Skocz do zawartości

andy13

It's about time...  

35 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Co zrobić z D'Angelo Russelem?

    • Dać maxa
    • Czekać i ewentualnie wyrównać
    • Odpuścić

Ankieta została zamknięta


Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 15.11.2019 o 15:02, andy13 napisał:

RHJ zniżka formy na maxa

hehe

W dniu 15.11.2019 o 15:02, andy13 napisał:

na czele z Afro

o Harrisie też bym z chęcią porozmawiał

11 godzin temu, ShawKemp napisał:

Czy wejdą do playoffs?

psim swędem mogą się wkręcić, jednak mają doświadczenia sporo w zespole

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bilans niby sprzyja tezie o szkodliwości KI, ale jedno pytanie - oglądałeś tamte mecze? Ja tak i tego nie widzę. Ostatnio ekipa wraca do formy i zobaczymy jak teraz będzie, gdy po meczach z Bostonem koleś wróci. 

Z Jordanem bym nie przesadzał. Jak będzie potrzeba to Marks go komuś wciśnie, a cała akcja ogólnie jest warta ryzyka - nawet jak ostatecznie nic z tego nie będzie. 

EDIT

Już nie wspominając z kim Nets grali bez niego. Szerszenie, Kings i grupa PF z Manhattanu? Zobaczymy ich w starciu z Celtics. 

Edytowane przez andy13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, january napisał:

 ten hajs (zeszli KI+KD trochę z $) kij dmuchał, ale on obawiam się będzie dostawał mpg za nazwisko i znajomości z funflami.

Nawet jeżeli będzie jak mówisz, będzie to znaczyło, że coś z tego wychodzi, więc spoko. Póki co Allen i tak potrzebuje zmiennika. Za to jak będzie syf, Durex będzie cieniem samego siebie, a Irving rozwali szatnie to i Jordana nie będzie na parkiecie. Ten koleś na moje nie jest problemem.

Ale co do jego formy... nie wierzę, że Durex i KD będą coś wymuszać w jego przypadku, jeżeli przyjdzie walczyć o coś poważnego. To byłby przecież sabotaż. Co innego załatwić koledze emeryturę, a co innego sabotować własne działania. 

W temacie Irvinga nie mam zamiaru iść na kontrę, bo sam nie wiem jak jest. Może być coś w tym co piszesz, ale z drugiej strony, jeżeli z powodu obecności Irvinga taki Harris nie trafia paru ważnych trójek, a Allen zapomina co ma robić na parkiecie, to nie wiem, czy to jest problem z Kyrie, czy z psychą Allena i Harrisa. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem na żadnym etapie zaprzeczania. Parę lat temu oglądałem chyba wszystkie mecze drużyny 20-62 bez własnego picku, więc takie dylematy, czy Irving dobry, czy Irving zły to wspaniała sprawa 😋

Jeszcze jedno porównanie z/bez KI i nawet KD wykonał mr Isola

 

Edytowane przez andy13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, vonBaron napisał:

Ktoś tam narzekał na Spencera a to on ciągnie ten wózek po nieobecność Irvinga zupełnie jak w poprzednim sezonie.

Świetna postawa została doceniona, bo wleciał do kolekcji "zawodnik tygodnia" na wschodzie. Drużyna wygrywa, on jako lider ładnie to ciągnie. Kyrie może się spokojnie leczyć, a jak wróci to (chyba 🤔) będą tylko mocniejsi :P.

Edytowane przez Braveheart22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Braveheart22 napisał:

Świetna postawa została doceniona, bo wleciał do kolekcji "zawodnik tygodnia" na wschodzie. Drużyna wygrywa, on jako lider ładnie to ciągnie. Kyrie może się spokojnie leczyć, a jak wróci to (chyba 🤔) będą tylko mocniejsi :P.

Tak jak Kyrie nie lubie to oni obok siebie dobrze wygladaja, tylko te lineupy gdy Kyrie (to pewnie nawet nie jest wina wyłącznie jego) wyglądają dramatycznie

M9DbIMo.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Lucas napisał:

Tak jak Kyrie nie lubie to oni obok siebie dobrze wygladaja, tylko te lineupy gdy Kyrie (to pewnie nawet nie jest wina wyłącznie jego) wyglądają dramatycznie

M9DbIMo.png

Sorki ale to jest lekka manipulacja bo nie wiem czemu nie ograniczasz się tylko do meczów w których Irving grał.?

Wtedy Sepncer bez Irving jest -3  a bez ich obu jest -13. To jest bardziej obiektywne niż to co podajesz

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, ely3 napisał:

Sorki ale to jest lekka manipulacja bo nie wiem czemu nie ograniczasz się tylko do meczów w których Irving grał.?

Wtedy Sepncer bez Irving jest -3  a bez ich obu jest -13. To jest bardziej obiektywne niż to co podajesz

 

bo nie lubi Irvinga w takiej skali, że ja mogę zostać jokiciowcem (tfu) aby to się wyrównało, ale masz 100% racji, warto też wspomnieć, że Joe Harris nie wygląda jak kompletne gówno a dodatkowo dziwne są tam minuty z Nwabą, które mocno podobiły value Spencero w takich statach 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, ely3 napisał:

Sorki ale to jest lekka manipulacja bo nie wiem czemu nie ograniczasz się tylko do meczów w których Irving grał.?

Wtedy Sepncer bez Irving jest -3  a bez ich obu jest -13. To jest bardziej obiektywne niż to co podajesz

 

rok temu robiłeś dokładnie tą samą manipulacje z John Wall i Tomas Satoransky ;)

Ale co do ogółu, to teraz masz oczywiście rację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, że to napisałeś, że się lubią. W dodatku sam Dinwiddie namawiał Irvinga na grę w Nets :) Jakoś podczas meczów, po nich, nie widać żadnej niechęci do Kyrie. Koleś ma swoje humory, życie to dla niego więcej niż basket i spoko. Mam wrażenie, że media dużo dodają od siebie w tym temacie. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.