Skocz do zawartości

Playoffs 2019 WEST 1st round: (3) Portland Trail Blazers vs (6) Oklahoma City Thunder


jack

Blazers vs Thunder  

49 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Kto wygra?

    • Blazers w 4
      0
    • Blazers w 5
    • Blazers w 6
    • Blazers w 7
    • Thunder w 7
    • Thunder w 6
    • Thunder w 5
    • Thunder w 4

Ankieta została zamknięta


Rekomendowane odpowiedzi

kiedy juz mi sie wydawalo, ze nie ma opcji by okc to przerzneli... oni to przerzneli.

ptb chyba odskoczyli na +10/9 w 3q i kiedy wydawalo sie, ze jest koniec serii,(westbrook w tym moemncie jakies 7/22) zaliczyli run, nawet RW zaczal trafiac trojki i zanim blazers sie ogarneli z -9 zrobilo sie +15 w 4q. i w zasadzie zaczalem mecz ogladac 1 okiem a 2 przegladac ebaya... w miedzyczasie lillarda odcieto/ role players nie trafiali badz tracili pilki wygladajac jak dzieci we mgle po 2 stronie punktowal sobie PG, costam dorzucal grant...

koncowka to juz stan umyslu. nawet jak pg wyprowadzil ich ponowniena prowadzenie w ostatniej minucie, mialem wrazenie, ze to jst do wyciagniecia przez ptb. choc w sumie wszystko zawislo na wlosku w postaci cholernie trudnego rzutu cj'a, ktory trafil. dzieki temu thunder sie obsrali a dame zalatwil sprawe.

swietny mecz!

lepiej damenie mogl wyjasnic naczelnego klauna tej ligi.LOL

i nie bylo next question na konfie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, zalias napisał:

Ależ oni sa po dobrej stronie drabinki, bo generalnie jak CJ i Lillard beda grac tak jak grali w 1 rundzie to mysle ze WCF jest bardzo realne

 

Myślę, że po tej stronie drabinki każdy tak myśli :D 

Dame kozacki występ, oglądałem tylko końcówkę i ten ostatni run, ale wow, ładnie zamknął :) Mam wrażenie, że miał w sobie tyle pewności, że trafiłby także rzut oddany pod własnym koszem ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pięknie zakończył to Dame:D Tylko taka prawda, że to była sytuacja, w której równie dobrze mógłby zostać nie bohaterem, a zerem. Gdyby chybił, a w dogrywce OKC by wygrało to raczej nikt by go nie chwalił za rzut z takiej odległości w takiej sytuacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, andy13 napisał:

Pięknie zakończył to Dame:D Tylko taka prawda, że to była sytuacja, w której równie dobrze mógłby zostać nie bohaterem, a zerem. Gdyby chybił, a w dogrywce OKC by wygrało to raczej nikt by go nie chwalił za rzut z takiej odległości w takiej sytuacji.

To też jest znak czasów, że akcja w której gość rzuca trójkę z 10m nie jest aktem rozpaczy tylko świadoma decyzja. Nie sądzę aby to była decyzja optymalna ale taki Steph czy w tym przypadku Lillard robią to z taką pewnością, że ciężko się z tym kłócić zwłaszcza gdy trafiają. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Stryder napisał:

To też jest znak czasów, że akcja w której gość rzuca trójkę z 10m nie jest aktem rozpaczy tylko świadoma decyzja. Nie sądzę aby to była decyzja optymalna ale taki Steph czy w tym przypadku Lillard robią to z taką pewnością, że ciężko się z tym kłócić zwłaszcza gdy trafiają. 

Dokładnie tak jest. Btw Lillard tą serią wraca do elity.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Przemek_Orliński napisał:

Jak ja tego dwulicowego dziada nienawidzę 😕 

 

ja również, acz "podskórnie" go lubię :P

3 godziny temu, zalias napisał:

50.

Game Winner.

It's Dame Time.

 

mvp mvp :) ale russ respect, td było 30 ptk w 30 rzutach też ,można zatem zejść ze sceny z podniesioną głową 🤣

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Jendras napisał:

George pojechał Divacem:

 

ale czy  PG nie ma racji? (z Divacem to inna historia.) Lillard w karierze (RS+PO) przed tym meczem miał 6 takich (35-39 stóp) rzutów i wszystkie spudłował. ba, przecież gdyby to był "good shot", to zwyczajnie oddawałby ich regularnie więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, lorak napisał:

ale czy  PG nie ma racji? (z Divacem to inna historia.) Lillard w karierze (RS+PO) przed tym meczem miał 6 takich (35-39 stóp) rzutów i wszystkie spudłował. ba, przecież gdyby to był "good shot", to zwyczajnie oddawałby ich regularnie więcej.

niech i będzie "bad shoot" lepsze to i tak niż "bad decision" i spierniczenie sobie reszty primeu u boku westbricka :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, lorak napisał:

ale czy  PG nie ma racji? (z Divacem to inna historia.) Lillard w karierze (RS+PO) przed tym meczem miał 6 takich (35-39 stóp) rzutów i wszystkie spudłował. ba, przecież gdyby to był "good shot", to zwyczajnie oddawałby ich regularnie więcej.

Moim zdaniem nie.

Po pierwsze dlatego, że dzięki tej odległości Lillard miał więcej miejsca na oddanie rzutu, aniżeli gdyby chciał zmniejszyć dystans.

Po drugie:

Ok, może odległość była nieco większa w tym przypadku, ale mimo wszystko - Lillard ma zasięg wykraczający daleko poza linię rzutów za trzy punkty.

Ostatecznie, nawet jeśli George ma rację, to jego komentarz był IMO słaby. Dostał w dupę, powinien wziąć na klatę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Jendras napisał:

Po drugie:

tylko że to było z 37, więc uwzględnianie rzutów poniżej 35 zafałszowuje obraz.

6 minut temu, Jendras napisał:

Ok, może odległość była nieco większa w tym przypadku, ale mimo wszystko - Lillard ma zasięg wykraczający daleko poza linię rzutów za trzy punkty.

ma, ale nie aż tak daleko. gdyby miał, to rzucałby częściej z takiej odległości, a nie siedem razy w karierze trafiając raz ;]

6 minut temu, Jendras napisał:

Ostatecznie, nawet jeśli George ma rację, to jego komentarz był IMO słaby. Dostał w dupę, powinien wziąć na klatę.

to swoją drogą, ale w sumie mu się nie dziwię, bo chyba dopiero teraz zdał sobie sprawę w jakim bagnie utknął wybierając granie z RW. a mógł z LJ szykować się na mistrzowski run, ech.

Edytowane przez lorak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No LBJ pokazał już jaką świetną opcją jest. Pamiętajmy też że przed PO wszyscy chwalili PG za jego decyzję. Zresztą tego meczu nie zawalił Russ tylko PG, no bo to co zagrał w końcówce to było antonim słowa clutch. Pożyjemy zobaczymy a ja idę się pociąć na myśl że WCF zagra ktoś z trójki Portland, San Antonio i Nuggets. A poza tym gratulacje dla Portland.

Edytowane przez TripylDabyl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda mi OKC bo miałem nadzieję, że ten zespół może trochę namieszać w PO.

Po kontuzji Nurka typowałem 4-1 dla OKC.

Do tej pory nie kumam jak Blazers aż tak się po nich przejechali. 

Niezły roster, dużo dobrych obrońców, 2 gwiazdy. Topowa D. Mimo wszystko wygląda mi to na przegraną na ławce trenerskiej  - nie wykorzystanie w pełni potencjału przez Donovana, który 'cant play Kanter'.

Lillard cały mecz wspaniały, całą serię zagrał w ogole przejebaną - przeciwko dobrej obronie i Shroeder , Westbrook 33ppg, 28PER, 5 trafionych trójek na mecz na prawie 50% i kilka kluczowych akcji... DEEEEJMN! 😮

Nie wiem co zrobi teraz GM OKC - z tym payrollem ciężko im coś będzie zrobić sensownego. Słyszałem, że mogą rozważyc dealowanie Adamsem -co wg mnie byłoby kolejnym błędem dla oszczędności... Może zagadać z Pelicans i spróbować wymienić Westbrooka na Jrue? Może wysłać Russella do Knicks? Może ściągnąć coacha, który upierdoli mu ilość rzutów, zrobi lepsze X Os , scementuje obrone i odda team pod wodze PG? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.