporym rozczarowaniem jest Musa, myślałem że coś z niego będzie a tu okazało się że gość z europy nie ma rzutu, nie rozumiem czemu KA tak na niego stawia, Kurucs wracaj.

Edytowane przez vonBaron
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, january napisał:

Ja za to chciałem przeprosić Jarreta Allena, typ się w ogóle nie rozwijał, już go praktycznie całkowicie skreśliłem jak chodzi o bycie prospectem zacnym, a bardzo ładnie wszedł sezon. Fajny comeback.

Widać też jego chemię że Spencera

Mecz ustawiła świetna D Nets w pomalowanym (Denver trafiło 18 trojek na 42%, ale pod koszem prawie bez punktów) oraz ta łatwość wjazdu Spencera pod kosz. Dziś chyba trójki nie trafił, a i tak był kapitalny, do tego zamknął końcówkę. 

Allen i Harris znakomicie ostatnio wygladaja, a z takich mniej rzucających się w oczy to bardzo przydatny jest Nwaba, fajnie że ma swoje miejsce w lidze. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny meczy, dobry win. Jak już walimy po Kyriem z tym bilansem, to w sumie można też dokopać LeVertowi przy okazji ;)

Są ploty, że Nets mogą próbować wyjąć Miłość 'a z Cleveland. Osobiście mam nadzieję, że do tego nie dojdzie. Chociaż brak PF daje się we znaki to cena byłaby zbyt duża.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.