Skocz do zawartości

andy13

It's about time...  

35 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Co zrobić z D'Angelo Russelem?

    • Dać maxa
    • Czekać i ewentualnie wyrównać
    • Odpuścić

Ankieta została zamknięta


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
5 godzin temu, Eld napisał:

Nie chce wyjść na jakiegoś janusza polaczka cwaniaczka, ale ma ktoś cały poniższy art za free? Płacenie 3 dolców za jeden artykuł to trochę meh jest i kłóci się z moim skąpstwem, a chętnie bym poczytał jak to coś jest 'zbudowane'.

https://theathletic.com/1199912/?source=twittered

 

wiem, ze to nie to, ale tutaj jest chyba podsumowanie: https://markets.businessinsider.com/news/stocks/spencer-dinwiddie-brooklyn-nets-to-convert-contract-to-digital-token-2019-9-1028523488

bardzo ciekawe, muszę przyznać. gdzieś tam czytalem, ze Spencer to calkiem ogarniety gosc (nie to co jeden na ms w chinach, ktory szukal potwierdzenia u kolegi gdzie leza chiny) - mogl studiowac na harvardzie, ale stamtad ciezej do nba, wiec wybral colorado. ogolnie hard-working z zacieciem do technologii.

chyba Kyrie tu nie byl najwazniejszy dla Duranta ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jak widać zerwanie achillesa zerwaniu achillesa nie równe. Durant miał podobno to szczęście w nieszczęściu w którym miejscu achilles strzelił. Nie było to aż tak dewastacyjne miejsce, jakim jest wysokość stawu skokowego. Ten odcinek ścięgna achillesa jest bardzo słabo ukrwiony, przez co leczenie i rehabilitacja to koszmar. Durantowi "walnął" wyżej dzięki czemu się szybciej wykuruje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam tylko nadzieję, że nie wróci za szybko, ale oni pewnie wiedzą, co robią.

Stronka Piotra Zarychty przypomniała, że Kobe wrócił już po 8 miesiącach. Tak jak piszesz, każdy przypadek to inna sprawa. Tak samo widziałem ploty, że Klay może potrzebować aż dwóch sezonów na powrót po swojej kontuzji. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak! O to im właśnie chodziło. 

Tymczasem Shams donosi, że Melo podobno nie ma szans na angaż w Nets. Jego zdaniem Brooklyn dwudziestkę uzupełni dwoma zawodnikami z listy: Lance Thomas, Luol Deng, Dante Cunningham oraz C.J. Williams. 

Edytowane przez andy13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie się właśnie podoba, że B jest takie wyraźne (ogolnie lubię to logo, na moje super na czapkach wygląda). Gdyby poszarzyli jeszcze logo na środku to byłaby przesada, chodzi przecież o estetyczne nawiązanie do Brooklyn borough, a nie robienie imitacji betonu po całości :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.