Skocz do zawartości

[FBX] FBX#1 - Sezon 2019/20


Roger

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Lu- napisał:

Mar, gdybym się nie martwił SC, też bym atakował Lena. IMO good move i najlepszy FA do zgarnięcia (także w kontekście kontuzji Olynyka). 

👍

Godzinę temu, PeWee napisał:

Z Lenem mam ten problem, że miał mega dużo miejsca w rotacji Hawks w zeszłym roku, dostawał minuty i nie umiał tego wykorzystać.

Warunki gość ma super i upside jest, ale wolałem zaryzykować z kimś nowym. Nie mówiąc o tym, że Len ma salary 31,05 co przy 17,75 Bacona było no brainerem.

ps. Nie rozumiem dlaczego wyjebałeś Tristana Thompsona za Lena, który jest dużo pewniejszy mimo, że waży 10fp więcej.

Len był ograniczony przez Dedmona. Poza tym w drugiej części sezonu, jakoś w ostatnich 19 meczach kręcił 15/16 pkt i 6 zbiórek, rzucając 2 trójki mecz. Chłop też gra o kontrakt. W Cavs jest Love, Zizic, Nance, więc różnie może być z czasem gry, choć myślę, że TT będzie wartościowym graczem. Zakładam, że wartość TT i Lena będzie zbliżona, ale właśnie 11fp różnicy w ich wartości mnie przekonało, by zrzucać TT. Pewnie gdyby nie to, że mam sporo FC, to bym wywalił pierwszego Gay'a, no ale.. Plan zresztą był taki, że zwolnione fp przeznaczam na kogoś innego, grającego i mogącego dawać od razu fp (czyt. Bacon), w obwodzie byli inni (choćby Brooks), no ale bidy poszły i dupa. Może Hood coś zagra, bo go wziąłem już na spokojnie z FA? PO miał niezłe, ale podejrzewam, że będę szukał dalej. Jakieś 28fp mam luźne przy ewentualnym jego wywaleniu. Może coś wpadnie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra Panowie,

Skoro jesteśmy rozdani, to może w końcu się uda coś utrejdować. Dla ułatwienia poniżej moi zawodnicy w poszczególnych kategoriach:

 

Jeśli go chcesz, to raczej go dostaniesz, czyli oddam tanio (przynajmniej tak mi się wydaje):

6 Tim Hardaway Jr. 27 36,00

7 Goran Dragic 33 35,90

11 Seth Curry 29 17,45

 

Będzie trochę trudniej, ale jeśli dasz coś fajnego, to I'm in:

2 Kyle Lowry 33 54,00

4 Danilo Gallinari 31 47,90

5 Paul Millsap 34 41,50

 

Ich nie chcę ruszać:

1 DeMar DeRozan 30 55,65

3 Hassan Whiteside 30 48,15

8 Marcus Smart 25 34,10

9 Kevon Looney 23 27,90

10 Dillon Brooks 23 20,20

12 Tony Snell 28 17,10

13 Bruce Brown 23 15,00

 

Jeśli GM, który posiada KATa chciałby coś ode mnie, to extra. Dopłacam 200 PLN na wskazany przez niego rachunek.

Zapraszam - też GMa posiadającego Wigginsa (ale tu dopłaty nie będzie)oraz innych zawodników Wolves (za wyjątkiem Teague'a)

Edytowane przez Lu-
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwóch graczy, którzy byli dla mnie priorytetem poszło za wielkie pieniądze, chyba trochę zbyt wielkie( Bacon i Brooks). Jak większość miałem ograniczone pole manewru i w zasięgu mogli być tylko gracze do max 19 FP.

Pozostało mi zaryzykować i pobrać graczy z Cavs i Wizards, w tych teamach wszystko jest możliwe: M.Wagner, Kevin Porter jr, Schofield, B.Knight i I.Bonga. 

Czekamy na mecze przedsezonowe i informację o s5.

aha, Westbrook na 70Fp jest pewniakiem.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopiero teraz cos sie pojawilo wartego mojej uwagi na FA choc przyznam ze pierwszy raz in a long time albo ever zaspalem na te waivery ; szkoda mi tego Bruno Fernando chyba najbardziej bo Centertela nie mam 

jak dobrze opchne KD a reszta zrobi media day progress odzwierciedlony w FP to uwazajcie 

dawno nie bylem tak zadowolony ze swojego skladu od 1 do 12 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Lu- napisał:

Jeśli go chcesz, to raczej go dostaniesz, czyli oddam tanio (przynajmniej tak mi się wydaje):
11 Seth Curry 29 17,45

Generalnie jestem wielkim fanem trading blockow z opisami, ale to mnie rozbawilo...
Bo dzisiaj jakby wszyscy go wycenili i wyszlo, ze moze daloby sie go sprzedac za 1$, a najlepiej byloby nim handlowac do Ciebie 😉 

35 minut temu, piotreksuper napisał:

aha, Westbrook na 70Fp jest pewniakiem.

Tzn ile fppg mu szacujesz?

26 minut temu, ai3 napisał:

jak dobrze opchne KD a reszta zrobi media day progress odzwierciedlony w FP to uwazajcie 

A to zawsze idzie zgodnie z planem ;->

26 minut temu, ai3 napisał:

dawno nie bylem tak zadowolony ze swojego skladu od 1 do 12

Serio? Tzn co Cie ekscytuje w Tylerze Johnsonie i wlasciwie calej grupie ponizej? Chwal sie poki sky is the limit!

3 godziny temu, Lu- napisał:

Czy GM Milwaukee wie, że za największą liczbę ruchów na FA nie dostaje się Fantasy Points? 🤣🤣🤣

Widziales jego doly skladu? A tu taki nadmiar dobr sie trafil to trzeba przebierac...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Lu- napisał:

Zapraszam - też GMa posiadającego Wigginsa (ale tu dopłaty nie będzie)

No to sorry, ale nie mogę go wysłać do kogoś, kto nie docenia przywódcy wesołego stadka z Minneapolis. 

6 godzin temu, ai3 napisał:

szkoda mi tego Bruno Fernando chyba najbardziej bo Centertela nie mam 

Ja mam co najmniej o jednego za dużo, oddam za jakiegoś coś z literką S. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Los Angeles Lakers - Jendras
Nr Imie Nazwisko Wiek Cena
1 James Harden 30 81,90
2 LeBron James 35 74,90
3 Jrue Holiday 29 61,60
4 Jordan Clarkson 27 34,80
5 Mikal Bridges 23 29,75
6 DeAndre Bembry 25 28,50
7 Kentavious Caldwell-Pope 26 27,40
8 Luke Kennard 23 24,20
9 Zach Collins 22 22,20
10 Omari Spellman 22 22,15
11 Daniel Theis 27 20,75
12 Aaron Holiday 23 15,70
13 Danuel House Jr. 26 24,85
Picki: Los Angeles Lakers 2020          
Średnia wieku: 26,00
Salary Cap: 468,70

Jako że nie ma w tym winy Jendrasa, bo w skrypcie po prostu było dwóch Danuela House i jeden miał salary 15, drugi 24.85 i skrypt akurat łapał pierwszą wartość, to bana nie ma. Jendras musisz tylko kogoś wywalić ze składu, by salary się zgadzało.

Edytowane przez Roger
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Roger odpiął/ęła i zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.