Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

@Alonzo jeszcze raz napisz ze ci robie na złość, nie mając żadnych podstaw do tego to ci k**** zacznę naprawdę przyznawać 0-24 co trymestr 

Wszystko wszystkim ale nie będę takich absurdalnych oskarżeń tolerował, dostales taki sam bilans od kilku Innych gm-ów, oni ci jakos na złość nie robią, tylko RonnieArtestics k**** jego mac...

Nie znasz się na żartach (mój like) to nie powinieneś w ta grę grać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, RonnieArtestics napisał:

@Alonzo jeszcze raz napisz ze ci robie na złość, nie mając żadnych podstaw do tego to ci k**** zacznę naprawdę przyznawać 0-24 co trymestr 

Wszystko wszystkim ale nie będę takich absurdalnych oskarżeń tolerował, dostales taki sam bilans od kilku Innych gm-ów, oni ci jakos na złość nie robią, tylko RonnieArtestics k**** jego mac...

Nie znasz się na żartach (mój like) to nie powinieneś w ta grę grać. 

Dałeś mi 12-12 w 1T i 15-9 w 2T. zatem to oczywistość, że mi zaniżasz - przypuszczam, że za to że porównywałem Pacers do moich Magic w 1T przy bilansach, no ale jak masz wyżej Tima Hardawaya Jr. od Donovana Mitchella, to w sumie nie ma się co dziwić. :) 

Ot taka ciekawostka: 

 

Liczyłem na to, że Mitchell trafi do 2nd NBA Team, ale po tej kontuzji chyba po zawodach.. 

Dawaj mi takie bilanse jak uważasz - może być 0-24 przecież to nie o mnie świadczy, tylko o twoim podejściu do gry. 

edit. A to jak zostałem potraktowany w serii z Knicks wcale nie było zabawne gdyby to ciebie interesowało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Alonzo napisał:

Dawaj mi takie bilanse jak uważasz - może być 0-24 przecież to nie o mnie świadczy, tylko o twoim podejściu do gry. 

lol, jesteś jedną z dwóch osób która otwarcie przyznała, że zaniżyła bilans z przyczyn osobistych bądź pozasporotywych,

i Ty masz honor takie coś pisać?

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, człowiek...morza napisał:

lol, jesteś jedną z dwóch osób która otwarcie przyznała, że zaniżyła bilans z przyczyn osobistych bądź pozasporotywych,

i Ty masz honor takie coś pisać?

Ze co ty tam bredzisz? Nikomu nie zaniżam - liczę mecz po meczu. 

19 minut temu, RonnieArtestics napisał:

Wow Alonzo, czyli dałem ci k**** aż 2,42 wina mniej w skali całego sezonu niż srednia ligi, no k**** przebiegły w c*** zlosliwiec ze mnie, o zgrozo!!

Przy takim równym Wschodzie wystarczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, RonnieArtestics napisał:

@Alonzo tylko RonnieArtestics k**** jego mac...

 

Hola hola, co to za obrażanie Maca? 

Żadna k**** z niego, do tego lubi małe kotki, jest miły i sympatyczny + wybrał Tate nie mając picku, choć są tacy co mieli #3 i wybrali Wisemana :) 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Qcin_69 napisał:

Hola hola, co to za obrażanie Maca? 
do tego lubi małe kotki, :)

lubię prawie wszystkie kotki, wiadomo że takiego Tygrysa bym nie pogłaskał ( chyba że byłby po prochac w jakimś Temple np w Tajlandii ).

Z domowych to zaś wszystkie, poza Syjamskimi.

Co do Wisemana, to to był wybór pod fit pod Bagleya.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, mac napisał:

lubię prawie wszystkie kotki, wiadomo że takiego Tygrysa bym nie pogłaskał ( chyba że byłby po prochac w jakimś Temple np w Tajlandii ).

Z domowych to zaś wszystkie, poza Syjamskimi.

Co do Wisemana, to to był wybór pod fit pod Bagleya.

Bagley-Wiseman fit na lata, w kuluarach krążą plotki ze 17 cześć Wiecznego Studenta ma mieć podtytuł „wieczny prospekt” i opowiadać historie dwóch przyjaciół z jednej drużyny, mających przejść do historii koszykówki, ale przez gips nie mogli wyjść z sali szpitalnej. 
 

Artur Żmijewski ma zdjąć sutannę i ponownie przywdziać kitel lekarski, by osobiście prowadzić karierę tych dwóch prospektów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, Qcin_69 napisał:

Hola hola, co to za obrażanie Maca? 

Żadna k**** z niego, do tego lubi małe kotki, jest miły i sympatyczny + wybrał Tate nie mając picku, choć są tacy co mieli #3 i wybrali Wisemana :) 

 

 

potwierdzam mac jest bardzo mila osoba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, shevcu napisał:

Dobre to kiedyś Roonie mi zarzucał że zaniżam mu bilans, teraz ktoś jemu. Masakra, ile ludzie tutaj mają wolnego czasu by sobie takie pierdy zarzucać ale walczcie panowie :) fajnie to się czyta z boku :)

zboku się pisze razem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, january napisał:

Najważniejsza jest duża ilość głosów - jak głosowałoby tylko 10 osób to każdy głos "aberracja" byłby piekielnie istotny, przy blisko 30 głosach typy 16-8 dla Wizz od GMów Soty, czy 10-14 dla Kings od GMa Nets są wyrównywane przez resztę.

Akurat na wschodzie nawet 0.1 głosu może mieć gruby impakt. 

Dopiero teraz ogarnąłem że Knicks mają kontuzjowanego też kawhia, to się serio skończy z Cavaliers na 2 miejscu:) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, january napisał:

Najważniejsza jest duża ilość głosów - jak głosowałoby tylko 10 osób to każdy głos "aberracja" byłby piekielnie istotny, przy blisko 30 głosach typy 16-8 dla Wizz od GMów Soty, czy 10-14 dla Kings od GMa Nets są wyrównywane przez resztę.

O kur.., miało być 14-10. A dziwiłem się czemu mi tak ładnie od razu siadło 361-359 i niewiele do poprawy.

Przepraszam @shevcu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, january napisał:

Najważniejsza jest duża ilość głosów - jak głosowałoby tylko 10 osób to każdy głos "aberracja" byłby piekielnie istotny, przy blisko 30 głosach typy 16-8 dla Wizz od GMów Soty, czy 10-14 dla Kings od GMa Nets są wyrównywane przez resztę.

Jasiu, dopiero jak @kolader teraz napisał, że się pomylił, to uświadomiłem sobie, że Ty nie podawałeś bilansów wymyślonych tylko konkretne i spojrzałem na Bilans @mac i @Qcin_69, gdzie faktycznie Wizards maja 16-8, ale co mnie najbardziej rozbawiło, to ja też mam od nich 16-8 😂😂😂😂😂😂🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣 - to tak odnośnie jakiejś uczciwości przy glosowaniach. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.