Skocz do zawartości

[FBX] FBX#1 - Sezon 2019/20


Roger

Rekomendowane odpowiedzi

Ja szedłem tylko w niskobudżetowych graczy. Tylko w ten sposób będę w stanie zrobić sensowny rebuilding, oddając tygrysy do walczących o mistrza. 

Dlatego cieszy mnie pobranie Brooksa i Browna JRa. Snell też spoko, choć on młody nie jest - ale dzięki temu mam dwóch starterów Pistons w rosterze 🙂

Dziwi mnie, że nikt nie bił się o młodego Curryego. W FBX2 poszedł chyba sporo drożej. Do tego gościa nie jestem przekonany i chyba przejebałem kilkanaście $. Zobaczymy. 

Edytowane przez Lu-
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, antek napisał:

Krzemo ładna walka o Gafforda, po raz kolejny pokonales mnie o wlos, niczym rok temu :(

Eee tam wiLQ mnie i tak wydymal na Kellym Family. A odpuściłem Alfonzo dla niego. A tak trafili mu się obaj... 

Bacon na 100. 

Brooks też mi nie wszedł. 

Słabo. 

Edytowane przez Krzemo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, lorak napisał:

78 za Younga? 🤔

I 50$! Takze mogles nim handlowac za ogorkow ;->

Ogolnie mam wrazenie, ze lepiej wyjdziemy na tym jak zaczniemy publicznie oglaszac swoje kwoty bo grube przeplacenia bez powodu wychodza - typu 47$ przy 0$ jako druga opcja, a wyrownane licytacje sa tylko przy ziutkach za 3$.

Ciekawa licytacja po Lena, 2 GMow mocno wierzylo, jeden potraktowal go jako filler i nic od reszty? Hmmmm...

1 minutę temu, Krzemo napisał:

Eee tam wiLQ mnie i tak wydymal na Kellym Family. A odpuściłem Alfonzo dla niego. A tak trafili mu się obaj...

Wow! To tym bardziej jestem zadowolony z tych wyborow ;->

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wziąłem tego Lena choć pierwotnie dawałem "tylko" 60$, a ostatecznie ustawiłem 70$. Mam nadzieje, że odrobi to, a zdecydowałem się na niego bo daje mi on elastyczność jeśli chodzi o SC, a produkcję patrząc na drugą część sezonu może mieć naprawdę fajną i wyższą niż jego pensja. Dawałem też na Bacona 30$, ale przy 100$ to mogłem sobie pomarzyć. Pozostali poszli, gdzie indziej bo nie dawałem na nich kasy tj. Brown Jr., Brooks, McKinnie i inne szroty. Ostatecznie ostał mi się Edwards z Celtics, który jakieś tam fajne lato miał, może backup dla Walkera zrobi. Generalnie bez szału.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Lu- napisał:

Snell też spoko, choć on młody nie jest - ale dzięki temu mam dwóch starterów Pistons w rosterze 🙂

To niby plus, ze masz dno jakosci starterow w lidze? ;-> Ktorys z nich przekoczy 33 fppg?

14 minut temu, Lu- napisał:

Dziwi mnie, że nikt nie bił się o młodego Curryego. W FBX2 poszedł chyba sporo drożej. Do tego gościa nie jestem przekonany i chyba przejebałem kilkanaście $. Zobaczymy. 

Tylko 10$. Co do wyjasnienia to...

8 minut temu, PeWee napisał:

Seth Curry ma w c*** gości do rotacji.

Delon Wright, Doncic, Brunson, Barea, i nawet na dwójce jeszcze Hardaway i Lee.

Doncic bedzie gral na tej pozycji gdzie bedzie najslabiej [czyli raczej F], ale co do sedna sie zgadzam - Seth Curry ma niski upside, wiec raczej skonczy z jakims meh 26-28 fppg. Przeciez on w swoim dobrym sezonie w Dallas mial bodaj 32...

5 minut temu, Mar napisał:

Wziąłem tego Lena choć pierwotnie dawałem "tylko" 60$, a ostatecznie ustawiłem 70$. Mam nadzieje, że odrobi to, a zdecydowałem się na niego bo daje mi on elastyczność jeśli chodzi o SC, a produkcję patrząc na drugą część sezonu może mieć naprawdę fajną i wyższą niż jego pensja. Dawałem też na Bacona 30$, ale przy 100$ to mogłem sobie pomarzyć. Pozostali poszli, gdzie indziej bo nie dawałem na nich kasy tj. Brown Jr., Brooks, McKinnie i inne szroty. Ostatecznie ostał mi się Edwards z Celtics, który jakieś tam fajne lato miał, może backup dla Walkera zrobi. Generalnie bez szału.

IMO Len byl jednym z lepszych wyborow dla contenderow, wiec jestem zdziwony jak malo GMow sie po niego schylilo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Lenem mam ten problem, że miał mega dużo miejsca w rotacji Hawks w zeszłym roku, dostawał minuty i nie umiał tego wykorzystać.

Warunki gość ma super i upside jest, ale wolałem zaryzykować z kimś nowym. Nie mówiąc o tym, że Len ma salary 31,05 co przy 17,75 Bacona było no brainerem.

ps. Nie rozumiem dlaczego wyjebałeś Tristana Thompsona za Lena, który jest dużo pewniejszy mimo, że waży 10fp więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MIDWEST DIVISION
Memphis Grizzlies - Wirakocza
Nr Imie Nazwisko Wiek Cena
1 DeAndre Ayton 21 51,60
2 Zach LaVine 24 49,40
3 Jamal Murray 22 45,65
4 Serge Ibaka 30 44,00
5 Derrick Favors 28 40,80
6 Dewayne Dedmon 30 39,90
7 Jabari Parker 24 37,45
8 Mason Plumlee 29 35,00
9 Josh Jackson 22 29,40
10 Luke Kornet 24 23,25
11 Nickeil Alexander-Walker 21 15,00
12 Terrence Ross 28 34,30
13 Thaddeus Young 31 41,75
Picki: Memphis Grizzlies 2020          
Średnia wieku: 25,69
Salary Cap: 487,50

Wira ke?

Pierwsze pobranie Tadka już przekroczyło salary, więc obaj lądują na waiverze powrotnie, plus ban na miesiąc.

Edytowane przez Roger
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, PeWee napisał:

Z Lenem mam ten problem, że miał mega dużo miejsca w rotacji Hawks w zeszłym roku, dostawał minuty i nie umiał tego wykorzystać.

Przeciez Dedmon go blokowal na wieksze minuty, a z tymi co dostal ciezko ugrac duzo wiecej fp.

5 minut temu, PeWee napisał:

ps. Nie rozumiem dlaczego wyjebałeś Tristana Thompsona za Lena, który jest dużo pewniejszy mimo, że waży 10fp więcej.

Bo Love wiecej zagra w tym sezonie?

LOL dla Wiry, to musi byc jakis rekord przekroczyc na waiverach limit o prawie 30?
Ktos tu chyba zapomnial o swoich ruchach w offseason albo tak dlugo byl pod limitem, ze sama koncepcja wyleciala z glowy 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Roger napisał:

Ktoś mi wytłumaczy na czym polegają obecne nr waiver? Nie pobrałem nikogo z waiverów, a nie przeskoczyłem Sacto, Bucks itp, którzy pobrali graczy z waiverów?

W pierwszej kolejnosci rozpatrywana jest kwota $ - jak jest wieksza od innych numer waivera nie ma zadnego znaczenia [bo traci sie budzet].
Dopiero gdy kwota jest taka sama to decyduje numer waivera i w razie gdy zostanie uzyty to dziala jak pamietasz

Czyli w tej fali tylko przy Baconie, Edwardsie i Gaffordzie to mialo miejsce, wiec tylko te 3 druzyny zlecialy na dol kolejki.
Zaczynalem od 12, a mam 9, wiec to sie zgadza [innych nie sledzilem].

Edytowane przez wiLQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, Roger napisał:

Dobrze że wycofałem w ostatniej chwili bid za Bojana (dawałem maxa 100$ lol), udało się go pozyskać za darmo ostatecznie.

Ale juz wiemy, ze dasz 50$ na Tadzia, ktory ma druga ture ;-D

12 minut temu, bulek napisał:

 I tak większość z tych co poszła szybko poleci tam skąd przyszła ;)

Wlasnie pozostala mniejszosc bedzie ta istotna... beda steale produkcyjne i prospekty, ktore eksploduja, a byly do wziecia za pare $.

Od marca kombinuje jak tu zejsc ponizej limitu, a teraz nagle sie zrobilo 25 luzu... ale sie nie martwie, w gore sie zawsze latwo wypelnia.

Edytowane przez wiLQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Roger odpiął/ęła i zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.