Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, Lucas napisał:

Wiesz Jokić ma w Playoffs znacznie gorszy NET, bo np ławka Blazers ssała wybitnie i Denver wtedy uciekało, ale to nadal Jokić był najlepszym zdecydowanie graczem Denver w Playoffs. Tak samo Trae jest najlepszy w Hawks, a nie Bruno Fernando :) 

Mój wpis miał na celu ośmieszyć argument a nie jokica:) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Lucas napisał:

Ja uważam że Dallas ma po prostu lespzy zespół, mimo że Jokic to najlepszy gracz serii i bardzo lubię Jrue Holidaya. Karpik ma 'farta"  że BroLo super zagrał, że Trae ma wybitny debiut w Play-offs czy że Zion grał fantastycznie przeciwko Nuggets i generalnie miał świetna druga część sezonu. Trae - Zion to niesamowity ofensywny duet, a do tego trafili z formą Bojan, Bridges czy Lopez. Po prostu LBS czy wcześniej GSW mieli pecha, a karpik sporo szczęścia/umiejętności że tak mu zagrało wszystko.

No ale Trae Young przez swój styl gry chyba nadal pozostaje trochę niedoceniany, ale o tym to ja pisałem jeszcze przed startem sezonu :P

Nawet pomijając opisy (gdzie LBS wreszcie przyszedł na serię) to fit+talent+forma graczy po stronie Mavs po prostu.

To jak bierzemy Ziona z rs to może weźmy też Granta z rs? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U @MarcusCamby ma jeszcze gwarantowany kontrakt na przyszły sezon

 
Cytat

 

July 1st, 2021 at 3:29pm CST by Eli Cohen

Raptors guard Jalen Harris has been dismissed and disqualified from the league due to violating terms of the NBA’s anti-drug program, reports Shams Charania of The Athletic. According to the report, Harris is able to apply for reinstatement in one year.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.01.2021 o 13:51, karpik napisał:

No, a mieliście z qcinem jednego future HOF centra, to go woleliście wymienić za kolejnego ball handlera. Tak sobie ostatnio myślałem, że bez tej wymiany, to Wolves w zdrowiu byliby murowanym faworytem do tytułu, ale co stało, to się nie odstanie. Fatalny ruch.

cześć @karpik dziekujemy za docenienie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.