Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, człowiek...morza napisał:

95 % ligi tego nie kumało, z resztą dalej to bardzo dziwna intepretacja i brakuje w tym konkretnego stanowiska ze strony rady, czego w tym momencie domagam się.

No ale ja o tym piszę od rana podając konkretne przykłady. Kilka postów wyżej masz przykład z Ukraincem i Harnasiami. 

 

4 minuty temu, człowiek...morza napisał:

(w końcu wiedziales, ze KCP nie zarobi więcej, a nie powiedziałeś).

A dlaczego miał mówić czy tam pisać jak to było w jego i Wolves interesie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Eld napisał:

No ale ja o tym piszę od rana podając konkretne przykłady. Kilka postów wyżej masz przykład z Ukraincem i Harnasiami. 

A dlaczego miał mówić czy tam pisać jak to było w jego i Wolves interesie?

bo jest to wprowadzanie w blad innych graczy, czyli samego KCP.

skoro ty. tez o tym wiedziales, to takze dokladales do tego cegielke.

argumentem za kcp w KCP byla kasa, co z reszta podane bylo w argumentacji @Qcin_69

ta gra ma odzwierciedlać realizm, a nie wykorzystywac kruczki.

Skoro KCP (gm'owie) został oszukany, trudno sie spodziewać żeby grał teraz dla takiej organizacji i gm'a

głosowanie do cofniecia.

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Eld napisał:

No ale ja o tym piszę od rana podając konkretne przykłady. Kilka postów wyżej masz przykład z Ukraincem i Harnasiami. 

nie chce mi sie czytać tych twoich pierdół.

jasne stanowisko rady, jednoznaczne, oficjalne i tyle. tego wymagam.

nie jestes jej jedynym czlonkiem.

do teggo sam nie kumasz wielu przepisow i zadnym specjalnym pomocnikiem nie jestes w tym wzgledzie. ewentualnie wprowadzasz zamet.

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Qcin_69 napisał:

 

No to ogólnie trudno, zagłosowałem źle i teraz zagłosowałbym inaczej, ale bardzo nieładne zagranie z tym domaganiem się dopisania dokładnych kwot w głosowaniu, kiedy dla KCP wszystkie oferty były identyczne finansowo :) Chyba, że sam tego nie wiedziałeś to wtedy luz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, człowiek...morza napisał:

bo jest to wprowadzanie w blad innych graczy, czyli samego KCP.

skoro ty. tez o tym wiedziales, to takze dokladales do tego cegielke.

argumentem za kcp w KCP byla kasa, co z reszta podane bylo w argumentacji @Qcin_69

Ty wprowadzałes w błąd podczas PO pisząc, ze Leonard jest sprawdzony w G7 i jest terminatorom i dzięki temu pokonałeś Orlando, co później zostało boleśnie zweryfikowane w rl NBA- i to jest wprowadzanie w błąd.

KCP nie wiadomo z jakiej kasy zrezygnował podczas buyoutu z Memphis, ja mu tych pieniędzy dałem najwiecej bo wybraliście mu na frytki jedynie, wiec jeśli zrezygnował z 3mln, to Sota mu je oddała, wiec to nie do końca jest tak ze mniej zarobił :) Kasę taka sama by dostał tylko jeśli nie zrezygnowałby z żadnego dolara od Memphis :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Qcin_69 napisał:

KCP nie wiadomo z jakiej kasy zrezygnował podczas buyoutu z Memphis, ja mu tych pieniędzy dałem najwiecej bo wybraliście mu na frytki jedynie, wiec jeśli zrezygnował z 3mln, to Sota mu je oddała, wiec to nie do końca jest tak ze mniej zarobił :) Kasę taka sama by dostał tylko jeśli nie zrezygnowałby z żadnego dolara od Memphis :)

dalej ejst to wprowadzenie w błąd samego KCP (gm'ow).

takie głosowanie nie ma żadnego prawa się ostac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, LeweBiodroSmoka napisał:

aha, zapomniałem jeszcze o Tatumie, który cały sezon kopie się po czole żeby w play in nie wylądować

papier, papier

 wszędzie papier

XD LBS prześpij się trochę bo chyba za duzo Energoli, za mało snu :D 

Tatum to rzucił więcej gamewinnerow w tym roku niż całe rl Denver xd 

A to ze wyskakujesz z Jeremim Grantem jednocześnie nabijając się z Georga, Conleya, Bookera czy Aytona to mówi samo za siebie

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, człowiek...morza napisał:

 

skoro ty. tez o tym wiedziales, to takze dokladales do tego cegielke.

 

Regulamin ani CBA nigdzie nie mówią o agitowaniu, czy przykazie dla rady aby wyznaczała wytyczne jak ludzie mają głosować. A do tego ja nie zwykłem uważać ludzi za debili.

5 minut temu, człowiek...morza napisał:

ta gra ma odzwierciedlać realizm, a nie wykorzystywac kruczki.

Skoro KCP (gm'owie) został oszukany, trudno sie spodziewać żeby grał teraz dla takiej organizacji i gm'a

Kto zaproponował kontrakt graczom z MLE tego MLE nie posiadając? Kto chciał Irvinga stuknąć na player option? Kto wydał więcej kasy w cash transaction niż w rzeczywistości mógł? Ciekawe o czym jeszcze zapomniałem.

5 minut temu, człowiek...morza napisał:

nie chce mi sie czytać tych twoich pierdół.

jasne stanowisko rady, jednoznaczne, oficjalne i tyle. tego wymagam.

nie jestes jej jedynym czlonkiem.

Skoro jeden radny pisze pierdoły, to ewentualne stanowisko rady będzie w 1/5 pierdołą więc zakładam, że takiego nie chcesz, a co za tym idzie - oficjalnego stanowiska rady nie będzie skoro to pierdoły :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, człowiek...morza napisał:

dalej ejst to wprowadzenie w błąd samego KCP (gm'ow).

takie głosowanie nie ma żadnego prawa się ostac.

Co za głupoty piszesz :D mogłeś się tym zainteresować w trakcie głosowania a nie tydzień później to raz :) a dwa, ze było u nas przyjęte ze nie znamy kwoty wykupienia kontraktu stad te dolary maja znaczenie :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, cvbe napisał:

No to ogólnie trudno, zagłosowałem źle i teraz zagłosowałbym inaczej, ale bardzo nieładne zagranie z tym domaganiem się dopisania dokładnych kwot w głosowaniu, kiedy dla KCP wszystkie oferty były identyczne finansowo :) Chyba, że sam tego nie wiedziałeś to wtedy luz :)

Zaglosowales dobrze. Nie daj sie omamic bandzie haterow, co hejtuja wszystkie ruchy Minnesoty.

Wyobaz sobie ze jestes KCP i jak Ci teraz dobrze w Minny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, mac napisał:

Zaglosowales dobrze. Nie daj sie omamic bandzie haterow, co hejtuja wszystkie ruchy Minnesoty.

Wyobaz sobie ze jestes KCP i jak Ci teraz dobrze w Minny.

Popijasz drinki z palemką i myślisz już o zniżce latem bo jest Ci tak zajebiscie dobrze w słonecznym Minneapolis @cvbe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Qcin_69 napisał:

Tatum to rzucił więcej gamewinnerow w tym roku niż całe rl Denver xd 

to całe szczęście, bo inaczej aktualnie wąchałby bąki Westbrooka

2 minuty temu, Qcin_69 napisał:

A to ze wyskakujesz z Jeremim Grantem jednocześnie nabijając się z Georga, Conleya, Bookera czy Aytona to mówi samo za siebie

z nikogo się nie nabijam, mówiłem Tobie, że przy każdej gwieździe masz znaki "?" jeśli chodzi o PO, ktoś musi wywalczyć WCF i jeszcze postarać się zagrać w nich bardzo dobrze, a poza LAC wielkiego faworyta nie widzę

nie wiem co złego w Grancie, przyjemna 2-3 opcja za rozsądne pieniążki, no i gra już u mnie tyle, że na pewno byłby teraz jeszcze lepszy niż w Pistons

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Qcin_69 napisał:

Popijasz drinki z palemką i myślisz już o zniżce latem bo jest Ci tak zajebiscie dobrze w słonecznym Minneapolis @cvbe

Nie musi nawet myslec o zadnej znizce bo wystarczy ze skorzysta z opcji ktora jako jedyni mu zaoferowalismy.

A to ze kosztuje nas duzo.wiecej pieniedzy to nikt nie zauwaz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, mac napisał:

Zaglosowales dobrze. Nie daj sie omamic bandzie haterow, co hejtuja wszystkie ruchy Minnesoty.

Wyobaz sobie ze jestes KCP i jak Ci teraz dobrze w Minny.

 

4 minuty temu, Qcin_69 napisał:

Popijasz drinki z palemką i myślisz już o zniżce latem bo jest Ci tak zajebiscie dobrze w słonecznym Minneapolis @cvbe

Właśnie moja 1/29 KCP myślała, że dostanie 3 mln kieszonkowego więce,j a teraz nie dość że się okazało że ta mikrofalówka, co to ją kupiłem na raty, to trzeba ją jednak oddać, to jeszcze na dworze piździ i strzelają do czarnych. Jestem w raju xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał:

to całe szczęście, bo inaczej aktualnie wąchałby bąki Westbrooka

z nikogo się nie nabijam, mówiłem Tobie, że przy każdej gwieździe masz znaki "?" jeśli chodzi o PO, ktoś musi wywalczyć WCF i jeszcze postarać się zagrać w nich bardzo dobrze, a poza LAC wielkiego faworyta nie widzę

nie wiem co złego w Grancie, przyjemna 2-3 opcja za rozsądne pieniążki, no i gra już u mnie tyle, że na pewno byłby teraz jeszcze lepszy niż w Pistons

Czyli w beGM chodzi o to by miec jednego zawodnika fmvp i reszta nie ma znaczenia.

Co roku tu chyba wygrywa ekipa co ma fmvp z real nba?

B slabe to.

Minny ma glebie skladu, 4 all statow w skladzie i jak sie potrzacy losy ich graczy w po to sie okaze.

Edytowane przez mac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak generalnie @człowiek...morza zdążyłem przeczytać posta zanim go skasowałeś oczywiście jak zwykle obraźliwego i dodam tylko jedno - jesteś ostatnią osobą która powinna się teraz awanturować o KCP i anulowanie głosowania. A wiesz dlaczego? Bo nie byłeś łaskaw oddać głosów na waiversów, a różnice były naprawdę kosmetyczne i wystarczyło zagłosować + Szulim dodał swój głos na czas ( zastanawiał się do końca ) + ktoś jeszcze kto nie zagłosował i pewnie skończyło by się remisem.

Uwłaczasz kolego sam sobie ubliżając innym i ośmieszając się krzykactwem niczym jakaś madka polka dej mi się należy. 

 

6 minut temu, cvbe napisał:

 

Właśnie moja 1/29 KCP myślała, że dostanie 3 mln kieszonkowego więce,j a teraz nie dość że się okazało że ta mikrofalówka, co to ją kupiłem na raty, to trzeba ją jednak oddać, to jeszcze na dworze piździ i strzelają do czarnych. Jestem w raju xD

Udławiłem się przez Ciebie 🤣.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten system buyoutów jest kompletnie bez sensu w takim wypadku. KCP podpisał z Sotą, bo dawała większy hajs, ale on nie dostanie tego hajsu, ale liczycie te 3 miliony jako kwota buyoutu, ale to nie ma znaczenia, bo gdyby KCP wybrał ofertę Lakers, to po prostu za swój buyout zapłaciłby vet min, więc to nie było głosowanie o to, czy KCP zarobi więcej, a o to, czy Memphis zmniejszy się dead money o 3 mln, czy o vet min.

I chyba nikt tego nie ogarnął, bo @fluber o to pytał i nikt mu nie odpowiedział.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, cvbe napisał:

 

Właśnie moja 1/29 KCP myślała, że dostanie 3 mln kieszonkowego więce,j a teraz nie dość że się okazało że ta mikrofalówka, co to ją kupiłem na raty, to trzeba ją jednak oddać, to jeszcze na dworze piździ i strzelają do czarnych. Jestem w raju xD

that's the spirit, ktory my cenimy w Minny.

Od razu wiedzielismy, ze KCP to perfect fit z Minny.

Brawo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, mac napisał:

Czyli w beGM chodzi o to by miec jednego zawodnika fmvp i reszta nie ma znaczenia.

nie, musiałem się trochę podpromować przecież ;)

ale tak jak pisze - ktoś musi zrobić wynik, a nie, że samymi nazwiskami bierzesz wszystko... no i nie podoba mi się ta narracja, że Lakers nie są już team to beat, jakoś nie słyszałem, żeby Lebron postrzelił się z wiatrówki w oko...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.