Skocz do zawartości

Detroit Pistons 2019/2020


Gość eF.

Czy Christian Wood to wschodząca gwiazda NBA?  

20 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy Christian Wood to wschodząca gwiazda NBA?



Rekomendowane odpowiedzi

@LeweBiodroSmoka

W sensie, że to nie ja pisałem o tej wymianie. Oczywiście z chęcią bym przywitał Jrue w Detroit, ale fakty są takie, że

 -----> Nie ma Jrue, jest Brandon Knight. I trzeba z tym żyć. :P

ps. szacun za odkopanie tych postów z początku Listopada, bo tutaj się sporo dzieje w tym temacie, i nie zawsze jest kolorowo, hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, eF. napisał:

Skąd info o Kennardzie? BTW - Poraża mnie Twój optymizm. Pierdolę, idę pić.

Lepiej podejść do tematu realistycznie i najwyżej się przyjemnie zdziwić niż odwrotnie 😉

O Kennardzie tak spekulują , bo siedzi od dłuższego czasu na ławce, niby problemy z kolanami ale w sumie nie wiadomo o co chodzi. No i ostatnio były już plotki że miał iść do Suns 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Halo ,halo fani Pistons. 

Oprócz tego, że jest tank pełną gębą, to mecz z PTB był całkiem fajny. Po fatalnej 1q wróciliśmy do gry, i choć porażka jest obecnie wkalkulowana w koszta, to jednak nie ma się czego wstydzić. Przede wszystkim - Christian Wood. Tym razem - 26 punktów, 9 zbiórek, 9/15 z gry, 2/4 za trzy, +30. Ten gość jest świetny. Na drugim biegunie - Sekou Doumbouya. Młody miał kilka dobrych występów, ale z każdym kolejnym meczem jest gorzej. Już nie chodzi mi o jego statsy, które notabene są słabe, ale o to, że nie wiele daje drużynie. Do tego był -23 w tym meczu (najgorzej w drużynie). Jasne, że chłopak ma czas, ale z drugiej strony to jest ten czas, kiedy powinien się pokazać z jak najlepszej strony, ehh. Daleki jestem od pesymizmu jeśli chodzi o jego osobę, jednakże jego "forma" może zacząć zastanawiać. No nie błyszczy.

Ps. Miałem nie oglądać Pistons, wiem, ale jednak spojrzałem. Głównie dla Wooda. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, eF. napisał:

Przede wszystkim - Christian Wood

Niewątpliwie wykorzystuje szansę. Co ciekawe jest aktualnie najlepszym wysokim, a zagrał z ławki ale Casey ma swoje dziwactwa (w S5 Thon...). W sumie w tank mode to i tak bez różnicy. Co do Sekou to czas na martwienie się przyjdzie najwcześniej po kolejnym sezonie. Na razie to jeszcze dziecko wśród dorosłych. Siakam też nie był gwiazdą Toronto po kilkunastu występach 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Grzechu napisał:

Niewątpliwie wykorzystuje szansę. Co ciekawe jest aktualnie najlepszym wysokim, a zagrał z ławki ale Casey ma swoje dziwactwa (w S5 Thon...). W sumie w tank mode to i tak bez różnicy. Co do Sekou to czas na martwienie się przyjdzie najwcześniej po kolejnym sezonie. Na razie to jeszcze dziecko wśród dorosłych. Siakam też nie był gwiazdą Toronto po kilkunastu występach 😉

ale wiesz, że on jest niewiele młodszy od Williamsona? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, eF. napisał:

ale wiesz, że on jest niewiele młodszy od Williamsona? :)

No i co w związku z tym? Przecież to było oczywiste, że Zion to gotowy produkt a Sekou będzie potrzebował tych 2-3 sezonów na osiągnięcie potencjału (Giannis, Pascal)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, eF. napisał:

ale wiesz, że on jest niewiele młodszy od Williamsona? :)

Za Zionem specjalnie nie przepadam i myślę, że jego kariera długo nie potrwa... Za kilka lat może tak być, że nikt o nim nie będzie pamiętał, a SD będzie śmigał w najlepsze po boisku 😉

W przypadku Sekou poza kwestią wieku jest jeszcze problem z przejściem do życia w innym świecie, kwestia języka... Duża i szybka zmiana jak na takiego dzieciaka 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ozzy110

Ano nic. Po prostu nie ma sensu robić z niego dzieciaka wśród dorosłych, bo to całkiem dojrzały człowiek jak na swój wiek. Tak czy siak - w kilku meczach pokazał potencjał. Myślałem, że odpali już teraz, ale to tylko fluke.

Takie tam nadzieje fana DP. Trzeba czekać.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, january napisał:

Ogólnie mogę się oczywiście mylić, ale jakbym był fanem Pistons i poszedł tu Wiseman po tym jak finalnie udało się wypier*olić gdzieś tego wafla Drummonda to bym się mocno wkurzył:)

Players On Players Off Minutes NetRtg OffRtg DefRtg
 
Andre Drummond
124
16.40
116.02
99.61
Andre Drummond
 
121
-27.60
102.71
130.31

 

Złoty chłopak w tym Cleveland, @memento1984 pewnie szczęśliwy^

Jakaś cholernie mała próbka to musi być, bo to jakaś masakra jest. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, january napisał:

Ogólnie mogę się oczywiście mylić, ale jakbym był fanem Pistons i poszedł tu Wiseman po tym jak finalnie udało się wypier*olić gdzieś tego wafla Drummonda to bym się mocno wkurzył:)

Players On Players Off Minutes NetRtg OffRtg DefRtg
 
Andre Drummond
124
16.40
116.02
99.61
Andre Drummond
 
121
-27.60
102.71
130.31

 

Złoty chłopak w tym Cleveland, @memento1984 pewnie szczęśliwy^

Tak jak wspomnialem wczesniej - kamera nie obejmuje Drummonda w polowie posiadan, typ jest tak wolny, ze mam teraz wrazenie, ze Love przezywa druga mlodosc. Czasami mam wrazenie,  ze on grajac stoi gdzies tam samotnie na srodku boiska jak na tym memie z willem smithem z “bajeru z bellair” :] A gala krazy i gramy 4v5. Moze bedzie dobry na pojedynek “na wieze”, jesli w przyszlym sezonie jakies jeszcze beda w lidze poza pingwinem :P 

ja tylko nie wiem, co jest niebezpieczniejsze dla cavs i detroit - 30baniek w budzecie na wydanie na brak talentu w tym offseason czy pewniak, placeholder na 30baniek, drummond :) cavs chyba sobie nie zaufali i wzieli andre na przeczekanie na lepsza agenture LOL


 

Edytowane przez memento1984
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@memento1984

Przyznam szczerze, że nie oglądam Cavs, ale z tego co piszesz to faktycznie nie jest dobrze. Zresztą on/off i NET RTG to jakiś koszmar. Może jemu się po prostu nie chce grać w Cleveland? Bo sądząc po statsach i Twojej opinii, to Drummond wygląda jak jeden z najgorszych centrów w lidze na ten moment. Chyba jedyny pozytyw jest taki, że w tych pięciu meczach trafił 4/9 za trzy, gdzie u nas w ciągu 1,5 roku miał skuteczność - 6/59. :)

Spodziewałem się po nim raczej sportowej złości, a nie obijania się, damn.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Grzechu napisał:

Za Zionem specjalnie nie przepadam i myślę, że jego kariera długo nie potrwa... Za kilka lat może tak być, że nikt o nim nie będzie pamiętał, a SD będzie śmigał w najlepsze po boisku 😉

Jak Doumbouya w prime będzie na poziomie obecnego Ziona, to będzie zajebiście z perspektywy Pistons. 

Detroit ma tak niewiele w rosterze, a ten draft zapowiada się tak słabo (na dzisiaj), że ciężko rozważać, kogo tam mogą wziąć w ogóle, wybór Sekou mógłby sugerować, że nie będą się bali z czołowym pickiem wziąć kogoś z Europy (Hayes, Avdija), a to może być dobry kierunek w tym drafcie, zwłaszcza ten drugi pewnie będzie zyskiwać czym bliżej draftu, bo zaczął grać spore minuty w czołowym euroteamie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Eld napisał:

Jakaś cholernie mała próbka to musi być, bo to jakaś masakra jest. 

Jaka masakra?? Jest 2-gim najlepszym strzelcem za 3p w Cavs!! Tuż za T. Thompsonem!

Tyle niestety są warte wnioski wyciągane na podstawie 5 meczów w nowym klubie, w których gra dwadzieściaparę minut na mecz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, BMF napisał:

Jak Doumbouya w prime będzie na poziomie obecnego Ziona, to będzie zajebiście z perspektywy Pistons. 

Detroit ma tak niewiele w rosterze, a ten draft zapowiada się tak słabo (na dzisiaj), że ciężko rozważać, kogo tam mogą wziąć w ogóle, wybór Sekou mógłby sugerować, że nie będą się bali z czołowym pickiem wziąć kogoś z Europy (Hayes, Avdija), a to może być dobry kierunek w tym drafcie, zwłaszcza ten drugi pewnie będzie zyskiwać czym bliżej draftu, bo zaczął grać spore minuty w czołowym euroteamie.

Jak patrzę na Ziona to się zawsze zastanawiam, ile mu jeszcze kolana wytrzymają 😉 Jakby był w Pistons to bym nerwowo nie wytrzymał chyba   

Taki Avdija to byłaby fajna opcja 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrząc na ostatnie wybory Detroit w drafcie to nie pokładałbym wielkich nadziei w SD:

2019 -

nr 15 - Sekou Doumbouya, (Pistons) W późniejszych pickach poszli m. in.: Nickeil Alexander-Walker, Brandon Clarke

2018

pick nr 12 - wymieniony (trejd Blejka) do Clippers, którzy wybrali M. Bridgesa i wymienili za Shai Gilgeous-Alexander

W późniejszych pickach poszli m. in.: M. Porter Jr, K. Huerter, M. Robinson

2017

nr 12 - Luke Kennard, W późniejszych pickach poszli m. in.: Donovan Mitchell, Bam Adebayo, John Collins

2016

nr 18 - Henry Ellenson, W późniejszych pickach poszli m. in: Caris Levert, Pascal Siakam, Malcolm Brogdon

2015

nr 8 - Stanley Johnson, W późniejszych pickach poszli m. in: Myles Turner, Devin Booker, Kelly Oubre, M. Harrell

Edytowane przez Gerard
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z perspektywy czasu to wszyscy są mądrzy 😉

Zrobię swoje podsumowanie:

S. Johnson - wtedy najpoważniejszą alternatywą na ten slot był Winslow, byłby lepszy ale w sumie nie byłaby to istotna różnica

Ellenson - nikt wtedy na ten wybór nie narzekał, gość wydawał się materiałem na stretch 4 

Kennard - największa wtopa bo mógł być Mitchell, ale była wizja, że brakuje strzelców do Drummonda

2018 - jeszcze większa wtopa, to nam Clippers powinni dać pick za wzięcie Griffina a nie odwrotnie

2019 - SD póki co ten wybór broni się

Ogólnie widać, że lepszą strategią wyboru jest BPA niż branie na siłę kogoś na brakującą pozycję        

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Gerard napisał:

Jedyny argument na obronę Sekou to, że jest jeszcze za wcześnie na weryfikację. Bo statystyki na razie to ma niestety słabiutkie.

Szczerze, w ogóle nie patrzę na jego staty, to jest prospect do rozwinięcia. Jak w trzecim sezonie nie będzie gotowy, to będzie można się zacząć martwić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • ely3 zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.