Skocz do zawartości

andy13

It's about time...  

35 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Co zrobić z D'Angelo Russelem?

    • Dać maxa
    • Czekać i ewentualnie wyrównać
    • Odpuścić

Ankieta została zamknięta


Rekomendowane odpowiedzi

Czasem muszę sprawdzić czy przypadkiem Denver Nuggets nie pyknęło 3peat w ostatnich latach, a Jokice i Murraye nie rozdzielali między sobą mvp finałów, allstar game i RS jak czytam opinie ich fanów na temat jakiejś drużyny czy grajka. Wszyscy meeeh. Rozjebało mnie nazwanie występu Irvinga w finałach "momentami" :D :D :D

Edytowane przez ttr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, BMF napisał:

Możesz być w ~top5 scorerów NBA, ~DPOTY obrońcą, mieć wysokie basketball IQ, być dobrym ballhandlerem i niezłym kreatorem, ale jak nie masz sweet jumpera, to nie masz czystego skilla.

Nenad Krstić ma więcej czystego skilla niż David Robinson i nie zadawaj nawet takich pytań, bro. 

Still Janusz. Pisałem już, że Giannis jak trafił do ligi to był naprawdę surowym graczem, a Ty tu piszesz o nim jaki jest teraz. Tak, teraz to potwór. No i? A zresztą... Dobra, Panowie, miło się dyskutowało, niekiedy czułem się jak Don Kichot, ale wystarczy. Czas się ruszyć na miasto, miłego!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, ttr napisał:

Czasem muszę sprawdzić czy przypadkiem Denver Nuggets nie pyknęło 3peat w ostatnich latach, a Jokice i Murraye nie rozdzielali między sobą mvp finałów, allstar game i RS jak czytam opinie ich fanów na temat jakiejś drużyny czy grajka. Wszyscy meeeh. Rozjebało mnie nazwanie występu Irvinga w finałach "momentami" :D :D :D

To fani Knicks nie mogą w ogóle nikogo skrytykować? 

W ogóle co to za podejście, że nie można napisać o nikim nic złego, bo Twój ulubiony zespół nie wygrał 10 kolejnych mistrzostw 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, ttr napisał:

Czasem muszę sprawdzić czy przypadkiem Denver Nuggets nie pyknęło 3peat w ostatnich latach, a Jokice i Murraye nie rozdzielali między sobą mvp finałów, allstar game i RS jak czytam opinie ich fanów na temat jakiejś drużyny czy grajka. Wszyscy meeeh. Rozjebało mnie nazwanie występu Irvinga w finałach "momentami" :D :D :D

No tak. Bo wyniki amerykańskiej drużyny koszykówki jaką dany user wybrał sobie na 'ulubioną' na polskim forum o koszykówce są wyznacznikiem tego na jakie tematy dany user może się wypowiadać.

Jprdl.

2 minuty temu, Lucas napisał:

W ogóle co to za podejście, że nie można napisać o nikim nic złego, bo Twój ulubiony zespół nie wygrał 10 kolejnych mistrzostw 

Pikanterii dodaje fakt, że pisał to typ, który na ulubioną wybrał sobie drużynę która 6 lat z rzędu jest poza PO lol

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, eF. napisał:

Pisałem już, że Giannis jak trafił do ligi to był naprawdę surowym graczem, a Ty tu piszesz o nim jaki jest teraz.

Tracy McGrady w drugim sezonie w NBA robił 9ppg w lotto teamie, to dla Ciebie też przykład zawodnika 'bez czystego skilla'?

Dirk w wieku 20 lat robił 8-3 na 49%TS, też nie miał czystego skilla?

Kryterium -2/10 ;] 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, BMF napisał:

Tracy McGrady w drugim sezonie w NBA robił 9ppg w lotto teamie, to dla Ciebie też przykład zawodnika 'bez czystego skilla'?

Dirk w wieku 20 lat robił 8-3 na 49%TS, też nie miał czystego skilla?

Kryterium -2/10 ;] 

Ładnie manipulujesz faktami, no dobra. McGrady to był mega talent z unikalnym skillsetem, trafił do NBA jako dzieciak, ale było wiadome, że sporo osiągnie. Dirk to był mega talent z Niemiec, a wtedy dla ludzi z USA był tylko ciekawostką. Jednakże było widać po nim, że może zostać kimś w tej lidze. Już w drugim sezonie miał przebłyski. Przecież ja nie piszę o rookie season itd, ale o skillu. Spójrz na Giannisa w pierwszym sezonie, w drugim i w trzecim. Jego gra ewoluowała, ale bardzo powoli, bo jest kurewsko pracowity, a wyróżniały go na początku tylko dobre warunki fizyczne. To był bardzo surowy prospect. Nie wmówisz mi, że przewidziałeś wtedy, że to będzie TOP, DPOY i MVP. Efekt jego ewolucji to jego ciężka praca, a nie czysty talent. Oczywiście, to nie tak, że Giannis to beztalencie, ale patrząc na jego rozwój jestem pewien, że nic nie przyszło mu łatwo. Takie przeciwieństwo Irvinga. Dlatego do mnie trafia taki typ gracza jak Giannis, bo ten człowiek jest prawdziwym kozakiem w dzisiejszej lidze. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EF. ma akurat sporo racji a BMF akurat zareagował jak Janusz ( wybacz bo szanuje twoje opinie w sporym procencie) i choć dawno nie czytałem ( poza twoim loveryzmami) tak zaskakującego słabego tekstu twojego autorstwa to akurat tu tak zareagowałeś średnio. Najlepsze jest to ze obaj to samo ciut inaczej może opisujecie. 
kyrie to właśnie takie utalentowane cudowne dziecko z czystym skilem które zapewne nie pogłębił na treningach tego do perfekcji. A brak umysłu podporządkowanego koszykówce oraz czystego IQ jakim dysponował Bird Duncan czy Manu to nue zrobił kroku na przód. Stad top gracz na dany sezon ale nie będzie go w dyskusjach all time jak KB który dodał to coś i cisnął na treningach. Ale talentu i skilla miał na tyle dużo ze mu finały wyszły rewelacyjnie. 

10 minut temu, julekstep napisał:

Jak ktos po 3cim sezonie Greka nie potrafil przewidziec ze tenze bedzie top-kocurem to powinien miec zakaz pisania na forum :)

Po dwóch pierwszych to był tylko prospect i freak 

Edytowane przez ignazz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20yo GA: 12.7 PPG, 6.7 RPG, 2.6 APG, .117 WS/48, 14.8 PER, 55.2%TS

20yo DN:   8.2 PPG, 3.4 RPG, 1.0 APG, .040 WS/48, 12.8 PER, 49.1%TS

21yo GA: 16.9 PPG, 7.7 RPG, 4.3 APG. .121 WS/48, 18.8 PER, 56.6%TS

21yo DN: 17.5 PPG, 6.5 RPG, 2.5 APG, .132 WS/48, 17.5 PER, 56.4%TS

22yo GA: 22.9 PPG, 8.8 RPG, 5.4 APG, .210 WS/48, 26.1 PER, 59.9%TS

22yo DN: 21.8 PPG, 9.2 RPG, 2.1 APG, .224 WS/48, 22.8 PER, 60.1%TS

Tak jak pisałem, masz ładnego jumpera, to masz czystego skilla, nie masz ładnego jumpera, to nie masz. Potem ludziom wychodzi, że Giannis 'nie ma czystego skilla' albo, że Melo był lepszym koszykarzem od LeBrona, lol. Rzuciłeś kryterium bycia surowym graczem na starcie kariery w NBA, to się go trzymaj - i Dirk był porównywalnie surowym graczem w podobnym wieku, mieli bardzo podobną trajektorię rozwou. Ale Dirk ma ładnego jumpera, tak że nie pasuje tutaj.

FYI, Giannis jako rookie był tylko 3tyg starszy od rookie LeBrona, gdyby urodził się w Stanach przystąpiłby do draftu rok później.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, BMF napisał:

Tracy McGrady w drugim sezonie w NBA robił 9ppg w lotto teamie, to dla Ciebie też przykład zawodnika 'bez czystego skilla'?

Dirk w wieku 20 lat robił 8-3 na 49%TS, też nie miał czystego skilla?

Kryterium -2/10 ;] 

Oboje byli całkowicie nieprzygotowani na grę w nba w takim wieku i przy takiej wadze. Ale talent mieli oczywisty 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, 100lare napisał:

J. Williams elbow pass white chocolate = pure skill

Ben Wallace zwykly walczak, ch.j tam nie koszykarz, równie dobrze moglby w ufc byc.

No przecież był już dokładnie ten przykład:

4 godziny temu, eF. napisał:

Panowie się czepiają czystego skilla, a to nic innego jak talent poparty umiejętnościami. Abstrahując od koszykówki, np. Eminem ma skille na GOAT'a, ale od dłuższego czasu jego numery ocierają się o pop. Taki Notorious BIG nie miał nawet połowy jego umiejętności, ale był lepszym raperem. I tak można tutaj wrzucić Irvinga jako koszykarza. Jest takim trochę Eminemem basketu, hehe. Oczywiście zachowując proporcję, bo na GOAT'a nigdy nie będzie szans, ale... u get my point. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, 100lare napisał:

J. Williams elbow pass white chocolate = pure skill

Ben Wallace zwykly walczak, ch.j tam nie koszykarz, równie dobrze moglby w ufc byc.

No mamy znak czasu. Gdzie dziś by był Big Ben? Gdzie liga promuje te ofensywne skile które są bliżej czystej natury w koszu gdzie pastor przede wszystkim chciał te piłki liczyć w wiklinowych koszach. I to dziś mamy. Liczymy oczka. 

jestem ogromnym fanem Bena ale jeżeli to ma być twój kontrargument to wpisów EFa to do końca nie wyszło. Ben to wybitny D spec wykuty z czasem przez system pistons. I jest świetnym przykładem na dyskusje o przeciwieństwie Kyrie. Owszem bawiąc się w potyczki słowne można rzucić ma czysty talent do zbiórki czy twardej obrony i to prawda ale z jego podejściem do silki i pracy nad fizycznością równie dobrze mógł ćwiczyć football. Kyrie to tski naturszczyk 

Dyskusja szła raczej w kierunku kto co miał naturalnie a nie to co kto wykuł 

Najwięksi maja jedno i drugie. Kyrie ma pierwsze Ben drugie. Dlatego obaj nie są na Polce Jordana 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.